Koniec meczu. Legia bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią w Białymstoku
    Korner dla Jagiellonii. Centra Pospisila z rogu, lecz Majecki złapał futbolówkę
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy
  • 88'
    Majecki popisał się ważną interwencją po uderzeniu z głowy przez jednego z przeciwników
  • 88'
    Prikryl sprytnie minął Karbownika, wbiegł w pole karne, ale legioniści wyszli z opresji
  • 87'
    Pospisil dośrodkował w kierunku dalszego słupka, lecz Majecki spokojnie złapał piłkę
  • 86'
    Rzut wolny dla rywali z lewej strony boiska
  • 84'
    Makuszewski schodzi, Prikryl wchodzi
  • 84'
    Cholewiak ponownie pobiegł lewym skrzydłem, wbiegł w pole karne i oddał strzał, który sparował Węglarz
  • 83'
    Cholewiak ruszył lewą stroną po zagraniu z głębi pola i niedokładnie zagrał do Wszołka
  • 81'
    Gwilia dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Wszołek wyskoczył w powietrze, lecz nie musnął piłki głową przy dalszym słupku
  • 80'
    Rosołek uruchomił Wszołka na prawym skrzydle, który ucierpiał po kontakcie z Arseniciem. Legioniści uzyskali rzut wolny z prawej strony boiska
  • 79'
    Tym razem Makuszewski nieprzepisowo powstrzymał Karbownika
  • 78'
    Gwilia sfaulował Makuszewskiego
  • 78'
    Romanczuk zacentrował w pole karne do Imaza, który próbował skierował piłkę do siatki na wślizgu. Ta sztuka mu się nie udała
  • 77'
    Stolarski dobrze powstrzymał Puljcia na lewej flance
  • 76'
    Cholewiak zabrał się do kontry i został sfaulowany w środku pola przez Romanczuka
  • 75'
    Strzał Imaza w polu karnym został zablokowany
  • 74'
    Martins za Antolicia
  • 74'
    Cholewiak nieprzepisowo powstrzymał Runje
  • 73'
    Wszołek sfaulował Bidę na wysokości środka boiska
  • 73'
    Karbownik dograł z lewej flanki w "szesnastkę", lecz piłkarze Jagiellonii oddalili zagrożenie
  • 72'
    Węglarz pewnie złapał piłkę po rzucie rożnym
  • 72'
    Świetne podanie Slisza do Cholewiaka. Skrzydłowy przyjął piłkę na klatkę piersiową, oddał strzał, który został zablokowany przez Runje
  • 71'
    Jagiellonia próbowała zaskoczyć legionistów po uderzeniu z głowy. Strzał zawodnika białostoczan wylądował obok bramki
  • 68'
    Rosołek za Luquinhasa
  • 66'
    Trener Vuković ukarany żółtą kartką
  • 65'
    Żółty kartonik dla Tiru
  • 63'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego. Wszołek walczył o pozycję z Tiru. Ostatecznie grę wznowił Węglarz
  • 61'
    Imaz za Borysiuka
  • 60'
    Żółta kartka dla Stolarskiego
  • 59'
    Karbownik nieco niecelnie zagrał do Luquinhasa na skrzydle. Piłka przeleciała tuż obok Brazylijczyka
  • 59'
    Lewczuk sfaulowany przez Puljicia
  • 58'
    Istotna interwencja Lewczuka w obronie
  • 57'
    Zmiana w Jagiellonii. Arsenić za kontuzjowanego Wójcickiego
  • 55'
    Antolić przejął piłkę i chciał wypuścił Stolarskiego. Boczny obrońca Legii został złapany na ofsajdzie
  • 54'
    Niedokładne zagranie Romanczuka w kierunku Puljicia
  • 53'
    Antolić miękko zagrał w pole karne do Cholewiaka, który był na spalonym. Gwilia umieścił piłkę w siatce, ale gol nie został uznany. Nastąpiła wideoweryfikacja, która potwierdziła wcześniejszą decyzję o ofsajdzie
  • 52'
    Puljić bezpośrednio uderzył z wolnego, ale Majecki spokojnie złapał piłkę
  • 51'
