Koniec meczu
  • 90+3'
    Chwila przerwy w grze, za chwilę koniec spotkania
  • 90+1'
    Szałachowski pięknie zagrał do Mięciela, ten uderzył technicznie ale nie ma bramki
  • 90+1'
    rzut rożny dla Legii
  • 90+1'
    Smoliński dośrodkowywał w pole karne ale wprost na głowę Wilka
  • 90'
    Smoła uderzył z 25 metrów w prawy górny róg i Cierzniak musiał wyciągnąć piłkę z siatki
  • 89'
    5:2 Marcin Smoliński
  • 87'
    Iwański mógł strzelać, ale zdecydował się na podanie do Szałachowskiego w pole karne, ten pięknym strzałem umieśił piłkę w siatce
  • 87'
    zmiana w Koronia za Ediego pojawił sie Mariusz Zganiacz
  • 85'
    Gol 4:2 Sebastian Szałachowski
  • 83'
    Gol dla Korony - Paweł Sobolewski
  • 83'
    Sobolewski dostał podanie w uliczkę w pole karne i płaskim strzałem nie dał szans na skuteczną intewencję Janowi Musze
  • 81'
    zmiana w Koronie za oklaskiwanego Edsona wszedł Paweł Kal
  • 80'
    Mięciel uderzył z lewej nogi z woleja ale Cierzniak zdołał odbić piłkę
  • 79'
    Giza przed szansą, ładna sztuczka techniczna ale Korona poradziła sobie z legionistą
  • 77'
    Rybus uderzył z 30 metrów ale obok bramki
  • 77'
    zmiana w Koronie za Kuzerę wszedł Paweł Sobolewski
  • 75'
    zmiana w Legii za Jarzębowskiego wszedł Marcin Smoliński
  • 74'
    nie wytrzymał nerowowo Vuković, powiedział coś arbitrowi i również został ukarany czerwoną kartką
  • 73'
    piękne dogranie Rybusa, Mięciel wślizgiem nabiegł na piłkę i nie dał szans Cierzniakowi
  • 73'
    Czerwona kartka za dyskusje z sędzią dla Krzysztofa Gajtkowskiego
  • 72'
    GOL Marcin Mięciel 3:1
  • 71'
    chwila przerwy w grze
  • 69'
    Szałachowski zagrał piłkę do Aastiza, ten jednak nie brał udziału w akcji, Mięciel wyszedł z za linii obrońców i płaskim uderzeniem pokonał Cierzniaka
  • 68'
    żółta kartka dla Wilka za brzydki faul na Astizie
  • 68'
    Gol Marcin Mięciel 2:1
  • 66'
    świetne podanie Gizy do Szałachowskiego, ten wpadł w pole karne i fatalnie podał do Mięciela, obrońcy zażeganali niebezpieczeństwo
  • 65'
    Giza przebiegł z piłką 40 metrów i stracił ją przed polem karnym
  • 65'
    zagranie w pole karne, ale Mięciel uprzedzony przez Cierzniaka
  • 64'
    Rzeźniczak strzela z dystansu ale wysoko nad bramką
  • 63'
    faulowany był Jarzębowski, wolny dla Legii
  • 63'
    Jarza opuszcza boisko w towarzystwie lekarza i masażysty
  • 61'
    korner dla Korony, dośrodkowanie i ... sytuację wyjaśnił Jarzębowski
  • 60'
    Mięciel zagrywał do Gizy, ten uprzedzony przez obrońców i rzut rożny
  • 58'
    Edi podaje w pole karne ale wprost w ręce Jana Muchy
  • 58'
    Rzeźniczak na pozycji prawoskrzydłowego, ale za nerwowe zagranie i od bramki zacznie Cierzniak
  • 57'
    próba akcji w wykonaniu Rybusa tym razem jednak nic z tego nie wyszło
  • 56'
    Astiz stanął przed ogromną szansą na zdobycie gola. Uderzył z pięciu metrów z woleja, zabrakło naprawdę niewiele
  • 55'
    Kuzera po wślizgu zzderzył się z Komorowski. Obrońcy Legii potrzebna jest pomoc medyków
  • 54'
    cały czas pada deszcz, na murawie coraz bardziej grząsko
  • 53'
    dobre dośrodkowanie w pole karne, tam Mucha zderzył się z Edim i arbiter przerwał grę
  • 52'
    Choto wyciął Rybusa, sędzia pokazuje Dicksonowi żółtą kartkę
  • 51'
    Kuzera dobrym wślizgiem przerwał akcję Rybusa
  • 50'
    Szałachowski mija jednego rywala ale zatrzymał się na drugim
  • 50'
    Iwański zayrzymuje Wilka, faul taktyczny i żółtka kartka dla legionisty
  • 48'
    Gajtkowski już na boisku
  • 48'
    Rzeźniczak nie zrozumiał się z Szałachowskim i od bramki zacznie Cierzniak
  • 47'
