78'
82'
88'
  • 90+4'
    Martwi słaba gra w obronie oraz trudności w konstruowaniu ataków. PSG było jednak chyba najsilniejszym do tej pory rywalem legionistów.
  • 90+3'
    Legia remisuje drugie spotkanie we Francji. Po bezbramkowych pięciu kwadransach w ostatnim padły cztery bramki. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa Machnowskiego w bramce, który spisał się wyraźnie lepiej od Antolovicia w meczu z Bordeaux.
  • 90+1'
    Będzie rzut rożny.
  • 90+1'
    Iwański dośrodkowuje, a sędzia kończy to spotkanie.
  • 90'
    Zamieszanie pod bramką PSG, Radović nie wykorzystuje świetnego podania Takesura piętą. Coupet wyciąga mu piłkę spod nóg.
  • 89'
    Faul na Iwańskim w środku boisku. Paryżanin protestuje.
  • 88'
    A teraz Chinyama marnuje sytuację w swoim stylu. Niepilnowany strzela z 17 metrów obok bramki. Świetnie podawał Radović.
  • 87'
    Krótkie rozegranie. piłka trafia do Szałchowskiego, który odgrywa do Chiniego. Takesure robi zwód i płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce.
  • 86'
    Żółtak kartka dla Chantôme po faulu na Szałachowskim.
  • 86'
    Gooool Takesure Chinyama
  • 85'
    Hoarau drybluje na skrzydle, domaga się odgwizdania faulu, ale grać będą legioniści.
  • 84'
    Legioniści starają się podkręcić tempo, ale paryżanie nie chcą oddać pola.
  • 81'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Iwańskiego...
  • 81'
    Goool dla Legii
  • 81'
    Piłkę zgrał jeden z legionistów a do siatki wpakował z bliskiej odległości Żyro.
  • 80'
    Za Jędrzejczyka Michał Żyro, a za Vdorljaka Michał Kucharczyk.
  • 79'
    Podanie z włąsnej połowy przedłuża jeden z zawodnikó PSG prosto pod nogi Kezmana, ten lobuje zdezorientowanego Skabę.
  • 78'
    Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu rożnego, ale radzą sobie z nim paryżanie.
  • 78'
    Kezman na spalonym
  • 78'
    2:0... fatalna seria legionistów
  • 75'
    Fatalny błąd Skaby, który tak niefortunnie broni uderzenie Hoarau z bliskiej odległości. Na uwagę zasługuje bierna postawa obrońców Legii, zarówno Vdorljak i Jędrzejczak przepuszczają jednego z zawodnigów PSG, który bez przeszkód zagrał do Hoarau
  • 74'
    Gooool dla PSG
  • 73'
    Drugi rzut rożny już nie jest rozegrany tak dobrze.
  • 72'
    Za Kostię wchodzi Skaba, a za Mezengę Chinyama oraz Giza za Borysiuka.
  • 72'
    Świetna główka Jędzy, ale Coupet broni i będzie rzut rożny.
  • 70'
    Świetlnie podanie Borysiuka do wychodzącego Iwańskiego. Ajwen naciskany nie potrafi oddać dobrego strzału i Coupet wyłapuje jego... podanie.
  • 68'
    Vdorljak wychodzi z kontrą, ale jest faulowany przez Makondę
  • 67'
    Piłka już ustawiona 25. metrów od bramki Legii
  • 67'
    Za Nene na boisku Maurice
  • 66'
    Zółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Nene
  • 64'
    Pierwszy kontakt Kezmana, ale na spalonym chorwacki piłkarz.
  • 63'
    Zmiany też w zespole PSG. Na boisku pojawili się Traoré, Makonda, Clément, Chantôme, Hoarau, Kezman i Giuly
  • 62'
    Zmiany w obydwu zespołach. W Legii za Manu wchodzi Radović, za Cabrala Iwański oraz za Rybusa Szałachowski.
  • 61'
    Uderzenie Vdorlajka z dystansu, ale bardzo niecelne
  • 60'
    Vdorljak faulowany w środku pola.
  • 59'
    Manu przejmuje piłę w polu karnym i wyszedł z kontrą podał do Cabrala, ten do Rybusa, a ten do ... rywala.
  • 57'
    Po raz trzeci Kostia wygrywa z Erdingiem wybijając uderzenia Francuza poza linię końcową
  • 57'
    Rzut rożny i Nene próbował zaskoczyć bramkarza Legii, ale tylko próbował...
  • 55'
    Sytaucjesprokorowali Wawrzyniak z Komorowskim, któży tylko przyglądali się napasnikowi PSG.
  • 54'
    Earding lobuje Kostię, piłka w siatce, ale paryżanin był na spalonym
  • 54'
    Fantastyczna interwencja Machnowskiego , który wygrywa pojedynek sam na sam ponownie z Erdingiem.
  • 53'
    Cabral wybija na drugi rzut rożny
  • 53'
    Po drugim rzucie rożnym Jalett uderza z dystansu minimalnie obok spojenia.
  • 52'
    Strzał Jaletta blokuje Rybus.
  • 50'
    Jędrzejczyk spóźnia się ze wślizgiem i fauluje Cearę
  • 48'
    Dobra interwencja Wawrzyniaka po dośrodkowaniu Bodmera
  • 47'
    Cabral mocno atakowany w środku boiska i fauluje.
