95'
  • 90+19'
    Koniec. Legia przegrała 1:2 z Wigrami Suwałki
  • 90+19'
    Bezpośredni strzał z rzutu wolnego, piłka odbiła się w pobliżu spojenia słupka z poprzeczką. Strebinger nie sięgną piłki, którą z linii bramkowej wybił Konik
  • 90+17'
    Rzut wolny dla Wigier, 25 metrów od bramki Legii
  • 90+17'
    Zawodnik Wigier oddał strzał z 25. metra, piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 90+16'
    Strzałek popędził na bramkę Wigier, kapitalnie zagrał do Kamińskiego, który miał przed sobą tylko bramkarza. Golkiper rzucił się i wybronił strzał nogami
  • 90+14'
    Muci uderzył na bramkę. Golkiper odbił piłkę, stoczył pojedynek powietrzny z Kamińskim. Bramkarz miał futbolówkę na rękawicach, została wybita
  • 90+13'
    Przeciętnie wygląda organizacja gry Legii, jeśli chodzi o ofensywę. Nie ma pomysłu na to, aby przechytrzyć obronę gości
  • 90+12'
    Okres spokojniejszej gry, ale to Wigry cały czas miały przewagę, Legia co jakiś czas popisywała się pojedynczymi zrywami
  • 90+10'
    Akcja Legii. Zagranie z głębi pola, od Strzałka od Muciego, ale Albańczyk przegrał pojedynek z rywalem
  • 90+9'
    Żółta kartka dla Gościniarka
  • 90+9'
    Rzut rożny. Czajkowski zagrał z rogu do Muciego, ale ten źle przyjął piłkę
  • 90+8'
    Iwao ruszył z akcją, ale odważne wyjście Strebingera sprawiło, że Legia wyszła z opresji
  • 90+7'
    Muci skierował piłkę do pustej siatki, po podaniu Kamińskiego, ale był na spalonym
  • 90+6'
    Pierzak próbował wyjść z kontrą, był naciskany przez Iwao. Japończyk faulował. Gdyby sędzia nie odgwizdał przewinienia, to rywal znalazłby się w sytuacji sam na sam
  • 90+5'
    Strzał Iwao, po podaniu od Żebrakowskiego, z narożnika pola karnego. Strebinger bez problemów złapał piłkę
  • 90+5'
    Konik wślizgiem zatrzymał prostopadłe podanie w pole karne
  • 90+4'
    Iwao znalazł się w polu karnym, zrobiło się zamieszanie. Rybicki dopadł do futbolówki, ale został uprzedzony przez Czajkowskiego
  • 90+3'
    Czajkowski posłał dalekie podanie do Kamińskiego, który został wytrącony przez obrońcę. Ostatecznie, bramkarz przechwycił piłkę
  • 90+1'
    Iwao zagrał w pole karne do Rybickiego, który przegrał pojedynek 1 na 1 ze Stebingerem
  • 90'
    Muci zagrał do Strzałka, ten stracił piłkę zaraz po jej przejęciu
  • 89'
    Świetna akcja Legii. Kwiatkowski dokładnie dograł w pole karne, na 11. metr, do Muciego. Albańczyk był niekryty, miał czas i miejsce, ale przestrzelił wysoko nad bramką
  • 88'
    Muci, jak na zawodnika, który aspiruje do gry w "jedynce", przez ponad pół godziny nie popisał się ani jedną akcją w ofensywie
  • 87'
    Kwiatkowski przechwycił piłkę, podał do Muciego, który stracił futbolówkę
  • 87'
    Kwiatkowski odzyskał piłkę, zagrał do Muciego, ten podał do Pierzaka. Po chwili do piłki dopadł Strzałek, ale jego strzał został zablokowany
  • 86'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 86'
    Dośrodkowanie Widejki, które przeszło przez całe pole karne. Do piłki dopadł jednak Kwiatkowski
  • 84'
    Pierzak zablokowany przez Iwao
  • 80'
    Dośrodkowanie gości z rzutu rożnego, Strebinger wyskoczył do piłki, ale został sfaulowany przez Żebrakowskiego
  • 80'
    Rywal uderzał na bramkę, strzał został zablokowany przez Konika
  • 79'
    Muci pędził na bramkę, ale został zatrzymany przez rywala na wysokości pola karnego
  • 79'
    Zaczęło się ostatnie 30 minut
  • 77'
    Jesteśmy na półmetku drugiej połowy. Przed nami jeszcze 30 minut
  • 75'
    Noiszewski przechwycił piłkę wybitą przez Rudinilsona, uderzył z pola karnego, ale był to niecelny strzał
  • 72'
    Laskowski dośrodkował w pole karne, ale na posterunku był Rudinilson, który oddalił zagrożenie
  • 71'
    Kwiatkowski ruszył skrzydłem, ale został zatrzymany przez Brito
  • 71'
    O ile na początku drugiej części gry przewagę miała Legia, to potem lepiej prezentowały się Wigry
  • 68'
    Mustafajew miał szansę na odbiór piłki, ale poślizgnął się i nic z tego nie wyszło
  • 68'
    Akcja Wigier, dośrodkowanie z prawej strony, Strebinger miał piłkę pod kontrolą
  • 64'
    Doskonała akcja Wigier. Zagranie ze skrzydła w pole karne, zawodnik gości był sam na sam, który uderzył w kierunku dalszego słupka, ale Strebinger popisał się znakomitą interwencją
  • 64'
    Dobra akcja Skwierczyńskiego, który minął Gozdenovicia, dośrodkował w pole karne, ale piłka została wybita
  • 62'
    Strzałek zwija się z bólu, żółta kartka dla zawodnika Wigier
  • 59'
    Próba zagrania Ciacha do Laskowskiego, ale ten nie zrozumiał intencji kolegi. Od bramki wznowią Wigry
  • 57'
    Kwiatkowski popędził prawą stroną, zagrał na 16. metr do Ciacha, który pomylił się nieznacznie, piłka poszybowała pół metra obok prawego słupka
  • 55'
    Laskowski wyprzedził rywala, zatrzymał się na drugim
  • 54'
    Mustafajew uderzył z 18. metra, po przekątnej. Ładny strzał, który nieznacznie minął bramkę
  • 53'
    Rzut wolny dla Legii. Wydawało się, że Muci będzie dośrodkowywał, ale uderzył na bramkę. Golkiper poradził sobie ze strzałem Albańczyka
  • 49'
    Kwiatkowski naraził się na zderzenie z operatorem kamery, ale wybrnął z tego i dośrodkował w pole karne. Ostatecznie, jego centrę złapał bramkarz
