88'
  • Życzymy miłego wieczoru!
  • Już w niedzielę Legia zmierzy się na wyjeździe z ŁKS-em w lidze, rewanż ze Szkotami odbędzie się z kolei w czwartek, 29 sierpnia
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami pomeczowymi, które już wkrótce pojawią się na łamach Legia.Net
  • Wszystko rozstrzygnie się zatem w stolicy Szkocji, Glasgow. Zarówno gospodarze jak i goście mieli swoje szanse, ale przy Łazienkowskiej nie padł ostatecznie żaden gol
  • 90+3'
    Koniec! Legia bezbramkowo zremisowała z Rangers FC w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy
  • 90+3'
    Szkoci starają się utrzymywać przy piłce na połowie miejscowych, ale Legia dobrze się przesuwa
  • 90'
    Chwilowa przerwa w grze, jeden z rywali ucierpiał po kontakcie z obrońcą Legii
  • 90'
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Warszawiacy próbowali zrobić przewagę na lewym skrzydle, aczkolwiek gościom udało się zażegnać niebezpieczeństwo
  • 87'
    Dwie zmiany w ekipie rywali: Kamara za Arfielda oraz Defoe za Morelosa
  • 85'
    Stolarski szukał zagrania w boczny sektor do Antolicia, ale użył zbyt dużo siły w to zagranie
  • 84'
    Stolarski skutecznie przypilnował Ojo, który rozpędzał się po lewej stronie
  • 83'
    Nagy zastępuje Vesovicia
  • 83'
    Niecelny przerzut Lewczuka na skrzydło
  • 82'
    Kolejny rzut rożny. Gwilia dośrodkował, lecz żaden z partnerów nie zdołał chociażby musnąć futbolówki w "szesnastce"
  • 81'
    Korner dla Legii. Centra Gwilii z rogu, Jędrzejczyk główkował, piłka leciała w bramkę, ale na linii strzału stanął jeden z przeciwników
  • 78'
    Jędrzejczyk wyszedł z linii obrony i głową wybił piłkę na aut
  • 77'
    Morelos dopadł do piłki, ale ponownie na posterunku Majecki
  • 76'
    Kwadrans do końca, wciąż utrzymuje się bezbramkowy remis
  • 74'
    Stolarski otrzymał kapitalny przerzut od Martinsa, zagrał do lepiej wysuniętego Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry został jednak zablokowany przez przeciwnika
  • 73'
    Luquinhas urwał się lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, cały czas będąc pilnowanym przez rywala, i uderzył ponad bramką
  • 72'
    Teraz "Wojskowym" zabrakło porozumienia. Antolić będąc pod presją, wyekspediował piłkę na aut
  • 71'
    Żółta kartka dla Morelosa
  • 70'
    Antolić za Cafu
  • 70'
    Martins miał świetny pomysł, Portugalczyk chciał posłać miękką centrę do wychodzącego Luquinhasa. W okolicach skrzydłowego znalazło się jednak trzech rywali, którzy oddalili zagrożenie
  • 68'
    Morelos miał teraz trochę przestrzeni, zszedł do środka, ale jego płaskie uderzenie z lewej nogi spokojnie obronił Majecki
  • 66'
    Centra Davisa z rogu, Goldson przepychał się z legionistami, uderzył głową ponad poprzeczką
  • 66'
    Ojo zablokowany przez wracającego Stolarskiego. Korner dla gości
  • 64'
    Żółta kartka dla Vesovicia, najprawdopodobniej za dyskusje z arbitrem
  • 63'
    Majecki! Ależ ważna interwencja golkipera Legii, który obronił uderzenie Morelosa w sytuacji sam na sam
  • 62'
    Legioniści stworzyli akcję lewą stroną, futbolówka trafiła pod nogi Kulenovicia, jednakże Chorwat szybko został powstrzymany przez jednego z obrońców
  • 61'
    Gwilia głęboko zacentrował, w powietrze wyskoczył Lewczuk główkując minimalnie obok słupka. Część kibiców zgromadzonych na stadionie widziała już futbolówkę w siatce
  • 60'
    Stolarski próbował zrobić przewagę na skrzydle, chciał minąć Flanagana, ale ten go sfaulował i obejrzał "żółtko"
  • 59'
    Majecki pewnie wyłapał dośrodkowanie Taverniera z prawej flanki