    Mięciel odegrał do Jarzębowskiego, ten uderzył ale trafił w jednego z obrońców
  • 46'
    legia drugą połowę rozpoczęła z dwiem zmianami. Za Grzelaka i Radovicia pojawili się Marcin Mięciel i Sebastian Szałachowski
  • 46'
    urazu doznał Krzysztof Gajtkowski i na noszach uposzcza boisko
  • 45+10'
    Legia gra bardzo dobre spotkanie, jest drużyną lepszą. Szybko stracona na bramka wymusiła na legionistach ofensywną grę. Dobrze gra strzelec bramki Bartłomiej Grzelak, ładnie chodzą skrzydła. Jeśli Legia zagra podobnie w drugiej połowie powinna wygrać
  • 45'
    Radović dorzucił piłkę do Grzelaka ale za wysoko
  • 45'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 43'
    po stracie bramki Korona gra coraz odważniej
  • 43'
    Edson dorzucił w pole karne i Choto ratuje się wybiciem na róg
  • 43'
    Vuko mógł zdobyć gola, ale uderzył z dogodnej pozycji nad poprzeczką
  • 42'
    Gajtkowski świetnie uderzył z 15 metrów z woleja. Mucha nawet nie drgnął, na szczęsie piłka o metr minęła bramkę Legii
  • 40'
    strzał Ediego z za pola karnego zablokował Inaki Astiz
  • 39'
    Giza zagrywał w pole karne do Rybusa, ale za mocno i piłka w rękach Cierzniaka
  • 38'
    Jarza zagrał fajną piłkę do Rybusa, ale Cierzniak wyszedł poza pole karne i uprzedził legionistę
  • 38'
    Gajtkowski faulował Choto i Legia wznowi rzutem wolnym
  • 37'
    Iwański ładnie do Grzelaka zagrał na wolne pole, ale Bartkowi zabrakło kilku centymetrów by opanować piłkę
  • 36'
    Giza miał Radovicia na prawej stronie, ale wybrał Iwańskiego gdzie byli dwa defensorzy
  • 35'
    Cierzniak uprzedził Grzelaka efektownym padem pod nogi
  • 34'
    Gajtkowski świetnie wrzucił w pole karne, ale Mucha dobrze piąstkuje piłkę
  • 34'
    Legia ruszyła z kontrą 4 na 1, ale obrońca zdołał trącił futbolówkę i wyjaśnił sytuację
  • 33'
    Astiz kolejny raz fauluje Gajtkowskiego, sędzia pokazał legioniści że to już po raz ostatni
  • 32'
    Grzelak sam na sam z Cierzniakiem, tym razem górą bramkarz Korony
  • 30'
    wydawało się że piłka dośrodkowana przez Gizę w polu karnym nie ma szans na powodzenie. Jednak Grzelak przyjął piłkę, obrócił się i uderzył z lewej nogi
  • 30'
    Kapitalna bramka
  • 29'
    Radović poradził sobie z naciskającymi go rywalami i nie stracił piłki
  • 29'
    Bartłomiej Grzelak
  • 28'
    Jarzębowski fatalnie zagrywał do Iwańskiego i Korona ruszyła z kontatakiem
  • 26'
    Grzelak gonił Milajlovicia ale podciął go i od stałego fragmentu rozpoczną goście
  • 26'
    żółta kartka dla Krzysztofa Gajtkowskiego
  • 25'
    Grzelak poturboany traci piłkę, ale świetnie asekurował go Choto i zapobiegł niebezpieczeństwu
  • 24'
    Edi uderzył wysoko nad bramką
  • 23'
    Rado kapitalnie odzyskał piłkę i zagrał w pole karne do Rybusa. Ten został podcięty w polu karnym, ale sędzia nie zareagował
  • 23'
    Astiz na 35 metrze faulował Ediego. Wolny dla Korony
  • 22'
    Grzelak próbował odegrać z linii pola karnego do nadbiegającego Rybusa, ale zrobił to niedokładnie i strata
  • 20'
    Ajwen tym razem do Choto, ale ten uprzdzony i kolejny rzut rożny
  • 20'
    źle wykonany korner i kontra
  • 20'
    Kiełb jednak fatalnie dorzucił piłkę i od bramki zacznie Mucha
  • 19'
    Rzeźniczak już po drugiej stronie boiska, wywalczył korner
  • 19'
    Iwański podaje z narożnika pola karnego i... jeszcze jeden róg
  • 18'
    Edo dośrodkował do Gajtkowskiego i w ostatniej chwili uprzedził do Rzeźniczak wybijając na róg
  • 17'
    Jarzębowski zderzył z Hernanim, groźnie to wyglądało ale wszystko dobrze się skończyło
  • 17'
    Hernani skiksował i trafił w poprzeczkę własnej bramki
  • 16'
