71'
83'
  • Dobranoc!
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami
  • Hat-tricka Rosołka, gole Wszołka i Mladenovicia, samobójcze trafienie Pawlika. Pełna dominacja Legii, która już we wtorek, 18 sierpnia, zagra u siebie z Linfield FC w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów
  • 90+1'
    Koniec! Legia wygrała z GKS-em Bełchatów 6:1 i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski!
  • 89'
    Wieteska przeciął centrę z prawego skrzydła
  • 88'
    Boruc obronił uderzenie jednego z rywali z prawej strony boiska
  • 83'
    Wroński opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Lisowski
  • 83'
    Rocha oddał bezpośredni strzał z rzutu wolnego, a Lenarcik zbił piłkę do boku
  • 82'
    "Wojskowi" wywalczyli rzut wolny, tuż przed polem karnym GKS-u
  • 79'
    Rosołek uderzył z lewej nogi zza pola karnego, a Lenarcik złapał piłkę
  • 78'
    Legioniści spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 77'
    Kwadrans do końca, Legia prowadzi 6:1 z GKS-em!
  • 74'
    Niezła centra Rochy z rzutu rożnego. Wszołek musnął piłkę głową, ale znalazł się w trudnej sytuacji - był naciskany przez rywali i uderzył ponad bramką. Ostatecznie grę wznowił GKS
  • 72'
    Żółta kartka dla Magiery za faul na Kostorzu
  • 71'
    Rocha za Mladenovicia
  • 69'
    Juranović podał na prawą flankę do Hołowni, a ten zagrał wzdłuż boiska do Rosołka, który uderzył na wślizgu i zdobył trzecią bramkę w meczu!
  • 67'
    Hat-tricka Rosołka! 6:1 dla Legii!
  • 67'
    Cztery zmiany w Legii: Kostorz za Pekharta, Martins za Antolicia, Hołownia za Luquinhasa i Juranović za Karbownika. Dla Juranovicia to debiut w barwach "Wojskowych"
  • 65'
    Legioniści mieli rzut rożny. Zrobiło się zamieszanie. Luquinhas oddał strzał, który został zablokowany. Kolejny korner
  • 65'
    Mladenović dośrodkował w kierunku dalszego słupka, a jeden z rywali wybił piłkę na rzut rożny
  • 62'
    Michalak zastąpił Zdybowicza
  • 62'
    Eizenchart za Łapińskiego
  • 61'
    Luquinhas zagrał na lewą stronę do Mladenovicia, który pojawił się w polu karnym i pewnie umieścił piłkę w siatce. Dla lewego obrońcy to gol w debiucie
  • 60'
    5:1 dla Legii! Mladenović!
  • 60'
    Wszołek minął Szymorka, znalazł się w polu karnym i zagrał wzdłuż boiska do Rosołka, który uderzył obok bramki
  • 58'
    Luquinhas minął dwóch rywali i wbiegł w pole karne z lewej strony. Zrobiło się zamieszanie, lecz akcja nieco zwolniła. Po chwili Mladenović dośrodkował w "szesnastkę", ale ostatecznie grę wznowią rywale
  • 57'
    Rosołek sfaulowany w środku pola przez jednego z zawodników GKS-u
  • 54'
    Karbownik wycofał piłkę do Rosołka, a ten prostopadle podał do Wszołka, który był w polu karnym. Skrzydłowy płasko uderzył i pewnie pokonał Lenarcika. Dla Legii to już czwarte trafienie w tym meczu
  • 53'
    4:1 dla Legii! Wszołek!
  • 52'
    Rywale wybili piłkę po centrze Antolicia z rzutu rożnego
  • 51'
    Łapiński do Wrońskiego, który dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne. Po chwili legioniści zabrali się do kontry. Luquinhas podał do Rosołka, a ten ruszył do przodu i sprytnie zagrał do wybiegającego Brazylijczyka. "Luqi" wbiegł w pole karne i oddał strzał, który obronił Lenarcik. Korner
  • 48'
    Magiera dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a Rosołek wybił piłkę z "szesnastki" Legii
