Mecze bez udziału publiczności

15-10-2020 / 17:40 Marcin Szymczyk

W ramach walki z pandemią koronawirusa rząd wprowadził nowe obostrzenia, które będą obowiązywały od soboty 17 października. Według najnowszych wytycznych wydarzenia sportowe będą odbywać się bez udziału publiczności. Tym samym niedzielny mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin odbędzie się przy pustych trybunach. Warszawa znalazła się w czerwonej strefie.

W czerwonej strefie znajdzie się jedenaście miast wojewódzkich: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów i Warszawa. W woj. mazowieckim czerwonym obszarem objęte będą powiaty: garwoliński, legionowski, makowski, otwocki, przasnyski, radomski, szydłowiecki i miasta na prawach powiatu: Siedlce i Warszawa.

Informacja dla posiadaczy karnetów: zgodnie z regulaminem wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności w sezonie 2020/21, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.

Źródło: Legia.Net

Komentarze (156)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
i tak będzie do marca.Karnety na pamiątkę.
Generał broni
 • 1 / 0
A można było awansować do LE i zabezpieczyć sobie lepsze jutro w trudnym sezonie. Ale nie trzeba było myśleć po fiut..wemu i zrobić trenerem kut..fona, który z łatwością rozłożył mistrzowską drużynę na łopatki.
Porucznik
 • 3 / 2
k***a mać, kiedy ci biedni ludzie na świecie przejrzą wreszcie na oczy????
Tak, Ziemia jest płaska!!!!
Podpułkownik
 • 1 / 2
Ale o co chodzi?
Kapitan
 • 3 / 1
Dedengrolady ciąg dalszy...
Projekt życia Miodka wygląda jak kabaret...
Tylko śmiać mi się nie chce
Podpułkownik
 • 1 / 1
Mioduski da radę.
Iga mu doradzić jak się osiąga sukces w oparciu o profesjonalistów.
Sierżant
 • 1 / 0
Kup karnet mowili, bedziesz chodzil na mecze mowili.....
Generał brygady
 • 2 / 0
Antola odpalony, nie ma kasy na przedłużenie kontraktu.
Kasa oczywiście jest, tyle że Legia nie będzie za takiego podstarzałego zawodnika przepłacać. I słusznie, niech sobie przepłacają Turcy. Paru innych też poleci:

"W czerwcu 2021 roku umowy kończą się kilkunastu piłkarzom. Z większością nie zostaną one przedłużone."

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/legia-warszawa/transfery-domagoj-antolic-odchodzi-z-legii-warszawa-jest-zbyt-drogi-or-pko/4wb6fnx
Pułkownik
 • 0 / 8
Żebyś Ty zaraz nie zleciał z Poniatowszczaka. Zluzuj do mnie mordę, qutasiskoo.
Pułkownik
 • 1 / 5
Jeżeli liga zostanie nagle przerwana i nie daj bóg zakończona. To nasza sytuacja finansowa będzie tragiczna. Nie wiem jakie są ustalenia odnośnie wypłaty z praw telewizyjnych. Ale śmiem twierdzi że przez to co na wyprawial Miodek, skończy się jak w Krakowie. Niestety ale cofnęliśmy się do czasów Daewoo. Jest źle a podejrzewam że dowiemy się na koniec roku, że jest tragicznie.
Na Twoim miejscu już bym skakał z Poniatowszczaka. Ale może zacznij od ortografii i interpunkcji. Będzie dobrze.
Podpułkownik
 • 0 / 0
Będą grać jak długo się da.
Brak rozgrywek to potężne straty dla klubów, nie tylko Legii.
Nie wszyscy by przetrwali
Porucznik
 • 6 / 9
Boje się że już nigdy nie bedzie jak dawniej. Za dużo wpływowych polityków, mediów, koncernów farmaceutycznych na tym zyskuje
Podporucznik
 • 5 / 5
Moim zdaniem Covid sprowadził wszystkich na ziemie i pokazał ludzką bezsilność.

To taki zimny prysznic, bo człowiek myślał, że już wszystko może.

Z Covidem musimy nauczyć się żyć, powinniśmy stsować się do zaleceń i dbać o swoje i najbliższych zdrowie. Szokują mnie wszyscy Ci którzy ignoruja to zagrożenie i udają, że nic się nie dzieje. Ludzie, z szacunku do tych którzy już odeszli i ludzi którzy stracili najbliższych opanujcie się. Już nigdy nię będzie tak jak było.
Media zyskują w jaki sposób? Wpływy z reklam z pewnością spadną. Firmy farmaceutyczne w większości poniosą stratę (znam osobiście właściciela kilku aptek - sprzedaż leków znacznie spadła bo wraz z większymi trudnościami z dostaniem się do lekarza znacząco spadła ilość recept). Te związane z produkcją potencjalnej szczepionki pewnie odrobią część strat, ale rynek jest tak obszerny, że szczepionki to będzie pewnie kropla w morzu potrzeb. Jedyna branża gdzie jestem bez zawahania stwierdzić, że zarobią to branża gier komputerowych - ludzie więcej czasu spędzają w domu i już teraz widać spore wzrosty sprzedaży gier oraz olbrzymi popyt na nowe konsole.
Sierżant
 • 0 / 0
Richard co ty pleciesz?
Wpływy z reklam wzrosły gdyż ludzie siedzą w tv i oczekują kolejnych korona niusów.
Koncerny będa w plecy? Pewnie tak samo jak w przypadku świńskiej grypy. Proponuję poszukaj ile wtedy ,,stracili''
Porucznik
 • 5 / 7
Sa grupy które na tej pandemii zyskuja- media, lekarze,wirusolodzy, politycy opozycji wszelakiej, nauczyciele. I będą ten cyrk ciągnąć w nieskończoność tlamszac ludzi
Kapral
 • 2 / 7
Lekarze i nauczyciele zyskują? Chyba większą szansę na złapanie Covid, więcej roboty w stresie za te same pieniądze. Dwie grupy które mają najgorzej. A politycy opozycji co zyskują? Przecież to nie oni są odpowiedzialni za rządowe kontrakty i ustawy przeciwdziałaniu pandemii.
Porucznik
 • 4 / 8
Proszę Cię . Ilu widział każdy z Nas leniwych lekarzy i chamskich w życiu.pelno. nie za te same pieniądze.maja ogrom dodatków. Profity za znalezienie na siłę u kogoś korony.uciekanie w teleporady to skandal. Najgorzej? Proszę cię.najbardziej się nad sobą rozczulają zwłaszcza nauczyciele. Popracowali miesiąc po pół roku wolnego i narobili takiej histerii że masakra m nauczanie zdalne to fikcja.wyrosnie nam pokolenie aspołecznych debili. Najgorzej? Co mają powiedzieć ludzie w biedronkach,amazonach,ochronach,momoxax? Kto się nimi przejmuje? Pracują 8 miesięcy stacjonarne tej pandemii i nie histeryzują jak nauczyciele
Porucznik
 • 4 / 6
A politycy opozycji są w idealnej sytuacji mogą pieprzyć bez końca o pandemii wytykać rządowi co robi źle sami nic nie proponując.zyc nie umierac
Kapral
 • 2 / 3
Romawiamy o tym że zyskują na tym że jest koronawirus, a nie jaki kto jest w życiu. Większość z tych profesji traci, niż zyskuje. Mogę się zgodzić z tym że koncerny medyczne lobbują media żeby był zbyt na ich produkty, reszta to twoje przemyślenia, nie koniecznie prawdziwe
O tak, to światowy spisek nauczycieli i pielęgniarek, diaboliczna intryga pogodynek z czynnym wsparciem lobby zdunów i spawaczy. Pier...nijcie się w łeb z tymi teoriami, ludzie w ramach jednego państwa nie potrafią się na dłużej dogadać a wy twierdzicie, że nagle cały świat się skrzyknął i z chirurgiczną precyzją koordynuje rozwój pandemii.

