88'
90'
90'
  • 90+20'
    Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem we Wrocławiu w ostatnim meczu 2022 roku!
  • 90+18'
    Zamieszanie w polu karnym Legii, ale stołeczny zespół wyszedł z opresji
  • 90+17'
    Żółty kartonik dla Augustyniaka za faul na rozpędzonym Jastrzembskim
  • 90+16'
    Żółta kartka dla Bejgera
  • 90+16'
    Bejger minął dwóch legionistów, ale zatrzymał się na Augustyniaku
  • 90+15'
    Poprawa z założonym opatrunkiem na prawej ręce, Leszczyński już gotowy do wznowienia gry
  • 90+13'
    Josue dośrodkował z wolnego w pole karne, Leszczyński wyszedł z bramki i wpadł na Poprawę. Zawodnicy Śląska leżą na boisku
  • 90+12'
    Jędrzejczyk i Rzuchowski wstali z murawy, mogą grać dalej
  • 90+11'
    Jędrzejczyk i Rzuchowski leżą na murawie, ucierpieli w środku pola
  • 90+10'
    Josue dośrodkował z rogu na środek pola karnego, ale Poprawa wybił piłkę poza "szesnastkę". Po chwili Mladenović dograł, lecz Śląsk oddalił zagrożenie
  • 90+9'
    Rosołek pojawił się po prawej stronie pola karnego, miękko dośrodkował na środek, a Gretarsson wybił piłkę na rzut rożny
  • 90+8'
    Rose za Nawrockiego
  • 90+7'
    Rzut rożny dla Legii. Josue dośrodkował przed pole karne, do Mladenovicia, ale doszło do przecięcia centry. Po chwili Josue odzyskał futbolówkę i miękko dograł na środek "szesnastki", a Nawrocki główkował ponad poprzeczką
  • 90+6'
    Quintana wbiegł w pole karne z prawej strony, uderzył na bliższy słupek, ale nieco niecelnie. Wcześniej szansę miał Jastrzembski, ale nieczysto strzelił z lewego sektora "szesnastki"
  • 90+5'
    Legia krótko rozegrała korner. Mladenović podał do Picha, ten dośrodkował na dalszy słupek, doszło do zamieszania, ale ostatecznie bez konkretu
  • 90+4'
    Josue dośrodkował z lewej flanki na 8. metr, Carlitos nie sięgnął piłki, którą Garcia wybił na korner
  • 90+3'
    Augustyniak za Slisza, Pich za Kapustkę
  • 90+2'
    Pich i Augustyniak wejdą zaraz na boisko
  • 90+2'
    Mladenović kapitalnie dośrodkował na środek pola karnego, Baku miał świetną sytuację, ale uderzył tuż obok bramki
  • 90+1'
    Sędzia doliczył... 14 minut do drugiej połowy
  • 90'
    Żółta kartka dla Slisza za faul na Quintanie
  • 90'
    Josue do Carlitosa, ten dośrodkował w pole karne w kierunku Rosołka, ale centra została przecięta. Po chwili Hiszpan pojawił się po prawej stronie "szesnastki", minął 2-3 rywali, ale jego wycofanie zostało zgarnięte przez przeciwnika
  • 89'
    Mladenović zablokował Bejgera na wysokości koła środkowego
  • 88'
    Dwie zmiany w Śląsku. Quintana i Jastrzembski za Exposito i Yeboaha
  • 87'
    Bejger dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Jędrzejczyk wybił piłkę poza pole karne
  • 86'
    Josue wstał już z boiska
  • 86'
    Josue leży na murawie, kapitan Legii ucierpiał w kontakcie z rywalem w środku pola
  • 85'
    Ajjjj, ależ było blisko! Mladenović dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Rosołek główkował, ale musnął piłkę niedokładnie, niecelnie
  • 84'
    Josue niedokładnie podał na skrzydło do Baku, lecz Legia szybko odzyskała piłkę
  • 83'
    Carlitos podał na prawą stronę "szesnastki" do Josue, ten uderzył, ale został zablokowany przez Garcię
  • 83'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 82'
    Baku zablokowany na prawej flance, jest aut dla Legii
  • 82'
    Rosołek ruszył do niedokładnego podania rywala, ale czujny Leszczyński wybiegł z bramki i wybił piłkę
  • 80'
    Josue miękko, ale trochę za mocno podał w pole karne do wybiegającego Baku
  • 80'
    Baku dośrodkował w pole karne, Bejger wybił piłkę głową
  • 80'
    Yeboah wrócił na boisko
  • 79'
    Yeboah wstał z boiska, został przeproszony przez Tobiasza
  • 77'
    Yeboah ucierpiał po kontakcie z Tobiaszem, który wyszedł z bramki, by przeciąć podanie. Zawodnik Śląska jest opatrywany przez lekarzy
  • 76'
    Przerzut Nawrockiego na lewe skrzydło, Josue wycofał do Mladenovicia, ten wysoko dośrodkował na dalszy słupek, Baku próbował przedłużyć piłkę głową, ale futbolówkę złapał Leszczyński
  • 75'
    Wracamy do gry!
