112'
119'
120'
  • 122'
    Koniec. Legia przegrała po dogrywce 0:2 z Omonią Nikozja i odpadła z walki o fazę grupową Ligi Mistrzów
  • 122'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 120'
    Kante zabrał się do kontry, lecz niedokładnie zagrał na prawe skrzydło
  • 119'
    Żółty kartonik dla Slisza
  • 118'
    Kontra Omonii. Asante oddał strzał zza pola karnego, lecz Boruc popisał się skuteczną interwencją
  • 117'
    Piłkarze Omonii spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 116'
    Kante sfaulowany na połowie Legii
  • 113'
    Kiko za Thiago
  • 111'
    Rzut wolny dla Omonii, z prawej strony boiska
  • 110'
    Karbownik sfaulował Gomeza w bocznym sektorze boiska
  • 109'
    Martins za kontuzjowanego Wieteskę
  • 108'
    Asante dośrodkował w pole karne z prawej strony, a piłkę w siatce na dalszym słupku umieścił Thiago
  • 107'
    2:0 dla Omonii...
  • 106'
    Rozpoczęła się II część dogrywki!
  • 108'
    Koniec pierwszej części dogrywki. Legia przegrywa z Omonią 0:1 po trafieniu Gomeza z rzutu karnego
  • 106'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej części dogrywki
  • 106'
    Karbownik dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła. Po chwili sędzia odgwizdał faul w ataku Kante
  • 105'
    Żółta kartka dla Gomeza za faul na Luquinhasie
  • 104'
    Thiago ruszył środkiem boiska i próbował zagrać w pole karne do Durisa. Podanie przeciął Jędrzejczyk
  • 103'
    Zmiana w Omonii. Mavrias za Gomesa
  • 103'
    Zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym Legii. Luquinhas zagrał wzdłuż "szesnastki" do Kante. Napastnik Legii próbował oddać strzał, ale przewrócił się po kontakcie z rywalem. Sędzia nie użył gwizdka
  • 101'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki, a piłkę - przy dalszym słupku - przejął jeden z przeciwników
  • 99'
    Lecjaks powstrzymał Luquinhasa na prawym skrzydle. Grę z "piątki" wznowi Fabiano
  • 97'
    Kante oddał płaski strzał z prawej strony boiska, który został zablokowany
  • 95'
    Żółta kartka dla Luquinhasa za faul w środku pola
  • 95'
    Kapustka powalczył w odbiorze. Po chwili sędzia odgwizdał rzut wolny dla Legii
  • 93'
    1:0 dla Omonii... Gomez wykorzystał rzut karny
  • 92'
    Rzut karny dla Omonii. Zdaniem arbitra, Jędrzejczyk sfaulował rywala w "szesnastce" Legii
  • 91'
    Przed nami I część dogrywki!
  • 90+9'
    Koniec drugiej połowy, ale to nie koniec meczu. Po 90 minutach mamy bezbramkowy remis. Przed nami dogrywka
  • 90+2'
    Mladenović wybił piłkę po centrze Thiago z rzutu rożnego
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Thiago główkował obok bramki
  • 89'
    Kante był osaczony przez kilku zawodników Omonii. Wbiegł w pole karne i oddał strzał, który został zablokowany
  • 87'
    Antolić dośrodkował z rzutu wolnego, w kierunku dalszego słupka. A po chwili Kante - który był kryty przez rywala - główkował ponad poprzeczką
  • 86'
    Luquinhas sfaulowany na połowie Omonii. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 85'
    Niedokładne dośrodkowanie Thiago z rzutu rożnego. Boruc wznowi grę z "piątki"
  • 85'
    Luquinhas pobiegł prawą stroną i zagrał w pole karne do Kante. Napastnik Legii wycofał piłkę do Kapustki, który został jednak nabity przez obrońcę Omonii. Grę wznowi Fabiano
  • 83'