Wirus najmocniej uderzy w kraje o niskiej dyscyplinie i małym zaufaniu do władz. W Korei albo Skandynawii jak mówią "maski włóż" to ludzie się stosują i nie pieprzą, że to na pewno spisek lekarzy żeby mogli sobie pozapier...ać na nadgodzinach i nie widywać rodzin. I tam życie wróci do normy. A w Polsce jak w lesie (albo gorzej) - żadna okazja do okazania nieposłuszeństwa nie zostanie przepuszczona. Najlepiej nam wychodzi strajkowanie, czy jest sens czy nie ma. Będziemy godzinami szukać kruczków, haczyków i obejść żeby na 15 minut nie założyć maseczki. Jakby maseczek zabronić to pół kraju zapier...ałoby w kominiarkach w lipcu. I dlatego u nas będzie syf, własna przekora wpędzi nas w kryzys.
Porucznik
 • 4 / 1
przecież na Legię i tak by nikt nie przyszedł poza uzależnionymi kibicami.
Przyszedłby, bo kibicem się jest a nie bywa, tylko wiele osób o tym zapomina.
Święte słowa Damian, jednak uważam że w obecnej sytuacji przydał by się naszemu prezesowi taki pstryczek w nos, w postaci pustych trybun (protest kibiców a nie zamknięcie stadionów oczywiście). Może coś by do niego dotarło i zacząłby działać dla dobra klubu a nie tylko własnej kieszeni...
Nie wydaje mi się, żeby to była dobra opcja, ponieważ lepiej wyrazić coś co nie pasuje na stadionie. Też drużyna potrzebuje wsparcia w takiej sytuacji (oczywiście pewnie, że są gwizdy i szydera też przy takiej "grze", ale to też jest potrzebne i nie trwa cały mecz), jak nie idzie. Dodatkowo nie przypominam sobie, żeby był jakiekolwiek protesty spowodowany postawą drużyny czy właściciela (tutaj z wyjątkiem takiej skierowanej bezpośrednio w trybuny, jak wiadomo kiedy była), dlatego że właśnie to się mija troszkę z celem, już lepiej przyjść i pomilczeć jak kiedyś po meczu z Sheriffem i przekazać coś też przy okazji na transparencie.
Porucznik
 • 0 / 0
Wsparcia to potrzebują kibice po 4 latach kompromitacji i zniszczonych nadziei. A nie te piłkarzyki biorące miliony zlotych rocznie.
Zrobili kibicom Legii przysługę ;)
Może po przywróceniu kibiców na stadionach, zdążymy zapomnieć o marnej postawie zespołu.
I kibic z chęcią pójdzie na mecz .
To było do przewidzenia. Oby przynajmniej w rundzie wiosennej kibice wrócili na boiska.
Oby była runda wiosenna...
Wydaje się że trzeba będzie się uzbroić w to co kto tam lubi i pogodzić się z taką sytuacją przez najbliższe długie miesiące..
A lasy ? Mateusz zamknij lasy !!
Podporucznik
 • 4 / 2
Może i dobrze dla naszych boiskowych "bohaterów". Odejdzie im słuchanie gwizdów i opierdzieli od kibiców, za ich "koncertową" w ostatnim czasie grę.
Jakby zaczęli grać to by nie mieli co słuchać.
Najpierw mówią antypolacy, bolszewicy piSSowscy, że dbają o emerytów, kompletnie beznadziejne godziny dla seniorów, które nic nie dają tylko normalnym ludziom przeszkadzają. Namawianie do zostawania w domach, a ci nie zamykają kościołów bo by się ich 3/4 elektroatu zesrało. Stadion? Zamykać bo wirus! Siłownie? baseny? gdzie ryzyko zlapania wirusa jest małe? ZAMYKAĆ
A ci bolszewicy antypolscy z piSSu jeszcze mówią, aby w czasie pandemii dbać o zdrowie fizyczne. Badana antypolskich pajacy. Jak mam dbać? hantelkami 2kg?

Ale KOŚCIÓŁ otwarty musi być bo tam bozia chroni! A banda debili w sukienkach jescze im wmawia, że po co maskę nosić jak modlitwa wystraczy.

