35'
76'
80'
  • 90+3'
    Rybus konta Spachić, piłka trafia do Mezengi, ale jego strzał przechodzi ponad bramką.
  • 90+3'
    Wrzut z autu, to ostatnia akcja Śląska.
  • 90+3'
    Piłka trafia do Mezengi, który wybija piłkę i sędzia kończy spotkanie.
  • 90+1'
    Rybus dośrodkował na wiwat. Oby było co wiwatować. Śląsk rusza do ataku.
  • 90+1'
    Antolović wychodzi na 16 metr. Tylko po co? Na szczęście bez konsekwencji.
  • 90'
    Szarża Rybusa prawą stroną i gospodarze muszą go faulować aby zatrzymać
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty.
  • 89'
    Teraz chwila kopaniny w środku boiska. Chaos pierwsi opanowali gospodarzy, po chwili Mila strzela z 18 metrów, ale obok lewego słupka bramki Antolovicia.
  • 89'
    Cabral wchodzi za Iwańskiego a w Śląsku Gikiewicz za Kazimierczaka.
  • 87'
    Legia gra piłką, Śląsk nie potrafi odebrać piłki legionistom.
  • 86'
    Faul na Komorowskim w środku boiska.
  • 85'
    Mezenga walczy przy linii końcowej i powstrzymuje rozpoczęcie akcji przez Śląsk.
  • 85'
    Gancarczyk wchodzi na boisko za Ćwielonga.
  • 83'
    Ćwielong równocześnie z Wawrzyniakiem zrobili wślizg. Piłkarze "złożyli się" i sędzia przerwał grę.
  • 83'
    Rybus na spalonym po długim zagraniu Choto
  • 81'
    Fantastyczne uderzenie Rybusa z 16 metra. Piłka po jego strzale odkręcała się od bramki zmylając Kelemana.
  • 80'
    Iwański, zagrywa z boku boiska przed pole karne tam Vrdoljak próbuje uderzać, ale rezygnuje.
  • 80'
    Po chwili znów Vrdoljak przy piłce i próbuje technicznym uderzeniem pokonać Kelemana, ale piłka mija bramkę Śląśka.
  • 80'
    Gooooool dla Legii!!!
  • 78'
    Mezenga na spalonym
  • 77'
    Kosmiczne zamieszanie pod bramką Legii. Piłka co najmniej dwukrotnie zmierzała do bramki, ale najpierw zatrzymał ją Wawrzyniak a potem poprzeczka.
  • 77'
    Legia prosi się o stracenie bramki.
  • 77'
    Manu po podaniu Mezengi pada w polu karnym. Sędzia pokazuje aby grać dalej, a Skorża dostaje napadów złości.
  • 75'
    Żółta katka dla Komorowskiego za faul na Ćwielongu.
  • 75'
    Mezenga zmienił słabego Chinyamę.
  • 74'
    Dośrodkowanie Jędrzejczyka, który miał dużo miejsca, ale znów w polu karnym brakuje leginistów. Gdzie jest Chinyama?
  • 72'
    Legia niby przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego. Nie stwarza 100% sytuacji, a akcje Śląska są coraz groźniejsze.
  • 72'
    Madaj zmienia Diaza.
  • 71'
    Legia powinna przegrywać 0:1. Sotirović zagrywa do Diaza, który z 7 metrów nie trafia do pustej bramki.
  • 70'
    Kolejne krótkie wykonanie. Choto fauluje i będzie zaczynać Śląsk.
  • 69'
    Rybus do Chinyamy, ten z końcowej linii próbował zagrać na środek ale piłkębblokują gospodarze.
  • 68'
    Jednak nie ma faulu, będzie rzut sędziowski.
  • 67'
    Tym razem to Komorowski jest faulowany ma lewej flance.
  • 66'
    Komorowski fauluje Ćwielonga. Rzut wolny 30 metrów od bramki Legii.
  • 66'
    Sotirović próbował strzelać przewrotką, ale to było zbyt niebezpieczne zagranie.
  • 65'
    Dośrodkowanie Manu na pole karne. W środku nie było żadnego leginiosty. Akcję zamykał Rybus, który momentalnie silnie uderzył. Ale ponad bramką.
