66'
74'
81'
  • 90+2'
    Sędzia odgwizduje koniec spotkania. Legia była dzisiaj zespołem przeważającym w każdym elemencie gry, ale z jej akcji niewiele wynikało - miejmy nadzieję, że skuteczność i błysk warszawianie wypracują na zgrupowaniu we Francji.
  • 90'
    Po kilku chwilach bliski zdobycia gola był Bruno Mezenga, ale nie zdołał wślizgiem skierować piłki do bramki
  • 89'
    Niecodzienne zachowanie Piotra Gizy. Były pomocnik reprezentacji polski wyijał niesłusznie według niego przyznany "Wojskowym" rzut rożny - podszedł do piłki i kopnął ją za linię końcową - zgromadzeni na stadionie obserwatorzy nagrodzili to brawami
  • 88'
    Warszawianie byli bardzo bliscy zdobycia gola! Po centrze Gizy piłka odbiła się od słupka i poprzeczki bramki ŁKS, ostatecznie łódzki golkiper chwycił jednak futbolówkę
  • 86'
    Żyro rozegrał ładny atak z Górskim, ale młody napastnik Legii został nieprzepisowo powalony na ziemię, wolny dla Legii
  • 82'
    Kolejna podobna akcja kończy się dośrodkowaniem Manu w pole karne, niestety Bruno Mezenga nie zdołał uderzyć futbolówki głową
  • 81'
    Legia wydaje się w nieskończoność rozgrywać piłkę - nie brakuje efektownych przerzutów, ale wszystko najczęściej kończy się stratą
  • 77'
    Kolejna zmiana w Legii - za Jędrzejczyka wchodzi Michał Żyro
  • 75'
    Dobre dośrodkowanie Gizy, ale łodzianie wychodzą z opresji. Wcześniej Jędrzejczyka i Klepczarka sędzia upomniał żółtymi kartkami za przepychanki w murze
  • 74'
    Po chwili Kucharczyk faulowany przy dryblingu na wysokości pola karnego ŁKS - wolny dla Legii
  • 73'
    Z boiska schodzi Cabral i Iwański - zastępują ich Górski i Kucharczyk
  • 72'
    Po chwili Iwański dośrodkował z przeciwległego narożnika boiska. Piłkę trącił Cabral, ale futbolówka uderzyła tylko w słupek bramki Pająka - nadal 2:1 dla Legii
  • 70'
    Ładne, prostopadła piłka od Cabrala do Mezengi, ale Brazylijczyk był na spalonym. Po chwili wślizgiem piłkę Manu wybił jeden z gości i mamy kolejny korner
  • 69'
    Dłuższa wymiana podań, kilka ładnych zwodów legionistów, ale zakończyło się tylko na rzucie rożnym, z którego nic nie wynikło
  • 67'
    Legioniści nieźle rozegrali wrzut z autu, ale Iwański zagrywał do Komorowskiego, który był na pozycji spalonej
  • 63'
    Zmiana również w ŁKS - za Waśkowa do bramki wchodzi Pająk
  • 62'
    Zmiana w zespole Wojskowych - za Miroslava Radovicia wszedł Piotr Giza
  • 61'
    Już tylko 2:1 dla Legii. Łodzianie przedostali się pod pole karne Legii i zdołali oddać skuteczny strzał - Tomasz Nowak uderzył tuż przy słupku i Wojciech Skaba nie sięgnął piłki
  • 58'
    Legia cały czas w natarciu. Piłkę w pole karne po ładnej akcji wrzucał Iwański, ale Mezenga nie sięgnął futbolówki głową. Po kilku chwilach rzut rożny dla Legii kończy się niezłym, aczkolwiek niecelnym strzałem Radovicia
  • 55'
    Przy kolejnej akcji Legii ucierpiał.. jeden z fotoreporterów, który "nadział się na wślizg Manu
  • 53'
    2:0 dla Legii. Dośrodkowanie Manu przejął w polu karnym Radović, zagrał po ziemi do Borysiuka, a młody legionista z kilku metrów pewnym strzałem pokonał Waśkowa
  • 50'
    Faul Kumbeva w kole środkowym boiska, sędzia upomina słownie Macedończyka - rzut wolny dla ŁKS
  • 49'
    Na boisku pojawił się również Wojciech Skaba, który przed chwilą rozpoczą kolejny atak pozycyjny warszawskiej drużyny
  • 47'
    Na murawie pojawił się Pance Kumbev, Marcin Komorowski i Bruno Mezenga - zeszli Dong, Wawrzyniak i Kneżević
  • 45+20'
    Drugą połowę rozpoczęli legioniści
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia prowadzi 1:0, choć powinna nieco wyżej. Warszawianie ani na chwilę nie oddawali inicjatywy gościom, ale na ogół z ich akcji nie wynikało nic więcej, aniżeli rzuty rożne lub niecelne uderzenia na bramkę.
  • 45'
    Goście poradzili sobie z zagrywką LEgii i na krótko odzyskali piłkę
  • 44'
    Faul łodzian, jeszcze przed przerwą piłkę w pole karne wrzuci Ajwen
  • 43'
    1:0 dla Legii. Bardzo urodziwym strzałem z woleja popisał się Ariel Cabral!
  • 42'
    Ładne dośrodkowanie Manu w pole karne, ale Cabrala minimalnie ubiegł jeden z piłkarzy gości
  • 40'