Pluję na ten antypolski rząd i na atypolaków, którzy na te gówno głosowali. Komuna bis.
Generał brygady
 • 10 / 5
Techno masz racje te qurw da gorsze od komuchow i peło, ybana mafia złodziejska pisobolszewicka....wywindowali się na smoleńsku....prostaki ybane!
Zgadzam się...tylko ,że bez względu na to kto rządzi PiS Sris PO czy ktokolwiek inny to realizuje dlugofalowo polityke swoich mocodawcow,czyli tych co im daja kase lub pozwalaja ją dodrukować. Dlatego demokracja zamknęła usta , bo mówią nam ,,możesz zmieniać Polskę idź na wybory głosuj, Tylko ,że to i diametralnie nic nie zmieni. Plan NWO jest testowany i realizowany , a Polska to kraj suwerenny ...bezobjawowo.
Młodszy chorąży
 • 9 / 10
Zarówno „technojezus” (już sam nick mówi wszystko o poziomie intelektualnym) jak i „dddd” pleciecie bzdury i obrażacie ludzi. Zakładam się z „dddd” jest pierwszy w dyskusjach o równouprawnieniu, demokracji i szacunku do innych - tacy podobnie jak nawiedzone babcie „super wierzące” są pierwsi w obrażaniu innych różnymi epitetami z których „prostaki” są najlżejszym.
Ja jeszcze kilka tygodni temu uważałem ze jest dużo dymu o niegroźne przeziębienie, teraz mam jednego znajomego z przebiegiem ciężkim w szpitalu i jednego ze sredniociezkim w domu - ma 35 lat i jest zdrowy i wysportowany Al ciężko oddycha i pluje krwią.
Siłownia generuje 5 razy wydychanego powietrza niż śpiew w kościele ( fakt ten powinien być zakazany), w komuniach możemy przyjąć ze w tej chwili mamy Jakiś 1-1,5 m2 na jednego pasażera w kościele 7 a to znaczy ze przy średniej wysokości autobusu 2,2m i kościoła powiedzmy 6-7 m mówimy o kubaturze jakieś 12 razy większej na jednego uczestnika nabożeństwa w stosunku do pasażera autobusu czy tramwaju.
Ci goście „w sukienkach” którzy ględzą bzdury ze można do kościoła chodzić bez maseczek to po pierwsze margines kilku w skali kraju a tak naprawdę jeden potwierdzony, który nie mówi ze wystarczy modlitwa tylko technologia promieniowania zanikającego wirusy zastosowana w kościele. Cała organizacjA jako episkopat już teraz odwołuje kolende itp.
Nie jestem zwolennikiem pisu, ale zabawne jest ze Ci wszyscy, którzy są bardzo tolerancyjni, postępowi i do tego twierdzą, ze ta partia jest antypolska w każdym swoim zdaniu obrażają ludzi którzy myślą inaczej od nich a tak naprawdę inaczej niż nakazuje Europejka poprawność polityczna oraz co najważniejsze trzeba w ich odczuciu atakować kościół, który zabawne nie powinien mieć wpływu na ich zlaicyzowane życie, ale im przeszkadza to ze ma wpływ na życie innych wierzący do czego Ci maja w ramach tolerancji wszelkie prawo. Jeden słuch Tuska drugi księdza w kościele trzeci Michnika, a inny Boga podczas modlitwy i żaden w oczach tolerancyjnego gościa, który jest za rownouprawnieniem nie powinien być napiętnowany.
Reasumując jeśli to ze nie poljdziemy na stadion ma uratować dziadka „technojezusa” i babcie „dddd” ja mogę nie iść na stadion, jeśli to spowoduje ze mój kolejny kolega nie będzie ciężko przechodził COVID tym bardziej uważam ze to słuszne. Jeśli z kolei ktoś ma chęć iść do kościoła bo to mu mentalnie pomaga to powinien moc tam iść podobnie jak uzależniony na spotkanie AA. A ten który musi poćwiczyć jak mu nie wystarczają 2 kg hantle niech sobie zamiast karnetu na silke kupi 5 lub 7 kg a potem wsiądzie na rower a po nim pobiega zamiast biadolić.
Major
 • 2 / 4
Kibic..... ode mnie plus
Major
 • 8 / 4
Popieram. Jebać PiS.
No co mój nick inteligencie mówi? Ty się dobrze czujesz? Poczytaj sobie badania. Na silowniach czy basenach praktycznie nie ma zakażeń, a w kościołach co chwila informacje, ze ktoś zachorował na wirusa. Od czerwca jakoś nigdzie silowni nie zamknęli, no ale teraz trzeba bo w miejscu gdzie przebywają w większości same zdrowe osoby, muszą zamykać. Idź powiedz właścicielom siłowni, ze dobrze bo zamknęli bo wirus. Znowu tysiace osób straci pracę, ale gastronomi nie zamkną bo ten rząd nie ogarnia niczego, a pod starych gra bo to 3/4 ich elektoratu.

Może powiedz, co mi grozi o godzinie 8-10 rano, gdzie na siłowni są może 2 osoby. Dalej się ośmieszaj.

Pis nie panuje nad niczym, chore zakazy bo nie wiedzą co robić. Już się robi zimno, a znowu będą kolejki, ale przecież w sklepach jak i w kościołach wirusa nie ma.

Najlepiej to napisać o moim nicku, bo taki twój poziom.

A debilem to jest każdy może być, obojetnie kim jest, czym się zajmuje, czy na kogo glosuje. Nie moja wina, że pis i ich elektorat to banda antypolskich szurów.
Plutonowy
 • 2 / 1
Spokojnie, meczow zaraz tez nie bedzie. Biorac pod uwage nasza forme moze to i lepiej
Podpułkownik
 • 2 / 0
Dopóki da radę, będą grać.
Plutonowy
 • 2 / 1
Mysle ze juz niedlugo da - zobacz ile jest przypadkow w druzynach
Podpułkownik
 • 0 / 0
Za duże ryzyko bankructwa klubów.
Będą grać, nawet jak będzie trzeba zrobić odizolowanie drużyn i rozegrać mecze co 3 dni.
Starszy sierżant
 • 1 / 0
szkoda. no to pójdę do kuzyna
Pułkownik
 • 1 / 0
A wiesz to wcale nieglupi pomysl.
Ja chyba też do szwagra się wybiorę.
Pułkownik
 • 7 / 2
Ja nie wiem gdzie najłatwiej można się zarazić. Rząd nie wie tez.
Starają się jak wszędzie w Europie tworzyć tamy w transmisji wirusa tam gdzie najmniej ucierpieć może gospodarka.
W tym wszystkim chodzi o to by opóźnić jak tylko się da przyrost zachorowań.
Czy Covid 19 można leczyć ?
Właściwie powoli tak.
Ale to bardzo, bardzo droga terapia ( Remdesivir, bloker IL-6 ) i tylko najbogatsze kraje swiata na to stać. Chodzi o to by otrzymywali takie leczenie tylko chorzy którzy tego naprawdę potrzebują i nie wszyscy w jednym czasie. Inaczej nie wystarczy ani sprzętu, ani lekarstw ani personelu.
W takim przypadku nawet nie będąc wielkim sympatykiem obecnej ekipy rządzącej, uważam że postępują racjonalnie.

