74'
79'
81'
  • 90+5'
    Koniec. Legia zremisowała 2:2 w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa. Gole dla gości strzelili Luquinhas oraz Jose Kante. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+5'
    Gwilia zacentrował z rzutu rożnego, Cholewiak dopadł do piłki, lecz jego strzał został zablokowany
  • 90+2'
    Antolić wbiegł w pole karne i uderzył z prawej nogi na wślizgu. Bramkarz Rakowa złapał strzał Chorwata
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Kontra Rakowa, lecz defensorzy "Wojskowych" zdołali powstrzymać ten atak
  • 89'
    Cholewiak mocno dośrodkował, Jędrzejczyk skoczył w powietrze, ale Szumski spokojnie złapał piłkę
  • 88'
    Vesović napędził akcję Legii. Goście wywalczyli rzut rożny
  • 87'
    Gwilia zacentrował z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka. Ostatecznie gospodarze oddalili zagrożenie
  • 85'
    Kun źle zaadresował podanie. Majecki wznawia grę. Kilka minut do końca spotkania w Bełchatowie
  • 83'
    Martins stracił piłkę przed polem karnym Rakowa. Moment później wprowadzony Brown Forbes uderzył zza "szesnastki", lecz Majecki skutecznie interweniował
  • 81'
    Brown Forbes zmienia Schwarza
  • 79'
    Schwarz wykorzystał rzut karny. 2:2
  • 78'
    Kante wrócił do gry
  • 78'
    Rzut karny dla Rakowa. Szczepański faulowany w "szesnastce"
  • 76'
    Kante opatrywany poza boiskiem. Napastnik ucierpiał po kontakcie z Szumskim, tuż przed skierowaniem piłki do bramki
  • 75'
    Gwilia minął Kuna i zagrał w kierunku Kante, który z bliska głową wpakował futbolówkę do siatki. Brawo!
  • 74'
    GOOL! Kante! 2:1!
  • 73'
    Cholewiak zastąpił Wszołka
  • 70'
    Kun za Bartla
  • 70'
    Babenko ruszył do prostopadłego podania i wywalczył korner
  • 68'
    Najpierw uderzył Gwilia, po chwili - Kante. W obu przypadkach Szumski pewnie interweniował
  • 66'
    Legia atakuje, walczy o zdobycie drugiej bramki w meczu. Raków z kolei czeka na swoją szansę
  • 65'
    Jędrzejczyk przejął piłkę po strzale Bartla
  • 58'
    Majecki! Ależ interwencja bramkarza gości, który obronił strzał Jacha
  • 56'
    Szczepański uderzył z lewej nogi tuż przed polem karnym Legii. Majecki wybił piłkę na korner
  • 55'
    Faul Gwilii na połowie Rakowa
  • 55'
    Tudor płasko zagrał w pole karne, ale Majecki był na posterunku
  • 54'
    Rosołek schodzi, Gwilia wchodzi
  • 51'
    Bartl nie wykorzystał "jedenastki"! Gracz Rakowa chciał posłać piłkę w stylu Panenki, ale pomylił się i przeniósł futbolówkę ponad poprzeczką
  • 48'
    Rzut karny dla Rakowa. Jędrzejczyk ukarany żółtym kartonikiem. Stoper nie zagra w kolejnym spotkaniu z Jagiellonią
  • 48'
    Wszołek zacentrował w pole karne z prawej strony. Kante nie trafił w piłkę. Futbolówka trafiła jeszcze do Luquinhasa, który strzelił gola! 1:1
  • 46'
    1:1! Luquinhas!
  • 46'
    Szczepański zmienił Malinowskiego
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa z Rakowem 0:1. Wracamy za 15 minut
  • 44'
    Korner dla Legii. Antolić dośrodkował w pole karne, ale Jach wybił piłkę na aut
  • 42'
    Faul Luquinhasa w środkowej strefie
  • 40'
    Centra Antolicia ze stałego fragmentu gry, Kante musnął piłkę głową. Po chwili futbolówka ponownie trafiła w "szesnastkę". Rosołek mocno zagrał wzdłuż pola karnego, ale przyjezdnym nie udało się skierować piłki do siatki
  • 39'
    Vesović nieprzepisowo powstrzymany przez Bartla. Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 37'
    Wszołek wycofał piłkę do Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry dośrodkował w pole karne, lecz Raków zdołał zażegnać niebezpieczeństwo
  • 35'
    Kante powalczył o futbolówkę, następnie podał do Vesovicia. Prawy obrońca dograł w pole karne, ale żaden z piłkarzy Legii nie był w stanie zamknąć akcji
  • 34'
    Kante wyłuskał piłkę spod nóg Kościelnego. Po chwili stoper Rakowa sfaulował napastnika stołecznego klubu
  • 32'
    Faul Karbownika na Malinowskim w środku pola. Żółta kartka dla młodzieżowca Legii
