Dominik Nagy wrócił do Legii

01-08-2020 / 13:56 Maciej Ziółkowski

Dominik Nagy w sobotę pojawił się w Legia Training Center. Węgier wraz z bagażami pojawił się w Książenicach.

W poprzednim sezonie Dominik Nagy reprezentował dwa kluby. Jesienią Węgier był piłkarzem Legii. Wystąpił wtedy w siedemnastu spotkaniach, w których spędził na murawie 828 minut i zdobył jedną bramkę. Wiosną skrzydłowy został wypożyczony do Panathinaikosu. 

W sobotę Nagy stawił się w Polsce. Węgier wraz z bagażami pojawił się w Legia Training Center w Książenicach. Skrzydłowy ma jeszcze rok do końca kontraktu z mistrzami Polski. 

Źródło: Legia.Net

Komentarze (170)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Zaloguj

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Hehe
 • 0 / 0
Gorszy od novikowasa nie będzie. Nawet jak mu nie będzie się chcialo...
Generał broni
 • 0 / 0
Jest niestety
Porucznik
 • 0 / 0
To tylko Niodż, raz mu sie chce raz nie. Nie zrozumiesz typa
Jeżeli choć trochę mu się w głowie zmieniło to jedyna nadzieja w tym, że w ostatnim roku kontraktu będzie się chciał pokazać, żeby reszty piłkarskiego życia nie spędzić w jakiejś lidze fińskiej albo maltańskiej.
W jednym chyba się wszyscy zgadzamy - Dominikowi zdycowanie brakuje odpowiedniego charakteru - umiejętności ma ale na niewiele się to zdaje bo głowa nie pracuje tak jak trzeba (trochę taki casus Novikovasa).
Na sprzedaż nie ma szans a w każdym razie nie za kwotę jaką Legia na niego wydała więc warto jeszcze go zostawić w Legii nawet jak uzupełnienie skład/do rotacji na skrzydłach.
Generał broni
 • 0 / 0
Myślę, że biorąc pod uwagę sytuację, że sprzedać tego piłkarza ciężko, są dwa wyjścia:
1. Zabierze się solidnie do roboty i zrobi wszystko, aby przekonać Vuko o swojej przydatności
2. Pójdzie na kolejne wypożyczenie.
3. Podzieli los Obradovicia i resztę kontraktu spędzi w rezerwach.
Generał broni
 • 0 / 0
trzy wyjścia, sorry ;-)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ciężko mu będzie wywalczyć miejsce w kadrze meczowej, ale niech się stara.
Czy stać go jeszcze na powrót do dobrego lub chociaż przyzwoitego grania...? On potrafi, ale nie wspiera swoich możliwości. Priorytety nie te chyba... Szkoda.
Generał
 • 1 / 0
Gdyby jemu tak zależało jak nam zależy na jego dobrej grze to już dawno byłby wytransferowany za te 4-5mln Euro. Mało kto wierzy w jego odmianę i dobrą grę, ale kto wie może coś mu się w głowie przestawi i zacznie grać.
Porucznik
 • 0 / 0
nie jestem przekonany czy on ma takie umiejetnosci. poki co mial przeblyski a to za malo
Porucznik
 • 1 / 1
Chłopak bez grama charyzmy. Mam wrażenie, że każdy wynik po nim spływa. Nigdy nie widziałem, żeby był zły na swoją grę, żeby rzucił ze złości bidonem czy zrobił cokolwiek. Dobre mecze w Legii grał głównie, wtedy gdy zbliżały się powołania do reprezentacji i miał motywacje, żeby się pokazać. Jak przyszedł Sa Pinto, nałożył zakazy, złapał wszystkich za mordy, to okazało się, że Nagy jest mocnym punktem Legii. Niestety później przyszła przerwa Zimowa, w której Nagy nie trzymał diety, nie dbał o regenerację i pewnie też nie bardzo trzymał się rozpiski treningowej. Znów uwierzył w swoją wielkość i efekt tego, widzieliśmy w rundzie wiosennej. Piłka nie jest w jego życiu priorytetem. W Glasgow dostał 15 min od Vukovicia i jedyne co zrobił, to odpuścił krycie i nie zblokował rywala, który dośrodkował piłkę na wagę awansu. Po tamtym meczu Vukovic całkowicie odstawił go od kadry meczowej. Podejrzewam, że gdy teraz zostanie też będzie bardzo daleko w hierarchii.