    Antolić zagrał do Luquinhasa, a ten chciał podać w "szesnastkę" do Kante. Było to jednak nieudane zagranie
  • 82'
    Gomez zagrał na lewe skrzydło do Lecjaksa. Boczny obrońca dośrodkował w pole karne Legii, w kierunku bliższego słupka, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 79'
    Kapustka za Rosołka
  • 78'
    Asante dobrze dośrodkował z prawej flanki, a Boruc popisał się skuteczną interwencją i wybił piłkę poza pole karne Legii
  • 76'
    Zmiana w Omonii. Asante za Tzioni'ego
  • 76'
    Jędrzejczyk zablokował uderzenie jednego z przeciwników
  • 74'
    Mladenović dośrodkował z rogu w kierunku bliższego słupka, przy którym był m.in. Jędrzejczyk. Ostatecznie grę wznowi bramkarz Omonii
  • 74'
    Najpierw strzał Kante został zablokowany, a po chwili uderzenie Mladenovicia obronił Fabiano. Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 73'
    Luquinhas powstrzymał Thiago w polu karnym gospodarzy
  • 72'
    Niezła centra Karbownika w "szesnastkę' Omonii. Kante próbował oddać strzał z głowy, ale ostatecznie przyjezdni wybili piłkę
  • 71'
    Było groźnie, Jeden z rywali wbiegł w pole karne z lewej strony i uderzył w kierunku dalszego słupka. Piłka o włos minęła bramkę Legii
  • 71'
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Gomez, ale jeden z legionistów zablokował strzał rywala
  • 70'
    Gomes podał w pole karne do Durisa, lecz Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 69'
    Luquinhas zagrał do Kante. Napastnik Legii znalazł się przed polem karnym i zdecydował się na strzał z powietrza, który poszybował ponad bramką
  • 68'
    Aut dla Legii, na połowie Omonii
  • 66'
    Wieteska wybił piłkę poza linię boczną. Obrońca skutecznie powstrzymał dwóch rywali, którzy znaleźli się w "szesnastce" Legii
  • 65'
    Gomez zacentrował z rogu. Zrobiło się zamieszanie, a piłka trafiła w poprzeczkę
  • 64'
    Thiago dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłka wyszła poza pole karne Legii. Przeciwnicy szybko zdołali ją przechwycić i wywalczyli kolejny korner
  • 63'
    Rzut rożny dla Omonii. Wieteska zablokował strzał piłkarza drużyny przeciwnej
  • 62'
    Lecjaks dośrodkował z lewej strony boiska, ale centra okazała się zbyt mocna
  • 61'
    Druga zmiana w Legii. Kante zastąpił Pekharta
  • 60'
    Wieteska za Gwilię
  • 60'
    Mladenović otrzymał podanie z głębi pola, wbiegł w "szesnastkę" Omonii, ale został powstrzymany przez rywala
  • 57'
    Legia gra w osłabieniu. Lewczuk został napomniany drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. Stoper sfaulował jednego z rywali, blisko pola karnego "Wojskowych"
  • 56'
    Rzut wolny dla gości, z lewej strony boiska
  • 56'
    Karbownik pobiegł prawą stroną, próbował zbiegać do środka, ale został powstrzymany przez dwóch zawodników Omonii
  • 54'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, a piłka - po małym zamieszaniu - trafiła w słupek!
  • 53'
    Luquinhas wbiegł w pole karne i wycofał zagranie do Gwilii. Pomocnik oddał strzał. Piłka odbiła się od rywala i wyszła poza linię końcową. Będzie korner
  • 51'
    Skuteczny wślizg Jędrzejczyka. Środkowy obrońca Legii powstrzymał rozpędzonego rywala na skrzydle
  • 50'
    Antolić sfaulowany w środku pola
  • 50'
    Antolić zagrał do Mladenovicia, który miękko dośrodkował, lecz rywale oddalili zagrożenie
  • 49'
