Koniec meczu w anormalnych warunkach. Legia - Austria 0:1
    Faulowany Mięciel, rzut wolny dla Legii na 40 metrze
    Mucha odważnym wybiegiem ratuje Legię z opresji
  • 86'
    szarżował Radović, ale rywale wybili piłkę na aut
  • 84'
    Legioniści ruszyli do ataku Chinyama uderzył piekielnnie mocno, ale bramkarz Austrii zdołał wybronić tą sytuację
  • 83'
    zawodnik Austrii wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonał Jana Muchę
  • 82'
    GOL dla Austrii - Leovac
  • 81'
    Mucha wybił pikę tak, że Chinyama wyszedł sam na sam z bramkarzem. Piłka posłana przez Chiniego obok bramkarza stanęła jednak w kałuży
  • 80'
    dobra akcja Chinyamy, który zwodem wymanewrował już w polu karnym dwóch obrońców i podał do Mięciela. Miętowy był jednak na pozycji spalonej
  • 78'
    wolny dla Austrii z 25 metrów
  • 78'
    strzał tuż na murem, ale Mucha nie miał kłopotów z wyłapaniem tego uderzenia
  • 77'
    Tejskiu zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale piłka przeszła obok bramki
  • 75'
    zespołowa akcja Legii zatrzymała się na Chinyamie, który przegrał pojedynek z dwoma rywalami
  • 75'
    Mucha kolejny raz ratuje zespół przed utratą gola
  • 75'
    strzał z 20 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką Jana Muchy
  • 73'
    Chinyama przegrał pojedynek biegowy z defensorem i piłka w rękach bramkarza
  • 73'
    odpowiedż Austrii i kapitalna interwencja Jana Muchy
  • 71'
    wolny dla Austrii z 30 metró
  • 71'
    dośrodkowanie ale piłka mija wszystkich zawodników i bramkę Jana Muchy
  • 69'
    przez cały mecz głośno dopinguje legionistów pani dyrektor Danuta Kowalska
  • 69'
    do wejścia na boisko szykuje się Jarzębowski
  • 69'
    Jarza zmianił Piotra Gizę
  • 67'
    Chinyama sam na sam, padł faulowany i... gwizdek arbitra milczy
  • 67'
    Tejskiu potrzebuje pomocy doktora Machowskiego
  • 67'
    gra już została wznowiona, nadal leje deszcz, grzmi i błyska się
  • 65'
    Borysiuk był faulowany, ale sędzia był innego zdania
  • 65'
    poszła kontra ale świetnie wślizgiem przerwał akcję Wawrzyniak
  • 63'
    bardzo dobra akcja wiedeńczyków, ale po raz kolejny znakomicie spisał się Kiełbik i wyjaśnił sytuację
  • 61'
    przeciwnicy w akcji oskrzydlającej, ale dobrze interweniował Kiełbowicz
  • 59'
    nad boiskiem La Cala w Mijas przechodzi prawdziwa nawałnica
  • 59'
    napastnik rywali sam na sam z Muchą, ale górą Słowak
  • 57'
    stały fragment gry fatalnie wykonany i od bramki zacznie Mucha
  • 55'
    rzut wolny dla Austrii na 25 metrze
  • 52'
    strzał z dystansu w wykonaniu rywali i kapitalna parada Jano Muchy
  • 51'
    znakomita szansa Legii. Mięciel zgrał piłkę do Chinyamy, ten musiał tylko trefić w piłkę. Zrobił to jednak nieczysto i futbolówka na linni bramkowej stanęła w kałuży
  • 49'
    rywale spokojnie konstruują akcję w defensywie
  • 47'
    z boiska zeszli Kosecki, Szala, Komorowski, Jarzębowski, Kassenu, Grzelak i Fangzhuo
  • 45+11'
    zmiany w Legii. Na boisku pojawili się Mucha, Chinyama, Kiełbowicz, Żyro, Mięciel, Radović, Borysiuk
  • 45'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Korner, strzał z dystansu i.... piłka i centymetry minęła bramkę Gostomskiego
  • 43'
    świetna akcja Austrii i ofiarnym wślizgiem i jednocześnie bardzo przytomnąinterwencją popisał się Pance Kumbev
  • 41'
    dośrodkowanie i Kosecki przed znakomitą szansą. Strzelał z woleja, ale obok bramki
  • 40'
