46'
57'
72'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Gra Legii w drugiej połowie mogła się podobać, choć czasami brakowało zrozumienia wśród zawodników.
  • 90+1'
    "Ajwen" wrzucił wprost na głowę Vrdoljaka, któremu w zdobyciu gola przeszkodził słupek.
  • 90'
    Iwański do Radovicia w pole karne, ale szybsi okazali się obrońcy Stilonu. Warszawianie atakują jednak non-stop
  • 90'
    Faul obrońców z Gorzowa i rzut wolny z boku pola karnego wykonywać będzie Iwański
  • 88'
    Kosecki zagrał z klepki do Mezengi, ale napastnik "Wojskowych" nie zdołał opanować piłki przed polem karnym
  • 86'
    Rzut wolny dla Stilonu. Uderzana z ponad 30 metrów na bramkę Kostii piłka, trafia jednak w mur ustawiony przez legionistów
  • 84'
    Efektowny i efektywny drybling Radovicia z prawej strony pola karnego. Po jego niezłym dośrodkowaniu, napastnicy Legii nie zdołali jednak oddać skutecznego strzału
  • 83'
    Kolejne świetne dośrodkowanie Manu. Piłkę uderzył Jędrzejczyk, ale po drodze odbił ją jeszcze tuż przed bramką Iwański. Niestety futbolówka nie znalazła drogi do bramki.
  • 82'
    Mecz na trybunie honorowej obserwuje mistrz Polski z 2002 roku, Maciej Murawski
  • 81'
    Niestety gol dla Stilonu. Prostopadłe podanie do Mateusza Woźniaka, kończy się sytuację sam na sam. Kostia nie miał zbyt dużych szans. 4:3.
  • 79'
    Kolejny rożny dla Legii z lewej strony boiska. Dośrodkowywał znów Iwański, ale legioniści dopuścili się faulu w polu karnym. Piłka dla Stilonu
  • 77'
    Rzut rożny dla Legii, dobre dośrodkowanie Iwańskiego, ale żaden z legionistów nie sięgnął piłki
  • 75'
    Zmiana w Legii. Na boisko wraca Kosecki, a schodzi Banasiak
  • 74'
    "Ajwen" wrzucił w pole karne, piłkę odbił jeszcze Bruno, a ta trafiła w poprzeczkę. Nie ma gola.
  • 73'
    Bruno w brzydkim stylu faulowany na połowie przeciwnika. Wolny dla Legii
  • 72'
    Świetna akcja Manu, który w bardzo ładnym stylu minął rywala na skrzydle i zagrał do Bruno. Brazylijczyk nie miał problemu z dopełnieniem formalności. 4:2 dla Legii!
  • 70'
    "Komor" zapędza się w pole karne rywala i kończy akcję dośrodkowaniem po ziemi. Niestety nikt nie zamykał akcji strzałem, ale trener Skorża chwali swego podopiecznego za aktywność
  • 69'
    Astiz zbyt optymistycznie do Manu. Portugalczyk miał obok siebie kilku obrońców
  • 68'
    Środkowy obrońca "Wojskowych" zdołał się już pozbierać - gra wznowiona
  • 67'
    Przy jednek z interwencji ucierpiał Marcin Komorowski. Zbigniew Sęktas i dokrom Stanisław Machowski są już na murawie
  • 65'
    Faul "Iwanka" na połowie przeciwnika. Piłka dla Stilonu.
  • 63'
    Ładne przepiszczenie piłki przez Iwańskiego, ale Bruno zagrywa niedokładnie.
  • 62'
    Rzut rożny dla "Wojskowych". Dośrodkowywać będzie Iwański
  • 62'
    Krótkie rozegranie, ale dośrodkowanie Manu z "krzyżaka" blokują gorzowscy obrońcy
  • 61'
    Strata Vrdoljaka - tym razem zabrakło dokładności
  • 60'
    Ładne uderzenie Vrdoljaka z woleja po wrzutce Bruno. Bramkarz Stilonu zdołał obronić
  • 59'
    Mezenga faulowany przed polem karnym Stilonu. Wolny dla Legii. Do piłki podszedł Iwański, którego strzał sprawił sporo problemów bramkarzowi
  • 57'
    Po kilku chwilach rozgrywający Legii mógł strzelić kolejnego gola, ale jego uderzeniu sprzed pola karnego minęło słupek bramki rywala
  • 56'
    Karny dla Legii. Manu został sfaulowany przez bramkarza Stilonu.
  • 56'
    Gorzowski golkiper wyczuł intencje Macieja Iwańskiego, ale strzał był zbyt mocny i piłka zatrzepotała w bramce. 3:2 dla Legii.