  • 73'
    Zawodnicy rozgrzewają się, wymieniają podania, czekając na powrót do rywalizacji
  • 71'
    Cały czas czekamy na wznowienie gry
  • 70'
    Czekamy na wznowienie rywalizacji
  • 68'
    Chwilowa przerwa w grze. Boisko zostało "pokryte" dymem
  • 67'
    Rzuchowski za Nahuela
  • 66'
    Niedokładne zagranie Josue do Carlitosa, ale Legia szybko odzyskała piłkę. Kapustka prostopadle podał do Mladenovicia, lecz ten został zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej flanki. Rzut rożny dla gości
  • 65'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 65'
    Bejger wybił piłkę na aut po nacisku ze strony Mladenovicia
  • 64'
    Yeboah na spalonym po górnym podaniu z głębi pola na prawe skrzydło
  • 63'
    Kapustka dobrze popracował w odbiorze, Legia zabrała się do kontry. Carlitos zbiegł z lewej do środka boiska, mocno uderzył z 17. metra, ale został zablokowany
  • 62'
    Josue dokładnie przerzucił do Ribeiro, ten prostopadle podał w pole karne do Carlitosa. Hiszpan chciał przełożyć piłkę na prawą nogę i uderzyć z 15. metra, lecz został zatrzymany
  • 61'
    Bejger próbował miękko zagrać do przodu, ale do nikogo, piłkę przejął Tobiasz
  • 60'
    Nawrocki chciał prostopadle podać do Rosołka, ten ruszył do piłki, ale nie miał szans, by do niej dojść
  • 59'
    Nahuel mocno, ale niecelnie uderzył z rzutu wolnego, wysoko nad poprzeczką
  • 57'
    Janasik za Verdaskę
  • 57'
    Gretarsson sfaulowany przed polem karnym Legii. Rzut wolny dla Śląska, do bramki ok. 22 metrów
  • 56'
    Strata Baku na połowie Legii, ale ten sam piłkarz szybko się zrehabilitował, przecinając podanie we własnej "szesnastce"
  • 56'
    Yeboah dopadł do piłki po górnym podaniu z głębi pola, ale doskoczył do niego Baku. Wrocławianie spokojnie konstruują akcję
  • 55'
    Śląsk był w ataku pozycyjnym, ale Carlitos odzyskał piłkę w środku pola
  • 54'
    Rzut wolny dla Śląska po prawej stronie boiska. Ależ zamieszanie po niezłej centrze Garcii na bliższy słupek. Zakotłowało się, ostatecznie Tobiasz świetnie, 2-krotnie interweniował
  • 52'
    Josue przeciągnął dośrodkowanie z wolnego na dalszy słupek. Nawrocki nie miał szans na zamknięcie akcji
  • 50'
    Żółta kartka dla Verdaski za faul w bocznym sektorze boiska, na Kapustce
  • 49'
    Josue dośrodkował z rogu na 7. metr, piłka została wybita
  • 48'
    Carlitos mocno uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od Poprawy i wyszła poza boisko. Korner
  • 47'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Exposito w środku pola
  • 46'
    Baku dośrodkował w pole karne z prawej flanki, ale centra została przecięta
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Carlitos za Muciego, Baku za Wszołka
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje ze Śląskiem we Wrocławiu
  • 45+4'
    Josue dośrodkował z wolnego na bliższy słupek, doszło do odbitki po strzale Slisza, ale gra została przerwana
  • 45+3'
    Faul na Wszołku na prawym skrzydle. Rzut wolny dla Legii