To nie zmienia postaci rzeczy ,ze zamykanie stadionów to smutna rzeczywistość.
Sierżant
 • 5 / 0
,, tam gdzie najmniej ucierpieć może gospodarka'' wiosenny lockdawn zaje,ał nasza gospodarkę o czym ty piszesz
Pułkownik
 • 3 / 2
Szubi
Gdzie ?
Odpowiadam.
Zamknięcie stadionów, sal koncertowych , ograniczenie poruszania się dla emerytów wiele gospodarce nie zaszkodzi.
Natomiast blokowanie szkół ( zwolnienia na opiekę), uslug czy produkcji to katastrofa.
Spowoduje brak przychodów z podatków i następną falę zwolnień z pracy. Spadnie konsumpcja. Zapotrzebowanie na towary zmaleje.
Ale ja nie jestem ekonomistą.
Może ktoś z tej branży wyłoży to lepiej.
W jednym przyznaję Tobie rację.
Polityka na wiosnę była błędna i nic oprócz strat nie dała.
Ale to nie oznacza , że wirus i problem nie istnieje.
Generał brygady
 • 7 / 7
wiosenny lockdawn... złodziejstwo tej ekipy i rydzyk, oraz rozdawnictwo na nierobów zaybało gospodarkę ...powiedzmy to wprost!
„Darky” 100% zgoda.
Wiosna rzeczywiście była nie taka jak być powinna, ale wtedy ilość wiadomości o wirusie tez była mała i strach zwyciężył choć myśle ze po trosze miało to korzyści bo po pierwsze uniknęliśmy wtedy dużej ilości ofiar a po drugie biznesowo zdaliśmy sobie sprawę ze trzeba inaczej postępować. Teraz działają z duża mniejsza szkoda dla gospodarki niż większość krajów Europy i chwała im za to. A coś ograniczać trzeba bo skończy się tym ze ludzie na izbach przyjęć będą masowo umierać i może samo zamknięcie stadionów i siłowni zmieni niewiele, ale może dzięki temu wielu bardzo frywolnych ludzi zda sobie sprawę ze jeżeli nie założą tej głupiej maseczki i nie będą trzymać dystansu oraz będą robić wielkie party ze znajomymi to im długo tej siłowni i basenu nie otworzą - i to może być większy pozytyw tych blokad.
Do takich tekstów jak „dddd” powiem tylko tyle za weekendowe opady deszczu tez będzie odpowiadało rozdawnictwo PiS a przede wszystko Rydzyk i najważniejsze cały kościół. I wierz co „dddd” dzięki takim ludziom jak Ty nawet w ogólnym kryzysie wiary widzę jej sens bo gdyby to nie było prawdziwe to ludzie tacy jak Ty nie atakowaliby tego tak zaciekle i bez powodu i w każdej sytuacji nawet tak niezwiązanej jak ta. - dziękuje „dddd” dzięki Tobie moja wiara choć nadal bardzo wątła i słaba jest odrobine mocniejsza:)
Zawsze można na stadionie urządzić Kościół i grać przy spiewie swoich wiernych...
Sierżant
 • 3 / 3
Pomijając inne rzeczy, czy na prawdę kościół jest jedynym miejscem gdzie ludzie spotykają się w grupie? Czy juz wam całkiem odwaliło na punkcie kościoła?
Generał
 • 8 / 12
Taa.. Dalej wierzcie w bajeczki. Nagle w grudniu wszystko się uspokoi, jak przed wyborami. Nie myślałem, że tak głupi kraj jak Szwecja będzie dla mnie krajem działającym normalnie. Już Niemcy się z tego budzą. Cóż.. Chcecie to wierzcie. mamy kolejny sposób jak odbierac nam wolność. Szwecja i Białoruś okazały sie krajami rozsądnymi.
Brawo kolego !
Generał brygady
 • 5 / 13
Niemcy,Szwecja,Norwegia jeżdżę tam przez trzy tygodnie w miesiącu i jest tu normalnie,przede wszystkim w Szwecji,pływam 2 x na tydzień promem,mijam w miesiącu setki ludzi,i co?Z tymi co rozmawiałem nikt Covidu nie miał ani ich znajomi a także znajomych znajomi itd. Ja także zdrów.Choroba widmo.Teraz sezon grypowy ale i tak wszyscy chorują na Covid.
Sierżant
 • 4 / 4
Jestem zdania by tłumaczyć opierając się na danych who, ministerstwa zdrowia( z nazwy polskiego) iż covid nie jest tak straszny jak go opisują (kłamią) rządzący, media celebryci. Twarde dane ( najlepsze jest to iż sa to ich dane). Pomyj, szykan wyleje się wiele ale niech 1 osoba przekona 1 osobę na tydzień , dalej efektem domina. Jedyna droga powoli, spokojnie mówic, pisac prawdę , nic nam innego nie zostaje. Dodam iż mam 200m do granicy z Białorusią i wiem jaka tam ,,tragedia'' dzieje się w związku z olaniem ,,pandemii''
Generał
 • 4 / 9
Do tego niedawno na kanale w realu24 ktoś fajnie zauważył, że gdyby to faktycznie była pandemia, to by Szwecja była zdziesiątkowana. Wirus jakiś jest, ale nie jest to żadna pandemia.
Gdyby Łukaszenka nie wprowadził zamordyzmu pod kątem politycznym, to teraz Białoruś byłaby oazą wolności w Europie. Do koronawirusa podszedł rozsądnie i nie wprowadził lockdownu. Jednak wprowadzone zostały obostrzenia pod kątem politycznym i niezbyt uczciwe wybory. Dlatego, paradoksalnie, Białoruś przegapiła szansę, aby stać się normalnym miejscem w Europie. Niestety, w Polsce mamy nadal panikę histerii, pomimo że CO ROKU na jesieni choruje najwięcej ludzi.
Podpułkownik
 • 0 / 1
Generalnie covid jest groźny dla słabszych jednostek.
Cały świat panikuję, bo nie ma szczepionki.
Chiny się duszą, wojna i ekspansja terytorialna( i tak budują wyspy na morzu) nie przejdzie.
Pułkownik
 • 0 / 1
Proponuję sprawdzić znaczenie słowa pandemia...