    Lewczuk nieprzepisowo powstrzymał Puljicia. Rzut wolny dla klubu z Białegostoku
  • 51'
    Legioniści wyszli z opresji po rzucie rożnym dla "Jagi"
  • 51'
    Bida do Puljicia, który dośrodkował z lewej strony pola karnego. Akcję zamykał Makuszewski, który oddał strzał na wślizgu i wywalczył korner
  • 49'
    Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony. Runje wyskoczył w powietrze i główkował ponad bramką
  • 49'
    Antolić sfaulował Makuszewskiego na prawym skrzydle
  • 48'
    Karbownik do Luquinhasa, ale rywale przechwycili piłkę
  • 46'
  • 46'
  • 45+7'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Jagiellonią w Białymstoku. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Slisz do Stolarskiego, który dośrodkował, ale został zablokowany
  • 45'
    Jagiellonia miała kolejny korner, ale warszawiacy zażegnali niebezpieczeństwo. Potem Karbownik wypatrzył Wszołka, który dograł z lewej flanki w pole karne. "Wojskowi" zwolnili tempo, starają się budować następną akcję
  • 43'
    Pospisil dośrodkował z rzutu rożnego, lecz Wieteska wybił piłkę. Legioniści zabrali się do kontry, ale Luquinhas niedokładnie zagrał do Gwilii
  • 42'
    Wieteska dobrze przeciął centrę Puljicia z lewej strony boiska. Rywale mają korner
  • 41'
    Żółta kartka dla Makuszewskiego, który nieprzepisowo powstrzymał Karbownika
  • 40'
    Niezły przechwyt Luquinhasa w środku pola. Brazylijczyk zbiegł do środka i został sfaulowany przez Romaczuka
  • 38'
    Karbownik wycofał podanie do Gwili. Gruziński pomocnik uderzył z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka, lecz nie zdołał dokręcić piłki
  • 37'
    Luquinhas sprytnie zagrał do Antolicia. Chorwat miał miejsce i zdecydował się na płaski strzał zza "szesnastki". Piłka przeleciała obok lewego słupka strzeżonego przez Węglarza i wyszła poza boisko
  • 35'
    Miękka centra Antolicia, lecz Runje spokojnie wybił piłkę i oddalił zagrożenie
  • 34'
    Stolarski wywalczył rzut wolny, tuż przed polem karnym Jagiellonii, z prawej strony. Faulował Bida, który został ukarany żółtym kartonikiem
  • 34'
    Borysiuk na chwilę opuścił boisko
  • 33'
    Wszołek popędził prawą flanką i dośrodkował w "szesnastkę", ale Cholewiak nie zdołał musnąć piłki
  • 32'
    Puljić do Makuszewskiego. Skrzydłowy podał do Kadlec,a który dośrodkował w pole karne Legii. Warszawiacy spokojnie wyszli z opresji
  • 31'
    Puljić obejrzał żółty kartonik po faulu na Lewczuku
  • 30'
    Karbownik uruchomił Gwilię, a ten prostopadłe zagrał do Cholewiaka. "Cholewa" dopadł do piłki i oddał niecelny strzał z lewej nogi. Gracz Legii był jednak na spalonym
  • 28'
    Faul Slisza w środku pola
  • 28'
    Dobry przechwyt Stolarskiego w obronie
  • 27'
    Gwilia dostał piłkę przed polem karnym Jagiellonii. Gruzin obrócił się z futbolówką i oddał płaski strzał z lewej nogi, obok bramki
  • 25'
    Centra Antolicia z rogu. Przy bliższym słupku główkował Wieteska, który przedłużył tor lotu piłki, wzdłuż bramki. Grę wznowi Węglarz
  • 24'
    Bezpośredni strzał Slisza z rzutu wolnego. Środkowy pomocnik Legii trafił w mur i uzyskał korner
  • 23'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Legioniści wymieniali się podaniami i otrzymali kolejny rzut wolny
  • 22'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Karbowniku