Pułkownik
 • 1 / 0
Charyzma to insza inszość, bardzo pożądana lecz też bardzo rzadka. A ten tu węgierski piłkarzyk nie ma charakteru i woli zwyciężania. Tego Vuko raczej nie zmieni, ale poczekajmy.
Kapral
 • 0 / 0
Piszecie o kolejnej szansie i o jego wielkim talencie tylko jakoś nikt nawet za niewielkie pieniądze nie chce się skusić na jego grę. Dwa razy był na wypożyczeniu i kluby nie były nim zainteresowane. Moim zdaniem przereklamowany grajek do tego obibok. Nie mogę zapomnieć mu momentu z Rengers gdzie po wejściu na boisko odpuścił krycie i straciliśmy bramkę. Oczywiście miał przebłyski i możliwe że teraz też nie będzie grał źle ( koniec kontraktu). Myślę że Legia oddała by go za grosze bo nie bardzo pasuje do filozofii jaki preferuje Vuko. Problem w tym że Domik jest wybredny i raczej nie zrezygnuje z dobrego kontraktu tutaj. Inną kwestią moim zdaniem jest to że potrzeba bardziej prawego pomocnika niż lewego. Kogoś z wiodącą prawą nogą i niezłym dośrodkowaniu w biegu. Na prawej dobrze prezentuje się Wszołek ale nawet Luki nie prezentował tam pełnej swojej wartości. Może Karbon będzie rozwiązaniem.
~mietek
 • 0 / 0
Mówiłem w marcu, że po sezonie wróci do nas, to mnie wyśmiewano, że Grecy tacy nim zachwyceni i na pewno go wykupią. No, ale przynajmniej jakaś zapchajdziura na skrzydło się pojawiła.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wklej, kto twierdził, że wykupią.
Generał broni
 • 0 / 0
Niepamiętam
Nagy'a zapamiętałem z tego że po jednym dobrym/świetnym meczu w kolejnych 3-4 grał bardzo słabo. Niewątpliwie przychodził tutaj jako utalentowany zawodnik, ale głowa nie dała rady. Czy możliwe że z wiekiem dojrzał i bardziej skupił się na piłce? Możliwe, ale u nas miał już parę szans... niemniej często dochodzi do magicznych sytuacji gdy zawodnik któremu się kończy kontrakt rozgrywa rundę życia ;)
~45540
 • 0 / 0
Mógłby ten chłopak odpalić. Brakuje na tej pozycji takiego kogoś jak, np. Duda a Nagy to właśnie podobny typ. Ma talent by być mózgiem w ofensywie.
Przyjechał bo musiał. Ciekawe tylko czy powinien się rozpakowywać, czy czekać na nowy bilet.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Wilczy bilet?
Ogarnij się nagusie bo to ostatni dzwonek...
*nygusie ;)
Nie bardzo rozumiem dlaczego na Dominika wylewa się tyle żółci.Niewątpliwie chłopak jest zdolny,utalentowany,umie grać w piłkę.Podczas pobytu w Warszawie trochę popłynął,zagubił się,ale kto z nas nie miał 19-20 lat i nie odleciał (narobił głupot)Jeżeli głowa wróci na swoje miejsce,kariera (piłka) zajmie miejsce nr1 to możemy z tego chłopaka mieć dużo pociechy.Wierzę że Vuko potrafi do niego dotrzeć i odpowiednio zagospodarować na boisku
