Rezerwy: Derby z Ursusem

17-10-2020 / 08:30 Maciej Ziółkowski

Rezerwy Legii zmierzą się na wyjeździe z Ursusem Warszawa w 11. kolejce III ligi. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 października, o godz. 14:00.

Przed rozpoczęciem 11. kolejki, legioniści zajmowali 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów (4 wygrane, 2 remisy, 3 porażki). Klub z Łazienkowskiej ma rozegrany o jeden mecz mniej od większości drużyn w tabeli. Ostatnio "Wojskowi" wygrali na wyjeździe 1:0 z Concordią Elbląg po trafieniu Ariela Mosóra. Dla stołecznego klubu było to pierwsze zwycięstwo w lidze od 30 sierpnia.

Ursus wywalczył jak na razie 10 punktów w 10 meczach (3 zwycięstwa, 1 remis, 6 porażek) i zajmuje 16. pozycję w klasyfikacji. W poprzednim tygodniu "Traktorki" przegrały na wyjeździe 1:3 ze Zniczem Biała Piska. Jedynego gola dla gości strzelił wówczas Krzysztof Możdżonek. W ekipie pomarańczowo-biało-niebieskich występuje obecnie 7 zawodników z przeszłością w Legii: Oliwer Wienczatek, Ernest Dzięcioł, Maciej Prusinowski, Mateusz Baranowski, Patryk Kamiński, Sebastian Szerszeń oraz Mikołaj Neuman, który w lipcu br. opuścił Łazienkowską po 13 latach.

Trener rezerw Legii, Tomasz Sokołowski II, powołał na sobotni mecz 18 zawodników. W kadrze znalazł się m.in. Tomasz Zieliński z rocznika 2005, który w ostatnim czasie bronił w zespole do lat 16 i 17. Poza tym, powołania otrzymało dwóch zawodników z Centralnej Ligi Juniorów – Łukasz Rytelewski oraz Dawid Barnowski. Zabrakło za to m.in. Mosóra, Lionnela Negou, Oskara Wojtysiaka i Patryka Konika. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Mecz pomiędzy Ursusem a Legią II odbędzie się w sobotę, 17 października, o godz. 14:00. Po jego zakończeniu na Legia.Net pojawi się relacja z występu stołecznego klubu.

Kadra Legii II na spotkanie z Ursusem Warszawa:

Bramkarze: Kacper Tobiasz, Tomasz Zieliński

Obrońcy: Nikodem Niski, Radosław Pruchnik, Jegor Macenko, Jakub Kwiatkowski

Pomocnicy: Piotr Cichocki, Radosław Cielemęcki, Kamil Kurowski, Mikołaj Kwietniewski, Kacper Skibicki, Aleksander Waniek, Bartłomiej Ciepiela, Dawid Barnowski, Łukasz Rytelewski, Kacper Gościniarek

Napastnicy: Szymon Włodarczyk, Damian Warchoł

Źródło: Legia.Net

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Chorąży
  • 0 / 0
Brawo Wy!!!
~Speeder
  • 0 / 0
ciekawe kiedy ten Kameruńczyk będzie zdatny do gry

Logowanie

Zarejestruj