  • 22'
    Antolić skutecznie wybił futbolówkę z "szesnastki" Legii, po kornerze Jagiellonii
  • 21'
    Makuszewski wbiegł w pole karne i wycofał zagranie, ale Wieteska wybił piłkę. Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 20'
    Żółta kartka dla Slisza
  • 20'
    Niezłe dośrodkowanie rywali z rzutu rożnego. Tiru czyhał na piłkę przy dalszym słupku. Obrońca miejscowych musnął futbolówkę, ale nie zdołał uderzyć, Ostatecznie grę wznowił Majecki
  • 18'
    Borysiuk otrzymał podanie z prawej strony i oddał strzał, który trafił w jednego z zawodników Legii i przeleciał obok bramki. Korner
  • 16'
    Romaczuk oddał strzał z dalszej odległości, który był niecelny
  • 15'
    Gospodarze wymieniali się podaniami w obronie, potem przenieśli się na połowę Legii. Po chwili Kadlec próbował dośrodkować z prawej flanki, lecz Luquinhas wywalczył futbolówkę dla "Wojskowych"
  • 12'
    Stolarski do Wszołka, który został złapany na spalonym
  • 12'
    Pospisil zagrał na prawe skrzydło do Makuszewskiego, ale ten nie opanował piłki
  • 10'
    Cholewiak gra jako napastnik, Gwilia występuje za jego plecami
  • 9'
    Prostopadłe podanie Luquinhasa w pole karne do Cholewiaka. Węglarz był jednak na posterunku i zdołał dobiec do piłki
  • 7'
    Przerzut Borysiuka na prawą stronę. Były piłkarz Legii chciał zagrać na wolne pole do Makuszewskiego, ale trochę się pomylił. Wznowi Majecki
  • 6'
    Pospisil! Pomocnik "Jagi" dopadł do centry z lewej flanki, ale huknął ponad poprzeczką
  • 4'
    Cholewiak chciał dośrodkować z prawej strony, ale został zablokowany. Aut dla Legii na wysokości pola karnego gospodarzy
  • 3'
    Jagiellonia próbowała przedrzeć się lewą stroną, ale legioniści byli czujni i przechwycili piłkę
  • 1'
  • Za kontuzjowanego Pekharta wejdzie Gwilia
  • Niecałe 30 minut do rozpoczęcia spotkania!
  • Oficjalna strona Lechii Gdańsk poinformowała, że Filip Mladenović nie przedłuży wygasającego 30 czerwca kontaktu. Jak informowaliśmy wcześniej, lewy obrońca jest bliski przejścia do Legii. Więcej tutaj
  • Sprawdźcie dotychczasowe wyniki 32. kolejki ekstraklasy
  • Zerknijcie, kiedy legioniści po raz ostatni wygrali w Białymstoku. TUTAJ
  • 45 minut do meczu!
  • Ławka: Muzyk, Rocha, Gwilia, Martins, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Jędrzejczyk, Cielemęcki
  • Skład Legii wygląda następująco Majecki - Stolarski, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Slisz, Cholewiak - Luquinhas - Pekhart!
  • Podczas meczu ze Śląskiem Wrocław kibice Legii Warszawa zaśpiewali nową piosenkę. Tutaj słowa piosenki oraz materiał wideo
  • Co słychać w obozie rywala? Sprawdźcie!
  • Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów obu klubów, przed spotkaniem: szkoleniowca Aleksandara Vukovicia (tutaj) oraz Iwajło Petewa (tutaj)
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 32. kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa. W tym momencie stołeczny klub plasuje się na pierwszej pozycji w tabeli, a "Jaga" jest sklasyfikowana na piątym miejscu
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa

30' Jakov Puljić

30'

34' Bartosz Bida

34'

40' Maciej Makuszewski

40'

57' Zoran Arsenić za Jakub Wójcicki

57'

61' Jesus Imaz za Ariel Borysiuk

61'

65' Bogdan Tiru

65'

84' Tomas Prikryl za Maciej Makuszewski