  • 53'
    Dobry przerzut Banasiaka do Manu, ale sędzia liniowy odgwizduje spalonego
  • 51'
    Faul w polu karnym Legii. Poszkodowany był Astiz i od wolnego Legia
  • 51'
    Groźna wrzutka Manu w pole karne, ale Bruno nie sięgnął piłki
  • 50'
    Vrdoljak z Radoviciem przedostali się w pole karne Stilonu, ale Rado zagrał niedokładnie pod bramkę i sytuację wyjaśniła defensywa rywala
  • 46'
    Pierwsza akcja Stilonu i strzał na bramkę bronioną przez Machnowskyjego. Kostia nie musiał jednak się wysilać, bo piłka zdecydowanie minęła bramkę
  • 45+13'
    Drugą połowę rozpoczęli legioniści, w których składzie nastąpiło sporo zmian
  • 45+12'
    Piłkarze Legii powrócili już z szatni i są na murawie stadionu KSD
  • 45+8'
    Warto zauważyć, że warszawianie w defensywie grają dziś systemem 4-4-2, natomiast po odbiorze piłki, do Donga i Górskiego w linii ataku dołącza Szałachowski.
  • 45+7'
    Wskutek błędów indywidualnych, Legia tylko remisuje po pierwszej połowie sparingu z GKP. Warszawianie grają dziś poprawnie w ataku, co jakiś czas przeprowadzając dość szybkie akcje. Dwa razy udało się pokonać bramkarza Stilonu i w Grodzisku mamy remis.
  • 45+1'
    Rzut rożny dla Legii. Gizmo zagrywa jednak zbyt silną piłkę, a sędzia koczy pierwszą połowę
  • 44'
    Gol dla Legii! Daleką piłkę do gry wprowadzał bramkarz Stilonu, Giza zagrał ją głową do Donga i w ten sposób wypuścił Chińczyka na wolne pole. Były gracz Manchesteru spokojnie minął bramkarza Stilonu i z najbliższej odległości uderzył piłkę do bramki. 2:2
  • 41'
    Aktywny przy rozegraniu piłki w Legii jest młody Rafał Wolski. Jego akcjom brakuje jednak ostatniego podania
  • 40'
    Wawrzyniak blokuje próbę dośrodkowania w pole karne Legii, ale gorzowianie utrzymują się przy piłce
  • 39'
    Wawrzyniak zaangażował się w akcję ofensywną i po jego stronie poszła szybka kontra Stilonu. Jeden z napastników rywala zakończył ją strzałem, ale Kostia nie musiał interweniować
  • 37'
    Szybka akcja Legii, ale prostopadłe podanie Gizy przejmuje bramkarz Stilonu
  • 34'
    Centra Wasikowskiego w pole karne, ale piłkę przejęli rywale
  • 33'
    Faul Mihailovicia i środkowej strefie boiska. Gorzowianie zdecydowali się na uderzenie z około 35 metrów. Kostia nie musiał jednak interweniować, gdyż piłka minęła okienko jego bramki.
  • 32'
    Do ustawionej na 18 metrze piłki podchodzi Piotr Giza. Silne uderzenie "Gizmo" przeleciało jednak dobre kilka metrów nad bramką Stilonu
  • 31'
    Wolny dla Legii. Faulowany tuż przed polem karnym był Dong
  • 29'
    Błąd Mihailovicia. Piłkę przejął Drozdowicz, rozegrał piłkę z Kaczmarczykiem i strzałem po ziemi umieścił dziś po raz drugi piłkę w bramce Machnowskyjego.
  • 27'
    Gol dla Stilonu. Kostia popełnił błąd, wychodząc poza pole karne do dalekiej piłki zagrywanej z głębi pola. Ukrainiec nie mógł użyć rąk przy interwencji i piłka padła łupem Drozdowicza, który z łatwością umieścił ją w pustej bramce.
  • 25'
    Szansa dla Legii. Po dośrodkowaniu w pole karne, piłkę do Górskiego zgrał Wolski. "Góral" nie trafił jednak w bramkę
  • 24'
    O zmianę poprosił poturbowany wcześniej Lisiecki. Na boisko w jego miejsce wchodzi Piotr Wasikowski. Do gry wchodzą też Rafał Wolski i Jakub Kosecki, którzy zastąpią Michała Żyro i Dominika Furmana
  • 19'
    Aut dla gorzowian. Piłkę poza boisko wybił Michał Żyro
  • 17'
    Po chwili gorzowianie wykonywali rzut rożny. Strzał głową zawodnika Stilonu wyłapał jednak pewnie bramkarz "Wojskowych"
  • 16'
    Szansa dla gorzowian. W polu karnym z piłką znalazł się jeden z zawodników rywala, oddał silny strzał przy bliższym słupku bramki Machnowskyjego, ale Kostia uderzenie bez zarzutu
  • 15'
    Niskie dośrodkowanie z narożnika boiska pada jednak łupem Piotra Gizy
  • 14'
    Dobra interwencja Kneżevicia, ale akcja zaowocowała rzutem rożnym dla Stilonu.