  • 47'
    Ciach ładnie wypuścił Skwierczyńskiego, ale piłka opuściła boisko. Od bramki zacznie golkiper
  • 47'
    Skwierczyński zagrał z lewej na prawą stroną, do Strzałka. Piłka rozgrywana w obrębie koła środkowego
  • 46'
    Ładna interwencja Strebingera, Wigry mogły podwyższyć prowadzenie
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 1:2 z Wigrami Suwałki
  • 41'
    Mecz oglądają z boku m.in. Tomasz Jarzębowski, Jacek Zieliński, Piotr Włodarczyk i Richard Groortscholten
  • 39'
    Akcja gości, ale Tobiasz wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 39'
    Włodarczyk czyhał na wybitą, bezpańską piłkę, ale Rudinlson był czujny i odegrał piłkę do bramkarza
  • 39'
    Odważna akcja Sowińskiego, który ruletą próbował minąć trzech zawodników Legii. Ale został zatrzymany
  • 38'
    Ciepiela dośrodkował z rzutu rożnego, Włodarczyk oddał strzał, który okazał się trochę niecelny
  • 38'
    Kastrati dośrodkował w pole karne. Było blisko samobója - Gvozdenović wybił piłkę, która przeleciała tuż obok słupka
  • 37'
    Ciepiela ruszył na przebój, ale zatrzymał się na rywalu
  • 37'
    Centra Kastratiego w pole karne, piłkę wybili obrońcy. Futbolówkę, z lewej strony pola karnego, przejął jeszcze Rosołek, ale został ograny przez Gvozdenovicia
  • 36'
    Akcja gości, po chwili faulowany został Celhaka
  • 35'
    Za boiskiem, razem z Janem Muchą, rozgrzewa się... Richard Strebinger
  • 31'
    Rosołek wszedł między dwóch w polu karnym, upadł, ale sędzia pokazał, że była to symulka. Grę wznowi bramkarz Wigier
  • 31'
  • 31'
    Gojko zagrał w poprzek pola karne, ale Wszołek przeciął tor lotu piłki i oddalił zagrożenie
  • 30'
    Celhaka znów dobrze przechwycił piłkę, ale Włodarczyk zatrzymał się na Rudinilson
  • 30'
    Celhaka bardzo ładnie uprzedził rywala
  • 29'
    Wszołek, Kastrati, Celhaka wymieniali podania między sobą. Po chwili Ciepiela uderzył zza pola karnego, pomylił się o pół metra
  • 28'
    Dośrodkowanie w pole karne, do Włodarczyka, ale bramkarz uprzedził napastnika Legii i chwycił piłkę w rękawice
  • 27'
    Ciepiela źle przyjął piłkę przed polem karnym. Strata
  • 24'
    2:1. Wszołek wykorzystał rzut karny
  • 24'
    Rosołek faulowany, rzut karny dla Legii. Piłkę ustawia Paweł Wszołek
  • 23'
    2:0 dla Wigier. Gojko wyszedł sam na sam, po tym jak obciął się Grudziński
  • 22'
    Gojko dośrodkował ze skrzydła na 8. metr, do Lewandowskiego, który uderzył tuż przy słupku
  • 21'
    Gol dla Wigier. 0:1
  • 21'
    Fragment spotkania, w którym optyczną przewagę osiągnęli goście
  • 20'
    Zawodnik Wigier podłączył się do ofensywy, ale piłka zatrzymała się na Grudzińskim
  • 18'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w poprzek, na środku boiska, wyczekuje rywala
  • 16'
    Uderzenie Włodarczyka z 18. metra. Bramkarz z trudem, ale wybił piłkę do boku
  • 16'
    Aktywny jest Ciepiela, ale jego dokładność w ofensywie pozostawia trochę do życzenia
  • 15'
    Celhaka radzi sobie dość pewnie, daje pozytywne sygnały swoją grą
  • 14'
    Kastrati przegrał pojedynek główkowy, ale asekurował go Grudziński. Legia w posiadaniu piłki
  • 14'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę w defensywie
  • 12'
    Wszołek zagrał przed pole karne, do Lopesa, ten uderzył, ale jego strzał został zablokowany. Bramkarz bez problemu poradził sobie z uderzeniem Portugalczyka
  • 12'
    Próba akcji Wigier, ale Grudziński przeciął zagranie. Piłka w posiadaniu Legii
  • 12'
    Kastrati dośrodkował z prawej flanki w pole karne, w kierunku Włodarczyka, który został uprzedzony przez Lewandowskiego
  • 11'
    Ciepiela, który pojawił się w okolicach pola karnego, znów chciał prostopadle zagrać, tym razem do Rosołka. Jego podanie jednak ponownie nie dotarło do adresata
  • 11'
    Próba prostopadłego podania Ciepieli, ale Włodarczyk nie miał szansy na wygranie pojedynku z Lewandowskim
  • 10'
    Akcja Legii zapowiadała się dobrze, ale Ciepiela niedokładnie podał do Włodarczyka
  • 9'
    Muci nie gra jednak w wyjściowym składzie. Jego miejsce zajął Włodarczyk
  • 7'
    Rosołek na spalonym
  • 7'
    Kapitanem Legii jest Lopes
  • 5'
    Akcja gości. Lewandowski znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Tobiasz wyszedł z bramki, zrobił "pajacyka" i sprawił, że przeciwnik przestrzelił
  • 2'
    Korner dla Legii. Dośrodkowanie, była walka o piłkę, którą wygrali obrońcy Wigier. Po chwili do futbolówki dopadł jeszcze Kastrati, ale jego centra okazała się za głęboka
  • 1'
  • Plan jest taki, żeby w pierwszej połowie wystąpili zawodnicy z „jedynki”. W drugiej połowie zespół poprowadzi Marek Gołębiewski, wówczas zagrają piłkarze z rezerw i CLJ
  • Skład Legii na mecz z Wigrami Suwałki: Tobiasz - Grudziński, Charatin, Noiszewski - Wszołek, Ciepiela, Celhaka, Rosołek - Kastrati, Lopes, Muci
  • Z sylwetką sparingpartnera "Wojskowych" można się zapoznać TUTAJ
  • Witamy! O godz. 13:00, na boisku bocznym przy ulicy Łazienkowskiej, rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a II-ligowymi Wigrami Suwałki. Dla stołecznego klubu to siódma gra kontrolna w 2022 roku
Legia WarszawaWigry Suwałki
21'

