84'
86'
90'
  • 90+5'
    Lopes wykorzystał dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony boiska i pokonał Bednarka po uderzeniu z głowy! Była to ostatnia akcja meczu! Legia wygrała 2:1 z Lechem Poznań!
  • 90+3'
    Gooooooooooool! 2:1 dla Legiii! Lopes!
  • 90+2'
    Tiba uderzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Boruca
  • 90+1'
    Dwie minuty doliczone do drugiej części gry
  • 90+1'
    Skibicki ucierpiał po kontakcie z Tibą, po rzucie rożnym dla Legii. Skrzydłowy Legii upadł na murawę, odczuł starcie, ale może już kontynuować grę
  • 90'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę w polu karnym Lecha, po centrze z rogu, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 89'
    Rzut rożny dla Legii
  • 88'
    Lewczuk sfaulowany przez Kaczarawę, w polu karnym Legii
  • 88'
    Po centrze w pole karne, Skibicki główkował przy bliższym słupku, ale Bednarek złapał piłkę
  • 87'
    Wszołek próbował oddać strzał na wślizgu, w polu karnym. Do piłki chciał dobiec Skibicki, ale rywale wybili piłkę poza pole karne. Intensywna końcówka spotkania
  • 86'
    Kaczarawa za Ishaka
  • 85'
    Mladenović dośrodkował w pole karne, ale piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym Lecha
  • 85'
    Legia ma kolejny rzut rożny
  • 85'
    Skibicki wbiegł w pole karne, pojawił się po lewej stronie "szesnastki" i chciał wycofać piłkę. Futbolówka trafiła w interweniującego Bednarka. Korner dla Legii
  • 84'
    Marchwiński za Ramireza
  • 84'
    Lech mógł strzelić gola! Moder posłał świetną piłkę w pole karne, Ishak główkował z bliskiej odległości, ale Boruc popisał się fantastyczną interwencją!
  • 83'
    Skibicki sfaulował Ramireza. Rzut wolny dla Lecha, z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego
  • 82'
    Skóraś uderzył na bramkę Boruca, który wybił piłkę poza linię końcową
  • 82'
    Lopes główkował obok bramki, po centrze z bocznego sektora
  • 81'
    Kontra Legii. Lopes otrzymał piłkę z głębi pola i chciał podać na lewą stronę boiska, ale jeden z piłkarzy Lecha przechwycił futbolówkę
  • 80'
    Lewczuk skutecznie powstrzymał Ishaka, który starał się dobiec do piłki z głębi pola
  • 79'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Lecha. Po wymianie podań, legioniści przechwycili piłkę na własnej połowie
  • 78'
    Rywale mają rzut rożny
  • 78'
    Moder oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników stojących w murze, a Boruc skutecznie interweniował i wybił piłkę poza linię końcową
  • 77'
    Tiba sfaulowany przez Wszołka. Rzut wolny dla Lecha. Do bramki Boruca ok. 30 metrów
  • 76'
    Luquinhas ruszył środkiem boiska i upadł po kontakcie z rywalem, ale gra była kontynuowana
  • 76'
    Dobrze w obronie popracował Juranović
  • 76'
    Juranović chciał zagrać do Wszołka, ale nastąpiło nieporozumienie i rywale przechwycili piłkę
  • 74'
    Sykora zagrał do Skórasia, który znalazł się na skraju "szesnastki". Pomocnik Lecha upadł po kontakcie z legionistą, ale gra była kontynuowana
  • 73'
    Czerwiński otrzymał piłkę z głębi pola, ale nie był w stanie utrzymać jej w boisku
  • 72'
    Kapustka oddał strzał z dystansu, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 68'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony w pole karne. Do piłki dopadł Skibicki, który oddał strzał z prawej nogi i pokonał Bednarka. 1:1! Gol w debiucie!
  • 67'
    Gooool! 1:1!
  • 63'
    Luquinhas za Gwilię
  • 63'
    Wracamy do gry. Na murawę wrócił Ishak
  • 61'
    Przerwa w grze. Ishak jest opatrywany przez lekarzy
  • 61'
    Żółta kartka dla Lewczuka, który sfaulował Ishaka
  • 61'
    Tiba oddał mocny strzał zza pola karnego, ale Boruc złapał piłkę
  • 60'
    Zmiana w Legii. Skibicki zastępuje Rosołka. Dla Skibickiego to debiut w barwach Legii
  • 58'
    Wszołek otrzymał płaskie podanie z głębi pola od Kapustki i wbiegł w pole karne z prawej strony. Następnie skrzydłowy przełożył piłkę na lewą nogę - po tym, jak Puchacz się poślizgnął - i oddał strzał, który przeleciał nieco ponad poprzeczką