  • 13'
    Rzut wolny dla Legii w bocznym sektorze boiska. Wrzutki Piotra Gizy nikt jednak nie sięgnął w polu karnym
  • 12'
    Mecz jest rozgrywany w pełnym słońcu, upał doskwiera nawet nielicznie zgromadzonym kibicom
  • 11'
    Ładna akcja Legii. Daleka piłka Kneżevicia w pole karne. Tam przyjął ją Szałachowski i odegrał do Górskiego. Młody napastnik Legii strzelając z pierwszej piłki mocno jednak chybił celu
  • 9'
    Górski wywalczył rzut rożny dla Legii. Piłkę z narożnika boiska wrzucał Giza, ale gorzowianie zdołali wybić ją z pola karnego
  • 9'
    W okolice pola karnego Legii przedostali się zawodnicy Stilonu, ale nieporozumienie w ataku skończyło się odzyskaniem piłki przez Legię
  • 8'
    Faul w ataku Furmana na połowie przeciwnika
  • 7'
    Po kilku chwilach "Lisu" włączył się także do akcji ofensywnej, ale przy podaniu Donga był na pozycji spalonej
  • 6'
    Mateusz Lisiecki wrócił już na murawę i zdążył przyczynić się do odboru piłki rywalom. Przy piłce warszawianie
  • 4'
    Gol dla Legii! Giza zagrał na prawo do wbiegającego Szałachowski, a ten uderzeniem z około 16 metrów uderzył po długim rogu. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki GKP
  • 2'
    Na murawie leży Mateusz Lisiecki, który ucierpiał przy wybijaniu piłki. Niestety młody obrońca Legii musi opuścić murawę i skorzystać z pomocy masażystów
  • 0
    Mecz rozpoczęli piłkarze GKP
  • 0
    "Wojskowi" przywdziali dziś białe koszulki, czarne spodenki i białe getry. Z Kolei drużyna Stilonu wystąpi w czerwonych koszulkach oraz granatowych spodenkach i getrach z żółtymi akcentami
  • 0
    Kapitanem warszawian w dzisiejszym meczu jest Piotr Giza
  • 0
    Piłkarze Legii wychodzą już na murawę, za kilka chwil początek spotkania
  • 0
    Dla odmiany, do szatni nie wybierają się piłkarze z Gorzowa, którzy rozgrzewają się w strojach meczowych
  • 0
    Piłkarze Legii zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni
  • 0
    Niewielka grupka kibiców warszawskiej drużyny rozwiesza właśnie na trybunach flagę z herbem Legii. Kilka metrów niżej, na płocie wisi też flaga naszego kraju z napisem "Stilon"
  • 0
    Jednym z obserwatorów spotkania będzie dyrektor Miklas, który dziś przyjechał do Grodziska
  • 0
    Znamy już składy obu drużyn. W pierwszym składzie Legii wystąpi dziś m.in. testowany Daniel Mihailović
  • 0
    Piłkarze obu drużyn rozpoczęli już rozgrzewkę
  • 0
    Legia rozpocznie w następującym składzie: Kostiantyn Makchnowskyj Srdja Kneżević Danijel Mihajlović Mateusz Lisiecki Jakub Wawrzyniak Dominik Furman Piotr Giza Michał Żyro Sebastian Szałachowski Maciej Górski Dong Fangzhuo
  • 0
    W miasteczku, w którym "Wojskowi" przebywają od ponad tygodnia, zanosi się dzisiaj na upał - niebo jest bezchmurne i nie zanosi się, aby ta sytuacja u legła zmianie
  • 0
    Witamy wszystkich serdecznie ze stadionu Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie za nieco ponad pół godziny Legia rozpocznie sparing ze Stilonem Gorzów Wlkp.
  • 0
    To będzie pierwszy test piłkarzy Legii w tym okresie przygotowawczym. Drużyna Macieja Skorży (w dzisiejszym meczu sparingowym zmierzy się z GKP Gorzów. - Mamy teraz czas na eksperymenty, będziemy próbować kilku wariantów taktycznych - zapowiada trener.
  • 0
    Początek zaplanowano na godzinę 11:30. Zapraszamy do śledzenia relacji minuta po minucie
Legia WarszawaGKP Gorzów Wielkopolski
27'

27' Emil Drozdowicz

30'

30' Emil Drozdowicz

45' Fangzhuo Dong ()