Starszy kapral
 • 3 / 1
Nagy miał już kilka szans u nas, za każdym razem widać było potencjał, ale po momencie gasł. Niestety nie podzielam Twojej wiary.
Dominik Nagy może jeszcze się przyda.
Pułkownik
 • 0 / 0
A niby do czego ma się przydać? Wszystkie etaty zajęte.
Generał brygady
 • 1 / 0
Nieraz tak bywalo, że niechciany zawodnik odpalał, jak niegdyś rado po przyjściu ljuboji
Generał brygady
 • 2 / 1
Życzę mu jak najlepiej ale nie bardzo wierzę że coś się zmieni.
Może być kłopotem i obciążeniem dla klubu.
Ale zobaczymy.
Podporucznik
 • 2 / 0
Mecz super później wygląda jakby zapomniał jak się gra , coś z nim jest nie Tak ale może w końcu odpali teraz no bo kiedy ,oby!!!
Żeby jemu choć w połowie tak się chciało jak mu się nie chce...
:-)
Podporucznik
 • 1 / 0
Trafione w punkt
Pułkownik
 • 1 / 1
Być albo nie być. Ostatnia szansa. Ma farta, bo akurat na skrzydłach mamy największą posuchę. Więc odrobina chęci i nawet pierwszy skład możliwy.
Generał broni
 • 2 / 1
Dl mnie to zawodnik bez przyszłości w Legii ,szkoda tych 800 tys euro oferowanych wcześniej .
Młodszy chorąży
 • 3 / 0
jemu potrzebny dobry psycholog, chociaż na tym etapie moze już być za późno
ostatnia szansa dla niego :(
Marszałek Polski
 • 0 / 0
To.chyba trzecia "ostatnia szansa" dla niego
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Trzymam kciuki, żeby się udało, ale...
~Ibra
 • 0 / 0
No to laski z warszawskich burdeli jak nic idą na L4..
Kapitan
 • 4 / 0
I co dalej? Może Artur w szatni pomoże?
też tak przez moment myślałem, ale to bardziej Vuko może do niego trafić. Arczi to raczej swoją pracą i zaangażowaniem w tym wieku ( i z tym kontem). Się mnie tak wydaje. Taki talent jak ma Dominic nie trafia się co dzień, tylko często felerem jest głowa.
do rotacji na ligę w sam raz. nawet jak się nie ogarnie i odejdzie za rok to dobre uzupełnienie składu na najbliższy rok. przecież gorszy od Cholewiaka nie jest
Generał broni
 • 3 / 0
Tym co może być światełkiem w tunelu w przypadku Dominika, jest fakt, że w czasie przed pandemią zaczynał się rozkręcać i pojawiły się liczby. W spotkaniu po wznowieniu rozgrywek strzelił bramkę AEK-owi wchodząc z ławki. Później kontuzja i... niewiadoma... Wiara w odzyskanie talentu Nagy'a dla Legii nie przychodzi łatwo, ale jakieś tam symptomy są. No nic, zobaczymy co przyszłość przyniesie.
Podpułkownik
 • 1 / 0
Miałem nadzieję że Grecy go wykupią. Nie udało się, szkoda. Pewnie chętnych aby dać za niego chodz 500 tys euro to nie będzie, więc jesteśmy na niego przez najbliższy rok skazani.
~Ursus
 • 0 / 0
Świetnie grał obok Vadisa, po jego odejściu przestał grać ....wyglądał jakby nie miał motywacji w ostatnich mcach w Legii...jakby problem był w głowie..... jeśli Vuko znów go zmotywuje będzie to super skrzydłowy .....tylko to jeśli ....
Dominik może jestem jeden z nielicznych ale chłopaku wierzę w Ciebie . Maszy wszystko aby być jednym z najlepszych w Legii .
Walcz i pokaż wszystkim niedowiarkom że jesteś kozak . Czas chwytac byka za rogi w tym wypadku swoją głowę , a co za tym idzie dobra gra będzie normą .
Generał brygady
 • 4 / 2
No pewnie, niech walczy!