21' Mateusz Lewandowski

22'

22' Denis Gojko

24' Paweł Wszołek (k.)

24'

46' Kacper Skwierczyński za Maciej Rosołek

46' Filip Laskowski za Szymon Włodarczyk

46' Richard Strebinger za Kacper Tobiasz

46' Patryk Konik za Mateusz Grudziński

46' Arkadiusz Ciach za Rafael Lopes

46' Ramil Mustafajew za Bartłomiej Ciepiela

46' Ernest Muci za Lirim Kastrati

46' Jakub Kwiatkowski za Paweł Wszołek

46' Igor Strzałek za Jurgen Celhaka

46' Patryk Pierzak za Ihor Charatin

46'

46' Łukasz Bogusławski za Tomasz Lewandowski

46' Michał Żebrakowski za Mateusz Lewandowski

46' Kosei Iwao za Mateusz Sowiński

46' Mariusz Rybicki za Denis Gojko

46' Kacper Michalski za Bojan Gvozdenović

46' Werick Caetano za Mikołaj Łabojko

46' Dawid Krzyżański za Patryk Mularczyk

63'

63' Michał Żebrakowski

68' Patryk Pierzak

68'

72' Filip Laskowski

72'

76' Kacper Gościniarek za Karol Noiszewski

76' Wiktor Kamiński za Arkadiusz Ciach

76' Jakub Czajkowski za Kacper Skwierczyński

76' Bartosz Widejko za Filip Laskowski

76'

95' Kacper Gościniarek