    Ghandi popisał się przekładanką i ... wywalczył aut
  • 39'
    Kosecki wpadł w pole karne, ale przegrał pojedynek z bramkarzem
  • 38'
    Tosić na pozycji spalonej, rzut wolny
  • 37'
    Acimović faulowany z lewej strony pola karnego
  • 37'
    dośrodkowanie i piłkę łapie Gostomski
  • 36'
    sędzia wznowił grę rzutem sędziowskim
  • 35'
    dobrą akcję Ghandiego wykończył strzałem z dystansu ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 35'
    Kumbev powalony przez rywala, chwila przerwy w grze
  • 34'
    Acimović uderzał z za pola kernego, piłka o centymetry minęła bramkę Gostomskiego
  • 33'
    akcja Austrii ale Jarzębowski do spółki z Gostomskim wyjaśniają sytuację
  • 32'
    Ghandi odebrał piłkę w środku pola i ropoczął kontratak. Kosecki był faulowany na wysokości pola karnego, ale arbiter był innego zdania
  • 30'
    Kosecki podawał do Grzelaka, ale ten osaczony przez trzech rywali traci futbolówkę
  • 29'
    warunki do rozgrywania meczu są fatalne. Leje jak z cebra, boisko jest nasiąknięte wodą, piłka coraz częscie zatrzymuje się na murawie
  • 28'
    Grzelak naciskał kolejnych obrońmców i zmusił rywali do wybicia piłki poza murawę
  • 26'
    Komorowski dośrodkowywał ale piłkę wyłapał Safar
  • 25'
    Kumbev w pojedynku z Tosiciem i wolny dla przeciwników na 45 metrze
  • 23'
    Suttner dorzucał w pole karne i wspaniale na przedpolu interweniował Gostomski
  • 22'
    Dong uderzał na bramkę ale w środek bramki i Safar schwycił futbolówkę
  • 21'
    Gostomski wyprzedził Schumachera i wybił piłkę poza boisko
  • 20'
    Kumbev ofiarnym wślizgiem wybija piłkę Schumacherowi. Po tym wślizgu przejechał po murawie dobre 4 metry
  • 18'
    pada coraz większy deszcz, gra staje się dziełem przypadku
  • 16'
    Komorowski w szarży na bramkę, minął jednego rywala, zatrzymał się jednak na drugim będąc już w polu karnym
  • 15'
    spalonego nie zauważył sędzia i Acimović z pięciu metrów fatalnie przestrzelił
  • 14'
    rzut wolny dla Legii
  • 14'
    Giza uderza na bramkę, ale bramkarz zdołał wybronić. Uczynił to jednak z najwyższym trudem
  • 13'
    Dong był bliski szczęścia po błędzie Safara, ale ten ostatecznie zdołał opanować piłkę na linii bramkowej
  • 11'
    dośrodkowanie, Tosic wyrósł tuż przed Gostomskim, ale Maciek nie dał sie zaskoczyć i wyłapał piłkę
  • 10'
    Kumbev powalił Tosicia, wolny na 30 metrze dla rywali
  • 9'
    Grzelak próbował się przedrzeć przez defensywę rywali, ale bezskutecznie
  • 8'
    z kornera nic legionistom nie wyszło
  • 8'
    Grzelak wypracował sobie dobrą sytuację, strzelał ale Safar zdołał wyłapać futbolówkę
  • 7'
    Rzut wolny z lewej strony pola karnego. Dośrodkowanie i łapie piłkę Gostomski
  • 7'
    Na bramkę strzelał Giza z 20 metrów, ale piłkę na róg zdołał wybić Safar
  • 6'
    Kumbev powtrzymał Topicia, od autu rozpoczną rywale
  • 5'
    próba kontraataku w wykonaniu Austrii, ale Szala znakomicie się ustawił i przejął futbolówkę
  • 3'
    krótkie rozegranie i strzał z 18 metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką Gostomskiego
  • 2'
    wolny dla Austrii z prawej strony pola karnego
  • 1'
    Giza odebrał piłkę rywalowi w środku pola i odegrał do Kumbeva. Akcja zaczyna się od początku
  • 0
    mecz rozpoczęty
  • 0
    Za chwilę początek meczu, pada deszcz i jest dosyćchłodno
  • 0
    Na godzinę 16:30 w Mijas został zaplanowany mecz sparingowy Legii z Austrią Wiedeń. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!