0'
0'
34'
  • 90+5'
    Koniec meczu. Legia wygrywa to spotkanie po słabiuteńkim meczu, ale zmniejsza stratę do Wisły do 4 punktów.
  • 90+4'
    Fatalna strada w narożniku boiska, ale po chwili Rybus odzyskuje i wywalcza kolejny rzut rożny.
  • 90+4'
    Zamieszanie, nie wiadomo czy jest spalony czy rzut rożny. Asystent nie moze dogadać się z głównym sędzią.
  • 90+3'
    Po rzucie z autu Chinyamya "wpadł" w pole karne, zagrał tak aby nabić obrońców Wisły. Rzut rożny.
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka, który po faulu wybił piłkę, na uwolnienie.
  • 90+1'
    Kolejne długi zagranie do drępczacego Chiinyamy, który ledwie spojrzał na mijającą go piłkę.
  • 90'
    Żółta kartka dla Muchy za grą na czas. W tym czasie Astiz wiązał buta
  • 90'
    Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.
  • 89'
    Astiz wygrywa pojedynek główkowy z Marcelo. Grę wznowi Mucha
  • 88'
    Iwański wychodzi z szybką akcją, ale w dziedzinny sposób traci piłę na rzecz Diaza
  • 88'
    Ariel Borysiuk zmienia Marcina Smolińskiego
  • 87'
    Długie zagranie Rzeźniczaka, ale Chinyama zupełnie nie rusza się.
  • 86'
    Niedokładne zagranie Ćwielonga do Jisaka i od bramki będzie zaczynać Mucha
  • 84'
    Choto powstrzymuje podanie Ćwielonga na linii pola karnego
  • 83'
    Kolejny skuteczny odbiór Astiza
  • 82'
    Strzał Jisaka z rzutu wolnego z 35 metrów, ale niecelny.
  • 80'
    Legioniści próbowali presingiem odebraćpiłkę Marcelo, nie udało się
  • 79'
    Radović na spalonym
  • 79'
    Łukasz Garguła zastępuje Patryka Małeckiego.
  • 77'
    Gizmo ucierpiał w starciu z Diazem, ale kibice Wisły wygizdują legionistę, który opuszcza boisko na noszach.
  • 77'
    Płaskie zagranie Kirma na pole karne wybija Komorowski.
  • 76'
    Giza leży kontuzjowany w środku boiska, niemal w tym samym miejscu co paręminut wcześniej Iwański.
  • 75'
    Mucha zaczyna a Rybus od razu traci piłkę i znów Wisła rozgrywa akcję.
  • 74'
    Wisła krótko rozgrywa piłkę, Marcelo w końcu decyduje się na strzał zza pola. Obok bramki.
  • 73'
    Iwański wraca na boisko.
  • 72'
    Na boisku leży Iwański. Który doznał urazu podczas długiego zagrania. Raczej będzie potrzebna zmiana
  • 71'
    Miękkie dośrodkowanie Ćwielonga, ale prosto w rękawice Muchy
  • 71'
    Tym razem w pojedynku Chinyamy z Jopem wygrywa wiślak.
  • 70'
    Silne uderzenie Jisaka paruje Mucha, ale prosto pod nogi Małeckiego, ten jednak kieruje piłkę ponad bramką. Znów szczęście sprzyja Legii.
  • 69'
    Silne dośrodkowanie Alvareza, ale Komorowski dobrze wybija piłkę
  • 69'
    Choto wygrywa pojedynek z Pawłem Brożkiem, który próbował spytnie dryblować przy końcowej linii.
  • 67'
    Długie wybicie Muchy do osamotnionego Chinyamy, który przepycha Jopa i wychodzi sam na sam z Pawełkim, oddaje strzał, ale odchodząca piłka o centymetry mija bramkę. Powinno być 2:0.
  • 65'
    Strata Łobodzińskiego, Giza zagrywa do Chinyamy, który momentalnie strzela z 25 metrów. Silnie ponad bramką
  • 63'
    Kolejne spiecie z udziałem Choto, ale tym razem w polu karnym z Diazem. Gospodarze domagajasie rzutu karnego.