  • 48'
    Karbownik sfaulował Wrońskiego na połowie Legii. Rywale mają rzut wolny z lewej strony boiska
  • 46'
    Dwie zmiany w GKS-ie. Flaszka i Winsztal za Najemskiego oraz Hilbrychta
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:1 z GKS-em w Bełchatowie. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego. Kilku zawodników wyskoczyło do piłki, która ostatecznie odbiła się od Pawlika i wpadła do bramki. Legioniści podwyższyli prowadzenie
  • 44'
    3:1 dla Legii! Samobójcze trafienie Pawlika
  • 44'
    Michalski przeciął centrę Mladenovicia. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 44'
    Karbownik chciał zagrać do Wszołka, ale pomocnik nie zdołał przejąć piłki
  • 42'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Mladenović dośrodkował z lewej flanki, lecz GKS wyszedł z opresji
  • 41'
    Centra Mladenovicia, a Michalski wybił piłkę poza linię końcową. Kolejny korner dla Legii
  • 40'
    Dośrodkowanie Mladenovicia w pole karne. Po chwili Rosołek przejął piłkę i dograł z lewej strony w "szesnastkę". Ostatecznie rywale zażegnali niebezpieczeństwo
  • 39'
    Mladenović dośrodkował z rogu, przy bliższym słupku. Kolejny korner
  • 38'
    Rzut rożny dla Legii
  • 36'
    W tym momencie Legia prowadzi 2:1
  • 36'
    Bramka uznana
  • 36'
    Mamy VAR
  • 35'
    Rywale mieli stały fragment. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, zrobiło się zamieszanie w polu karnym Legii. Ostatecznie Hilbrycht uderzył z powietrza, z lewej nogi i umieścił piłkę w siatce
  • 34'
    Gol dla GKS-u. Hilbrycht
  • 32'
    Wieteska sfaulował Zdybowicza w walce o piłkę
  • 32'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego. Gospodarze zdołali na chwilę oddalić zagrożenie. Kilkanaście sekund później Antolić oddał strzał zza "szesnastki", który został zablokowany
  • 30'
    Najpierw Karbownik dośrodkował z prawej strony, a Pekhart uderzył z głowy w słupek. Następnie Luquinhas wywalczył piłkę i kapitalnie zagrał ją wzdłuż boiska do Rosołka, który pewnie umieścił futbolówkę w siatce. Brawo!
  • 29'
    2:0!!! Drugie trafienie Rosołka!
  • 28'
    Mladenović na spalonym
  • 27'
    Antolić miękko podał do Karbownika, ale zawodnik - który gra obecnie na prawej obronie - dośrodkowywał już zza linii końcowej
  • 26'
    Slisz nieźle zagrał na lewą stronę do niepilnowanego Rosołka. "Rosi" przerzucił piłkę na prawą flankę, legioniści dośrodkowali, ale piłkarze GKS-u byli czujni
  • 24'
    Rosołek dobrze podał na prawą flankę do Wszołka. Pomocnik zacentrował ze skrzydła, lecz golkiper GKS-u złapał piłkę, o którą walczył m.in. Pekhart
  • 23'
    Luquinhas zagrał do Slisza, który chciał od razu podać do Mladenovicia. Piłkę na skrzydle przejęli jednak rywale
  • 22'
    Rosołek główkował obok bramki po centrze z rzutu rożnego
  • 21'
    Kolejne dośrodkowanie Mladenovicia. Lewy obrońca dograł w pole karne, a Michalski przeciął centrę. Korner dla Legii
  • 18'
    Groźna centra Mladenovicia, ale Pekhart minął się z piłką. Napastnik nie zdołał musnąć futbolówki
  • 17'
    Slisz niedokładnie zagrał na lewą stronę do Mladenovicia
  • 16'
    Wszołek dośrodkował z prawej flanki, ale rywale wyszli z opresji
  • 15'