Ale obawiam się, że walka i ciężka praca to nie są dwie ulubione rozrywki Dominika...

To jeden z tych, którzy uważają, że wszystkich doop się nie wydoopczy, ale należy próbować, a że trzeba przy tym delikatnie podlać to efekty są takie jakie są...

Jednak nie mam nic przeciwko temu, żeby Nagy zamknął gęby krytykom, w tym moją...
Mi to go nawet trosszku szkoda, bo papiery ma. Ja rozumiem te wszystkie du..y, ale kariera piłkarz trwa b.krótko. Ogarnij się młody bo ostatni pociąg odjeżdża, jak się teraz nie załapiesz to już tylko chałtury na wiejskich potupajkach.
To już ostatni dzwonek dla niego - ale jeśli się zaangażuje to Vuko da mu szansę. Wierzę w to bo widzę czym kieruje się Trener. Naprzód Dominik!!!
Generał brygady
 • 0 / 0
ArtiQ
Oj i moją by zamknął też..
Ale wies co ?
Myślę że mimo wszystko będziemy dalej sobie pyskować.
Wiele się pewnie nie zmieni.
Ale kto wie... może...
Generał brygady
 • 0 / 0
Łoj Sczypafko a ty co..
Nu dobrze gadasz.. Bo i podupczyć trochu można ale piłkę tez pokopać trzeba.
Bo jak nie daj Bóg to nie wypali , na dupy środków zbraknąć może...
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Andrzej Janisz - w kontekście Marka Piotrowskiego - powiedział, że sport to charakter. Bez tego nie zostaniesz mistrzem. I właśnie tego charakteru naszemu Dominikowi Bozia poskąpiła...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
PanMisiek

To do Cb miało być :)
Generał brygady
 • 0 / 0
Wrócił?!

Myślę, że jest tu tylko przejazdem...

Szkoda, że chłopak przechlał i przetańczył karierę - nic już z niego nie będzie...
Ten facet jest dla mnie zagadką. Miał występy, w których wyglądało, że będzie z niego fajny piłkarz. Chyba brakuje mu pasji i determinacji, bo jak rozumiem w Grecji nie zrobił furory, skoro wrócił do Polski. Skoro ma umowę do końca roku to albo szybko go sprzedać, albo przedłużyć, bo inaczej kolejny odejdzie za darmo.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Masz rację. Zamiast trenować, woli imprezować. A talent ma niewątpliwie. Sprzedać, piszesz. Jasne, tylko nikt go nie chce wykupić ;)
no to przedłużyć i spróbować sprzedać później, co by minimalizować straty. Kosztował 1 mln euro, więc dobrze by było odzyskać chociaż z 40-50% tej kwoty. Chyba, że to leniwy głupek, bez widoków na zmianę podejścia (coś jak Hildaberto) - to wtedy olać, bo zostaniemy jak z Ozilem w Arsenalu.
PanMisiek, przedłużenie to też są koszty - premia za podpis, zarobki (niekoniecznie wyższe, ale przecież na dłużej) - a więc suma pieniędzy wydanych na delikwenta rośnie i potencjalnie odzyskany procent maleje
Talent niewątpliwie ma, bardzo mi się podobały jego początki w Legii taka pozytywna młodzieńcza bezczelność na boisku. Mam nadzieję że Vucović go wyprostuje i nas miło zaskoczy w tym sezonie.
~Piter
 • 1 / 1
Król Artur go ustawi jak należy.
Vuko bedzie go ustawial z jednej strony a Boruc z drugiej ;P
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
że środkowy wagonik?
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A gdzie miejsce dla Jędzy?
Porucznik
 • 0 / 1
Ciekawe czy mu się pod kopułą poprawiło , czy dalej kiełbie we łbie? Czas pokaże. Poskakać to on przy AV nie poskacze.
Pułkownik
 • 2 / 6
Idealnie pasuje do rezerw. Trzeba w końcu awansować do II ligi.
Przypuszczam ze Dominik ma inne zdanie ;P A moze w koncu ma jakies ambicje?
Marszałek Polski
 • 5 / 2
Proponuję wziąć się do pracy i patrzeć w przyszłość z optymizmem.
Papiery na granie są, trzeba tylko chłodnej glowy i profeski w działaniu. I będzie dobrze.
Chorąży
 • 2 / 3
Jeszcze pewnie odpali...a przepraszam Langil u nas już nie gra (-;
Major
 • 3 / 0
Ja bym go nie skreślał. Nagy miał różne momenty w swojej grze w Legii. Gdyby nawiązał do tych najlepszych występów, kiedy wnosił jakość i przede wszystkim co mecz dawał kilka wolnych i 1-2 karteczki dla przeciwnika, byłby wzmocnieniem składu.
Pamiętajmy jednak, że to nie jest gracz o typowej charakterystyce skrzydłowego, raczej bliżej Luquinhasa czy Karbownika, i nawet przychodził do nas jako 10-ka.
~Wro
 • 0 / 0
Jeśli kolo będzie miał opiekę psychologa to powinien zostać, umiejętności na pewno nie można mu odmówić.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ten psycholog musiał by znać węgierski. Perfekt. Inaczej nic z tego!
:-)
Podpułkownik
 • 0 / 0
40 proc, że chociaż uzupełni sklad
Generał dywizji
 • 1 / 0
40% ? Słuszna gramatura. On w to wchodzi!
Za dobry aby nie dać mu jeszcze jednej szansy, może zagryzie wargi i powalczy o skład.
Oddawać za darmo, to byłaby porażka.
Wierzę w dobre zakończenie, jak u Vesovica lub Antolica.
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Ostatnie zdanie warte każdych pieniędzy:)
Generał dywizji
 • 1 / 1
Z tymi wargami też niezłe, Nie Alaryk? ;-)))
~powerkf
 • 1 / 0
Wiem że to słabe, ale jakoś mam sentyment do tego Gościa!
może nie wszystko układało mu się po drodze ale widzę duży potencjał, mam nadzieję że dostanie szansę, bo Vuko dopiero teraz może go w 100% ocenić.
Pozdrawiam,
KF
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Życzę zaangażowania i skupienia na karierze sportowej. Rok kontraktu to niewiele. Warto pokazać się z jak najlepszej strony - dla siebie i dla Legii!
Porucznik
 • 3 / 0
Potencjał ma, reszta jest niewiadomą.
Generał
 • 6 / 2
No to lewego skrzydłowego już mamy i można zamykać :)
Odważnie :)
Generał brygady
 • 3 / 1
Czasami wzmocnienie potencjału sportowego przychodzi z najmniej spodziewanego kierunku, w tamtym sezonie Karbownik ale też skreślony Kante w tym może Dominik.