Pułkownik
 • 1 / 1
DareirL
Masz całkowitą rację ze wirus a właściwie jego powikłania są groźne głównie dla słabych i starszych
Problem jest taki ze idąc tym tropem kazda rodzina powinna zrobić zebranie i ustalić których starszych jest gotowa poświęcić w ramach nie tworzenia obostrzeń.
A może masz w rodzinie samych młodych silnych i zdrowych... ?
Podpułkownik
 • 0 / 0
Nie tylko starszych, bo i młodzi ludzie umierają.
Chodziło mi, o to , że słabszy organizm może sobie nie poradzić z covidem.
Szeregowy
 • 8 / 8
Roman, trzymaj sie. jestesmy z Tobą!
Sierżant
 • 6 / 6
Teraz Roman poskacze sobie z Nowakiem.
Chorąży
 • 4 / 2
co ma roman do Legii?? chyba nie ta strona...
Sierżant
 • 0 / 3
a ten Roman :) myślałem że jakiś kibic jest chory.
Czytałem obostrzenia czerwonej strefy i sie uśmiałem.
Kina,knajpy,KOŚCIOŁY pootwierane gdzie są cztery ściany i dach = zaduch,a stadion bez ścian i dachu = świeże powietrze to pozamykali.
Gdzie tu logika,gdzie tu sens tego wszystkiego?Masakra.
Podporucznik
 • 9 / 2
Logiki w zasadzie nie ma, ale ja akurat potrafię sobie wyobrazić śpiewających kibiców bez maseczek obok siebie, krzesełko w krzesełko.
Starszy kapral
 • 7 / 6
Na stadiony nie można a co z kościołami? Tam chyba łatwiej się zarazić....
Sierżant
 • 5 / 6
kościół powierzchniowo jest większy od : taxi, metro, autobus, tramwaj, punkt lotto , warzywniak, małe markety, zakłady fryzjerskie, warsztaty samochodowe, poczta, banki... i tysiące innych miejsc ale nie ty akurat zarazisz się od kogoś kto był w kościele.
A do kościoła też trzeba dojechać :)
Sierżant
 • 1 / 3
Czyli do kościoła zajeżdżasz zarażony.
Czyli w kościele jest dużo większe ryzyko zakażenia niż na stadionie :)
Sierżant
 • 2 / 2
Damian, nigdzie nie napisałem że w kościele jest mniejsze kolego. Jak będziesz miał pecha to w salonie wdepniesz w g..no swojego psa a w Warszawie nie:) Stadion jest większy od sejmu a o sejmie cisza w restrykcjach. W kościele mam 0 ryzyko że potrąci mnie samochód, na ulicy rośnie ogromnie , więc powinniśmy zakazać ruchu samochodów idąc tym tropem. Chodzi mi o bezsens wypowiedzi, restrykcji i tego wszystkiego.
No to chyba, że tak, to z bezsensem restrykcji to się zgadzam akurat.
Szubi,ale po co chodzić do kościoła? Przecież można pomodlić się w domu,wyspowiadać się żołnie a także dać jej na tacę aby mogła sobie coś wystrzałowego kupić ;-)
Sierżant
 • 4 / 1
Vipers, katolikiem roku nie zostanę. Uważam iż ogromny % księży to sa łajdacy ale chodzę dla siebie nie księdza. Wierzę, idę modlic się, prosic o zdrowie dla rodziny, przeprosić za grzechy. Jeżeli nawet w budynku w sobie stwierdzisz że źle robisz i chcesz się poprawić to czy to jest powód do szykan? Mi osobiście to pomaga. Wychodząc z mszy nie myślę jak tu dowalić wrogom, tylko jak poprawić siebie. Dlatego wkurza mnie gadanie bo w kościele a w barach, burdelach to nie ma mowy się zarazić, tylko kościół(zwłaszcza że chodzi tu o budynek metrazowo większy od wielu innych miejsc użyteczności publicznej). Lekka przesadą i chamstwem jest czepianie sie kościoła jako budynku w tej sprawie.
Sierżant
 • 1 / 1
i są rzeczy co Bogu powiesz a żonie nie :D
Szubi, wszystko mówię żonie,nie mam nic do ukrycia :-) Kasy nie chowam,nie zdradzam jej,wiec nie muszę nic przed nią ukrywać. Z resztą nie mam czasu na głupoty, zapracowany człowiek jestem ;-)
Sierżant
 • 2 / 1
Jak to mówią nie pyta się :
Kobiety ile ma lat
Mężczyzny ile zarabia
Niemca co jego dziadek robił podczas 2 wojny światowej :)
Porucznik
 • 3 / 3
Sorry vipers ale Ty pantofel jesteś/ facet musi mieć hajs o którym żona nie wie po prostu musi. Może ci jeszcze wydziela?
Juri86,zarabiam na tyle dobrze,że nie muszę się pytać czy mogę sobie coś zostawić.....haha,pantofel powiadasz? a może poprawne małżeństwo,które się dogaduję i sobie nie wylicza?
~Pab(L)o
 • 2 / 0
Życzę zdrowia dla tych co boją się covid Pozdro
Chorąży
 • 9 / 3
no coz trzeba zaczac chodzic do kosciola i modlic sie .... tam mozna isc ale stadion na swiezym powietrzu to juz lipa.... paranoja
Porucznik
 • 2 / 2
No chwila! 12 miast - Toruń jak najbardziej miasto wojewódzkie.
Podpułkownik
 • 1 / 0
Byłe, jak było 49 województw.
Major
 • 1 / 2
Jak najbardziej NIE :)
Pułkownik
 • 2 / 0
Według prawa, przez stolice województwa rozumiemy miasto, w którym jest siedziba władz województwa. Przez władze województwa rozumiemy wojewodę oraz sejmik województwa. W 14 na 16 województwa sejmik i wojewoda rezydują w tym samym mieście. W 2 województwach są po dwie stolice: lubuskie (Gorzów, siedziba wojewody, Zielona Góra, siedziba sejmiku), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, siedziba wojewody, Toruń, siedziba sejmiku). W wielu aktach prawnych, w tym w zakresie, w którym czuję się kompetentny, wszystkie te miasta uważa się więc za stolice.