    Wszystko zaczęło się od błędu GKS-u w obronie. Najemski - który w przeszłości grał w Legii - był naciskany przez warszawiaków. Ostatecznie zawodnik stracił piłkę, która trafiła pod nogi Rosołka. Piłkarz "Wojskowych" z bliska pokonał Lenarcika. Legia objęła prowadzenie
  • 12'
    Gool! Rosołek! 1:0 dla Legii!
  • 12'
    Rosołek zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłkarz Legii płasko uderzył obok bramki strzeżonej przez Lenarcika
  • 12'
    Mladenović sprytnie minął Łapińskiego i podał do Pekharta, który znalazł się przed "szesnastką". Czeski snajper chciał prostopadle wypuścić lewego obrońcę, ale ten nie był w stanie dobiec do futbolówki
  • 10'
    Magiera dośrodkował w pole karne, ale Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 10'
    Bełchatowianie mieli rzut wolny, z którym legioniści sobie poradzili
  • 9'
    Szybka kontra rywali. GKS ruszył środkiem boiska, ale został powstrzymany. Karbownik sfaulował jednego z piłkarzy drużyny gospodarzy
  • 8'
    Mladenović podłączył się do ofensywy i nieźle dograł w pole karne. Pekhart znalazł się przy bliższym słupku i główkował tuż obok bramki. Czech był pilnowany przez jednego z obrońców GKS-u
  • 8'
    Tym razem Zdybowicz nieprzepisowo powstrzymał Jędrzejczyka, kapitana "Wojskowych"
  • 7'
    Zdybowicz sfaulował Slisza na połowie Legii
  • 6'
    Wszołek szukał Pekharta w "szesnastce".Ostatecznie do piłki dobiegł Luquinhas, który dośrodkował z lewego skrzydła, ale rywale nie dali się zaskoczyć
  • 5'
    Mladenović zacentrował w pole karne z lewej strony, a Pekhart główkował ponad bramką
  • 4'
    Dośrodkowanie Wszołka z prawej strony boiska zostało zablokowane przez jednego z rywali
  • 3'
    Karbownik sfaulował Wrońskiego w bocznej strefie boiska
  • 2'
    Legioniści spokojnie utrzymują się przy piłce
  • 1'
  • Walerian Gwilia i Mateusz Cholewiak nie zagrają w Bełchatowie z powodu drobnych urazów
  • Artur Boruc znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z GKS-em Bełchatów. To oznacza, że wraz z pierwszym gwizdkiem stanie się najstarszym zawodnikiem w 104-letniej historii klubu. Szczegóły tutaj
  • Ławka: Cierzniak, Juranović, Hołownia, Rocha, Martins, Kostorz, Astiz, Stolarski, Remy
  • Skład Legii na mecz z GKS-em: Boruc - Karbownik, Jędrzejczyk, Wieteska, Mladenović - Antolić, Slisz - Wszołek, Luquinhas, Rosołek - Pekhart!
  • Przypominamy, że transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport - początek transmisji o 20:20
  • Przed meczem zapraszamy na rozmowę z Adrianem Małachowskim. Były piłkarz Legii w poprzednim sezonie reprezentował GKS Bełchatów, a ostatnio podpisał kontrakt z niemieckim klubem (LINK)
  • Który zawodnik Legii na pewno nie zagra w Bełchatowie? Sprawdźcie
  • W czwartek trener Aleksandar Vuković skomentował transfer Bartosza Kapustki, a także zdradził, którzy z nowych piłkarzy mogą zagrać. Szczegóły
  • Zapowiedź spotkania można przeczytać tutaj
  • Witamy! Legia wraca do gry! Już o godz. 20:30 rozpocznie się mecz 1/32 finału Pucharu Polski, w którym legioniści zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Bełchatów
GKS BełchatówLegia Warszawa

33' Damian Hilbrycht

33'
45'

45' Michał Pawlik

46' Dawid Flaszka za Arkadiusz Najemski

46' Patryk Winsztal za Damian Hilbrycht

46'

61' Damian Michalak za Przemysław Zdybowicz

61' Bartłomiej Eizenchart za Szymon Łapiński

61'

71' Mariusz Magiera

71'

83' Bartłomiej Lisowski za Łukasz Wroński