Liga Mistrzów 2018/2019 - I runda eiliminacyjna

66'
72'
89'
  • 90+4'
    Koniec meczu! Legia wygrywa z Cork City 3:0 po golach Kante, Radovicia oraz Carlitosa.
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+3'
    Legioniści w natarciu! Szukał dośrodkowaniem Nagya Carlitos, jednak piłka nie trafiła do Węgra. Obrońcy wybili futbolówkę pod nogi Rado, który oddał strzał zza pola karnego. Niestety niecelny
  • 90'
    Wreszcie wzorcowy kontratak w wykonaniu legionistów! Radović dograł do świetnie ustawionego Carlitosa, który nabrał obrońcę i strzelił wprost obok bezradnego bramkarza Cork! 3:0! Debiutancki gol zawodnika z numerem 27!
  • 88'
    Zabawił się Carlitos z rywalami, jednak nic z tego nie wyszło
  • 88'
    CARLITOS! 3:0!
  • 87'
    Kanonada legionistów. Najpierw rajd przeprowadził Carlitos, który szukał na piątym metrze Radovicia, po chwili zablokowany strzał Mączyńskiego i bomba w wykonaniu Cafu - niestety był to niecelny strzał
  • 85'
    Kibice śpiewają "Mazurek Dąbrowskiego"
  • 84'
    Sporo nonszalancji teraz w grze legionistów, którzy dwukrotnie wyszli czwórką z kontratakiem. W pierwszej sytuacji na spalonym był Radovic, a w drugiej niedokładnie piętą zagrywał do Carlitosa Nagy
  • 79'
    Potrójna zmiana w drużynie gości: schodzą Cummins, McNamee, Beattie, a w ich miejsce Kane, Sadlier, O'Hanlon
  • 77'
    Vesović nie wykorzystuje stuprocentowej okazji! Aj! Czarnogórzec znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale w pojedynku górą okazał się Cheerie!
  • 76'
    Do wejścia szykują się Sadlier i O'Hanlon
  • 73'
    W samo okienko! Rado! 2:0!
  • 72'
    Rado faulowany w polu karnym! Rzut karny!
  • 71'
    Niebezpiecznie było pod bramką Legii, jednak sytuację w ostatniej chwili wyjaśnił Astiz
  • 69'
    W miejsce Wieteski na boisku melduje się powracający po kontuzji Antolić
  • 69'
    W tym momencie Legia w obronie gra standardową czwórką. Parę stoperów tworzą Astiz i Remy
  • 66'
    Wieteska sygnalizuje, że potrzebuję zmiany
  • 65'
    Astiz nieprzepisowo zatrzymuje Sheeparda i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 63'
    Kante przyjmował piłkę piętą, a po chwili został powalony przez przeciwnika. Gwizdek sędziego jednak milczy
  • 63'
    Zmiana w Legii. Boisko opuszcza Kante, a w jego miejsce Carlitos
  • 62'
    Przy ławce Legii z kolei ponownie okazane niezadowolenie z decyzji arbitra
  • 61'
    Ponownie okazja na rozegranie z rzutu wolnego przez Legię niemal z tego samego miejsca. Faulowany tym razem był jednak Radović
  • 60'
    Kombinacyjna próba rozegrania stałego fragmentu gry, jednak defensywa Cork szybko zorientowała się, o co chodzi
  • 59'
    Ruszył między dwóch rywali Vesović, jednak jego akcja szybko została zatrzymana przez rywali... faulem. Rzut wolny dla Legii
  • 57'
    Popędził teraz lewą flanką Hlousek, zwolnił akcję podaniem do Radovicia, który wyłożył piłkę do Cafu. Portugalczyk zdecydował się oddać strzał z dystansu, jednak był zbyt słaby, aby zagrozić drużynie gości. Piłkę łapie Cherrie
  • 55'
    Piłkarze z Irlandii stworzyli zagrożenie w polu karnym Legii. Na szczęście Cummins uderzał głową ponad bramką Malarza
  • 54'
    Zmarnował teraz okazję Kante! Gwinejski napastnik znalazł się oko w oko z bramkarzem gości, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i golkiper Cork wyłuskuje piłkę spod nóg legionisty! Kante miał jeszcze możliwość podania do Rado, szkoda!
  • 53'
    Wieteska blisko gola! Obrońca próbował wykorzystać dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzył piłkę głową. Skutecznie interweniuje bramkarz gości!
  • 51'
    Bardzo dobre wznowienie gry przez Malarza. Dalekie wybicie trafiło na głowę Kante, który oddał futbolówkę do Nagya. Ten szukał podaniem wbiegającego w pole karne Radovicia. Niestety zagrał piłkę górą, zamiast po ziemi, co nie sprawiło zagrożenia pod bramką Cork
  • 47'
    Bardzo wysokim pressingiem podeszli w pierwszych sekundach drugiej połowy zawodnicy Cork
  • 46'
    Źle przyjmował piłkę w polu karnym Malarz, rywal był blisko golkipera Legii, jednak akcja gości rozeszła się po kościach
  • 45+17'
    Czech zmienia na placu gry Michała Kucharczyka
  • 45+15'
    Do wejścia szykuje się Adam Hlousek
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Cork City 1:0 po golu Jose Kante w 27. minucie meczu. Wracamy za 15 minut!
