Skład Legii na mecz z Piastem

03-03-2021 / 19:07 Maciej Ziółkowski

Poznaliśmy podstawowy skład Legii Warszawa na mecz 1/4 finału Pucharu Polski, z Piastem Gliwice.

Skład Legii na mecz z Piastem Gliwice:

Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Kostorz, Luquinhas

Ławka: Tobiasz, Hołownia, Juranović, Gwilia, Cholewiak, Rusyn, Muci, Lopes, Włodarczyk

• 1 / 1
Taki skład powinien wystarczyć aby wygrać z Piastem, pełna koncentracja i walka o wygraną. Cieszy Kostorz od początku, życzę mu skutecznego meczu.
Super, że Kostorz w pierwszym składzie.
Pułkownik
  • 2 / 1
Super że Kostorz jest w pierwszym składzie. W drugiej połowie wejdzie Muci i mam nadzieję że już przy naszym prowadzeniu młody Włodarczyk
Kostorz dostaje szanse od poczatku i brawo. Oby wyszlo na prawde dobrze!
Jędrzekczyk i Wieteska na Świerczoka... Już wiadomo, że Legia będzie musiała strzelić minimum 2 gole, żeby awansować.
Ale niekiedy Babol nie robi babolow ;)
Generał brygady
  • 3 / 1
Dlatego wynik 3:2 jest jedynym rozsądnym, bo podkreśla zalety zarówno ataku jaki i obrony. ;)
Widzę, że Uzbeka nawet na ławce nie ma. Jak tam z nim sytuacja wygląda? Było coś ostatnio? Wiecie coś na ten temat? Z góry dziękuję.
Jakiś drobny uraz miał ostatnio ale z całej czwórki nowych piłkarzy to on ma największe zaległości pod wzgledem fizycznym.
Trenował normalnie, ale chyba przegrywa rywalizacje na treningu.
Generał broni
  • 1 / 0
On i Rusyn mają, wg Michniewicza, spore zaległości treningowe. Nie są przewidywani szybko do gry, mimo że dziś np. Rusyn na ławce się znalazł.
O zaległościach już wcześniej czytałem, myślałem, że to coś innego, bo już przecież zdążył się załapać na ławkę. Dziękuję. Oby szybko to nadrobił.
A oni sa przewidywani na poczatek nastepnego sezonu? ;)
Nie bawić się, ostro na nich, nie pozwalać na nic. Taki mam plan :-
No tak ale...bawic sie chyba mozna? ;)
OK, przekonałeś mnie :-) Zabawcie się z nimi, tylko bez głupich zabaw :-)
Kostorz od pierwszych minut to jednak mała niespodzianka, ale oby to był jego mecz.