76'
80'
86'
  • 90+14'
    Przepraszamy za problemy techniczne, z którym zmagaliśmy się w końcówce meczu. Legia wygrała ostatecznie 5:1. Ostatniego, piątego gola dla Legii strzelił Vamara Sanogo
  • 80'
    Zawada za Skhirtladze
  • 79'
    Karbownik popędził lewą stroną, podał do Martinsa, który próbował oddać strzał. Ostatecznie "Karbo" uderzył, ale został zablokowany
  • 76'
    Pyrdoł zastąpił Vesovicia
  • 75'
    Vesović zagrał do Sanogo, który próbował oddać strzał, ale został zablokowany. Po chwili Lquuinhas złożył się do przewrotki, ale trafił w Sanogo
  • 73'
    Vesović! Ależ było blisko! Prawy obrońca oddał strzał bez przyjęcia, który obił słupek i wyleciał poza boisko
  • 72'
    Cholewiak uruchomił Sanogo. Francuz wbiegł w "szesnastkę" z lewej strony, ale jego strzał z prawej nogi został zablokowany
  • 71'
    Wszołek! Skrzydłowy dopadł do podania od Vesovicia i oddał strzał na wślizgu, który minimalnie minął bramkę Arki
  • 70'
    Mihajlović próbował przedrzeć się lewym skrzydłem, ale został skutecznie zastopowany przez dwóch legionistów
  • 67'
    Sanogo i Martins za Pekharta oraz Gwilię
  • 67'
    Antolić uderzył zza pola karnego, ale jego strzał został zablokowany
  • 66'
    Antolić zdecydował się na krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Gdynianie dobrze się jednak wybronili i oddalili zagrożenie
  • 65'
    Centra Vesovicia z prawej strony. Pekhart oddał strzał głową, ale piłkę jako ostatni dotknął jeszcze piłkarz Arki. Korner
  • 65'
    Zbozień niedokładnie zagrał na skrzydło do Młyńskiego. Piłka dla Legii
  • 63'
    Legia rozkręciła się na dobre! Wszołek znalazł się w polu karnym i wycofał zagranie do Cholewiaka. Zawodnik z zimną krwią umieścił piłkę w siatce i podwyższył prowadzenie
  • 62'
    4:1! Cholewiak!
  • 59'
    Jeden z rywali dośrodkował z prawej strony. Futbolówka spadła pod nogi Luquihnasa, który przełożył piłkę na prawą nogę i huknął w okienko bramki
  • 58'
    Luquinhas! 3:1 dla Legii!
  • 57'
    Legioniści przechwycili piłkę na połowie przyjezdnych. Pekhart znalazł się w polu karnym i podał do Wszołka, którego strzał obronił Steinbors
  • 56'
    Vesović podał do Antolicia, który zbiegł do środka i uderzył z lewej nogi ponad poprzeczką
  • 55'
    Mihajlović za Antonika
  • 54'
    Rzut wolny dla gospodarzy. Gwilia oddał bezpośredni strzał, ale Steinbors spokojnie interweniuje
  • 54'
    Indywidualny rajd Luquinhasa. Brazylijczyk przedarł się środkiem boiska i został sfaulowany przed polem karnym Arki
  • 53'
    Antolić zacentrował z prawej flanki, o piłkę powalczył Pekhart. Czeski napastnik imponuje w pojedynkach główkowych i stwarza zagrożenie pod bramką Arki
  • 51'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony, oddał strzał, który odbił się od Marciniaka i wpadł do siatki. Legioniści prowadzą 2:1
  • 51'
    Goool! 2:1 dla Legii
  • 51'
    Wszołek do Vesovicia, który rozpędził się na lewej flance. Zagrał jednak niecelnie i piłkę na połowie Legii zgarnął Nalepa
  • 48'
    W przerwie Młyński zmienił Samanesa
  • 48'
    Ależ blisko! Vesović dośrodkował w pole karne, a Cholewiak uderzył z głowy tuż obok słupka. Do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 47'
    Gwilia przejął piłkę w środku pola i chciał prostopadle podać do Cholewiaka. Zagranie zostało jednak przecięte
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Arką. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Wszystko zaczęło się od rajdu Karbownika. Młodzieżowiec zbiegł do środka i podał do Vesovicia. Prawy obrońca dośrodkował w pole karne, gdzie skutecznie główkował Wszołek
  • 45'
    Gooool! 1:1! Wszołek!
  • 43'
    Bezpośredni strzał Antolicia poszybował ponad poprzeczką
  • 42'
    Kolejny stały fragment gry dla stołecznej ekipy. Antolić był faulowany blisko pola karnego Arki
  • 41'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony. Antolić dośrodkował w pole karne, lecz gdynianie oddalili zagrożenie
  • 41'
    Żółta kartka dla Vejinovicia
  • 40'
    Pekhart oddał strzał z głowy w poprzeczkę! Piłka spadła jeszcze pod nogi Cholewiaka, który wewnętrzną częścią stopy uderzył niecelnie, obok lewego słupka strzeżonego przez Steinborsa
  • 39'
