Radović zagrał do Rzeźniczaka i rzut rożny dla Legii
    Wawrzyniak skutecznie powstrzymał atak rywali
    mocne uderzenie na bramkę Legii, ale Skaba zdołał odbić strzał gości
  • 48'
    akcja prawą stroną zablokowana przez Warzyniaka
  • 46'
    zmieniła się niemal cała jedenastka Legii, Na placu pozostał jedynie Marcin Komorowski, który przeszedł na środek obrony, na lewej jest Jakub Wawrzyniak
  • 45+14'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    Bramkarz GLKS-u uprzedził Mezengę
  • 45+1'
    Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Antolović łapie piłkę dośrodkowaną z lewej strony
  • 43'
    Lisowski odważnym wślizgiem powstrzymał atak Nadarzyna
  • 42'
    Antolović efektownie wybija piłkę spod nóg Bajery
  • 41'
    Komorowski w pole karne ale dobrze interweniował Łowicki
  • 38'
    Starek z dystansu ale wprost w bramkarza
  • 38'
    dośrodkowanie w pole karne Legii i łapie futbolówkę Antolović
  • 35'
    Sztybrych strzelił z 25 metrów, trafił w słupek, futbolówka odbiła się od bramki, następnie od pleców Antolovicia i wpadła do siatki mimo rozpaczliwej interwencji Chorwata
  • 33'
    3:1 Przemysław Sztybrych
  • 32'
    legioniści wymieniają podania na środku boiska
  • 31'
    na spalonym Kacper Starek
  • 30'
    Iwański w pole karne, ale tam najwyżej wyskoczył Oliwa i wyjaśnił sytuację
  • 29'
    korner dla Legii z prawej strony boiska
  • 27'
    3:0 Bruno Mezenga
  • 27'
    na bramkę uderzył kąśliwie Widejko, bramkarz odbił piłkę, ale dopadł do niej Mezenga i wpakował futbolówkę do siatki
  • 26'
    na bramkę GLKS-u strzelał Toure, ale nad poprzeczką
  • 22'
    dobra akcja Nadarzyna, ale lot piłki po strzale Bajery kontrolował Marijan Antolović
  • 20'
    uderzał Brazylijczyk Bruno Mezenga, ale obok bramki
  • 19'
    korner dla Legii, ale Iwański tym razem wprost na głowę defensorów z Nadarzyna
  • 19'
    na bramkę szarżował Starek i został powalony na 30 metrze. Rzut wolny
  • 18'
    Mezenga znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem GLKS-u , minął go i skierował piłkę do pustej bramki
  • 16'
    GOL!! Bruno Mezenga
  • 14'
    Toure wypracował sytuację Mezendze, ale ten źle przyjął piłkę w polu karnym
  • 13'
    kolejny atak Legii, ale tym razem Cabral zatrzymany przez defensorów
  • 13'
    Komorowski w szarży lewą stroną, wywalczył aut
  • 10'
    Iwański otrzymał piłkę z lewej strony pola karnego, przełożył sobie piłkę na prawą nogę i strzelił tuż przy dalszym słupku. 1:0 dla Legii
  • 9'
    kolejny raz Fall wybił futbolówkę z pola karnego Legii
  • 9'
    GOL Maciej Iwański
  • 8'
    rzut rożny dla ekipy z Nadarzyna
  • 7'
    wolny z prawej strony pola karnego
  • 7'
    dośrodkowanie i Fall wybija piłkę wyjaśniając sytuację
  • 6'
    dośrodkowanie Iwańskiego i piłka opuściła w powietrzu linię końcową
  • 5'
    korner dla Legii
  • 4'
    Na razie obie drużyny nie forsują tempa
  • 2'