    Luftner wybił centrę Mladenovicia z lewej flanki
  • 49'
    Lewczuk dobrze powstrzymał Thiago przed polem karnym Legii
  • 48'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 46'
    Luquinhas zablokował dośrodkowanie Lecjaksa
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Omonią. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Mladenović dobrze przejął piłkę na połowie Legii
  • 43'
    Niedokładne dośrodkowanie Thiago, z rzutu rożnego. Przy piłce Boruc
  • 43'
    Ważna interwencja Rosołka w polu karnym Legii. Zawodnik "Wojskowych" popisał się skutecznym wślizgiem i wygarnął piłkę spod nóg rywala. Korner dla Omonii
  • 42'
    Korner dla gości. Gomez dośrodkował, ale Boruc spokojnie złapał piłkę
  • 42'
    Gomez uderzył zza pola karnego, z lewej nogi. Boruc wybronił uderzenie, zbił piłkę poza linię końcową
  • 41'
    Lecjaks nieźle wypatrzył Bautheaca w polu karnym. Skrzydłowy dopadł do piłki, ale uderzył bardzo niecelnie
  • 40'
    Gwilia sfaulował Gomeza na połowie Omonii
  • 40'
    Gra toczy się w środku pola
  • 38'
    Bautheac dośrodkował z lewej nogi, z prawego skrzydła, ale Slisz wybił piłkę głową
  • 36'
    Karbownik sfaulowany na połowie Legii, w bocznym sektorze boiska. Grę wznowi Boruc
  • 35'
    Żółta kartka dla Lewczuka. Stoper Legii sfaulował rozpędzonego rywala
  • 34'
    Rzut wolny dla Legii. Mladenović zacentrował w pole karne na dalszy słupek. Rywale wybili piłkę z własnego pola karnego
  • 33'
    Tym razem Gomes ukarany żółtym kartonikiem, za faul na Gwilii
  • 32'
    Żółta kartka dla Thiago za faul w środkowej strefie boiska
  • 31'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola
  • 30'
    Rosołek dośrodkował z prawej strony boiska, lecz rywale wybili piłkę z "szesnastki"
  • 29'
    Lewczuk nieprzepisowo powstrzymany przez rywala, w pobliżu pola karnego Legii
  • 28'
    Legioniści od razu wznowili grę
  • 28'
    Luquinhas sfaulowany na lewym skrzydle. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 27'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Omonii! Mladenović zacentrował z lewej strony w pole karne, a Rosołek główkował w kierunku dalszego słupka. Jeden z rywali był przy linii bramkowej i wybił futbolówkę. Po chwili uderzył Gwilia, ale jego strzał został zablokowany
  • 25'
    Jędrzejczyk sfaulował Durisa w bocznym sektorze boiska. Omonia szybko wznowiła grę
  • 24'
    Przechwyt Gwilii w środkowej strefie boiska. Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 23'
    Gomez dograł piłkę z rogu w kierunku bliższego słupka, lecz legioniści byli czujni
  • 22'
    Rzut rożny dla przyjezdnych
  • 22'
    Bautheac dośrodkował w pełnym biegu, z prawego skrzydła, ale Lewczuk był na posterunku i wybił piłkę poza linię boczną
  • 21'
    Mladenović zacentrował z rzutu wolnego, z lewej strony boiska. Faul w ataku popełnił jednak Pekhart. Napastnik Legii nieprzepisowo powstrzymał Luftnera
  • 19'
    Mladenović przejął piłkę w obronie i został sfaulowany. Grę wznowi Boruc
  • 19'
    Dośrodkowanie Thiago z rzutu rożnego. Boruc wybił piłkę poza pole karne. Jeden z graczy Omonii oddał strzał, który został zablokowany przez legionistów
  • 18'
    Thiago zagrał na skrzydło do Lecjaksa, który próbował dośrodkować w "szesnastkę'. Rywale wywalczyli korner
  • 17'