  • 45+3'
    Ajjjj, to mogło być 1:0 dla Legii! Josue ładnie dośrodkował na bliższy słupek, Ribeiro wyskoczył i oddał strzał w słupek. Akcję próbował zamknąć Rosołek, ale nie zdołał trafić do siatki z bliskiej odległości
  • 45+1'
    Slisz do Josue, ten znalazł się w polu karnym i podał do Wszołka, którego centra została zablokowana. Korner dla Legii
  • 44'
    Wszołek sfaulowany przez Schwarza po prawej stronie boiska, na połowie Legii
  • 43'
    Legia wyszła spod pressingu, buduje atak pozycyjny
  • 43'
    Yeboah upadł w polu karnym Legii po kontakcie z Kapustką, ale sędzia puścił grę
  • 41'
    Gol nie został uznany, gdyż doszło do spalonego (Muci)
  • 40'
    1:0 dla Legii! Ależ gol Josue zza pola karnego!
  • 39'
    Tobiasz kapitalnie interweniował przy strzale Yeboaha z prawej strony pola karnego na dalszy słupek. Golkiper musnął piłkę, która trafiła w słupek i wyszła w pole. Legia oddaliła zagrożenie
  • 38'
    Mladenović wdał się w drybling na skrzydle, a po chwili popełnił błąd techniczny, gdyż piłka wyszła na aut
  • 37'
    Exposito wstał z boiska, może kontynuować grę
  • 37'
    Gra przerwana. Exposito leży na murawie po starciu z Ribeiro
  • 36'
    Nawrocki do Wszołka, ten prostopadle podał na 18. metr, do Muciego, który musnął piłkę, lecz zabrakło precyzji przy zagraniu Albańczyka
  • 34'
    Rosołek ucierpiał po kontakcie z Poprawą na połowie Śląska. Młodzieżowiec położył się na murawie, ale chwilę później z niej wstał
  • 33'
    Za mocny przerzut Kapustki na lewą flankę, do Mladenovicia. Aut dla gospodarzy
  • 33'
    Exposito bezpośrednio uderzył z wolnego - piłka trafiła w mur, została zgarnięta przez Wszołka, który wyprowadził kontrę. Rosołek zabrał się z piłką, wygrał przebitkę, ale gra została przerwana, gdyż napastnik Legii sfaulował przeciwnika w środku pola
  • 31'
    Jędrzejczyk najpierw udanie główkował, dzięki czemu przeciął górne podanie, a po chwili sfaulował Exposito na 30. metrze od bramki Legii. Rzut wolny dla miejscowych, nieco bliżej prawej strony boiska
  • 29'
    Muci sfaulował Bejgera w pojedynku główkowym w bocznym sektorze boiska
  • 28'
    Muci doskoczył do rywala, przez co zablokował jego podanie z własnej połowy. Aut dla Śląska
  • 27'
    Jędrzejczyk czujnie w obronie, dobrze się ustawił, przeciął zagranie do Exposito
  • 27'
    Verdasca starał się podłączyć do ofensywy, znalazł się w środkowej strefie boiska, ale zabrakło precyzji przy podaniu
  • 26'
    Faul Kapustki w środku pola
  • 25'
    Nawrocki próbował miękko podać na prawą flankę, do Wszołka, lecz zagranie przeciął Gretarsson
  • 24'
    Nie ma gola dla Legii z rzutu karnego. Josue oddał strzał w prawy, dolny róg bramki, lecz trafił w słupek, a piłka wyszła poza boisko
  • 23'
    Josue jest przy piłce, będzie wykonywał jedenastkę
  • 22'
    Josue kapitalnie, prostopadle podał do Muciego, ten wbiegł w pole karne i został sfaulowany przez wybiegającego Leszczyńskiego, który został ukarany żółtą kartką
  • 21'
    Rzut karny dla Legii!