Ciekawa dyskusja w tej sprawie czeka nas po podziale woj. mazowieckiego. Radom i Płock już szykują się do boju...
Porucznik
 • 1 / 0
Panowie DareirL i Roben proszę doczytajcie, np. z wypowiedzi kolegi Archie powyżej :).
Kapitan
 • 2 / 0
To było do przewidzenia, niestety.
Generał brygady
 • 5 / 1
A niedługo zamkną całą ligę, niech kliku zawodników w różnych drużynach wyłapie, covid.
Niech zamkną i lige, bo bez kibiców to piłka jest mi obojętna, tego się nie da tak oglądać.
Pułkownik
 • 7 / 5
Powinny byc zamkniete niestety i stadiony (glosny doping = intensywna emisja wirusa) i kina (pomieszczenie z zamknieta cyrkulacja powietrza, gdzie mimo maseczek wystarczy jedna bardziej zakazna osoba, a bywaja i tacy, by zarazic cala sale).
Btw. decyzja spozniona co najmniej o dwa tygodnie. My juz mamy community spread, ludzie zarazaja sie nie wiadomo gdzie, od kilku tygodni nie testujemy bezobjawowych, kuleje szukanie i izolacja kontaktow.
Trzeba co najmniej dwa tygodnie zanim krzywa zacznie sie wyplaszczac, potem wciaz beda wzrosty, oby stopniowo coraz mniejsze.
Na koniec miesiaca dobijemy do ok. 15'000 /dzien, potem przy wyplaszczaniu mysle ze jeszcze do co najmniej 20'000 potwierdzonych zakazen na dzien (bezobjawowych jest kilka razy wiecej).
Co to oznacza dla tzw. systemu opieki zdrowotnej nawet trudno sobie wyobrazic. Ok. 10% chorych, czyli do 2'000 osob dziennie trafi do szpitali, po tygodniu do dwoch od pierwszych objawow. Mniej wiecej 1%, czyli 200 osob dziennie, trafi pod respirator.
Dokładnie. Dlatego ludzie z grup ryzyka teraz powinni się dystansować maksymalnie. Jesteś otyły, masz cukrzycę, nadciśnienie lepiej ogranicz swoją aktywność towarzyska do min. Za chwilę będzie potrzeba robienia szpitali polowych, bo epidemia się rozszalała.
Mioduski będzie miał alibi, dlaczego trybuny puste.
Podpułkownik
 • 2 / 1
On teraz zajęty odbudową tenisa na Legii.
Obiecał publicznie nowy dom dla Igi.
Podporucznik
 • 1 / 1
Nikt go nie zwyzywa ani nie zrobi kłopotliwych transparentów
Chorąży
 • 2 / 2
Iga to ma go w powazaniu.... bedzie trenowac poza Polska... niech lepiej Loczek niczego sie nie tyka...
Podpułkownik
 • 2 / 1
Może przezuci się na tenis, a Legie sprzeda amerykanom.Jak choćby tym co mają MU.
Chorąży
 • 1 / 0
niech sprzeda byle komu.... chyba gorzej byc nie moze....
Młodszy chorąży
 • 2 / 1
Sport dla kibiców!A nie czekaj, dla pieniędzy od sponsorów
Podpułkownik
 • 7 / 3
W kościołach 1 wierny na 7m2 i można? a stadiony zamknąć. ku źwa wasza mać.
Pułkownik
 • 5 / 0
A jak to wyglądało na stadionach? Był dystans zachowany? Kibice sami sobie zgotowali taki los.
~RR
 • 1 / 1
Nawet to dobrze bo tego się nie da oglądać... no i może brak kasy to nowy inwestor
Pedały nie inaczej
Czekaliśmy kiedy to.sie stanie. A Tu jeb i już zamknęli stadiony. Ciekawy jest dals y rozwój sytuacji. Może być naprawdę różnie.
Podpułkownik
 • 10 / 2
na mecz nie pójdziesz, ale dzieci do szkoły - bez problemu. Rządzą nami kompletni idioci.
Restrykcje są spóźnione o 2 tygodnie. Rodzice małych dzieci są w niskiej grupie ryzyka. Ktoś musi pracować.
Generał
 • 2 / 1
Małe dzieci najbardziej roznoszą choroby. Nie idą ludzie z LO, bo oni już przemieszczają sie sami. A małe dzieci są zawożone przez rodziców.
Rodzice małych dzieci mają wyższa odporność i są w mniejszej grupie ryzyka jeśli chodzi o covid. Poza tym to ludzie w wieku 20-40 lat, w najlepszym dla człowieka wieku. Moje dzieci wielokrotnie chorowały, mi nic nie było. Jak masz dzieciaki w żłobku, przedszkolu z wirusami jesteś za pan brat.
Kapitan
 • 1 / 4
Mniejsze wpływy, zmiany właścicielskie w Legii przyspieszą.
No, na przykład na stwowarzyszenie kibiców jak w Krakowie bo inni jakoś nie walą drzwiami.
Kapitan
 • 0 / 0
kierowniku

