78'
  • 90+5'
    Koniec meczu Lech - Legia 1:0
  • 90+5'
    Legia dalej bez wygranej w Poznaniu, uczciwie trzeba przyznać, że Lech wygrał zasłużenie
  • 90+4'
    za Krivetsa wszedł Mateusz Możdzeń
  • 90+3'
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90+3'
    Mikołajczak szukał w polu karnym Lewandowskiego, ale uprzedził go Kumbev
  • 90+2'
    zmiana w Lechu za Stlicia pojawił się Tomasz Mikołajczak
  • 90+1'
    Na bramkę Muchy uderzał Bandrowski, ale wysoko nad poprzeczką
  • 90'
    faulowany Rado, Iwański w pole karne, ale dobrze piąstkuje Burić
  • 89'
    wolny dla Lecha z prawej strony pola karnego
  • 89'
    Stlić zagrywał na dalszy słupek, ale za głęboko i od bramki zacznie Mucha
  • 87'
    Rado ładnie na prawej stronie, dorzucił w pole karne do Grzelaka, ale Burić na raty chwyta piłkę
  • 87'
    Astiz powstrzymał już w polu karnym Roberta Lewandowskiego
  • 85'
    Burić długa piłka do Lewandowskiego i faulował napastnika Lecha Inaki Astiz
  • 85'
    tym razem strzał na bramkę bardzo nieudany, grę wznowi Jano Mucha
  • 83'
    Grzelak dogonił straconą piłę i wywalczył aut
  • 82'
    Lewandowski po raz kolejny sam na sam z Muchą i górą znów legionista
  • 80'
    zmiana w Legii za Tomasz Jarzębowskiego wszedł Marcin Mięciel
  • 78'
    Stlić uderzył piłkę z rzutu wolnego tak, że ta przeleciała nad murem i wpadła w lewym górnym rogu bramki Jana Muchy
  • 78'
    żółta kartka dla Bartłomieja Grzelaka
  • 77'
    Gol dla Lecha 1:0 Semir Stilić
  • 76'
    Peszko zagrał w pole karne do Stlicia, ten odegrał do Lewandowskiego i w ostatniej chwili Kumbev wybił piłkę
  • 76'
    żółta kartka dla Jarzębowskiego
  • 74'
    Rzeźniczak zagrał mierzoną piłkę do Grzelaka w pole karne ale Bartek nie opanował futbolówki
  • 73'
    dorzucał Krivets, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 72'
    blisko narożnika pola karnego Rado faulował Peszkę. Rzut wolny
  • 70'
    strzelał Iwański ale wprost w Buricia
  • 69'
    Szałachowski zagrał do Grzelaka, ten powalony i wolny dla Legii z 25 metrów
  • 69'
    żółta kartka dla Bosackiego
  • 68'
    dośrodkowanie z kornera i Kumbev uprzedził Wojtkowiaka
  • 68'
    na spalonym Lewandowski
  • 67'
    akcja Lecha prawą stroną, dośrodkowanie Stilicia i Astiz wybija na rzut rożny
  • 67'
    za przepychanki Peszko i Radović ukarani żółtymi kartkami
  • 65'
    Radović w polu karnym, strzela nad Buriciem, ale piłkę z linii bramkowej wybił Bosacki
  • 64'
    żółta kartka dla Lewandowskiego
  • 63'
    Lewandowski wpadł w pole karne i został powalony przez Muchę. Sędzia nakazał grać dalej
  • 61'
    Borysiuk faulował Bandrowskiego, rzut wolny dla gospodarzy
  • 60'
    chwila przerwy w grze, sędzia potrzebował pomocy przy montażu słuchawki
  • 58'
    bardzo groźna akcja Lecha, Lewandowski grał piłkę do Peszki, ten uderzył na bramkę, Mucha nawet nie drgnął, ale piłka minęła nieznacznie bramkę Legii
  • 56'
    Nieporozumienie Peszki z Lewandowskim i piłka w rękach Muchy
  • 55'
    Iwański ładnie do Grzelaka, ten jednak fatalnie uderzył na bramkę
  • 55'
    Lewandowski sam na sam z Muchą, góra legionista
  • 54'
    dośrodkowanie Stlicia, Lewy nie dochodzi od strzału, ale piłkę przejmuje jeszcze Krivets, uderza ale trafia w Rzeźniczaka
  • 52'
    Peszko zagrał w pole karne, piłkę przepuścił Lewandowski i Stlić znalazł się sam przed Muchą. Trafił do siatki, ale sędzia pokazał pozycję spaloną
  • 52'
    chwila przerwy w grze, na murawie zwija się z bólu Sebastian Szałachowski
  • 50'
    Iwański strzelał z 20 metrów, ale trafił w Bartka Grzelaka
  • 50'
    korner dla Legii, Kumbev główkował i od bramki zacznie Burić
  • 49'
    zamieszanie w polu karnym Legii, Peszko trafił w słupek i Astiz zdołał wybić futbolówkę
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 46'
    dorzucał Stlić, główkował Peszko, ale za słabo
  • 45+17'
    w Legii zmiana za Rybusa pojawił się Miroslav Radović
  • 45+2'
    Pierwsza połowa trochę rozczarowała. Początkowo przewagę miał Lech, ale potem gra się wyrównała. Legia oddała tylko jeden groźny strzał w wykonaniu Iwańskiego
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części gry Lech - Legia 0:0
  • 45'
    Peszko zagrał bardzo mocno i płasko w kierunku dalszego słupka i mało brakowało a Lewandowski umieściłby piłkę w bramce
  • 44'