  • 20'
    Strata Slisza, Yeboah podał do Exposito, który mocno uderzył z 20. metra, lecz Tobiasz złapał piłkę. Nawet gdyby z tej akcji padł gol, to nie zostałby on uznany, gdyż był spalony
  • 19'
    Kapustka został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę, ale po chwili czujny okazał się Ribeiro, który przeciął podanie. Kapustka dostał futbolówkę, próbował prostopadle zagrać do Rosołka, ale bliżej do piłki miał obrońca Śląska, który oddalił zagrożenie
  • 18'
    Exposito nie miał szans, by dojść do piłki przerzucone z lewej na prawą stronę boiska. Legia ma aut
  • 17'
    Bejger ucierpiał w starciu z Mladenoviciem przy próbie wybicia piłki z własnej połowy. Obrońca Śląska wstał z boiska, został przeproszony przez zawodnika Legii
  • 16'
    Muci sfaulowany w środku pola
  • 16'
    Rosołek do Wszołka, ten dośrodkował z prawej flanki na środek pola karnego, gdzie nie było żadnego z graczy Legii
  • 16'
    Przechwyt Ribeiro w środku pola. Portugalczyk został od razu sfaulowany przez Exposito
  • 15'
    Legia buduje atak pozycyjny, ale dość szybko straciła piłkę
  • 15'
    Exposito chciał ruszyć do górnego podanie z głębi pola, ale Jędrzejczyk i Nawrocki kontrolowali sytuację w defensywie
  • 14'
    Slisz wrócił na boisko, może grać dalej
  • 13'
    Schwarz i Slisz zderzyli się głowami. Gracz Śląska już wstał z boiska, piłkarz Legii jest opatrywany przez lekarzy
  • 12'
    Olsen zacentrował z kornera na bliższy słupek, Rosołek wybił piłkę głową
  • 11'
    Trzeci korner dla Śląska. Garcia dośrodkował piłkę dochodzącą do bramki, Nawrocki wybił futbolówkę głową. Kolejny róg dla miejscowych
  • 11'
    Śląsk miał dwa kornery, w obu doszło do zamieszania, przy drugim Tobiasz przeniósł piłkę nad poprzeczką
  • 10'
    Tobiasz! Golkiper Legii świetnie interweniował w sytuacji sam na sam z Exposito, który chciał uderzyć między nogami, ale mu się to nie udało
  • 8'
    Exposito chciał zbiec z lewego skrzydła do środka, lecz dobre zachował się Jędrzejczyk, który zatrzymał napastnika Śląska
  • 8'
    Rosołek doskoczył do Gretarssona, który chciał posłać dalekie, górne podanie, lecz zostało ono zablokowane przez młodzieżowca Legii
  • 7'
    Ribeiro sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 7'
    Josue przerzucił piłkę na lewą flankę, do Mladenovicia, ale ten został zatrzymany przez Bejgera, który wywalczył aut dla Śląska, skutecznie nabijając Serba
  • 5'
  • 5'
    Doszło do lekkiego spięcia między Mladenoviciem a Bejgerem w walce o piłkę w bocznym sektorze boiska. Bez kartek, gra szybko wznowiona od autu (przez Serba)
  • 5'
    Legia buduje akcje od tyłu, Śląsk wysoko pressuje
  • 4'
    Śląsk był blisko po płaskim strzale Olsena z 20. metra na dalszy słupek. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Tobiasza
  • 3'
    Nawrocki spokojnie w defensywie, uprzedził Schwarza i dokładnie podał. Legia w ataku pozycyjnym
  • 2'
    Ciekawa akcja Legii! Kapustka podał na lewe skrzydło do Mladenovicia, ten dośrodkował (po odbitce) na 7. metr, rywal przeciął centrę. Piłkę przechwycił Josue (prawy sektor "szesnastki"), który wycofał na 18. metr, Slisz uderzył na dalszy słupek, a Leszczyński dobrze interweniował
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Hładun, Johansson, Augustyniak, Pich, Celhaka, Sokołowski, Carlitos, Baku, Rose