Miodek kupuje po taniości i Miodka też kupią po taniości. Rynek albo prawo dżungli. Co kto woli. A Miodek już chyba musi sprzedać. Stety lub niestety.
Kapitan
 • 2 / 3
Mniejsze wpływy, zmiany właścicielskie w Legii przyspieszą.
Chorąży
 • 6 / 13
CO ROKU zdecydowanie przybywa chorych na jesieni - zwłaszcza wówczas, gdy jest zła, deszczowa pogoda. CO ROKU ludzie chorują z powodu różnego rodzaju wirusów - wirusów grypy, rotawirusów itp. Do tej pory nie wariowano z tego powodu aż tu nagle w 2020 r. rozpętano z tego powodu histerię.
Podporucznik
 • 9 / 6
Pogadamy jak zachoruje ci matka albo dziadek i z braku łóżka lub respiratora niestety umrze w karetce. Zobaczymy jak ci się perspektywa zmieni. Nikt nie pakikuje, dmuchają na zimne, a właściwie ciepłe.
Chłopie trochę już na tej planecie zyjemy a ty używasz argumentów jak ci matka czy dziadek zachoruje ... A gdy wpadnie pod koła auta ? Albo umrze na zapalenie opon mózgowych raka czy one tatalajstwa ? Kampania prania mózgu niczym blitzkrieg poszło ładnie widzę.
@Albert777 co roku szpitale nie są zapchane jak obecnie. Lepiej nie choruj bo nie będziesz miał miejsca w szpitalu. W Warszawie i całym województwie brak miejsc. Czy przy zwykłej grypie też tak jest? Nie przypominam sobie... Zamiast antycovidowych histerii proponuje dystans, maski, ograniczenie spotkań towarzyskich. To nic nie kosztuje.
Albert jesteś mocno oderwany od rzeczywistosci. Przeczytaj choć wywiad że Wszolkiem jak przeszedł covida bo pewnie inne argumenty niż sportowe do Ciebie nie trafia. Znałem osobę zdrowy facet i mu się umarło po strasznych cierpieniach. Nie wiem, jak do Ciebie przemówić, tacy jak Ty powiedzą, że statystki kłamią, że lekarze ściemniają, że szpitale zakaźne przyjmują na pałę żeby zebrać dofinansowania. No ale takim jak Ty nawet sens szczepienia ciężko wytłumaczyć.
Sierżant
 • 2 / 5
Albert nieprawdę powiadasz. Według OFICJALNYCH statystyk ministerstwa zdrowia zachorowalność na grypę w Polsce spadła OGROMNIE. Grypy prawie nie ma więc jest tylko koronka. Ba diagnostyka raka zmalała okropnie więc nie będzie raka( tzn będzie ale juz w ostatniej fazie, choć i tak się to podpisze to pod cowidka). Kłamstwa komentujących że ktos umarł na kowidka tez można łatwo obalić. Otóż nie są robione sekcje zwłok, więc nie ma dowodu ze osoba umarła na kowidka( nic że kilka lub kilkadziesiąt lat chorowała na chorobę współtowarzyszącą). 9/10 teleporad to bzdety ale są już przypadki (poszukajcie) że przez teleporady i brak leczenia zdarzają się zgony. Kij że szpitale pozamykane są dla kowidków( sprawdźcie jakie oddziały w waszych miastach zamykają) . Poczytajcie o testach na kowidkach (sam twórca tych testów je zanegował). Ja mogę kłamać, to poświęćcie kilka godzin, poszukajcie poczytajcie. Przede wszystkim oficjalne statystyki zgonów, których nie da się zakłamać. Ludzi umiera mniej niz w latach wcześniejszych i to w kazdym kraju. Kto wie że Szwecja oficjalnie,,zakończyła pandemię''? Mieszkam przy samej granicy z Białorusią w której Łukaszenka zakazał zarazy. Sytuacja normalna. Żal jest tego narodu ale widocznie nie zasługujemy na to by byc wolnymi ludźmi.
Sierżant
 • 2 / 5
Proper mój ojciec choruje na serce i nie mógł zrobic sobie badań w szpitalu bo był zamknięty, gdyż był Przypadek chory na kowida (oczywiście prywatnie zrobił bez problemu). Tym tropem idąc życzę Ci byś przez lockdown stracił pracę, twoja rodzina straciła pracę i oby jedyne co ci zostało to myśl że nosząc maseczkę nie zarazisz się śmiercionośnym zarazkiem. Nie życzę Ci tego ale takie wypociny są słabe. Zachowujecie się jakby nie było innych chorób, jakby na powikłania pogrypowe nigdy nikt nie umierał. Pomyślcie ilu ludziom nie udzielono pomocy przez ta zarazę. Mam 3znajomych ratowników medycznych (3 inne miasta) , śmieją się przez łzy z tego co się dzieje . Nic Ci w głowie nie świta że rządzący ogłaszają ze raz zaraza jest , raz nie ma. Każą nas restrykcjami a sami je łamią nastepnego dnia?! Na prawdę tak ciemni jestesmy? Była juz niedawno podobna zaraza świńska grypa. Poczytajcie poszukajcie kto na tym zyskał, kto stracił i jak panika wtedy była. Myślcie, proszę.
Sierżant
 • 2 / 4
Kierownik poszukaj jak Małysz przechodził kowida. Najpierw bezobjawowo a kilka (tak opowiadał) tygodni później straszne męki przechodził. Nie miałeś nigdy grypy? Ja w zeszłym roku jak mnie złapało do kibla ledwo doszedłem się wys,rać. Powiedz tym co mieli chemię przerwaną, powiedz tym co nie co dowiedzą się ze raka mają za późno (diagnostyka raka jest strasznie zatrzymana) że Wszołka głowa bolała. Proszę, urwa myślcie
Sierżant
 • 2 / 5
Ja zdrowy 40-letni byk(regularnie oddaję krew, mam co 3 lata badania w robocie) musze chodzić w masce. Moja 16 miesięczna córcia nie może. Przecież układ odpornościowy ma asłaby. To co lekarze narażają życie dzieci? Zachorowała musiałem sam diagnozować co jej jest, na szczęście nic poważnego a jakbym przeoczył coś to co byście powiedzieli? Nie na kowid to hu..j nic strasznego. Nie przeraża was to co się dzieje? Nagle ludzie zaczęli się przejmować tym iz inni umierają. Ponad milion ludzi umarło z głodu na świecie w 1 kwartale tego roku ale co tam kowidek jest. Nie wolno cowida ignorować, trzeba dbać o ludzi chorych, starszych ale dbać a nie zamykać przychodnie, szpitale.

