80'
83'
85'
  • 90+3'
    Koniec! Legia wygrała 5:2 z Wisłą Płock! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Lider w Warszawie!
  • 90+2'
    Garcia znalazł się po lewej stronie boiska, był naciskany przez Jędrzejczyka, który skutecznie go powstrzymał
  • 90+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 90+1'
    Miszta pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rogu
  • 90'
    Susnjara wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał dośrodkować - jego centra została zablokowana. Piłkarz Wisły wywalczył rzut rożny dla przeciwników
  • 89'
    Żółta kartka dla trenera Wisły, Radosława Sobolewskiego
  • 88'
    Rzut wolny dla gości. Szwoch dośrodkował z lewej strony na prawą stronę pola karnego. Rzeźniczak zgrał piłkę na dalszy słupek. Ostatecznie, po zamieszaniu, Uryga sfaulował Kostorza
  • 87'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 85'
    Włodarczyk zastąpił Kapustkę
  • 84'
    Kapustka oddał płaski strzał z prawej nogi, z 15. metra, w kierunku dalszego słupka. Pomocnik Legii trafił w słupek!
  • 83'
    Dwie zmiany w Legii. Skibicki i Gwilia za Luqunhasa i Martinsa
  • 81'
    Po zagraniu z głębi pola, Kostorz pojawił się po prawej stronie pola karnego. Młodzieżowiec zagrał wzdłuż "szesnastki", a nadbiegający Luquinhas oddał strzał z głowy i skierował piłkę do pustej bramki
  • 80'
    5:2 dla Legii! Luquinhas!
  • 79'
    Luquinhas do Mladenovicia, który pobiegł lewą flanką i szukał Kostorza. Piłkę przechwycili przeciwnicy
  • 78'
    Przechwyt Wieteski w środkowej strefie boiska. Legioniści zabrali się do kontry, lecz Rzeźniczak zastopował akcję tuż przed "szesnastką"
  • 77'
    Kostorz za Lopesa
  • 77'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry - Martins wycofał do Mladenovicia, który dośrodkował, ale Rzeźniczak wybił piłkę poza pole karne
  • 76'
    Luquinhas sfaulowany przez Zbozienia, w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla stołecznego klubu, z lewej strony
  • 75'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki na prawą stronę pola karnego, ale Garcia był czujny w obronie i oddalił zagrożenie
  • 74'
    Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek - Zbozień oddał mocny strzał z głowy, który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 74'
    Korner dla gości
  • 73'
    Wieteska zastopował akcję Wisły, wybił piłkę na aut
  • 73'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, na piłkę czyhał m.in. Jędrzejczyk, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 72'
    Slisz zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, ale Kamiński świetnie wybił strzał
  • 71'
    Rzut wolny dla Legii, do bramki Wisły ok. 25. metrów
  • 71'
    Kapustka przechwycił piłkę na połowie Wisły, moment później Garcia sfaulował Luquinhasa i został napomniany żółtą kartką
  • 70'
    Kapustka otrzymał podanie na prawe skrzydło. Zawodnik Legii próbował dośrodkować - piłka odbiła się od piłkarza Wisły i została przechwycona przez Kamińskiego
  • 69'
    Luquinhas do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne - Lopes uderzył z głowy, ale Kamiński popisał się udaną interwencją
  • 68'
    Warszawiacy wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 67'
    Lopes sfaulowany przez Urygę, w środku pola
  • 67'
    Susnjara sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 66'
    Martins dośrodkował z rzutu wolnego, z lewej trony boiska. Portugalczyk zagrał na dalszy słupek - tam pojawił się Jędrzejczyk, który nie zdołał jednak musnąć piłki
  • 64'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 61'
    Juranović dobrze popracował w obronie. Potem warszawiacy zabrali się do kontry - Mladenović wbiegł w pole karne i miękko dośrodkował, ale zawodnik Wisły musnął piłkę, przez co Lopes do niej nie dotarł
  • 59'
    Szwoch nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 59'
    Mladenović zacentrował z lewej flanki na bliższy słupek, a Rzeźniczak wybił piłkę poza pole karne
  • 59'
    Lagator próbował przerzucić piłkę na lewą stronę, do Sosnjary, ale Jędrzejczyk popisał się skuteczną interwencją
  • 58'