  • Skład Legii na mecz ze Śląskiem Wrocław: Tobiasz – Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Mladenović – Kapustka – Muci, Rosołek
  • – Legia jest drużyną jakościową, która cały czas gra. Nawet w tych momentach, w których idzie jej źle, umie sobie poradzić z trudnościami i wygrywać dzięki liderom, których posiada – mowa tu o Josue oraz Mladenoviciu, czy też Kapustce. Rywale mają nieco gorszą linię obrony, która czasami zmaga się z problemami, ale wspomniani piłkarze ciągną ten zespół – mówił trener Śląska
  • Legioniści zagrają ze Śląskiem po raz setny. Do tej pory wygrali 55-krotnie, 25 meczów zremisowali, a 19 przegrali. Zdobyli 156 bramek, stracili 69. Jak będzie teraz? Tego dowiemy się wieczorem. – Chcemy odrobić zadanie domowe. Mamy swoje cele do zrealizowania, wiemy, że w każdym tygodniu walczymy. Przeciwnicy grają z nami na maksa albo i nawet więcej, dlatego musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, grać na pełnym gazie. Będzie nas to kosztowało dużo sił, na pewno nie będzie łatwo, ale przez ostatnie spotkania udało nam się odbudować zaufanie do naszego potencjału. Oczywiście nie tylko my spróbujemy wygrać, wrocławianie też – dodał Runjaić
  • – Jeżeli spojrzymy wstecz – za nami wygrana z Lechem, remis z Jagiellonią, ogranie Wisły Płock, przegrana z Miedzią i teraz mecz pucharowy, który sportowo zwyciężyliśmy. Nie wiem, czy to jest aż takie wielkie wahanie, o którym się mówi. Wiemy, że w Śląsku – jak w każdym klubie – zawsze chcemy wygrywać. Nikt nie chce przegrywać, ale w takim momencie, w jakim jesteśmy, czyli budowania zespołu, uważam, że widać duży postęp – stwierdził Djurdjević
  • W kadrze Śląska jest dwóch zawodników z przeszłością przy Łazienkowskiej. To Józef Burta (bramkarz) i Jehor Macenko (stoper), którzy rywalizowali w juniorskich/młodzieżowych drużynach Legii (drugi z wymienionych występował też w "dwójce"), a obecnie regularnie grają w II-ligowych rezerwach klubu z Wrocławia
  • – Interesuje nas to, co jest na boisku. Pomimo tego, że chcielibyśmy mieć wpływ na niektóre rzeczy, które dzieją się poza nim, to go nie mamy. Po zakończonym meczu z Sandecją pytaliśmy arbitra, co z wynikiem. Powiedział, że to nie jest jego decyzja. Ktoś inny będzie o tym decydował i my to tak zostawiamy. Przy stanie 2:1 mieliśmy rzut karny, ale nie został on wykonany. Tu się nasza historia kończy. Staliśmy na murawie do końca, a sędzia odgwizdał zakończenie spotkania. Udaliśmy się do szatni, padło kilka słów z mojej strony do drużyny, jeżeli chodzi o sposób gry. O to, na co mamy wpływ. Na to, co działo się później, nie będę tracił ani czasu, ani sił. Teraz, jako trener, chcę jak najszybciej przygotować zespół do meczu z Legią, mając na uwadze 75-lecie klubu i czas, jaki nas goni. Na tak trudnym boisku, jak w Niepołomicach, dawno nie graliśmy. Murawa okazała się ciężka, jest kilka urazów, które musimy doleczyć, i na tym się skupiamy – wyjaśnił szkoleniowiec ekipy z Wrocławia, Ivan Djurdjević