  • 46'
    Komorowski fauluje Sesegnon 30 metrów od bramki Kostii
  • 46'
    Bramkarz Legii pewnie łapie piłkę.
  • 45+17'
    Drugą połowę zaczynają paryżanie
  • 45+17'
    Legia bez zmian
  • 45'
    Krótkie rozegranie Rybusa do Manu, który dośrodkowuje na pole karne. Żaden z legionistów nie zdołał jednak skierować piłki do siatki.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Rzut rożny dla Legii
  • 42'
    Na boisku nie dzieje sięzbyt wiele. Na uwagę zasługuje jedynie zwód jednego z paryżan, który oszukał Cabrala. Nic z tego nie wynikło, bo zaraz po zwodzie wybił piłkę poza boisko.
  • 40'
    Faulowany Rybus przez Sesgnona, który chyba odreagowuje niewykorzystaną sytuację.
  • 39'
    Dobra interwencja Kostii, który rboni silne uderzenie Sesegnona. Odbitą piłkę wybija jeszcze Jędrzejczyk.
  • 38'
    Manu świetnie mija Armanda, zagrywa do wbiegającego Vdorljaka, który jednak nie zdołał dobrze uderzyćpiłki, którą przechwycają paryzanie.
  • 37'
    MArcin Komorowski na zamach mija rywala w narożniku boiska i gdyby potrafił dośrodkować mogłaby być groźna sytuacja
  • 35'
    Manu próbuje pressingiem odebrać piłkę obrońcom PSG, ale bez większych rezultatów
  • 33'
    Strzał Rybusa mija mur, ale Coupet nie ma problemów z zatrzymaniem piłki.
  • 32'
    Erding mija zwodem Jędrzejczyka i dośrodkowuję na pole karne, ale ponownie Kostia łapie pewnie piłkę.
  • 32'
    Faul Sakho na Mezendze, 25 metrów od francuskiej bramki
  • 30'
    Rzut rożny dla PSG po wybiciu Wawrzyniaka, ale po chwili piłka w rękach Machnowskiego
  • 28'
    Wyśmienity zwód Mezengi, który oszukał obońców PSG. Coupet był jednak szybszy i wybił legioniści piłkę spod nóg na 16 metrze.
  • 27'
    Komorowski w mało groźnej sytuacji wybija piłkę na róg
  • 26'
    Dobre zgranie Jędrzejczyka do wchodzącego Rybusa, ale pomocnik Legii nie potrafi przyjąć piłki i ta zostaje mu odebrana.
  • 25'
    Bardzo dobry odbiór Wawrzyniaka na lewym skrzydle.
  • 25'
    Kostia po raz kolejny musi interweniować poza polem karnym
  • 23'
    Borysiuk blokuje dośrodkowanie Erdinga. Będzie rzut rożny dla PSG
  • 23'
    Po rogu główkował Bodmer, ale niedokładnie.
  • 21'
    Dośrodkowanie Rybusa z rzutu różnego bardzo miernej jakości
  • 20'
    Zderzenie interweniującego Kostii z Luyindula, ale bez faulu legionistów
  • 18'
    Piłka po dośrodkowaniu Rybusa długo leciała na pole karne, strzelać próbował Vdorljak, ale został zablokowany
  • 17'
    Świetna akcja Legii, prostopadłe podanie do Rybusa z głębi pola. Pomocnik Legii mija zwodem obrońcę PSG i strzela w krótki róg. Będzie rzut rożny po interwencji bramkarza
  • 16'
    Jędrzejczyk wybija piłkę na rzut rożny
  • 16'
    Po dośrodkowaniu piłkę daleko wybijają legioniści
  • 15'
    Nene przewraca się na linii pola karnego domagając się rzutu karnego. Sędzia pokazuje grać dalej
  • 13'
    Po dosyć przypadkowym podaniu Mezence brakowało pół metra aby wyjść sam na sam z bramkarzem PSG
  • 13'
    Kostia musi ratować Legię wybiegiem na 17 metr od własnej bramki
  • 11'
    PSG próbuje oszukać legionistów długimi podaniami, ale na razie obrońcy Legii sobie radzą.
  • 10'
    Ponownie ten sam napastnik Legii na spalonym.
  • 9'
    Erding na spalonym
  • 8'
    Kolejny faul na legioniście, tym razem ok. 40 metrów od bramki.
  • 8'
    Dośrodkowanie Rybusa, zanacznie lepsze niż Manu, ale i tak obrońcy PSG dobrze sobie z nim radzą.
  • 6'
    Fatalne zagranie Manu. Prosto w najbliższego zawodnika PSG.
  • 5'
    Rybus faulowany przy bocznej linii, będzie dobra okazja do dośrodkowania.
  • 4'
    Dobra Akcja Legii, Jędrzejczyk minął zwodem rywala podał do Manu, który dośrodkował na głowę MEzengi, ale piłka byłą nieco zbyt wysoka i napastnik Legii nie był w stanie oddać celnego uderzenia.
  • 3'
    Pierwsza dobra interwencja Kostii
  • 2'
    Dobre dośrodkowanie Manu, ale Mezenga faulował obrońcę PSG
  • 1'
  • 0
    W piątek o godzinie 19 w Alencon piłkarze Legii zagrają drugi sparing na francuskiej ziemi. Rywalem będzie ekipa Paris Saint Germain. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.
Paris Saint-GermainLegia Warszawa

75' Guillaume Hoarau