akcja gości i Kostia na raty łapie piłkę
  • 90+3'
    sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90+2'
    Kiełbowicz druga asysta, tym razem z okolic środka boiska. Mezenga wyprzedza rywala i prawą nogą pakuje piłkę do siatki 2:1 dla Legii
  • 90+2'
    za Kucharczyka na murawie pojawia się Artur Jędrzejczyk
  • 90+1'
    2:1 Bruno Mezenga
  • 90'
    Za Wodeckiego wszedł Michał Jonczyk
  • 89'
    dobra akcja Rado, dośrodkowanie wprost na głowę Kucharczyka ale ten strzela wprost w bramkarza
  • 88'
    1:1 Radović
  • 88'
    Kiełbowicz wspaniała asysta do Radovicia, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce
  • 87'
    Kwiek żółta kartka - prawie złamał nogę Rzeźniczakowi
  • 86'
    Manu do Szałachowskiego w pole karne i... piłka wysoko nad bramką
  • 85'
    świetna akcja Radovicia, który przepchnął rywala, wymanewrował zwodem i dośrodkował do Kucharczyka. Michał strzelał głową ale obok bramki
  • 85'
    strzał Mezengi - bez komentarza
  • 84'
    Mezenga przegrywał pojedynek główkowy, a po chwili mając piłkę przy nodze nie zdołał jej opanować
  • 82'
    zmiana w Legii za Iwańskiego pojawił się Bruno Mezenga
  • 81'
    Kiełbowicz trafił w mur
  • 80'
    za Sikorskiego na boisku pojawił się Vladimir Balat
  • 80'
    wolny dla Legii, szansa dla Kiełbowicza
  • 78'
    Sikorski strzelał na bramkę, ale kilka metrów obok
  • 77'
    wolny na środku boiska, Kiełbowicz będzie dorzucał w pole karne
  • 77'
    Radović wychodził na pozycję, ale zabrakło mu kilku metrów by sięgnąć piłkę
  • 76'
    żółta kartka dla Borysiuka za faul na Danchu i dyskusje z arbitrem
  • 76'
    Magiera kąśliwie uderzył, ale obok bramki
  • 74'
    Bemben faulował Iwańskiego i sędzia napomniał go żóltą kartką, szkoda tylko że nie zastosował przywileju korzyści, Kucharczyk był już w polu karnym...
  • 73'
    dobra akcja Legii, Rzeźniczak dorzucił do Radovicia i... w ostatniej chwili ktoś zdjął mu piłkę z głowy
  • 73'
    z kornera nic legionistom nie wywszło
  • 71'
    akcja Górnika i pewna interwencja Kostii na przedpolu
  • 71'
    Strzał Sikorskiego wysoko nad bramka
  • 70'
    bardzo odbre zachowanie Kucharczyka, który zagrał do Radovicia, ten uderzył kąśliwie ale Stachowiak zdołał wybronić. Do dobitki nie doszedł Iwański
  • 68'
    Legia znów ma inicjatywę, ale trochę bije głową w mur
  • 68'
    kolejny strzał Wizira, ale obok bramki
  • 66'
    Kucharczyk sprytnie uderzył głową ale trafił w nogi rywala
  • 66'
    dobry strzał Borysiuka z 35 metrów, nad poprzeczką
  • 65'
    Iwański do Komorowskiego i jeszcze jeden korner
  • 64'
    akcja Manu, ale Portugalczyk jak jeździec bez głowy - dobrze ze wywalczyk korner
  • 64'
    jeszcze jeden korner
  • 63'
    opaskę kapitańską przejął Astiz
  • 63'
    tymczasem wolny wykonany przez gości i główkę rywala broni Machnowkyj
  • 62'
    zmiana w Legii za Vrdoljaka wchodzi Sebastian Szałachowski
  • 60'
    Kwiek z dystansu, ale pewnie łapie Kostia
  • 59'
    Wodecki faulowany na 35 metrze, wolny dla zabrzan
  • 58'
    kolejna akcja Górnika, ale Kwiek niecelnie do Dancha w pole karne
  • 57'
    strzał rozpaczy Borysiuka ale słaby i bardzo niecelny
  • 57'
    na trybunach wzmaga się doping dla Legii
  • 56'
