75'
  • 90+8'
    Koniec meczu Lorient - Legia 0:1
  • 90+8'
    Po końcowym gwizdku gracze Lorient ruszyli na piłkarzy Legii mając wyraźnie jakieś pretensje, chyba nie potrafią pogodzić się z porażką
  • 90+6'
    rzut wolny z 20 metrów
  • 90+6'
    ale strzał nad bramką i legioniści coraz bliżsi zwyciestwa
  • 90+5'
    sędzia wezwał Rybusa i Roberta i tylko pogroził palcami. Dlaczego akurat im nie wiadomo
  • 90+5'
    Kostia świetnie interweniuje, ależ emocje
  • 90+5'
    Rybus faulowany w polu karnym, sędzia nakazuje grać dalej
  • 90+5'
    sędzia dopatrzył się faulu Borysiuka, którego nie było. Znów trwa przepychanka, na murawie zrobiło się gorąco
  • 90+3'
    Bruno Ecuela Manga uderzył w twarz Kostię Machnowskiego, zamieszanie i mała przepychanka
  • 90+2'
    manu pomknął prawą stroną dośrodkował na piąty metra tam z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował Marcin Komorowski
  • 90+1'
    właśnie wyśmiany przez trybuny został Vrdoljak, po tym jak próbując podawać piłkę w nią nie trafił a następnie swój kiks próbował naprawiać faulem
  • 90+1'
    GOL!!! Marcin Komorowski
  • 89'
    Knezevicz strzelał z dystansu, ale nad poprzeczką
  • 86'
    za Dubarbiera wszedł Gabriel Penalba
  • 86'
    akcję gospodarzy przerwał Kuba Wawrzyniak
  • 81'
    Kostia odważnym wyjściem przed pole karne uprzedził główką Roberta, do piłki doszedł jednak i Monterrubio i lobem o mało co nie zdobył gola
  • 79'
    zmiany w ekipie Lorient z boiska zeszli Jorel i Muvuemba, a za nich pojawili się Check Doukoure i Arnold Le Lan
  • 76'
    w pole karne z lewej strony wbiegł Rybus, ale zagrał niedokładnie do Mezengi i strata
  • 76'
    w odpowiedzi Kostia odważnym wybiegiem uprzedził Roberta
  • 74'
    Komorowski niecelnie do Iwańskiego i strata piłki
  • 74'
    Legia jakby przesunęła ciężar gry do przodu,
  • 74'
    na boisko wchodzą Knezevicz, Rybus i Mezenga za Jędrzejczyka, Górskiego i Iwański
  • 71'
    manu odegrał do Iwańskiego, ale za krótko i wyszła z tego kontra dla gospodarzy
  • 70'
    na bramkę Lorient z dystansu uderzał Cabral, ale pomylił się o metr
  • 67'
    zmiany w Lorient zeszli Jouffra, Diarra i Fanchone, za nich pojawili się Monterrubio, Autret i Robert
  • 65'
    od razu lepiej zaczęła funkcjonować linia pomocy Legii, rywale mają problemy z Cabralem
  • 62'
    na murawę wchodzą Komorowski, Borysiuk, Cabral, Manu, Vrdoljak schodzą Żyro, Radović, Giza, Szałachowski,Kucharczyk
  • 62'
    Manu przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem
  • 59'
    Franchone pomknął prawą stroną dośrodkwoał i... z trzech metrów przestrzelił Dubarbier
  • 57'
    kolejna akcja Lorient ale na szczęście czujny jest Jakub Wawrzyniak
  • 56'
    rzut wolny z prawej strony pola karnego
  • 56'
    dośrodkowanie i Sosa sam przed Kostią ale uderza nad bramką
  • 55'
    Amafiliano świetnie uprzedzony przez Kostię
  • 55'
    dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale Wawrzyniak wybija piłkę i na chwilę uspokaja grę
  • 54'
    grożna sytuacja Lorient, ale Jouffre strzelił nad poprzeczką
  • 54'
    kolejna akcja gospodarzy ale strzał Sosy został zablokowany przez Kumbeva
  • 52'
    na stadionie jest 9576 widzów - oficjalna wiadomość z biura prasowego Lorient
  • 51'
    dobra akcja Macieja Górskiego, ale ten powstrzymany w ostatniej chwili przez obrońcę
  • 51'
    w odpowiedzi Lorient wywalcza rzut rożny
  • 51'
    Kostia jednak pewnie łapie piłkę
  • 48'
    w Legii zaszły trzy zmiany. Z boiska zeszli Antolović, Dong i Owona Ndong, zastąpili ich Machnowskyj, Pance Kumbev i Maciej Górski
  • 48'
    groźna akcja Lorient i... z pięciu metrów nie trafił Diarra
  • 47'
    pierwsza akcja gospodarzy, ale broni Machnowskyj
  • 45+22'
    druga połowa rozpoczęta przez Lorient
  • 45+19'
    po przerwie na murawie pojawią się Pance Kumbev i Maciej Górski
  • 45+16'
    Legia dobrze rozpoczęła, przeważała. Ale z czasem to Lorient przejęło inicjatywę i remisujemy jak na razie dość szczęśliwie. Trzy razy doskonale interweniował Antolović
  • 45+6'
    jeszcze sam na sam z Antolovciem był Fanchone ale Chorwat udanie interweniował
  • 45+6'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+4'
    Diarra ukarany żółta kartką za faul na Gizie
  • 45+3'
    aut dla Lorient
  • 45+3'