  • 65'
    Kolejna kontra Śląska, tym razem napastnik gospodarzy na spalonym.
  • 63'
    No i jedna z takich kontr. Niewiele brakowało aby Sotirović dosięgnął piłki i wpakował ją do bramki.
  • 61'
    Faul Komorowskiego na lewym skrzydle i reprymenda dla niego od sędziego.
  • 59'
    Sobota mocno naciskany nawet przez trzech legionistów, nie ma jak zagrać piłki.
  • 59'
    Diaz uderza z sytuacyjnej piłki, ale Antolović na posterunku.
  • 58'
    Legia zyskuje jakby większą przewagę, ale kontry Śląska mogą być zabójcze.
  • 57'
    Faul Kazimierczaka na Vrdoliaku.
  • 56'
    Dobra piłka, ale Śląsk wychodzi z kontrą i Antolović na 30 metrze powstrzymuje Sotirovicia.
  • 55'
    Iwański n alewo do Komorowskiego, który próbuje obiegać rywala, ale bezskutecznie.
  • 55'
    Po chwili jednak faul i będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.
  • 54'
    Strata Jędrzejczyka w ofensywie. Na szczęście Sobota szybko zostaje zatrzymany.
  • 54'
    Borysiuk uderza 40 metrów od bramki Kelemana, niecelnie, ale była to niezła próba.
  • 52'
    Dośrodkowanie Rybusa, ale Radović nie bardzo zainteresowany jest walką o trudną piłkę.
  • 51'
    Aż czterech wrocławian przy piłce..
  • 51'
    uderza Sotirović, piłka grzęźnie w murze.
  • 50'
    Świetna akcja Śląska. Sotirović oszukał zwodem zarówno Komorowskiego jak i Choto, ale wślizgiem piłkę zatrzymuje Wawrzyniak.
  • 50'
    Rzzut wolny pośredni za niebezpieczne zagranie Manu. 23 metry do bramki Legii.
  • 48'
    Mila odbiera piłkę Vrdoljakowi. Gdyby nie to pomocnik Legii miałby czystą sytuację.
  • 47'
    Duży błąd Jędrzejczyka, który najpierw zatrzymuje podanie do Soboty a potem oddaje mu piłkę, Napastnik Śląska nie oddaje jednak zbytnio trudnego uderzenia.
  • 46'
    Iwański przepuszcza piłkę, ale w polu karnym gospodarzy nie ma żadnego legionisty.
  • 45+18'
  • 45+17'
    Rybus zamienia Radovicia.
  • 45+16'
    Piłkarze powoli pojawiają się już na murawie.
  • 45+2'
    Legia gra całkiem dobrze. Brakuje wykończenia pod bramką Kelemana. W grę na polu karnym gospodarzy legionistów wkrada się chaos i ... przysłowiowa już nieskuteczność Chinyamy.
  • 45+1'
    Iwański znów na pierwszy słupek i znów nie ma zagrożenia pod bramką gospodarzy.
  • 45+1'
    Strzał z dystansu Borysiuka przelatuje ponad bramką
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Nieporozumienie Iwańskiego z Vrdoljakiem wykorzystuje Kazimierczak. Decyduje sięna uderzenie. Silne, ale w środek bramki. Nieco na raty piłkę chwyta piłkę.
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę
  • 45'
    Manu wywalcza rzut rożny
  • 43'
    Manu tym razem z lewej strony i tym razem Iwański nie może opanować piłki w polu karnym.
  • 42'
    Chinyama zbyt mocno przepycha siew ofensywie i sędzia zatrzymuje grę.
  • 40'
    Tym razem faul Jędrzejczyka na Sobocie. Artur kompletnie nie połapał się w dryblingu rywala.
  • 40'
    Uderzenie Fojuta głową po dośrodkowaniu w pole karne nie sprawia Antoloviciowi większych problemów.
  • 38'
    Kolejny faul Borysiuka i ostre upomnienia od arbitra. Za następnym razem będzie żółta katka.
  • 37'
    Dośrodkowanie Manu, Chiny świetnie przyjęciem mija obrońcę Śląska po czym uderza tak, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. A mógł pytać Kelemana, w który róg uderzać.
  • 36'
    Kolejna dobra interwencja Choto, choć tym razem nieświadomie... piłka trafiła go w tylnią część ciała.