  • 58'
    Vesović złapany na spalonym po krótkim rozegraniu piłki przez Gwilię, po rzucie wolnym z prawej strony
  • 57'
    Stolarski sfaulowany przez Flanagana na skrzydle
  • 56'
    Było bardzo groźnie. Morelos uderzał po wbiegnięciu w pole karne, ale ostatecznie akcja przerwana
  • 54'
    Legia miała dwa rzuty rożne, ale nie zdołała stworzyć sobie bardzo groźnych sytuacji. Póki co najgroźniej uderzał Walerian Gwilia, po którego strzale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 51'
    Rozpoczęła się już druga połowa spotkania. Liczba widzów i natężęnie wykorzystania sieci sprawia, że pojawiają się problemy techniczne, za które serdecznie przepraszamy. Infrastruktura informatyczna przy Łazienkowskiej jest jednak taka, a nie inna..
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Rangers FC. Na początku spotkania, gospodarze mieli więcej do powiedzenia. Z biegiem czasu to rywale próbowali się rozkręcać. Ostatecznie mamy 0:0 po 45 minutach. Wracamy za kwadrans
  • 44'
    Jędrzejczyk nie pozwolił Morelosowi dopaść do piłki blisko pola karnego Majeckiego, środkowy obrońca skutecznie powstrzymał snajpera Rangers
  • 42'
    Niedokładne rozciągnięcie na prawą stronę do Taverniera
  • 40'
    Rywale miękko dośrodkowali w pole karne, lecz nie udało im się zaskoczyć defensywy miejscowych
  • 39'
    Żółty kartonik dla Jędrzejczyka, który sfaulował Morelosa. Gdyby Kolumbijczyk uciekł stoperowi Legii, najprawdopodobniej Szkoci znaleźliby się w dogodnej okazji do zdobycia bramki
  • 38'
    Legionistom brakuje więcej precyzji, dokładności gdy zbliżają się pod bramkę McGregora. Do tej pory, jest to całkiem wyrównane spotkanie. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, po których mogło zrobić się trochę niebezpiecznie. Trzeba jednak uważać na to, gdy Szkoci się rozpędzają
  • 36'
    Rocha zagrał na jeden kontakt z Luquinhasem, następnie płasko dośrodkował, ale został zablokowany
  • 35'
    Dobra interwencja Rochy, ale warszawiakom nie udało się zaskoczyć rywali po przerzucie piłki na skrzydło
  • 34'
    Na spalonym Vesović
  • 33'
    Centra Davisa z rogu, lecz Majecki pewnie chwycił piłkę, a moment później został nieprzepisowo powstrzymany
  • 33'
    Davis wygarnął piłkę Cafu, następnie gości wywalczyli rzut rożny po przeniesieniu ciężaru gry na lewą flankę
  • 32'
    Ostry faul Taverniera na Luquinhasie. Brazylijczyk jako pierwszy dopadł do futbolówki, wypuścił ją lekko przed siebie i dał się sfaulować
  • 30'
    Cafu! Portugalczyk zgubił rywala przyjęciem, spojrzał w kierunku bramki i mocno uderzył zza "szesnastki". McGregor obronił niezły strzał pomocnika
  • 29'
    Martins sfaulowany przez Morelosa
  • 29'
    Rzut wolny dla Legii. Gwilia dośrodkował, aczkolwiek przeciwnicy połapali się i wyszli z opresji. Luquinhas popełnił jeszcze faul w ataku
  • 28'
    Rywale nieco podkręcili tempo, są niebezpieczni po szybkich kontratakach. Przed chwilą Lewczuk wybił piłkę głową poza linię końcową. Korner dla Rangers okazał się jednak niegroźny
  • 26'
    Stolarski czysto powstrzymany już na połowie rywali. Wydawało się, że Szkoci wyjdą z kontrą, ale "Wojskowi" od razu wrócili do obrony
  • 25'
    Żółta kartka dla Martinsa za to, że nieprzepisowo powstrzymał Aribo w środku pola
  • 24'
    Przerzut Lewczuka w kierunku Gwilli. Gruzin był ustawiony na lewej flance, jednak nie podanie do niego nie dotarło
  • 23'
    Centra Taverniera z prawej strony, jednak Kulenović głową wybił futbolówkę. Ostatecznie Rangers ponownie otrzymali piłkę, ale błyskawicznie ją stracili
  • 22'