    Dong krótko do Manu, ten wpada w pole karne, przewraca się, ale sędzia uznał, że legionista starał się wymusić rzut karny
  • 39'
    Faul Borysiuka z okolic narożnika pola karnego Legii. Do piłki podszedł Marcin Smoliński, ale jego dobrą wrzutkę wybili obrońcy Legii. Do piłki dopadł jeszcze jeden z ełkaesiaków, ale jego strzał z woleja okazał się niecelny
  • 36'
    Jakub Wawrzyniak zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Uderzenie okazało się jednak bardzo niecelne
  • 35'
    Dobra wrzutka Wawrzyniaka. Piłka spadła wprost na głowę Donga, który chybił celu - jego strzał okazał się zbyt wysoki
  • 34'
    W środkowej strefie boiska faulowany był Cabral, Legia od linii obrony buduje kolejny atak
  • 32'
    Kneżević z opatrunkmiem na głowie powraca na boisko
  • 30'
    W trakcie akcji ucierpiał Srdja Kneżević Po kilku chwilach gra wznowiona
  • 29'
    Grożna akcja ŁKS. Zawodnicy z Łodzi przedostali się w pole karne Legii, ale strzał jednego z ich graczy minął słupek bramki Machnowskyjego
  • 28'
    Dobra piłka w pole karne do Radovicia, ale Serb nie zdołał jej opanować zanim sytuację swą interwencją wyjaśnił Wyparło
  • 26'
    Po interwencji wślizgiem Jędrzejczyka, jeden z piłkarzy ŁKS-u schodzi poturbowany z murawy. Gra wznowiona, przy piłce nieustannie Legia
  • 25'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Po krótkim rozegranie piłka poszybowała w pole karne, ale Iwański uderzył ją głową zbyt wysoko
  • 23'
    Akcja kombinacyjna Legii, ale Iwański z Dongiem wywalczyli jedynie wrzut z autu
  • 21'
    Iwański wrzuca, Astiz strzela głową, ale piłkę zmierzającą w okienko bramki Wyparły wybija jeden z obrońców
  • 20'
    Cabral bardzo ładnie do Donga, a ten po indywidualnej akcji wywalczył kolejny rzut rożny
  • 19'
    Dobrze przed szesnastką ŁKS zachował się Radović, ale jego strzał po zwodzie został zablokowany w ostatniej chwili przez obrońców drużyny z alei Unii Lubelskiej
  • 17'
    Gra została wznowiona, Rycerze Wiosny przedostali się pod pole karne Legii, ale sytuację wybiciem na aut wyjaśnia Wawrzyniak
  • 16'
    Przerwa w grze, jeden z piłkarzy łódzkiego KS zwija się z bólu na murawie
  • 14'
    Po chwili kolejny rożny, tym razem wrzutka Iwańskiego padła łupem obrońców
  • 14'
    Cabral do Radovicia, ale piłka uciekła legionistom na aut
  • 13'
    Dośrodkowanie Iwanka okazało się zbyt długie i z rożnego nic nie wynikło
  • 12'
    Faul na Wawrzyniaku. Z około 35 metra piłkę bić będzie Iwański
  • 12'
    Jeden obrońców ŁKS wybił futbolówkę poza pole gry i kolejny rzut rożny dla LEgii
  • 11'
    Ładna akcja Donga, który otrzymał piłkę przed polem karnym, wyrobił sobie pozycję strzałową i uderzyl po lewym rogu bramki Wyparły. Bramkarz gości uniknął jednak straty bramki
  • 10'
    Akcja ŁKS, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną - przy piłce Legia
  • 7'
    Znowu krótkie rozegranie, do piłki dopada Borysiuk, ale jego strzał mija bramkę ŁKS
  • 7'
    Legia dalej na połowie gości. Tym razem dośrodkowywał Manu, ale nieskutecznie
  • 6'
    Maciej Iwański krótko... i po chwili kolejny rzut rożny
  • 5'
    Cabral wrzuca w pole karne, ale z piłką mijają się jego koledzy. Po chwili warszawianie wywalczają jednak rzut rożny.
  • 4'
    Rzut wolny dla Legii z bocznego sektora boiska
  • 3'
    Na razie inicjatywę mają legioniści. Wrzut z autu na wysokości bramki Bodzia W., ale piłka pada łupem gości
  • 1'
    Mecz rozpoczęli piłkarze gości
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Za chwilę rozpocznie się mecz. Maszyny budowlane na terenie dawnej trybuny krytej nie przestają pracować ani na chwilę.
  • 0
    Witamy serdecznie wszystkich czyletników Legia.Net ze stadionu Legii. Za kilka chwil "Wojskowi" rozpoczną tu swój ostatni mecz kontrolny przed wyjazdem do Francji. Przeciwnikiem będzie łódzki KS.
  • 0
    Już w piątek o godzinie 19. piłkarze Legii rozegrają kolejny sparing - tym razem z ŁKS-em Łódź. Jak zaprezentują się legioniści przy pustych trybunach. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji minuta po minucie
Legia WarszawaŁKS

44' Ariel Cabral ()

44'
46'

46' Artur Gieraga za Marcin Adamski

66'

66' Rafał Kujawa za Marcin Mięciel

81'

81' Marcin Smoliński za Tomasz Nowak