    Korner dla "Wojskowych". Antolić krótko rozegrał rzut rożny, ale nie przyniósł on oczekiwanych rezultatów. Goście wznowią grę
  • 36'
    Wszołek otrzymał podanie z głębi pola, dograł w pole karne do Pekharta, ale napastnik "Wojskowych" był dobrze kryty przez piłkarza Arki
  • 34'
    Niezła akcja legionistów. Najpierw Karbownik oddał strzał,będąc w polu karnym gości. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane. Po chwili Cholewiak przechwycił futbolówkę i upadł na boisko po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał grać dalej
  • 31'
    Cholewiak walczył o piłkę z rywalem, po centrze z prawej strony. Ostatecznie grę wznowi golkiper "Arkowców"
  • 31'
    Niedokładne podanie Gwilii na połowie Arki. Rywale chcieli wyjść z kontrą, ale gospodarze szybko się zrehabilitowali
  • 29'
    Faul Antonika na Karbowniku, blisko pola karnego Legii
  • 29'
    Antolić nie zrozumiał się z Karbownikiem na skrzydle. Młodzieżowiec walczył jeszcze o odzyskanie piłki i utrzymanie jej w boisku, lecz ta sztuka mu się nie udała
  • 26'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska. Antolić dośrodkował w kierunku dalszego słupka, lecz rywale wyszli z opresji
  • 26'
    Warszawiacy dobrze powstrzymali rywali na lewej stronie, rozpędzili się i wywalczyli stały fragment gry
  • 23'
    Vesović sprytnie wycofał piłkę do Pekharta, ale snajper "Wojskowych" został uprzedzony przez defensora Arki
  • 21'
    Wszołek minął gracza Arki i upadł po kontakcie z rywale. Sędzia nakazał jednak kontynuować grę
  • 21'
    Gwilia do Wszołka, a ten miękko zagrał w pole karne do Pekharta. Czeski napastnik był naciskany przez rywala i główkował obok prawego słupka Steinborsa
  • 19'
    Antolić dośrodkował z rzutu wolnego. Jędrzejczyk oddał strzał z głowy, a Steinbros wybił piłkę poza linię końcową
  • 19'
    Wszołek świetnie wypatrzył Wszołka. Prawy pomocnik zagrał piłkę w "szesnastkę", a Cholewiak nieczysto w nią trafił
  • 17'
    Warszawiacy próbowali skonstruować akcję, ale nie byli w stanie zaskoczyć przeciwników. Póki co brakuje konkretów z obu stron
  • 14'
    Luquinhas zbiegł do środka, po podaniu od Jędrzejczyka. Brazylijczyk zagrał do nadbiegającego Vesovicia, który oddał płaski strzał. Steinbors spokojnie interweniował
  • 12'
    Cholewiak przejął piłkę i wywalczył aut po rajdzie lewym skrzydłem
  • 11'
    Antolić dośrodkował z rogu, ale jeden z piłkarzy Legii nieprzepisowo powstrzymał rywala w polu karnym Arki
  • 11'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony. Antolić zacentrował w kierunku dalszego słupka. Legioniści mają rzut rożny
  • 10'
    Rywale utrzymywali się przy piłce, wydawało się, że mogą poważniej zagrozić bramce Legii. Ale warszawiacy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo
  • 8'
    Wszołek wbiegł w pole karne z prawej strony. Skrzydłowy wycofał podanie do Luquinhasa, który uderzył ponad bramką
  • 7'
    Drużyna gości starała się ponownie zaatakować, ruszyła lewą stroną, lecz stracili futbolówkę. Grę wznowi Majecki
  • 6'
    Wieteska wygrał pojedynek główkowy z rywalem na połowie stołecznego klubu
  • 3'
    Rywale dość szybko znaleźli się w polu karnym Legii. Piłka trafiła do Dancha, który z bliska pokonał Majeckiego. 1:0 dla Arki
  • 1'
    Bramka dla Arki
  • 1'
  • Piłkarze Legii i Arki już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Arką: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Antolić, Gwilia, Cholewiak - Luquinha - Pekhart! Ławka: Muzyk, Lewczuk, Rocha, Martins, Sanogo, Pyrdoł, Astiz, Stolarski, Praszelik
  • Przed spotkaniem rozmawialiśmy z Damianem Zbozieniem, zawodnikiem Arki, który w przeszłości grał w Legii. Link w tym miejscu
  • Zapraszamy także do rozmowy z Mateuszem Cholewiakiem - więcej tutaj
  • Przeczytajcie co przed tym spotkanie powiedział trener Legii, Aleksandar Vuković - tutaj
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 29. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Arką Gdynia. W tym momencie legioniści zajmują pierwszą pozycję w tabeli, a rywale są sklasyfikowani na przedostatniej lokacie
Legia WarszawaArka Gdynia
1'

1' Adam Danch

40'

40' Marko Vejinović

45'

45' Mateusz Młyński za Santi Samanes

51' Adam Marciniak

51'
55'

55' Nemanja Mihajlović za Kamil Antonik

58'
80'

80' Oskar Zawada za Davit Skhirtladze