  • Zespół ze Śląska ma za sobą niedokończoną, wyjazdową grę 1/8 finału Pucharu Polski z Sandecją Nowy Sącz, w trakcie której doszło do skandalu. Mecz, który po dogrywce zakończył się remisem 2:2, został przerwany podczas serii rzutów karnych (przy stanie 2:1 dla wrocławian). Piłkarze I-ligowca zeszli z murawy solidaryzując się z kolegą z drużyny, Maissą Fallem, który był według nich obrażany na tle rasistowskim przez kibiców gości. W najbliższy czwartek, 17 listopada, Komisja Dyscyplinarna PZPN rozstrzygnie wynik tej rywalizacji. – Oglądałem to spotkanie do 90. minuty, lecz potem byłem tak zmęczony, że postanowiłem położyć się spać. Nie mogę się wypowiedzieć w sprawie incydentu, ale nie sądzę, by miało to jakiś wpływ na naszą grę przeciwko Śląskowi. W niedzielę chcemy rozwiązać wszystko na poziomie sportowym, potrzebujemy do tego mocnej mentalności i myślę, że będziemy mogli się nią wykazać na murawie – powiedział trener Legii
  • Śląsk jest na 12. pozycji w tabeli ligowej, ma na koncie 20 "oczek" – jak na razie nieco lepiej punktuje u siebie (3 wygrane, 3 remisy, 2 porażki) niż na wyjazdach (2 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki), gdzie w minionej kolejce uległ 0:1 Miedzi Legnica. – Wrocławianie mają kilku interesujących zawodników, wystąpią na własnym stadionie, a jeśli się tam mierzą, to są bardzo niebezpieczni, zwłaszcza w ataku. Obejrzeliśmy ich grę, wiemy co nas czeka. Będziemy próbowali zrealizować swoją koncepcję bez oglądania się na przeciwnika. Motywacja jest na bardzo wysokim poziomie. Chcemy jeszcze raz się sprężyć i dobrze zagrać – po to, byśmy mogli udać się potem na krótkie, zasłużone urlopy – tłumaczył Runjaić
  • – Jesteśmy zmęczeni po rywalizacji w Gdańsku, w nocy praktycznie nie spaliśmy, ale poczucie dobrze spełnionego obowiązku przyczyniło się do tego, że szybciej się zregenerowaliśmy. Wiemy też, że czeka nas niezwykle ważne spotkanie, żebyśmy mogli tę rundę zamknąć jeszcze bardziej pozytywnie. Wiadomo, że w piłce nożnej liczy się ostatnie wrażenie. Jeśli ktoś wygra trzy mecze z rzędu, a potem przegra ostatni, to w pamięci zostanie ten ostatni. Dlatego mamy dużą motywację, by w niedzielę dać z siebie wszystko, pokazać dobrą grę – po to, by cała drużyna i kibice mogli mieć poczucie, że ten zespół dokonał jesienią wielu rzeczy, więcej niż oczekiwano na początku – mówił na czwartkowej konferencji prasowej trener Legii, Kosta Runjaić
  • Stołeczna drużyna powalczy teraz o podtrzymanie passy i udane zakończenie pierwszej części sezonu. Legioniści, będący wiceliderem PKO Ekstraklasy z dorobkiem 31 punktów (9 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki), zagrają we Wrocławiu ze Śląskiem, czyli rywalem, z którym radzą sobie bardzo dobrze w ostatnich latach. Warszawiacy wygrali aż 8 z 10 spotkań z tym przeciwnikiem (reszta to 1 remis i 1 porażka) od 2018 roku
  • Legia ma za sobą udane tygodnie, gdyż połączyła dobry styl z korzystnymi wynikami, co złożyło się na pięć meczów bez porażki. To sprawia, że końcówka rundy jesiennej, szczególnie po przejściu na system z trzema stoperami, może napawać optymizmem. Warszawiacy są świeżo po spotkaniu z Lechią w Gdańsku, które skutkowało awansem do ćwierćfinału Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry było 1:1, po dogrywce – 2:2, a zwycięzcę wyłoniła seria "jedenastek", w której lepsi okazali się "Wojskowi"
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się ostatni mecz Legii w 2022 roku. Warszawiacy zmierzą się we Wrocławiu ze Śląskiem, którego dość regularnie ogrywają w ostatnich latach
Śląsk WrocławLegia Warszawa

21' Rafał Leszczyński

21'

50' Diogo Verdasca

50'

57' Patryk Janasik za Diogo Verdasca

57'

67' Michał Rzuchowski za Nahuel Leiva

67'

88' Caye Quintana za Erik Exposito

88' Dennis Jastrzembski za John Yeboah