  • 62'
    Faul Choto na Pawle Brożku.
  • 61'
    Piłkę przejmuje Małecki i zagrywa do przodu, prosto do Choto.
  • 60'
    Faul Chinyamy w ataku. Snajper Legii nie ma już z byt wiele siły.
  • 60'
    Rzeźniczak w biegu wymija Marcelo i wywalcza rzut rożny.
  • 60'
    i kolejny...
  • 59'
    Giza źle przyjmuje piłkę, odgrywa niedokładnie i po chwili fauluje Jirsaka...
  • 59'
    Po główce Marcelo piłkę wyłapuje Mucha.
  • 57'
    Pawełek interweniuje głową 30 metrów od swojej bramki, piłka trafia do Radovicia, ale ten nie decyduje sie na próbę strzału.
  • 57'
    Faul Rzeźniczaka na Kirmie w środku boiska.
  • 56'
    Kolejna akcja Wisły. Tym razem Małecki wbiegł w pole karne, na szczeście pogubił się i piłkę wyekspediował Komorowski
  • 56'
    Rzut rożny dla Wisły. Mocne uderzenie głową Jisaka, ale niecelne.
  • 55'
    Doskonała akcja Wisły i po raz kolejny szczęście sprzyja Warszawiakom. Kirm uderzał z najbliższej odległosci i piłkę zmierzajacą do bramki wybija Astiz
  • 54'
    Choto dwukrotnie uprzedza Pawła Brożka i wybija piłkę.
  • 53'
    Giza fauluje Diaza na środku boiska przy bocznej linii
  • 52'
    Koronkowa akcja Legii, Iwański, Giza, Iwański . Sędzia odgwizduje spalonego Rybusa mimo iż ten nie dotknął piłki zmieżajacej do Komorowskiego.
  • 50'
    Aut dla Legii przy narożńiku boiska
  • 50'
  • 49'
    Dośrodkowowanie Łobodzińskiego z prawej stony boiska, wysoko ponad bamką Muchy.
  • 48'
    Wisła od początku połowy próbuje przejąć kontrolę na boisku
  • 48'
    Faul Gizy na MArcelo w środku boiska
  • 45+19'
    Jisak zmienia Cantoro
  • 45+19'
    Zaczyna Legia i od razu strata
  • 45+8'
    Pośród typujących to spotkanie tylko czternaście osób przewidziało, że do przerwy Legia będzie prowadzić 1:0.
  • 45+5'
    Legia po pierwszej połowie sprawia nieco lepsze wrażnie. Jej akcje są bardziej poukładane, choć pierwszą groźną sytuację stworzyła Wisła. Od utraty bramki Legię uchronił słupek, choćw większym stopniu niedokładne uderzenie Pawła Brożka.
  • 45+2'
    Równo po 45 minutach sędzia Siejewicz kończy pierwszą połowę.
  • 45'
    Dośrodkowanie Rybusa prosto na głowę Marcelo.
  • 44'
    Rzeźniczak na minimalnym spalonym
  • 44'
    Rzut rożny dla Legii
  • 43'
    Po odbiorze piłiki przez Astiza, Giza momentalnie stracił.
  • 41'
    Franciszek Smuda pojawił się właśnie na stadione w Sosnowcu.
  • 41'
    Zółta karta dla Mauro Cantoro, za dyskusję z sędzią.
  • 40'
    Tym razem Małecki fauluje w ataku Choto
  • 39'
    Chimeryczny strzał Diaza na bramkę Muchy
  • 39'
    Faul Smolińskiego na Diazie, a po chwili astiza na Pawle Brożku.
  • 37'
    Na trybunach konsterncja, nikt się tego nie spodziewał
  • 37'
    Faul na Cantoro w środku boiska, Wiśłacy mocno podrażnieni.
  • 36'
    Po zagraniu Chinyamy, Radović uprzedza Marcelo i pokonuje Pawełka.
  • 35'
    Gol dla Legii!!
  • 34'
    Dobra akcja Wisły, piłkę wybija Komorowski i przy tym jest faulowany
  • 34'
    Za kontuzjowanego, od kilku minut kulejącego Szałachowskiego wchodzi Miroslav Radović.