    Rzeźniczak wrzucił ładnie w pole karne, ale Rybus nie doszedł do dośrodkowania
  • 15'
    Rybus zagrał do Grzelaka, ten jednak odepchnął rywala i wolny dla Korony
  • 14'
    Giza zagrywa na prawo do Radovicia, ten traci jednak piłkę
  • 14'
    Rybus świetnie uderza z 20 metrów ale minimalnie nad poprzeczką
  • 13'
    kolejny korner, Iwański dorzuca jednak wprost na głowę jednego z rywali
  • 12'
    bardzo dobra akcja. Grzelak świetnie podał piętką do Gizy, ten uderzył na dalszy słupek i Cierzniak z trudem odbił piłkę, a obrońca wybił na róg
  • 12'
    z kornera nic legionistom nie wyszło. Cierzniak zacznie od bramki
  • 11'
    Rado traci piłkę na rzecz rywala, aut dla Legii
  • 10'
    Kiełb wpadł w pole karne i huknął jak z armaty. Pomylił się o dwa metry
  • 9'
    Edson uderzył na bramkę Muchy, niecelnie
  • 8'
    Kiełb w pojedynku z Komorowskim. Górą legionista
  • 7'
    Iwański podaje do Grzelaka, ten oddaje piłkę do Rybusa, który uderzył wysoko nad bramką
  • 6'
    Rzeźniczak do Rybusa, ten uderzył na bliższy słupek i Cierzniak wybija na róg
  • 6'
    Edson wybija piłkę na kolejny korner
  • 5'
    Rybus odzyskał piłkę, ale po chwili Rzeźniczak spowolnił akcję niecelnym podanim
  • 4'
    Legia już dawno nie wygrała meczu w którym jako pierwsza traciła bramkę. To zły znak
  • 3'
    Legioniści lekko zszkowani, ustawiają szyki
  • 1'
    GOL dla Korony
  • 1'
    Gajtkowski znalazł się w polu karnym, złożył do strzału z woleja, piłka odbiła się od słupka i zatrzymała za linią bramkową
  • 0
    Już dziś o godzinie 16:15 Legia Warszawa zagra przy ul. Łazienkowskiej z Koroną Kielce. W barwach ekipy złocisto-krwistych wystąpią byli legioniści Aleksandar Vuković i Edson. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z meczu. Zapraszamy!
  • 0
    Witam ze stadionu Legii. Kibice czekają na rozpoczęcie meczu pomiędzy Legią a Koroną Kielce.
  • 0
    Aktualnie zawodnicy gości zakończyli już rozgrzewkę. Legioniści jeszcze są w trakcie rozruchu pod okiem trenera Szula
  • 0
    Odbyła się też prezentacja młodych roczników Legii - medalistów mistrzostw różnego szczebla w swoich kategoriach wiekowych
  • 0
    Jako ostatni z rozgrzewki zeszli właśnie do szatni Rybus i Jarzebowski, a Kostia Machnowskij zbiera jeszcze piłki i za chwilę również uda się do szatni
  • 0
    Stadion Legii rośnie w oczach. Od ostatniego występu widać na nowo budowanych trybunach spore zmiany. Zapraszam przy okazji do oglądania naszych fotorelacji z postępów budowy
  • 0
    Legia zagra dziś jednym nominalnym napastnikiem, do pierwszego składu powrócił Piotr Giza.
  • 0
    Trybuna kryta stopniowo zapełnia się. Wygląda na to, że mecz obejrzy niemal komplet widzów, jaki obecnie jest w stanie pomieścić nasz stadion.
  • 0
    Piłkarze wychodza już z tunelu i pojawiają się na murawie
  • 0
    Legia zagra dziś tradycyjnie na biało-czarno. Korona w żółtych strojach z czerwonymi pasami
  • 0
    Goście mobilizują się w kółeczku, legioniści pozują do zdjęcia "za 31 tygodni nowy stadion Legii" - Wypadało by zauważyć, że będzie to ledwie 3/4 stadionu...
  • 0
    Mecz rozpoczęty od środka przez legionistów
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Pierwsza akcja Legii, Rybus dorzucił piłke do Radovicia a ten uderzył nad poprzeczką
  • 0
    Byliśmy ciekawi, czy Ariel Borysiuk będzie miał okazję zagrać przeciwko swojemu idolowi Aleksandarowi Vukoviciowi. Jednak trener Urban nie zdecydował się desygnować młodego zawodnika od razu do pierwszej jedenastki
Legia WarszawaKorona Kielce
0'

0' Krzysztof Gajtkowski

0' Cezary Wilk

0' Aleksandar Vuković

1'

1' Krzysztof Gajtkowski

83'

83' Paweł Sobolewski