  • 32'
    Schwarz zacentrował z rzutu rożnego, a Kościelny główkował tuż obok prawego słupka strzeżonego przez golkipera "Wojskowych"
  • 31'
    Rzut wolny dla Rakowa. Rywale krótko rozegrali stały fragment, a po kilkunastu sekundach Tudor potężnie huknął zza "szesnastki". Majecki wybił piłkę na korner
  • 29'
    Rosołek gra teraz jako lewy skrzydłowy, z kolei Luquinhas pełni rolę ofensywnego pomocnika
  • 28'
    Tudor dograł w pole karne Legii. Zrobiło się spore zamieszanie, lecz warszawski zespół wybił futbolówkę
  • 27'
    Wszołek nieźle dośrodkował w pole karne. Kante oddał strzał głową, ale Szumski spokojnie złapał piłkę
  • 26'
    Kante wyprzedził Bartla i przejął piłkę. Przyjezdni przebywają na połowie częstochowian i wymieniają się podaniami między sobą
  • 25'
    Martins zauważył Karbownika. Moment później Vesović dośrodkował z prawej strony. Żaden z legionistów nie zdołał dopaść do centry reprezentanta Czarnogóry
  • 23'
    Bartl uprzedził Vesovicia, który podłączył się do ofensywy
  • 22'
    Po dokładnej centrze z prawej strony, Musiolik wyskoczył w powietrze i głową pokonał Majeckiego. 1:0 dla gospodarzy
  • 20'
    Musiolik. Gol dla Rakowa
  • 19'
    Karbownik sprytnie wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż, lecz jeden z przeciwników stanął na linii podania
  • 18'
    Vesović świetnie wypatrzył niepilnowanego Wszołka na skrzydle. Pomocnik zacentrował z prawej flanki, lecz obrońcy Rakowa byli czujni do samego końca
  • 16'
    Martins zagrał w pole karne do Antolicia. Zrobiło się zamieszanie w "szesnastce", ale rywale wyszli z opresji
  • 15'
    Błąd Majeckiego. Legionistom udało się jednak szybko odzyskać piłkę
  • 13'
    Vesović dośrodkował z prawej strony. O piłkę znowu walczył Luquinhas, lecz jeden z przeciwników wybił futbolówkę z "szesnastki" Rakowa
  • 12'
    Dobry przechwyt Karbownika w defensywie. Legia ma piłkę
  • 11'
    Vesović wbiegł w pole karne i próbował przyjąć piłkę posłaną z głębi pola. Ostatecznie Szumski wznowi grę
  • 10'
    Wszołek i Vesović popracowali na prawym skrzydle i wywalczyli aut
  • 9'
    Martins sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 8'
    Antolić ponownie dograł w "szesnastkę". Chorwat szukał Luquinhasa. Brazylijczyk główkował obok bramki
  • 6'
    Karbownik przejął futbolówkę w bocznym sektorze, popędził lewą stroną. Później zbiegł do środka, lecz popełnił faul w ataku
  • 5'
    Antolić szukał prostopadłego podania do Rosołka, ale jeden z obrońców Rakowa nie dał się zaskoczyć
  • 5'
    Legioniści mają korner. Antolić dośrodkował w pole karne, lecz Jach wybił piłkę głową w okolicach bliższego słupka. Po chwili Antolić ponownie zacentrował w "szesnastkę", w powietrze wyskoczył Wszołek, ale od bramki wznawia Szumski
  • 2'
    Rosołek dośrodkował z lewej flanki, ale Raków oddalił zagrożenie
  • 0
    Kante przejął piłkę i zagrał na lewą stronę do Karbownika. Potem Antolić chciał uruchomić Wszołka, ale podanie przeciął jeden z rywali
  • 0
  • Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Przeczytajcie także, co słychać w obozie rywala przed spotkaniem. Link dostępny w tym miejscu
  • Zerknijcie, co na konferencji prasowej przed meczem z Rakowem powiedział trener Legii, Aleksandar Vuković. Więcej tutaj
  • Ławka: Cierzniak, Wieteska, Gwilia, Cholewiak, Pekhart, Astiz, Novikovas, Stolarski, Praszelik
  • Skład Legii prezentuje się następująco: Majecki - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik - Wszołek, Martins, Antolić, Luquinhas - Kante - Rosołek!
  • W tym momencie Legia ma na koncie 41 punktów, a beniaminek ligi - 28.
  • Witamy! O godzinie 20. rozpocznie się mecz 22. kolejki ekstraklasy pomiędzy Rakowem Częstochowa a Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się w Bełchatowie
Raków CzęstochowaLegia Warszawa

22' Sebastian Musiolik

22'

46' Miłosz Szczepański za Piotr Malinowski

46'

70' Patryk Kun za Daniel Bartl

70'
74'

79' Petr Schwarz (k.)

79'

81' Felicio Brown Forbes za Petr Schwarz