    Legioniści odzyskali piłkę za sprawą Wawrzyniaka
  • 45+3'
    jednak trudno się nam przedrzeć przez środkową strefę boiska
  • 45+1'
    przybiegli już sanitariusze z karetki, piłkarz na noszach opuszcza murawę przy oklaskach publiczności
  • 45+1'
    zawodnik Gregory Broullon ma gorset na szyi, Zastapił go Sebastien Dubarbier
  • 44'
    chyba stało sie coś poważnego, piłkarzowi założono pasy i został delikatnie przeniesiony na nosze
  • 43'
    pomoc medyczna trwa już kilka minut, wokół piłkarza zgromadzili się piłkarze obu zespołów
  • 41'
    chwila przerwy w grze, na murawie leży jeden z zawodników Lorient
  • 40'
    Diarra w pojedynku z Jędrzejczykiem i faul legionista, rzut wolny
  • 40'
    dobre rozegranie, strzelał Sosa ale obok bramki
  • 39'
    szybka akcja Lorient przerwana z łatwością przez Miro Radovicia
  • 37'
    Jędrzejczyk przegrał pojedynek główkowy, ale jego błąd naprawił Owona Ndong
  • 37'
    Amafiliao w polu karnym Legii ale niedokładnie i od sytuacje wyjaśnił Wawrzyniak
  • 36'
    Dong strzelał z woleja ale obok bramki
  • 35'
    Giza zagrał do Szałachowskiego, ale ten ograny jak dziecko i kontra gospodarzy
  • 35'
    rzut rozny dla Legii wywalczył Dong
  • 35'
    dośrodkowywać będzie Maciej Iwański
  • 32'
    cała ławka rezerwowych Legii poszła się rozgrzewać, wygląda na to że w przerwie dojdzie do wielu zmian
  • 31'
    bardzo groźna akcja Lorient, które po krótkim rozegraniu miało już pustą bramkę, ale minął się z piłką napastnik gospodarzy
  • 28'
    Diarra sam na sam z Antoloviciem, ale odskoczyła mu piłka od nogi co sprytnie wykorzystał Chorwat
  • 27'
    na trybunach słychać szkockie kobzy
  • 27'
    a na boisku sprytnie rozegrany rzut wolny i o mały włos a przegrywalibyśmy 0:1
  • 26'
    Lorient coraz bardziej ciśnie, Iwański w polu karnym wślizgiem blokuje strzał rywala
  • 26'
    Diarra uderza z dystansu ale nad poprzeczką
  • 26'
    Owana Ndong znów fauluje, to się wkrótce może skończyć czerwoną kartką
  • 24'
    Radović faulowany przez rywala pada na murawę a sędzia nie wiedzieć czemu dał Bratko żołtą kartkę
  • 23'
    Giza przejął piłkę, mógł strzelać ale jakby wystraszył się tej perspektywy, zagrał do boku a tam Kucharczyk nie doszedł do zagrania
  • 23'
    Mała przepychanka między Jouffre i Jędrzejczykiem
  • 21'
    Żyro próbował minąć rywala, ale wyszedł za linię boczną boiska
  • 21'
    Iwański zagrał między Jędrzejczyka a Kucharczyka i żaden nie przejął futbolówki
  • 21'
    kontra Legii, Iwański zagrał do Żyro ale ten na spalonym
  • 18'
    Długa piłka Gizy do Donga, ale zagranie bardzo niecelne
  • 17'
    niebezpieczne wejście Owony Ndonga wyprostowanymi nogami i żółta kartka i wolny z 35 metrów dla rywali
  • 17'
    bardzo dobrze wykonany stały fragment gry, wyrósł nagle w polu karnym Amafiliano,uderzył główką i pomylił się naprawdę niewiele
  • 17'
    bardzo groźna akcja Lorient po błędzie Owony Ndonga, ale na szczęście na spalonym jeden z napastników
  • 13'
    Rzut rożny dla Lorient
  • 13'
    żółte kartki dla Żyro i Amafiliano za dyskusje z arbitrem
  • 13'
    dośrodkowanie w pole karne i ... Szałachowski wyjaśnia sytuację
  • 12'
    Rzut wolny z 18 metrów i ... trafia w mur piłkarz gospodarzy
  • 12'
    po chwili poprawił Diarra ale kapitalnie wybronił sytuację Antolović
  • 11'
    Kucharczyk wypuścił Donga, ale ten nie zdołał opanować futbolówki. Szkoda bo byłoby groźnie
  • 11'
    Ładna akcja Legii, Szałachwoski zagrał z pierwszej piłki do Kucharczyka, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą
  • 11'
    Kontra Lorient i tuż przed polem karnym Fanchone faulowany przez Żyro
  • 9'
    Dobra próba zagrania od Iwańskiego ale na spalonym Miro Radović
  • 8'
    Chwila przerwy w grze, Sosa zwija się a bólu
  • 8'
    Owona Ndong pomógł pozbierać się rywalowi, gra już została wznowiona
  • 6'
    rzut rożny dla Legii
  • 6'
    Iwański dośrodkował na dalszy słupek, ale tam dobrze interweniowali defensorzy
  • 4'
    kapitalna akcja Donga, który minął dwóch rywala wpadł w pole karne i strzelił na bramkę, ale niestety wprost w bramkarza
  • 4'
    na pozycji spalonej Amafiliano
  • 3'
    na stadionie około 7 tysięcy widzów w tym głośna grupa miejscowych ultrasów
  • 2'
    Iwański wypatrzył Żyro ale ten na pozycji spalonej
  • 1'