    nie wygląda to dobrze, Górnik cofnął się na własną połowę i w dodatku coraz groźniej kontratakuje
  • 55'
    Poszło dośrodkowanie w lewej strony, nikt nie przeciął lotu piłki - ani Komorowski, ani Astiz, Piłkę do bramki wpakował wślizgiem Sikorski
  • 53'
    Manu miał szansę być sam na sam ze Stachowiakiem, ale zbyt długo zabierał sie z piłką
  • 53'
    Przegrywamy 0:1
  • 52'
    Kwiek uderzał z dystansu ale wysoko nad bramką
  • 51'
    dwie udane interwencje Rzeźniczaka w odstępie kilku sekund
  • 49'
    Iwański najpierw bliski wyjścia do sytuacji sam na sam, a po chwili upadł na murawę nieatakowany przez nikogo
  • 49'
    Ajwen już się podniósł i gra
  • 48'
    próba strzału Borysiuka, ale bardzo nieudana
  • 47'
    ładna akcja Vrdoljaka, ale Kiełbowicz trafił wprost w obrońcę
  • 46'
    na trybunach wszyscy wstali i "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 45+19'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+3'
    Legioniści mieli przewagę w polu, więcej sytuacji podbramkowych ale mało strzałów na bramkę. Przy stałych fragmentach doskonale radzi sobie Stachowiak i dlatego przy Łazienkowskiej bez bramek
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Legia - Górnik 0:0
  • 45+1'
    akcja Górnika ale sytuację wyjaśniają do spółki Astiz z Komorowskim
  • 45'
    Manu głęboko dorzucił w pole karne, tam piłkę przyjął Vrdoljak, ale po chwili traci futbolówkę
  • 45'
    sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry
  • 44'
    Astiz ofiarnym wślizgiem naprawił błąd Iwańskiego
  • 43'
    niezła akcja Górnika, ale znów Borysiuk wyjaśnia sytuację
  • 43'
    akcja Wodeckiego, ale dobrze interweniował Rzeźniczak
  • 41'
    na murawie z bólu zwija się Rzeźniczak
  • 40'
    Magiera w pole karne, ale znakomicie zorientował się w tym wszystkim Borysiuk
  • 39'
    po faulu na Manu dośrodkowywać będzie Kiełbowicz
  • 39'
    dobre zagranie ale znów na przedpolu panuje Stachowiak
  • 38'
    wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 37'
    Kiełbowicz ładnie przyjął piłkę i... tylko aut na wysokości pola karnego
  • 37'
    w zamieszaniu uderzał Iwański ale wysoko nad bramką
  • 36'
    dobre dośrodkowanie do Radovicia, ale pewnie interweniował Stachowiak
  • 35'
    nieporozumienie Iwańskiego z Borysiukiem i strata
  • 35'
    Manu w szarży prawą stroną i... rzut rożny
  • 33'
    dobra akcja kombinacyjna Górnika, ale przeczytał ją doskonale Borysiuk
  • 33'
    Kucharczyk w kontrataku, zdecydował sie na strzał, piłka przeszła po nogach rywala i złapał ją Stachowiak
  • 31'
    Iwański zagrał do Borysiuka, ten huknął jak z armaty i trafiony Pazdan padł jak ścięty
  • 30'
    Kucharczyk wywalczył rzut wolny dla 35 metrze
  • 29'
    Pięknie niczym na PlayStation Michał Kucharczyk wymanewrował obrońcę, ale z dośrodkowanie poradził sobie Bemben
  • 27'
    strzelał Radovićale trafił w obrońcę, po chwili poprawił Vrdoljaka ale również jego uderzenie ugrzęzło w gąszczu nóg defensorów
  • 27'
    strzelał z dystansu Borysiuk, ale wprost w Stachowiaka
  • 26'
    akcja gości i Rzeźniczak wyjaśnił sytuację
  • 25'
    seria zwodów Rado, zagranie do Kucharczyka ale odrobinę za mocne
  • 24'
    Wodecki przełożył sobie piłkę na lewą nogę i strzelił z 16 metrów, ale pewnie piłkę chwycił Kostia
  • 23'