    Gancarczyk zagrywał do Stlicia w pole karne, ale Semir nie doszedł do piłki
  • 42'
    Stlić zagrał do Lewandowskiego w pole karne, ten jednak dobrze kryty przez Astiza nie zdołał opanować futbolówki
  • 41'
    najlepsza sytuacja Legii, Rzeźniczak zagrał w pole karne do Iwańskiego, ten uderzył z pół obrotu ale piłkę wybronił Burić
  • 39'
    dośrodkowanie Gancarczyka i piłkę na przedpolu chwyta Mucha
  • 38'
    bardzo dobre uderzenie Lewandowskiego ale czujnie Jano Mucha
  • 37'
    długa akcja Legii zakończona wywalczenie kornera przez Rzeźniczaka, sędzia jednak uznał że róg się legionistom nie należał
  • 36'
    Grzelak powalony w okolicach środka boiska, wolny dla Legii
  • 35'
    Kiełbowicz przerwał akcję Peszki prawą stroną
  • 34'
    dorzucał Kiełbowicz ale główkę wygrał Bosacki
  • 33'
    Szałachowski urwał się obrońcom i wywalczył rzut rożny
  • 31'
    Stilić do Krivetsa i sytuację wyjaśnia Kielicza, ale tylko na chwilę, uderzał Stlić i Astiz wybił na rzut rożny
  • 31'
    z kornera nic poznaniakom nie wyszło i kontra Legii
  • 31'
    atak legionistów zatrzymany wślizgiem przez Stlicia
  • 29'
  • 28'
    Grzelak wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego
  • 27'
    Astiz bardzo ryzykowanie ale czysto wślizgiem przerwał akcję Peszki
  • 25'
    żółta kartka dla Kumbeva za faul na Lewandowskim
  • 23'
    Grzelak zgrał piłkę do Rybusa, ten huknął z ostrego kąta ale Burić złapał piłkę
  • 22'
    Kiełbowicz dośrodkowywał, główkował Jarzębowski, ale piłkę złapał Burić
  • 21'
    wolny dla Legii z prawej strony boiska, Kiełbowicz w pole karne ale wybił Bandrowski
  • 21'
    korner dla Legii.
  • 20'
    kąśliwe uderzenie Gancarczyka, nad poprzeczką
  • 20'
    zdecydowaną przewagę posiadają gospodarze, Legia nieśmiało próbuje kontrataków, ale są one zbyt czytelne
  • 19'
    Rybus nie opanował piłki i od autu wznowią grę lechici
  • 18'
    Rybus uderzał z 20 metrów z prawej nogi, ale Burić łapie futbolówkę
  • 17'
    Gancarczyk uderzył nad murem, tuż przy słupku ale świetnie interweniował Jan Mucha
  • 16'
    Lewandowski podawał do Peszki i ten faulowany przez Kiełbowicza na 25 metrze od bramki Muchy
  • 15'
    Krivets strzelał z 20 metrów, ale trafił wprost w ręce Jana Muchy
  • 14'
    Astiz uprzedził Stilicia i niebezpieczeństwo oddalone
  • 13'
    akcja Lecha ale Krivets nad poprzeczką
  • 11'
    Grzelak zagrywał do Szałachowskiego w pole karne i... na spalonym legionista
  • 11'
    żółtko dla Borysiuka za faul od tyłu na Peszce
  • 9'
    Iwański zgrywał do Grzelaka, ale połapał się w tym wszystkim Arboleda
  • 8'
    Kiełbowicz przerywa akcję Peszki i wybił na aut
  • 8'
    Piłka z autu wrzucona w pole karne i rzut rożny dla Kolejorza
  • 8'
    Strzelał Bandrowski ale trafił w Borysiuka, po chwili główkował Peszko ale niecelnie
  • 7'
    akcja prawą stronę w wykonaniu Szałachowskiego i od bramki zacznie Burić
  • 6'
    Borysiuk odebrał piłkę Injacowi i kontra, ale długie podanie do Grzelaka przeciął Arboleda
  • 4'
    Korner już wykonany, Mucha wybija na aut
  • 4'
    sytuacja chwilowo opanowana, piłka na środku boiska
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja Lecha, ale piłka szybuje tuż nad poprzeczką
  • 3'
    Peszko dośrodkowywał i Mucha wybił piłkę na rzut rożny
  • 1'
    Od autu Legia, po chwili Grzelak traci piłkę
  • 0
    Lech rozpoczął od środka
  • 0
    Piłkarze już na murawie. Legia zagra w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, Lech w niebieskich koszulkach i białych spodenkach
  • 0
    Oba zespoły już w tunelu, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Dwie trybuny za bramkami już niemal w całości zapełnione, doping jest coraz głośniejszy. Legioniści zeszli już do szatki, Lechici właśnie schodzą
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce, jest wymarzona pogoda do gry w piłkę
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Lecha
  • 0
    Znamy już skład Legii, Choto na ławce rezerwowych - Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Kiełbowicz - Szałachowski, Jarzębowski, Iwański, Borysiuk, Rybus - Mięciel
  • 0
    Wielki mecz w Wielką Sobotę czyli spotkanie Lech Poznań - Legia Warszawa. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo. Początek o godzinie 19.
Lech PoznańLegia Warszawa

0' Robert Lewandowski