  • 45'
    Trener Dean Klafurić słownie upomniany przez sędziego
  • 44'
    Faulowany Mączyński ok. 35 metrów od bramki Cork
  • 44'
    Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego posłał Mączyński wprost na głowę Radovicia. Kapitan Legii zdołał oddać strzał na bramkę, ale przy tym faulował obrońcę
  • 43'
    Seria podań legionistów w środkowej strefie boiska zakończona kiksem Kucharczyka. Momentalnie rywale wyszli trzech na dwóch, a ponownie daleko od własnej bramki interweniować musiał Malarz
  • 40'
    Chwila przerwy w grze, pomoc medyczna udzielana jest jednemu z piłkarzy Cork
  • 39'
    Ładnie wyszli z pod pressingu legioniści, czego owocem był rajd Kucharczyka. Po chwili odpowiedzieli rywale, jednak ich akcję świetnie przeczytał interweniujący daleko od własnej bramki Arkadiusz Malarz
  • 39'
    Zamieszanie "w piątce" Legii, na szczęście akcję wyjaśnił Cafu
  • 36'
    Rośnie przewaga legionistów, którzy wymienili kilkanaście podań na jeden-dwa kontakty na połowie Cork. Akcję zakończył bardzo nieudanym strzałem Kante
  • 31'
    Ależ to mogła być odpowiedź gości! Sheppard uderza minimalnie nad poprzeczką bramki Malarza!
  • 29'
    Zamknęli legioniści rywali we własnym polu karnym. Świetne dośrodkowanie od Wieteski otrzymał Cafu, do którego od razu wyskoczył bramkarz. Portugalski pomocnik wyrzucił piłkę na środek pola karnego, gdzie dopadł do niej nowy napastnik Legii i spokojnie oddał strzał do pustej bramki! 1:0!
  • 27'
    1:0! Kante!
  • 25'
    Ostro potraktowany Wieteska. Obrońca trzyma się za twarz, przez moment nie podnosił się z murawy
  • 24'
    W pole karne Legii wbiegał Cummins, jednak defensywa mistrzów Polski skutecznie ustawiła pułapkę ofsajdową
  • 23'
    Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał teraz Remy
  • 21'
    Prosta strata Wieteski przy rozegraniu. Na szczęście obrońca dość szybko się zrehabilitował i przeszkodził przeciwnikom w zbudowaniu akcji
  • 21'
    Groźne dośrodkowanie Cork z rzutu wolnego
  • 19'
    Kolejny raz podawał Cafu do Radovicia. Serb podawał jednak niecelnie do Kante. Gwinejczyk jednak powalczył w tej akcji do końca i przy piłce legioniści
  • 19'
    Faul Remy'ego blisko koła środkowego
  • 17'
    I szybka odpowiedź rywali! Seria rzutów rożnych wykonywanych przez irlandzki zespół
  • 16'
    Zewnętrzną częścią stopy uderzał Rado na bramkę Cork! Strzał pewnie wyłapuje jednak bramkarz!
  • 15'
    Ponownie za rozgrywanie wziął się Cafu. Tym razem podaniem poszukał Radovicia. Kapitan Legii niestety niecelnie, na pamięć, podawał do Vesovicia i kolejna strata mistrzów Polski
  • 13'
    Dobre wyjście Vesovicia, który dostał podanie za linię obrony do Cafu. Legionista był jednak na spalonym
  • 12'
    Legioniści próbują zbudować przewagę w środkowej strefie boiska i dłużej utrzymać się przy piłce. Póki co notują zbyt dużo strat, a gdy rywale są przy piłce, nie kalkulują, tylko od razu przechodzą do ataku
  • 9'
    Niezła wrzutka Kucharczyka z lewej strony, po chwili piłka trafia ponownie pod nogi legionisty, który kończył akcję Legii uderzeniem z półwoleja! Było blisko!
  • 7'
    Pierwszy rzut wolny wywalczyli legioniści. Dośrodkowanie próbował wykorzystać Kante. Napastnik wybiegł na krótki słupek i próbował umieścić piłkę w siatce strzałem z woleja. Uderzenie poszybowało jednak nad poprzeczką bramki Cork
  • 5'
    Strata Radovicia, z kontraatakiem popędził McCormack, który spróbował prostopadłego podania. Zagranie uprzedził Malarz, który interweniował na przedpolu wślizgiem
  • 3'
    W pierwszej akcji ofensywnej legionistów ucierpiał Nagy. Po chwili Węgier zrewanżował się faulem
  • 0
    W takim składzie zagramy z Cork: Malarz - Astiz, Remy, Wieteska -Vesović, Mączyński, Cafu, Nagy, Kucharczyk - Radović, Kante