Do puki piłka w grze a raczej Dominik w Legii wszystko może się zdarzyć
Puuki swego czasu w Celiku grał, w pamiętnym dwumeczu.
Porucznik
 • 4 / 2
Fairplay
Kolejny filozof - analfabeta
Zdążyłem zapomnieć o tym obiboku. Oby go Vuko postawił do pionu, inaczej będzie kolejnym Obradoviciem, a tego nie chcemy.
Vuko da mu ostatnią szanse jestem pewny, czy ją wykorzysta to już jego sprawa
Major
 • 0 / 2
Szansę dostałby tylko wtedy jeśli byłby jakiś pomór na skrzydłach. Obstawiam, że odejdzie za jakie 500 tys euro.
500 tyś w obecnej sytuacji? Nie ma opcji, tym bardziej że ma rok kontraktu. Warto go sprawdzić w paru meczach, może zmienił podejście do pracy, gość sobie zaraz kariere zmarnuje totalnie jak się nie obudzi
Porucznik
 • 1 / 0
Gdyby ktoś chciał tyle dać, to już dawno by odszedł.
Szansę na co?
Fairplay - pomysl jeszcze raz to moze znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
Ludzie, zrozumcie że Nagy jest na tę chwilę piątym kołem u wozu w Legii. Jakby było możliwe, to by go trzeci raz wypożyczyli.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Z obowiązkiem wykupu po wypożyczeniu ;)
To żadne wzmocnienie opchać , i młody na jego miejsce.
Marszałek Polski
 • 2 / 4
Remy będzie miał z kim do klubów chodzić
Tak fajnie ten francuz się prezentował na początku , a później dostosował się do poziomu naszej ligi i częste kontuzje . Dla mnie razem z Sanogo powinien odejść.
W dwóch ostatnich meczach coś tam grał. To po jego wejściach zaczynała comolwiek pokazywać
Marszałek Polski
 • 8 / 0
Remy ma potencjał na stopera nr 1 ekstraklasy tylko co z tego
No to, że trener powinien podjąć wysiłek dotarcia do tego zawodnika a tak to gołym okiem widać, że Vukovic nie ma z nim dobrego kontaktu. Przy naprawdę wartościowym trenerze prawie wszyscy zawodnicy się rozwijają. U nas na ogół ci z mocniejszych lig z czasem zjeżdżają z poziomem do przeciętności albo i gorzej. Za to odpowiada jednak trener, by piłkarze trzymali poziom przynajmniej i dobrze się czuli w zespole.
Generał broni
 • 0 / 0
Fairplay