  • 32'
    Giza odbiera piłkę Cantoro, ale zbyt długo ją holował i Rybus po podaniu do niego piłki znalazł się na spalonym
  • 30'
    po jednym ze starć ból w nodze zaczął doskwierać Szałachowskiemu i coraz mocniej zaczął rozgrzewać się Miroslav Radović
  • 30'
    Chinyama w walce o górną piłkę fauluja Jopa
  • 28'
    Rzeźniczak najpierw w ofensywie zagrywa do Szałachowskiego, a po 10 sekundach skutecznie walczy w defensywie.
  • 27'
    Rybus nie widzi wychodzacego na pozycjęKomorowskiego, ale wywalcza rzut z autu.
  • 26'
    Faul Cantoro w środku boiska na Gizie. Cantoro ostro protestuje.
  • 26'
    Drybling Iwańskiego w polu karnym, ale nie daje rady.
  • 25'
    Chinyama w środku odgrywa do Szałachowskiego, który próbuje wypuścić kolegę. Akcję zatrzymuje Piotr Brożek.
  • 24'
    Choto w ostatniej chwili zatrzymuje wchodzącego w pole karne Łobodzińskiego
  • 22'
    LEgia odzyskuje piłkę w śodku boiska, Iwański zagrywa do Chinyamy, ale ten kompletnie pogubił się.
  • 21'
    Akcja Komorowski, Iwański, Rybus, ale młody pomocnik Legii fauluje w ataku.
  • 20'
    Legia wyszła z kontrą, ale sędzia odgwizduje spalonego
  • 19'
    Legia mocno pressingiem, Wisła ma problem z wyściem z własnej połowy.
  • 19'
    Diaz wywalcza rzut rożny dla Wisły
  • 18'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Iwańskiego na głowę Gizy. Pawełek broni jednak strzał Gizy. Po zamieszaniu bedzie jednak rzut rożny dla Legii
  • 18'
    Mimo błędu Pawełka to bramkarz Wisły zacznie od bramki.
  • 17'
    Choto łąta dziurę po Rzeźniczaku, który został z przodu. Wybija wślizgiem piłkę spod nóg Łobodzińskiego.
  • 16'
    Po wślizgu Rzeźniczaka Legia odzyskuje piłkę, ale na krótko
  • 16'
    Na szczęście Kirm na spalonym
  • 14'
    Strata Legii w środku i szybka akcja Wisły. Ale tym razem Komorowski wygrywa pojedynek z Kirmem.
  • 13'
    Szałachowski faulowany na środku boiska
  • 12'
    Po paru szybszych akcja oba zespoły rozpoczeły konkurs długich podań. Niecelnych.
  • 10'
    Niesamowita akcja Wisły, Brożek z Kirmem zakręcili obroną Legii. Brożek z najbliższej odległosci trafił jednak piłką w słupek.
  • 9'
    Świetne zagranie Smolińskiego do Szałachowskiego, ale Sebastian nie dosięga piłki
  • 8'
    Faul na Cantoro
  • 8'
    Wiślacy z rzutu wolnego zagrywają na pole karne, ale sami wybijają piłkę
  • 7'
    Strzał Małeckiego obrok bramki Muchy
  • 6'
    Wybijają obrońcy, piłka trafia do Iwańskiego, który zagrywa do Rybusa, ten jednak na spalonym
  • 5'
    Legia gra z autu na wysokości pola karnego
  • 5'
    Pierwszy rzut rożny dla Legii
  • 3'
    Chinyama po zagraniu Rzeźniczaka na spalonym.
  • 2'
    Cantoro zagrywa od razu na skrzydło, na aut wybija Komorowski
  • 1'
    Zaczyna Wisła
  • 0
    Minuta ciszy ku pamięci byłego piłkarza Wisła Stanisława Lamka.
  • 0
    Losowanie wygrał Choto i wybrał stronę boiska.
  • 0
    Oba zespoły w swoich podstawowych strojach. Wisła na czerwono-biało, Legia na biało-czarno