    Martins dośrodkował z rzutu wolnego na środek pola karnego. Wieteska próbował oddać strzał z głowy, ale piłka trafiła w Kamińskiego, a po chwili został wybita poza "szesnastkę"
  • 57'
    Mladenović podłączył się do ofensywy i został sfaulowany przez piłkarza Wisły. Rzut wolny dla "Wojskowych", z lewej strony boiska
  • 55'
  • 54'
    Mladenović sfaulowany przez Szwocha, w bocznym sektorze boiska
  • 54'
    Zbozień wyrzucił piłkę z autu w pole karne, ale legioniści zażegnali niebezpieczeństwo
  • 51'
    Martins sfaulowany przez Lesniaka w środku pola
  • 51'
    Kapustka pojawił się po prawej stronie pola karnego i kapitalnie, płasko zagrał na dalszy słupek do Luquinhasa, który dopełnił formalności z bliskiej odległości. Legia prowadzi 4:2!
  • 50'
    Gool dla Legii! 4:2! Luquinhas!
  • 47'
    Lewandowski i Susnjara za Rogozińskiego i Tuszyńskiego
  • 47'
    Mamy debiut. Szabanow zmienił Wszołka
  • 46'
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 3:2 z Wisłą Płock
  • 45+5'
    Goście przechwycili piłkę w bocznym sektorze boiska. Rogoziński pojawił się po prawej stronie pola karnego, wycofał do Lesniaka, który umieścił futbolówkę w siatce po strzale w kierunku bliższego słupka
  • 45+3'
    Drugi gol dla Wisły... Lesniak
  • 45+1'
    Lagotor podał na prawą stronę do Zbozienia - zagranie okazało się za mocne
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Rywale mieli stały fragment gry. Zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym Legii. Rzeźniczak sprytnie zagrał piłkę na dalszy słupek, potem legioniści zdołali się wybronić, ale, ostatecznie, piłkę w siatce umieścił Lagator
  • 43'
    Bramka dla Wisły. Lagator
  • 43'
    Wszystko zaczęło się od przechwytu Kapustki w środku pola. Moment później Juranović dośrodkował z prawej strony w pole karne - Lopes uderzył z głowy, Kamiński "wypluł" piłkę przed siebie, a Mladenović pojawił się na dalszym słupku i zamknął akcję po strzale z najbliższej odległości
  • 41'
    3:0! Mladenović!
  • 40'
    Slisz otrzymał płaskie podanie w pole karne, lecz bliżej do piłki miał Kamiński, który spokojnie ją przechwycił
  • 40'
    Luquinhas pojawił się na prawym skrzydle, został osaczony przez dwóch rywali, ale wywalczył aut
  • 39'
    Szwoch zbiegł z prawej strony do środka i miękko zagrał do Tuszyńskiego, który pojawił się po prawej stronie pola karnego. Napastnik Wisły próbował zagrać wzdłuż "szesnastki". Sędzia odgwizdał jednak spalony
  • 38'
    Wisła wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 37'
    Jędrzejczyk dobrze uprzedził Tuszyńskiego w bocznym sektorze boiska
  • 36'
    Mladenović może kontynuować grę
  • 35'
    Przerwa w grze. Mladenović korzysta z pomocy lekarzy
  • 35'
    Żółta kartka dla Rogozińskiego, który sfaulował Rogozińskiego w środku pola
  • 34'
    Juranović sfaulowany na połowie Legii
  • 33'
    Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego na bliższy słupek, ale Wieteska dobrze się zachował - skutecznie wybił piłkę
  • 32'
    Rzeźniczak został sfaulowany przez Mladenovicia. Rzut wolny dla gości, z lewej strony boiska
  • 32'
    Szwoch zacentrował z rogu, lecz warszawiacy wybili piłkę poza pole karne
  • 32'
    Zbozień zagrał do Szwocha, który pojawił się po prawej stronie i był naciskany przez Jędrzejczyka. Wisła ma rzut rożny
  • 31'
    Rogoziński na spalonym
  • 31'
    Garcia pobiegł lewą flanką, wbiegł w "szesnastkę", ale legioniści wyszli z opresji
  • 30'
    Wszołek dośrodkował w pole karne z prawej strony, lecz - ostatecznie, po małym zamieszaniu - Kamiński spokojnie złapał piłkę
  • 28'
    Kapustka sprytnie wbiegł w pole karne z prawej strony, szukał Lopesa, ale podanie zostało przecięte przez "Nafciarzy"
  • 28'
    Juranović chciał zagrać piłkę do Lopesa - podanie okazało się za mocne i zostało przechwycone przez Kamińskiego
  • 27'
    Wszołek zagrał wzdłuż boiska, na 17. metr, do Luquinhasa. Brazylijczyk chciał podać na prawą stronę "szesnastki" do Wszołka, ale rywale przechwycili futbolówkę
  • 25'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego - Lopes szukał miejsca do oddania strzału z głowy, ale, ostatecznie, Rzeźniczak oddalił zagrożenie