  • 56'
    Skóraś powstrzymał Kaputkę w bocznym sektorze boiska. Legioniści otrzymali aut, ale goście skutecznie wybili piłkę poza pole karne
  • 55'
    Po centrze w pole karne Lecha, Moder wybił piłkę na aut
  • 55'
    Gwilia sfaulowany przez Skórasia. Miejscowi mają rzut wolny, do bramki ok. 35 metrów
  • 54'
    Legia wymienia się podaniami na połowie Lecha
  • 54'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego, ale przeciwnicy oddalili zagrożenie
  • 53'
    Kapustka miękko zagrał w boczny sektor pola karnego do Wszołka, ale piłkę poza linię końcową, na wślizgu, wybił Rogne
  • 53'
    Gwilia dośrodkował z prawej strony w pole karne, a piłkę - w pobliżu dalszego słupka - przechwycił Czerwiński
  • 52'
    Czerwiński dobiegł do piłki po prawej stronie i wycofał podanie na 12. metr do Ramireza. Zawodnik Lecha oddał strzał, który złapał Boruc
  • 50'
    Legioniści skutecznie wybili piłkę po rzucie rożnym dla rywali
  • 50'
    Puchacz dopadł do piłki, pobiegł lewą stroną i zagrał w pole karne, a Lewczuk wybił futbolówkę poza linię końcową. Korner dla Lecha
  • 49'
    Ishak sfaulowany przez Jędrzejczyka, na połowie Lecha
  • 48'
    Mladenović prostopadle podał do Gwilii, który znalazł się po lewej stronie pola karnego. Zrobiło się małe zamieszanie, ale ostatecznie goście wyszli z opresji
  • 47'
    W przerwie nastąpiła zmiana w Legii. Lopes zmienił Valencię
  • 47'
    Skóraś znalazł się w okolicach pola karnego Legii, z prawej strony, i oddał płaski strzał w kierunku dalszego słupka, który okazał się minimalnie niecelny
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Lechem. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Czerwiński przechwycił piłkę na połowie Lecha, a następnie pobiegł prawą stroną. Boczny obrońca zagrał w pole karne w kierunku Ishaka, ale napastnik Lecha był naciskany przez Lewczuka przy bliższym słupku. Ostatecznie piłkę przechwycił Boruc
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Dobra interwencja Lewczuka w obronie
  • 44'
    Tiba sfaulowany przez Valencię na wysokości pola karnego Lecha
  • 43'
    Sykora wbiegł w pole karne z lewej strony, a następnie miękko dośrodkował na głowę Ramireza. Zawodnik Lecha główkował, lecz Boruc nie dał się zaskoczyć
  • 42'
    Juranović dośrodkował z rogu. Po chwili piłka spadła pod nogi Mladenovicia, który był ustawiony przed polem karnym. Lewy obrońca podał do Juranovicia na prawą flankę, ale ten był na spalonym
  • 41'
    Wszołek podał do Juranovicia, który dośrodkował z bocznego sektora boiska. Legioniści wywalczyli korner
  • 40'
    Gwilia zagrał na prawą stronę do Wszołka, ale Puchacz wybił piłkę na aut
  • 38'
    Po chwili Tiba znalazł się w polu karnym Legii, ale jego zagranie zostało przechwycone przez Lewczuka
  • 37'
    Tiba sprytnie podał prostopadle do Ishaka, ale Boruc wyszedł z bramki i przechwycił piłkę
  • 36'
    Niecelny strzał Gwilii z prawej nogi, zza pola karnego
  • 36'
    Valencia ruszył lewą flanką, ale po chwili stracił piłkę w okolicach pola karnego
  • 34'
    Rzut wolny dla Lecha. Po centrze w pole karne, dobrze interweniował Jędrzejczyk, który wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 33'
    Skóraś za Kamińskiego
  • 33'
    Ramirez dopadł do piłki, wbiegł w pole karne z prawej strony i zagrał wzdłuż boiska. Przy dalszym słupku był Juranović, który interweniował w taki sposób, że skierował futbolówkę do własnej siatki
  • 30'
    1:0 dla Lecha... Samobójcze trafienie Juranovicia
  • 29'
    Moder był osaczony przez kilku legionistów i próbował wbiec w pole karne, lecz warszawiacy przechwycili futbolówkę w "szesnastce"
  • 28'
    Wszołek pojawił się po prawej stronie i tuż przed wbiegnięciem w pole karne wycofał piłkę na 16. metr do Gwilii. Gruzin przyjął piłkę, spojrzał i uderzył z prawej nogi ponad poprzeczką
  • 26'
    Moder pojawił się po prawej stronie boiska i miękko zagrał w pole karne, w kierunku dalszego słupka. Piłka wyszła poza linię końcową
  • 25'