Śmiejemy się z Miodka że nie umie prowadzić firmy Legia a sami swoim życiem nie umiemy planować, ba nie umiemy żyć tylko jak niewolnicy wykonujemy polecenia innych, których uważamy za najgorsze zło.
Podporucznik
 • 4 / 2
Szubin, ja już przeszedłem wirusa. Objawowo. W szpitalu nie wylądowałem, ale miałem wyjęte 2 tygodnie z życia. Prace pewnie też strace, ale zdania nie zmieniam. Będzie mnie zachorowań na covid, to będą poważniej traktować innych pacjentów. Logika która prezentujesz, chce wolności, wale wszystko, raczej nie przybliża chorych na serce do wizyty w szpitalu. Ale każdy może mieć własne zdanie.
Sierżant
 • 1 / 4
logika udowodnij przez telefon że jesteś na prawdę chory jest lepsza niż to co było wcześniej? Może miałeś kowida ale nie udowodnisz nikomu że on miał wpływ na Twój stan zdrowia. Napisz mi jak jeżeli wiesz jak udowodnić iż Covid 19 miał wpływ na Twój stan zdrowia.
Podporucznik
 • 2 / 2
Miałem wielokrotnie robione testy przez pracodawcę i sanepid. Wiem, że miałem i kiedy miałem. Jeśli chodzi o mnie to możesz to uznać za zwykła grypę, mnie to naprawdę wisi. Niech każdy robi co uważa za stosowne, ty nie przestawaj głosić światu że to spisek. Twoja wolność przede wszystkim, maseczka stanowi przecież cielesne cierpienia, sprzeciwiaj się temu.
Covid to nie jedyna choroba, ale jest w stanie bardzo szybko sparaliżować państwo. W krótkim czasie zakażeń może być do miliona miesięcznie, wtedy część ludzi zwyczajnie umrze w domu i nie otrzyma pomocy. Z covidem jest histeria bo to bardzo zaraźliwa choroba ze stosunkowo wysoką liczba ciężkich przypadków. Najgroźniejsza dla ludzi starszych - czyli też lekarzy i pielęgniarek. Porównanie Szwecji i Białorusi jest nietrafione. Pierwszy kraj jest 4 razy mniej zaludniony niż Polska z wiele mniejsza gęstością zaludnienia. W Szwecji zmarło 6 tys osob, zachorowało oficjalnie ok 100 tys. Jest śmiertelność covid to 1-3% to chorych to covid już tam przechorowalo ok 200-600tys Szwedów, czyli 2-6% populacji, u nas max 2%. Białoruś to też kraj mniejszy od nas, poza tym zdrowszy od nas. Czynnikiem ryzyka jest cukrzyca, otyłość, nadciśnienie czyli coś co u nas dominuje i my gorzej przejdziemy covid od Białorusi. Ja też jeszcze miesiąc temu nikogo nie znałem z covidem. Teraz już kilkanaście znajomych osób przez to przechodzi, jedna zmarła. Gra teraz jest o to, żeby wszyscy którzy będą potrzebować pomocy ją otrzymali. Pierwsze spadki zakażeń mogą być za 3 tyg, ale jeśli ludzie się nie opamiętają to do wiosny na covid zachoruje ok 2 mln osób z czego ok 50-100tys osób umrze, duża część w domu. Duża część nie otrzyma pomocy na inne choroby, bo służba zdrowia będzie totalnie obciążona.
Masz Szubi poczytaj, może to Cie przekona. Ten wirus po pierwsze sam z siebie potrafi zabić, ale co najgorsze, działa jak przyspieszona ewolucja, eliminuje słabych i chorych. To, że ograniczamy rozłażenie się tego wirusa powoduje, że chory na raka ma mniejsze opóźnienie w dostępie do swojego leczenia. Bo przez tą pandemie ma ogromne. Naprawdę nikt nie przeładowuje szpitali przez ogólnoświatową paranoje a przez ogromną ilość potrzsbujacych. Myślisz, że jak zignorujesz zalecenia maseczki itp to problem nagle zniknie? Nie zniknie a tylko się rozszerzy.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-brak-miejsc-w-szpitalach-nagrania-z-warszawskiego-pogotowia-4722000?source=rss
Pułkownik
 • 0 / 0
Warto przytoczyc tez slowa Tomasza Siegla, Kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Czerniakowskiego:
"W całym kraju nie ma już dawno miejsc dla chorych z COVID-19... Każdy kto pracuje w szpitalu, ma chorego z COVID i próbuje go przenieść do szpitala zakaźnego, wie o tym doskonale. Podawane statystyki są fikcją... Liczba respiratorów nie ma znaczenia, liczy się liczba stanowisk intensywnej terapii i personelu, zdolnych do leczenia najciężej chorych. Stanowiska intensywnej terapii się skończyły. Tydzień temu na miejsce respiratorowe w szpitalu MSW była kolejka 12 chorych z COVID!
W piątek 9.10 dostałem decyzje ministra zdrowia, ze od czwartku (!) mam uruchomić 38 miejsc covidowych w swoim szpitalu. Gdzie nam ewakuować chorych, którzy w tej chwili zajmują te miejsca? Gdzie ich przenieść? Minister nie powiedział, nie mógł, bo miejsc nigdzie już nie ma. Który szpital przejmie rejon ostatniego oddziału wewnętrznego dla chorych niezakażonych z południowej Warszawy? Nie napisał, bo nikt nie jest w stanie przejąć czegokolwiek, skoro sam jest totalnie obciążony. Czy zapomniał o tym, ze przygotowanie szpitala do roli zakaźnego wymaga przebudowy i ludzi do pracy, a wiec czasu i pieniędzy? Nie, gdyż od samego początku te zarządzenia pozostają fikcją. Tworzone po to, aby zrobić konferencję prasową i zmazać ze swoich rąk krew ludzi, którzy na naszych oczach umierają i będą umierać z braku pomocy."
Generał broni
 • 13 / 8
Pajace dojnej zmiany pół roku nic nie robili, a teraz znów mały lockdown...
Generał brygady
 • 5 / 3
Bo rządzą nami kretyni i złodzieje, a wiekszymi jeszcze są ci, ktorzy na nich głosowali, jamen.
Młodszy chorąży
 • 2 / 1
Po porażkach wielu pisało,że nie pojawią się na stadionie i wykrakali.
Stało się, zgodnie z przewidywaniami.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Szkoda, choć było to do przewidzenia
A na wydarzenia kulturalne może wejść 25 % widowni, to jest cyrk...
Generał dywizji
 • 4 / 2
Wiesz, w teatrze kibolstwo jest jakby spokojniejsze...
Podpułkownik
 • 6 / 3
A co to ma do rzeczy czy spokojniesze czy nie? Wirus wybiera furiatów czy co?
Masi,
mniej awanturujące się, bo pod krawatem!
Marszałek Polski
 • 11 / 2
Cyrk to był jak po pierwszej fali wpuścili kibiców na mecz. Prośba byla jasna maseczki i odstęp.
I co na trybunach wszyscy w kupie i mordy odkryte. Dlatego do teatru czy kina 25% bo tam to można ogarnąć
Masi, to nie ma znaczenia. To w kinie np wirus mniej niebezpieczny :)
JohnoQ, a masz transmisje czy zdjęcia z kin, żeby stwierdzić czy w każdym jest odstęp i maseczki :)?
Generał dywizji
 • 0 / 0
To ograniczenie jest w strefie żółtej. W czerwonej tego zapisu nie ma co może oznaczać, choć nie wiem, zamknięcia też całkowitego w strefie czerwonej
Ale nie musi być Warszawa na stałe w czerwonej przecież, a i tak nic w kwestii trybun to nie da.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Jeżeli w żółtej też tak jest to fakt
Marszałek Polski
 • 4 / 0
Damian nie trzeba filmów czy zdjęc
Z doświadczenia. Nie przez przypadek pierwsze zamykają stadiony.
JohnoQ, ale z doświadczenia nie widzisz jak jest w reszcie kin, a z każdego stadionu są jednak transmisje czy zdjęcia i dlatego łatwiej się czepiać zachowań na stadionie, bo na kina nie ma takiego wglądu.
Marszałek Polski
 • 4 / 0
To nie chodzi kto ma gdzie wgląd. Tylko o podejście do pewnych spraw
Kibic stadionowy wyrobił swoimi zachowaniami taką opinię ze jest pierwszy do odstrzału bo z założenia zrobi wszystko zeby być przeciw
Prosty przyklad
Przed pandemią. Zakaz zakrywania twarzy na stadionach. Co robi kibic. Wszystko zeby ją zakryć
Pandemia.
Kibicu zakryj twarz. Co robi kibic?
Tak więc ten tego.
To chodzi o sensowność tego ruchu, a nie żeby zamykać na podstawie przekonań czy stereotypów. Poza tym na trybunach nie było żadnego obowiązku zakrywania twarzy, także ten :)
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Wiem ze na stadionie jak już usiadles na swoim miejscu 3 krzeselka od nastepnego kibica miales maseczke zdjac.
Tylko gdzie te zasady byly tolerowane. Proszę cię
Znaczy po prostu po zajęciu swojego miejsca można było zdjąć, a jak to wychodziło to już swoją drogą, ale nie jestem przekonany, że w kinach, teatrach itp. wszystko działa idealnie, a tam jednak są inne zasady. Patrząc na ulicy nawet widać, że nie każdy zasłania twarz, a na pewno część z tych osób chodzi do takich miejsc.
Jeszcze osobną kwestią jest to, że Ci którzy każą zasłaniać tą twarz i zamykają stadiony sami się nie stosują do zasłaniania i szukają wymówek, a powinno się dać przykład jak się od kogoś coś wymaga.
Sierżant
 • 2 / 2
Szwedzcy naukowcy udowodnili że wirus jest najbardziej śmiercionośny dla samotnych, bezrobotnych mężczyzn , więc .... To jest na prawde prawda co piszę co ,,udowodnili''

Logowanie

Zarejestruj