Siatkówka: Porażka z Huraganem

Redaktor Piotr Kamieniecki

17.11.2019 03:06

(akt. 17.11.2019 03:13)

Siatkarze Legii Warszawa po dwóch kolejnych wygranych, teraz musieli uznać wyższość rywali. "Wojskowi" przegrali 1:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski przerwali serię dwóch wygranych z rzędu legionistów. Warszawiacy źle rozpoczęli sobotnie wyjazdowe spotkanie. "Wojskowi" przegrali w pierwszym secie 17:25. Druga partia również padła łupem rywali, choć różnica punktowa była znacznie mniejsza. Huragan wygrał 25:23.

Wydawało się, że trzeci set może natchnąć warszawiaków. Legia wygrała wtedy 25:14. Potem nie brakowało walki, obie drużyny mocno rywalizowały na parkiecie, ale ostatecznie górą byli gospodarze (25:23). Huragan wygrał w całym meczu 3:1.

W następnej kolejce "Wojskowi" zmierzą się na własnym parkiecie z Centrum Augustów. Spotkanie zaplanowano na 23 listopada na godzinę 17:00. Warszawiacy pozostali wiceliderami tabeli rozgrywek grupy drugiej drugiej ligi. Legia traci do pierwszego BAS-u Białystok dziewięć punktów.