Być może efektem tej rozmowy było: "Dominiku, potrzebny jest Tobie reset. Jest oferta wypożyczenia do wielkiego klubu greckiego. Wierzę, że ją wykorzystasz, bo masz talent. A po powrocie pogadamy co dalej. Drzwi do nas masz otwarte."
I teraz może nadszedł ten moment? Myślę, że Antolić jest sztandarowym przykładem piłkarza, który przychodził do polskiej ligi mając określoną markę w Chorwacji, m. in. za mecze u mistrza kraju, także za dobre występy w Lidze Mistrzów. Tymczasem w Legii z biegiem czasu był coraz mocniej skreślany. Natomiast dzięki pracy u Vukovicia stał się takim liderem, jakiego oczekiwaliśmy, gdy przychodził do Legii. Martins również trzyma poziom, mimo pewnych perturbacji. Niewykluczone więc, że np. Novikovas czy Nagy, również przejdą korzystną metamorfozę.
Generał broni
 • 0 / 0
Dodam też, że wśród piłkarzy z topu mamy niejeden przykład piłkarza, który nawet u trenera utytułowanego, uznawanego za dobrego, nie rozwijał się należycie. Potrzebował zmiany otoczenia, aby wypłynąć.
Ja pisałem o Remym.
Generał broni
 • 0 / 0
Aha, rozumiem. Myślę, że Remy też nie wymyka się spod pewnych zasad. Po prostu on nie ustabilizował jeszcze formy, na co moim zdaniem spory wpływ miały też kontuzje. Nie miał w Legii od początku dłuższego czasu, gdy grał regularnie na miarę swoich możliwości.
Generał broni
 • 0 / 0
Moim zdaniem jest też jakaś fajna aura wobec Francuza. Nie wiem czy przypominasz sobie moment, w którym Wszołek po zdobyciu bramki nie ukrywał, że dedykuje ją Williamowi. Twierdząc, że Francuz wróci i pokaże klasę. Myślę, że Vuko powoli buduje Francuza, a koledzy z drużyny ten proces wspierają. Trzeba być ostrożnym w dalekosiężnych rokowaniach, w przypadku tego piłkarza. A nawet w krócej-terminowych prognozach. Ale wierzę, po tych wejściach Remy, w dwóch poprzednich meczach, że jest on naładowany dobrą energią do gry i wróci zdrowy, dając jakość drużynie.
Jeszce będą z niego ludzie. Już Vuko o to zadba.
Marszałek Polski
 • 6 / 0
"Jeszcze będą z Nagy'a ludzie"
Odcinek 6 ujęcie 3
Ale za Vuko dopiero 2.odcinek.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Oby był happy end. Cokolwiek w tej sytuacji znaczy ;)
Do trzech razy sztuka?
Możecie panowie mnie minusowac ale to gość
którego Vuko może przywrócić do " zywych"
Nagy to zawodnik waleczny , dobry w odbiorze a w ofensywie kozak . Wszystko zależy czy w końcu poukłada sobie w głowie
. Inna sprawa że trzeba mu zaufać i postawić na niego . .Byly takie czasy ze był najlepszy w Legii i napewn nie zapomniał jak się gra .
Widziałem raz zaangażowanie z jego strony kiedy w meczu z Łks grały rezerwy i on ciągnął grę a tak zero walki i chęci do gry. Oby Vuko faktycznie miał dar niebios.
Chyba jesienią Vuko też tak myślał a potem zobaczył że nie na to szans :p
Wtedy strzelił gola i miał asystę, jak chce to może...
Jeśli uporządkuje głowę i pokaże że mu zależy będzie wzmocnieniem. W innym przypadku sprzedać lub wypożyczyć by nieobciążał budżetu.
Starszy kapral
 • 5 / 2
Ja bym zostawił na okres przygotowawczy do sezonu i zobaczył co z niego bedzie
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Tak zapewne zrobią
I tak od 4 lat...
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Rok kontaktu. Warto powalczyć o nowy - jak nie tu, to w innym klubie.
Koleś z wielkim potencjałem, który marnuje swój talent. Jemu jest potrzebny, nie dobry trener, a dobry psycholog
Marszałek Polski
 • 3 / 0
Ten dobry psycholog to jest mu potrzebny od kilku lat
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Obawiam się, że trzeba po prostu... chcieć. Tu najlepszy psycholog nie pomoże.
~hdv
 • 0 / 0
najlepszy psycholog to musi być trener
Generał brygady
 • 0 / 0
No i co..
Mamy problem.
Tak naprawdę nie wiadomo co nim począć
Lepiej mieć taki problem nadmiaru niż problem niedoboru.. w jego przypadku najwyżej nic się nie zmieni.
Wiesz z Nagym problem polega na tym że sporo kosztował a ani nie ustabilizował formy na wystarczającym poziomie ani nie rokuje na korzystną sprzedaż
Można napisać o Dominiku słowami piosenki:
"po prostu bądź, po prostu bądź..."
;)