  • 34'
    Vrdoljak fauluje w środku boiska i otrzymuje żółtą kartkę. Bardzo protestuje.
  • 34'
    Skorża nie może pogodzić się z ostatnimi kartkami swoich zawodników i oznajmia to sędziemu technicznemu.
  • 33'
    Próba uderzenia Kazimierczaka, ale bardzo bardzo nieudana.
  • 32'
    Kontra Śląska, Wawrzyniak powstrzymuje nieprzepisowo Sotirovicia i ku zaskoczeniu wszystkich otrzymuje żółtą kartkę.
  • 31'
    Legia atakuje pozycyjnie, długo utrzymuje się przy piłce ale nic z tego nie wychodzi.
  • 29'
    Tym razem mocne dośrodkowanie, jeszcze przedłuża je Vdorljak i z tej akcji nic nie będzie
  • 28'
    Manu dośrodkowuje, ale Wołczek blokuje piłkę i będzie rzut rożny.
  • 27'
    Atomowe uderzenie Kazimierczaka blokuje Wawrzyniak
  • 26'
    Radović piętą w polu karnym, ale prosto w ręce Kelemana
  • 24'
    Manu skutecznie w defensywie odbiera piłkę Diazowi.
  • 23'
    Kolejne uderzenie Ćwielonga z półwoleja, ale ponad bramką Legii
  • 22'
    Ponownie Choto dobrze we własnym polu karnym.
  • 22'
    Będzie rzut rożny dla Śląska.
  • 20'
    Teraz rożny dla Śląska
  • 20'
    Antolović źle obliczył lot piłki, ale zdołał wybić piłkę poza pole karne.
  • 19'
    Uderzenie Iwańskiego, które przecina Chinyama. Piłka trafia w słupek. Gwizdek sędziego przerywa akcję. Napastnik Legii na spalonym.
  • 18'
    Rtm razem na głowę Chinyamy, ale trudna pozycja nie ułatwia mu dobrego uderzenia
  • 18'
    Keleman naciskany przez Chinyamę wybija na aut
  • 17'
    Iwańśki, dośrodkowanie na pierwszy słupek i będzie kolejny korner.
  • 16'
    Chwila przewagi Śląska i kolejne próby strzałów z dystansu. To chyba taktyka na dzisiejszy mecz.
  • 16'
    Rzut rożny dla Legii
  • 15'
    Kolejne uderzenie wrocławian z dystansu. Ale piłka bita przez Sotirovicia pewnie trafia w rękawice Antolovicia.
  • 14'
    Iwański składał, składał się do strzału i w końcu go nie oddał.
  • 13'
    Uderzenie Diaza ale z ponad 30 metrów przelatuje i tak nad bramką Legii
  • 11'
    Uderzenie Vrdoljaka z dystansu, ale naciskany nie był w stanie oddać groźnego uderzenia.
  • 10'
    Choto świetnie przeczytał grę i przerwał akcję gospodarzy.
  • 9'
    Iwański, Manu do Chinyamy, a napastnik Legii upadając oddaje zupełnie nieudany strzał.
  • 8'
    Chinyama pressingiem wywalcza aut.
  • 7'
    Dośrodkowanie Manu z prawej strony. Szczupakiem uderzał Iwański lecz bez zagrożenia dla bramki Śląska
  • 6'
    Dobra interwencja Antolovicia po dośrodkowaniu na pole karne.
  • 5'
    Dobra interwencja Wawrzyniaka na lewej stronie boiska.
  • 4'
    Świetne crossowe zagranie Borysiuka do Radovicia, ten głową odgrywa do Chinyamy, ale ten nie przejmuje piłki.
  • 3'
    Znów Chinyama na prawym skrzydle, zwód i traci piłkę.
  • 3'
    Strzał Ćwielonga lewą nogą z dystansu, ale pewnie Antolović
  • 3'
    Strata Kazimierczaka, ale Borysiuk nie potrafi wykorzystać sytuacji
  • 2'
    Zagranie Chinyamy przed pole karne, ale tam nikogo nie ma
  • 1'
    Zaczęła Legia
  • 1'
    Pierwszy strzał Mili, odbija Choto, a ntolović łapie piłkę aby nie wyszła poza boisko.