    Faul Jędrzejczyku na Morelosie w bocznym sektorze boiska. będzie stały fragment dla ekipy Gerrarda
  • 20'
    Rocha poszedł odważnie, na przebój, jednak na jego drodze stanął jeden z rywali i zabrał piłkę. Po chwili legioniści starali się, najszybciej jak to możliwe, przerwać grę i ta sztuka im się udała
  • 19'
    Przyjezdni dłużej utrzymują się teraz przy futbolówce, co zdecydowanie nie podoba się kibicom Legii
  • 18'
    Lewczuk ponownie oddalił zagrożenie kasując dobrze zapowiadający się rajd Ojo na skrzydle
  • 17'
    Daleka piłka na Morelosa. Kolumbijczyk został jednak szybko powstrzymany przez Lewczuka, w polu karnym
  • 16'
    Tak wyglądała oprawa legionistów
  • 15'
    Dośrodkowanie Davisa z rogu, skakał m.in. Aribo, jednak grę wznowi Majecki
  • 15'
    Strata Luquinhasa na połowie Rangers. Rywale popędzili z akcją, ale Lewczuk wybił na korner
  • 14'
    Seria autów dla Legii. Kolejny - już na wysokości "szesnastki" Rangers. Piłkę próbował dośrodkować Cafu, ale... został zablokowany i mamy aut
  • 13'
    Próba długiego zagrania do Morelosa ląduje w rękach Majeckiego, który nie przetrzymuje piłki i szybko wznawia grę wyrzutem
  • 12'
    Niesamowite gwizdy towarzyszą Rangers, gdy ci dłużej rozgrywają piłkę. To może deprymować i Jack właśnie psuje dośrodkowanie. Legia nie była jednak w stanie ruszyć z kontrą
  • 11'
    Dwie dobre akcje Legii - Luquinhas uderzył zza pola karnego, kręcąc wcześniej obrońcami przeciwników, ale między słupkami czujny był McGregor, który odbił uderzenie do boku. Po chwili dośrodkowanie Rochy przedostało się do Kulenovicia, który chyba sam był zaskoczony otrzymaną piłką, nieco się pogubił i nie zdołał oddać groźnego strzału
  • 10'
    Akcja, niczym ze schematu. Długie podanie do Taverniera, ten pokazuje swój znak rozpoznawczy - dokładne dośrodkowanie - a to spada na głowę Aribo, który przestrzelił
  • 8'
    Ponownie na lewej flance piłkę traci Rocha. James Tavernier póki co bezbłędny i stawiający twarde warunki na swojej flance
  • 7'
    Jak nie rzut wolny, to korner. Kolejna okazja dla Legii ze stałego fragmentu gry, ale... dośrodkowanie Gwilii zablokowane przez Szkotów. Najważniejsze, że Legia wciąż przy piłce
  • 5'
    Rzut wolny dla warszawskiej drużyny. Do dośrodkowania z głębi pola szykuje się Walerian Gwilia
  • 4'
    Lega starała się przebić przez rywali tuż za linią środkową. Poprzez Martinsa, zmieniono stronę. Piłkę otrzymał Rocha, ale za długo zwlekał, podjął złą decyzję i wykopał piłkę na aut. Niewymuszony błąd legionistów, jakby wzięty z nerwowości. Szkoci sprawiają póki co wrażenie nieco spokojniejszych
  • 2'
    Pierwsze sekundy spotkania spod znaku walki. Obie drużyny zaciekle rywalizują o piłkę w środku pola. Premierowa akcja Rangers kończy się dobrym powrotem Stolarskiego i faulem Morelosa w ofensywie
  • 1'
    Gramy!!!
  • Obie drużyny są już w trakcie rozgrzewki. Z minuty na minutę coraz więcej osób przybywa również na trybunach, a wrzawa jest tylko donośniejsza
  • Skład Legii na mecz z Rangers FC: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Vesović, Cafu, Martins, Luquinhas - Gwilia - Kulenović! Ławka: Cierzniak, Wieteska, Carlitos, Niezgoda, Nagy, Antolić, Jodłowiec
  • Witamy! Już o 20:00, przy Łazienkowskiej rozpocznie się piekielnie ważne spotkanie. Legia zmierzy się z Rangers FC w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Stawką tego dwumeczu jest awans do fazy grupowej prestiżowych rozgrywek
Legia WarszawaRangers FC
61'

61' Jon Flanagan

71'

71' Alfredo Morelos

88'

88' Jermain Defoe za Alfredo Morelos

88' Glen Kamara za Scott Arfield