    Pekhart przejął piłkę na połowie Omonii, ale rywale dość szybko go powstrzymali. Czeski snajper znalazł się w trudnej sytuacji, miał przed sobą kilku zawodników drużyny przeciwnej
  • 15'
    Antolić przerzucił ciężar gry na prawą stronę. Piłkę przejął Luquinhas. Pomocnik zbiegł do środka i chciał zagrać prostopadle, w pole karne, do Gwilii. Zagranie okazało się trochę za mocne
  • 14'
    Karbownik wbiegł w "szesnastkę" gości, ale został osaczony przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 13'
    Bautheaca dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne. Piłka trafiła pod nogi Lecjaksa. Lewy obrońca Omonii oddał strzał, który zablokował Luquinhas
  • 12'
    Rosołek sfaulował Bautheaca w środku pola
  • 11'
    Pekhart uderzył obok bramki, po centrze z prawej strony
  • 10'
    Antolić podał prostopadle do Mladenovicia, który dośrodkował z lewej flanki. Przeciwnicy wybili piłkę z własnej "szesnastki"
  • 8'
    Luquinhas znalazł się po prawej stronie boiska. Brazylijczyk podał do Antolicia, który uderzył z lewej nogi, zza pola karnego, obok bramki
  • 8'
    Lecjaks zagrał na środek boiska do Gomesa, a ten chciał miękko dośrodkować w "szesnastkę" Legii. Piłkę spokojnie złapał Boruc
  • 6'
    Karbownik otrzymał podanie z głębi pola i dośrodkował w pole karne z prawej flanki. Na piłkę czyhał Pekhart, ale jeden ze stoperów oddalił zagrożenie, wybijając futbolówkę głową
  • 4'
    Lecjaks nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Aut dla Legii, na wysokości własnego pola karnego
  • 3'
    Bautheac popędził prawą stroną i wbiegł w pole karne. Skrzydłowy zagrał do Gomeza, którego strzał został zablokowany przez legionistów
  • 3'
    Antolić zacentrował z rzutu wolnego w kierunku dalszego słupka. Ostatecznie rywale wybili piłkę
  • 2'
    Pekhart sfaulowany na połowie Omonii. Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska
  • 1'
  • Zaraz zaczynamy!
  • Obie drużyny już na murawie!
  • Ławka: Cierzniak, Wieteska, Stolarski, Rocha, Kante, Martins, Kapustka
  • Skład Legii: Boruc - Karbownik, Jędrzejczyk, Lewczuk, Mladenović - Rosołek, Slisz, Antolić, Luquinhas - Gwilia - Pekhart!
  • Henning Berg pracował w Legii niespełna 22 miesiące. Kogo uczył podstaw, komu zakazał dryblingów, z kogo zrobił napastnika. Który z jego współpracowników był nazywany instruktorem damskiego fitnessu. Którego zawodnika nie chciał, a życie pokazało, że bardzo się pomylił - Szczegóły
  • Najbliższy rywal Legii może pochwalić się wieloma trofeami na krajowym podwórku, jednak nigdy nie udało mu się zagrać w fazie grupowej europejskich pucharów. LINK
  • Przeczytajcie również o ostatnim treningu Legii i Omonii, przed meczem
  • Jakie są mocne i słabe strony Cypryjczyków? Więcej TUTAJ
  • W środę wieczorem Henning Berg wróci na ławkę rezerwowych na Legii, ale tym razem na tę dla gości. Dlaczego w Legii skończył źle, skoro przez tyle czasu było tak dobrze? Szczegóły
  • Co, przed środowym meczem, powiedzieli trenerzy obu drużyn: Aleksandar Vuković (LINK) i Henning Berg (LINK)? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godzinie 20:00 rozpocznie się mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a Omonią Nikozja!
Legia WarszawaOmonia Nikozja
31'

31' Thiago

33'

33' Vitor Gomes

35'
57'
76'

76' Ernest Asante za Marinos Tzioni

92'

92' Jordi Gomez

95'
103'

103' Charis Mavrias za Vitor Gomes