    Iwański za nisko, po chwili Manu traci futbolówkę
  • 22'
    na lewej stronie powalony Manu, rzut wolny na wysokości pola karnego
  • 21'
    Iwański w pole karne do Komorowskiego i ... od bramki Stachowiak
  • 21'
    znów równo z trawą wycięty Iwański, tym razem sędzia zareagował, ale Borysiuk aż kipi ze złości
  • 20'
    Manu faulowany na środku boiska, żółtą kartką ukarany Adam Banaś
  • 19'
    faulowany Radović ale sędzia Siejewicz znów nic nie widział
  • 19'
    na spalonym napastnik Górnika, ale na wszelki wypadek Kostia interweniował wślizgiem
  • 18'
    Rzeźniczak wycięty z prawej strony boiska przez Kwieka, rzut wolny
  • 17'
    akcja Górnika z prawej strony zakończona dośrodkowaniem, ale pewnie w powietrzu interweniował Inaki astiz
  • 15'
    Brawo Radović, zakręcił rywalem, dośrodkował wprost na głowę Manu, ale ten minimalnie przestrzelił
  • 14'
    korner dla Legii
  • 14'
    Iwański w pole karne, Borysiuk szykował się do strzału i stojąc już na jednej nodze został wycięty przez rywala. Sędzia nakazał grać dalej
  • 13'
    Zamieszanie w polu karnym Górnika, rado świetnie do Iwańskiego, ten zagrał do Borysiuka, ale Ariel się potknął i nic z tego nie wyszło
  • 13'
    Vrdoljak trzykrotnie niemal na czworakach walczył o piłkę co nagrodzono gromkimi brawami
  • 12'
    Borysiuk odbiera piłkę a po chwili jest faulowany przez Kwieka
  • 10'
    dośrodkowanie w pole karne Legii i pewna interwencja Machnowskiego
  • 9'
    długa piłka od Dancha do Zahorskiego ale ten przegrywa pojedynek główkowy z Komorowskim
  • 8'
    Kiełbowicz i jeszcze jeden korner
  • 8'
    dośrodkowanie Kiełbika na dalszy słupek i świetna interwencja Stachowiaka w bramce Górnika
  • 7'
    aut dla Górnika w okolicach pola karnego
  • 7'
    Rzeźniczak do spółki z Manu wyjaśniają sytuację
  • 7'
    Iwański wywalczył rzut rożny
  • 6'
    Iwański w pole karne, ale Ivica przegrał główkę z Danchem
  • 6'
    odważne wyjście Kostii na 30 metr i niebezpieczeństwo zażegnane
  • 5'
    Iwański powalony na murawę, wolny dla Legii na środku boiska
  • 4'
    Vrdoljak zagrywał do Manu, ale ten uprzedzony przez obrońców i kontra
  • 2'
    Od bramki zaczyna Kostia Machnowskyj
  • 2'
    faulowany na środku boiska Kucharczyk, rzut wolny dla Legii
  • 1'
  • 0
    Wspaniała atmosfera na trybunach, a piłkarze jeszcze nawet nie wyszli na murawę...
  • 0
    Na stadionie Legii Czesław Niemen i Sen o Warszawie
  • 0
    Wojciech Hadaj podał już składy obu drużyn, na trybunach dziś dostrzegliśmy m.in Tomasza Frankowskiego
  • 0
    Za 15 minut początek spotkania, a na trybunach mały przedsmak tego co będzie się działo w czasie meczu - Nasza Legia najlepsza w Polsce jest
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii
  • 0
    Znamy już składy obu drużyn - 55. Kostiantyn Machnowskyj 25. Jakub Rzeźniczak 15. Inaki Astiz 17. Marcin Komorowski 11. Tomasz Kiełbowicz 9. Manu 21. Ivica Vrdoljak 16. Ariel Borysiuk 8. Maciej Iwański 32. Miroslav Radović 18. Michał Kucharczyk
  • 0
    W niedzielę na zakończenie 11. kolejki Ekstraklasy Legia zmierzy się z Górnikiem. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z meczu
Legia WarszawaGórnik Zabrze
20'

20' Adam Banaś

53'

53' Daniel Sikorski

73'

73' Michał Bemben

87'

87' Aleksander Kwiek