    Gwilia posłał świetne, prostopadłe podanie w pole karne do Wszołka. Skrzydłowy Legii był jednak osaczony przez przeciwników i ostatecznie rywale zażegnali niebezpieczeństwo
  • 25'
    Niezła akcja Legii. Wszołek zagrał do Gwilii, który oddał strzał, ale Bednarek pewnie złapał piłkę
  • 23'
    Mladenović sfaulowany przez Czerwińskiego w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego
  • 23'
    Czerwiński dośrodkował w pole karne z prawej strony, lecz piłkę poza "szesnastkę" wybił Martins
  • 22'
    Valencia znalazł się tuż przed "szesnastką" Lecha i miękko zagrał w pole karne, ale zabrakło porozumienia z innymi graczami Legii
  • 21'
    Ramirez świetnie zagrał na lewą stronę do Tiby. Pomocnik Lecha pojawił się po lewej stronie pola karnego i wycofał na 11. metr do Ishaka. Napastnik "Kolejorza" przełożył piłkę, ale jego strzał okazał się niecelny
  • 20'
    Wracamy do gry. Sykora wrócił już na boisko
  • 19'
    Chwilowa przerwa w grze. Sykora korzysta z pomocy lekarzy
  • 18'
    Ramirez pojawił się po lewej stronie boiska i miękko dośrodkował w pole karne. W "szesnastce" znalazł się m.in. Sykora, ale legioniści wyszli z opresji. Po chwili Ramirez oddał celny strzał z dystansu, z prawej nogi, który złapał Boruc
  • 16'
    Przechwyt Czerwińskiego w środku pola
  • 15'
    Mladenović chciał zagrać prostopadle do Valencii, lecz jeden z obrońców Lecha zdołał dobiec do piłki w okolicach pola karnego i oddalić zagrożenie
  • 14'
    Tiba rozrzucił ciężar gry na lewą flankę do Puchacza. Zawodnik Lecha popędził skrzydłem, ale został skutecznie powstrzymany przez Wszołka. Grę wznowił Boruc
  • 12'
    Valencia próbował zabrać się do kontry. Pomocnik pobiegł lewą stroną i chciał zbiec do środka, ale został powtrzymany przez piłkarzy Lecha
  • 12'
    Po dośrodkowaniu z rogu, o piłkę przy dalszym słupku walczyli m.in. Rosołek i Jędrzejczyk. Po chwili futbolówka spadła jeszcze pod nogi Mladenovicia. Lewy obrońca znalazł się w okolicach pola karnego, oddał strzał, ale piłka trafiła w jednego z zawodników "Kolejorza"
  • 10'
    Tiba wyłuskał piłkę spod nóg Valencii, lecz legioniści szybko przechwycili futbolówkę. Po chwili Kapustka podał do Wszołka, który znalazł się po prawej stronie pola karnego. Skrzydłowy chciał zagrać płasko, wzdłuż "szesnastki", a jeden z zawodników Lecha wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny dla Legii
  • 9'
    Czerwiński chciał podać do Sykory, ale Jędrzejczyk skutecznie przechwycił piłkę w bocznym sektorze boiska
  • 8'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Ramirez zbiegł z prawej strony do środka i oddał strzał z lewej nogi, a piłka przeleciała obok bramki
  • 7'
    Czerwiński ruszył prawą stroną, ale jego dośrodkowanie zostało przyblokowane przez piłkarza "Wojskowych". Korner dla gości
  • 6'
    Jędrzejczyk zagrał prostopadle do Rosołka, który pojawił się na lewym skrzydle. Napastnik Legii był jednak na spalonym
  • 6'
    Juranović zbiegł do środka i zagrał na lewą stronę do Valencii. Skrzydłowy wbiegł w pole karne, lecz jego uderzenie z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka, zostało zablokowane przez obrońcę Lecha
  • 3'
    Przechwyt Martinsa. Portugalczyk zagrał do Kapustki, a ten podał do Rosołka, który znalazł się w okolicach pola karnego. Ostatecznie jeden z zawodników Lecha wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 3'
    Mladenović pojawił się po lewej stronie pola karnego, ale jego zagranie wzdłuż boiska zostało przecięte przez rywali
  • 2'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Zapraszamy też na rozmowę z Jerzym Podbrożnym, byłym piłkarzem Legii i Lecha. TUTAJ
  • Legia nie przegrała z Lechem przy Łazienkowskiej od... No właśnie, od ilu lat? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się mecz 9. kolejki ligowej pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań!
Legia WarszawaLech Poznań
33'

33' Michał Skóraś za Jakub Kamiński

61'
84'

84' Filip Marchwiński za Dani Ramirez

86'

86' Nika Kaczarawa za Mikael Ishak