Casus Medeirosa, ogromny talent, ale niestety, nieodpowiednie podejście. Szkoda, gdyby mu się chciało, problem na skrzydle byłby rozwiązany. Tyle, że już chyba mało kto wierzy, w jego przebudzenie.
Nie ma porównania między tymi zawodnikami, tamten gra w lidze portugalskiej ten nadal od ponad 3,5 roku u nas.
Nie, nie gra w lidze portugalskiej. Został wypożyczony z Bragi do Norymbergi. Czyli tam, gdzie grał, a raczej był, w poprzednim sezonie.
Oj sorry, coś pochrzaniłem, myślałem że Braga go kupiła i wypożyczyła z powrotem do Norymbergi. A jednak Braga go wypożyczyła i faktycznie, będzie grał w lidze portugalskiej, no właśnie.. chyba, skoro w 2.Bundeslidze miał z tym sporo problemów.
Będzie tam mieszkał czy tylko prosto z podróży wpadł?
Przechodził z tragarzami...
Podpułkownik
 • 0 / 1
Tak z przypadkiem z tragarzami?
Podpułkownik
 • 0 / 0
Przecież jest was czterech.......
Moze tylko przelotem i idzie gdzieś dalej?
Podpułkownik
 • 4 / 1
Problemy z podejściem do zawodu, choć talent ma. Vuko ma podejście do ludzi, jest szansa, że uda mu się dotrzeć do głowy Dominika. Jeśli nawet Vuko nie da rady, to nic z tego już nie będzie...
Vuko już chyba jesienią bezskutecznie starał się ustawić go do pionu.
rok temu Genua chciała go kupić za 1,5 mln euro, my uparliśmy się na 2,5 mln, teraz fajnie by było dostać połowę tego co proponowali włosi.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Jakby się ogarnął to jest i 1,5 realne
był aż do niedawna rekordem transferowym Legii, niestety jeszcze nie odpalił, choć umiejętności ma duże, szkoda by było oddać go bez zwrócenia kosztów
Szkoda gościa, jeszcze półtora roku temu nie wyobrażałem sobie pierwszego składu Legii bez Nagy'a a teraz jest mi kompletnie obojętny. Nagy w formie, skupiony na futbolu to duże wzmocnienie ale z takim podejściem jakie prezentował choćby jesienią u Vuko sobie nie pogra i pewnie znowu wypożyczenie do końca kontraktu...
Podporucznik
 • 3 / 0
Chcielismy skrzydlowego no to mamy skrzydlowego.
Major
 • 1 / 7
W Panath gral dobrze .
Trzeba pamiętać, że grecka liga przewyższa extraklasa o kilka poziomów.
Będą problemy z jego sprzedażą
Za pół roku może podpisać kontrakt z kim chce bez odstępnego. W ubiegłe wakacje chcieli go z ligi węgierskiej
Dawali 800 tys euro ale My chcieliśmy 1.5 mln
Młodszy chorąży
 • 6 / 2
Liga grecka prezentuje podobny poziom co polska. Grecy stoczyli się po kryzysie finansowym. Wystarczy sobie przypomnieć jaki poziom prezentował w ubiegłym roku Atromitos.
Porucznik
 • 2 / 2
O kilka poziomów?? No nie żartuj.poziom przybliżony, tylko troszkę większe sianko w klubach , naoewno tych z czołówki
To zobacz jaki poziom prezentowali Cracovia, Piast etc.... Problemy z przejściem 1rundy.
Liga grecka poziomem jak polska? Naprawdę kiepski dowcip!
Major
 • 4 / 0
Znachor
Zamiast mnie minusowac
Spójrz na ranking Uefa klubowy
Lata 2017/18
Grecja 5.100
Polska 2.125
2019/20
Grecja 4.900
Polska 2.100
Poza tym jakie to wielkie kluby w kwalifikacjach dominowały w ubr
Cracovia? Klub z miasteczka 20 tysięcznego Słowacja zbieranina dzieciaków budżet 2 mln euro
Piast? Mistrz Polski eliminowane przez klub z Łotwy
Zejdzcie z tyc
Tej mitomanskiej mentalności
Extraklasa to klubowa prowincja Europy zaścianek
Major
 • 2 / 0
Tak tak
Spójrz na ranking Uefa zanim coś napiszesz .
Tak tak u nas są świetne wyniki w pucharach , że aż mistrz Polski Piast nie przechodzi pierwszej rundy wstępnej!!! A i Cracovia a i Lechia ile wygraly meczów w ubr w pucharach
Acha u nas w extraklasie grają kluby pokroju Olympiakos czy AEK albo z osiągnięciami w historii jaka Panatha
Major
 • 2 / 0
Pio
Spójrz na wyniki w pucharach a potem oceniaj .
Spójrz kto eliminowal mistrza Polski Piast i Cracovie
Najpierw myśl
Rany, niech go ktoś już zabierze
Chorąży
 • 5 / 1
Dla niego to ostatnia szansa na poważne podejście do sportu. Niestety kolejny gracz który udowadnia że sam talent to za mało....
Major
 • 7 / 12
Wolę go niż Cholewiaka.
Jeśli prezentują podobny poziom, to wolę rodaka Polaka.
Nagy nawet mając kompletnie wyj****e prezentuje wyższy poziom piłkarski niż z********acz zadaniowiec walczak Cholewiak.
Młodszy chorąży
 • 9 / 1
Przez to jego "wyj****ie" padła bramka w Glasgow :(
Młodszy chorąży
 • 5 / 3
No i jest obiecany Vuko piąty transfer:

1) Mladenovic
2) Juranovic
3) Lopes
4) Boruc
5) Nagy

:)
Generał broni
 • 1 / 1
Dobry żart :-)
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Nawet skrzydłowy
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Na papierze (prawie) wszystko się zgadza :)))
Generał broni
 • 8 / 0
Po formie jaką Dominik zaprezentował jesienią za uśmiech losu uznać może wypożyczenie do Panathinaikosu(nawet jeśli ten wielki klub ma teraz problemy) i możliwość regularnej gry tamże. Czy wykorzystał szansę? Chyba nie do końca, jeżeli Grecy nie zechcieli go tam zatrzymać. Ale może nie na tyle słabo, żeby był stracony?
Jeżeli na cokolwiek jeszcze w Legii liczy, to musi bardzo szybko dojść do siebie i zasuwać nie za dwóch, a za trzech.
Generał dywizji
 • 3 / 1
Obecnie bez szans na pierwszą drużynę.
Nagy zmotywowany jest super grajkiem
Kapitan
 • 2 / 1
O i jest ten oczekiwany skrzydłowy.
Podporucznik
 • 5 / 0
Potencjał ma, ale jakoś nie potrafi go wykorzystać. Może Vuko do niego trafi?
Tego asa to by mogli pożegnać.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Tylko kto go kupi?
Marszałek Polski
 • 7 / 1
Dorosnie w końcu i zacznie się koncentrować na swojej grze
Marszałek Polski
 • 3 / 1
Obyś się nie mylił.
Marszałek Polski
 • 2 / 2
Jak co roku
A kiedy dorosnie? ;P