  • 24'
    Kapustka oddał strzał z 20. metra - piłka odbiła się od Urygi, a Kamiński musiał się nieco nagimnastykować, aby wybić ją na rzut rożny. Korner dla "Wojskowych"
  • 24'
    Luquinhas dośrodkował z prawej strony, ale płocczanie wybili piłkę poza pole karne
  • 23'
    Martins zdecydował się na strzał zza "szesnastki", ale został zablokowany przez Urygę
  • 23'
  • 22'
    Slisz dokładnie przerzucił piłkę na prawą stronę do Wszołka, który zacentrował w pole karne - futbolówkę złapał Kamiński, bramkarz Wisły
  • 21'
    Warszawiacy wyszli spod pressingu na własnej połowie. Po chwili Juranović podłączył się do ofensywy, podał do Wszołka, ale ten został jednak powstrzymany przez Garcię
  • 19'
    Garcia płasko dograł w pole karne z lewej flanki, ale legioniści spokojnie przechwycili piłkę na 9. metrze
  • 19'
    Szwoch zacentrował z prawej strony boiska, z rzutu wolnego, na dalszy słupek. Ostatecznie, przeciwnicy wywalczyli rzut rożny, ale warszawiacy oddalili zagrożenie
  • 18'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka
  • 17'
    Martins zagrał na lewą stronę do Mladenovicia, który dośrodkował na prawą stronę pola karnego. Tam pojawił się Kapustka, który dopadł do piłki i oddał płaski, skuteczny strzał w kierunku bliższego słupka. 2:0 dla "Wojskowych"!
  • 16'
    2:0 dla Legii! Kapustka!
  • 14'
    Kapustka zbiegł z prawej strony do środka, ale stracił piłkę, a następnie - na 30. metrze - sfaulował piłkarza Wisły
  • 12'
    Luquinhas otrzymał dobre podanie w boczny sektor. Brazylijczyk wbiegł w pole karne z lewej strony i wycofał piłkę do Lopesa, ten podał do Wszołka, którego płaskie uderzenie z 5. metra, z prawej strony "szesnastki", zostało obronione
  • 11'
    Goool! Mladenović pewnie wykorzystał rzut karny! 1:0 dla Legii!
  • 10'
    Rzut karny dla Legii! Mladenović dośrodkował piłkę w "szesnastkę", a Wszołek sfaulowany przez Rogozińskiego
  • 8'
    Zrobiło się zamieszanie na połowie Legii. Miszta wybił piłkę pod nogi Szwocha. Mimo że chwilę wcześniej Tuszyński był na spalonym, to Jędrzejczyk został napomniany żółtą kartką za faul na 18. metrze na napastniku Wisły
  • 6'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie, goście starają się stosować wysoki pressing
  • 5'
    Szwoch zacentrował z rzutu rożnego na dalszy słupek, ale legioniści wyszli z opresji i zabrali się do kontry. Luquinhas pobiegł lewą stroną, ale został powstrzymany przez przeciwnika
  • 3'
    Kapustka sfaulował Rogozińskiego w środku pola
  • 2'
    Rywale próbowali skonstruować akcję prawą stroną. Po chwili dośrodkowanie z bocznego sektora zostało spokojnie przechwycone przez Misztę
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Cierzniak, Hołownia, Szabanow, Gwilia, Skibicki, Valencia, Kostorz, Włodarczyk, Yaxshiboyev
  • Skład Legii na mecz z Wisłą Płock: Miszta – Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk – Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović – Kapustka, Lopes, Luquinhas
  • - Zawsze będę bardzo dobrze wspominał Legię. To klub, dzięki któremu wypłynąłem, który gdzieś mnie wynalazł i ukształtował jako zawodnika. Wcale nie byłem już młody, miałem 18 lat, a – tak naprawdę – wszystko, co dobre, zaczęło się w Legii – mówił w rozmowie z Legia.Net Damian Zbozień, piłkarz Wisły Płock, który w przeszłości reprezentował warszawski zespół. CAŁOŚĆ
  • Co, przed sobotnim meczem, mówili trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Radosław Sobolewski (LINK)? Sprawdźcie!
  • Na tę chwilę Legia plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji ligowej - zdobyła 33 punkty w 17 spotkaniach. Do aktualnego lidera, Pogoni Szczecin, traci dwa "oczka". Przed rozpoczęciem 18. kolejki, Wisła zajmowała dziewiąte miejsce z dorobkiem 22 punktów w szesnastu grach
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się mecz 18. kolejki ligowej pomiędzy Legią a Wisłą Płock
Legia WarszawaWisła Płock
10'
34'

34' Kacper Rogoziński

43'

43' Dusan Lagator

45'

45' Filip Lesniak

46'

46' Mateusz Lewandowski za Patryk Tuszyński

46' Luka Susnjara za Kacper Rogoziński

49'
71'

71' Angel Garcia Cabezali