• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru!
    Koniec! Legia wygrała 4:0 z Jagiellonią!
  • 90+4'
    Praszelik zacentrował w "szesnastkę", ale rywale wybili piłkę
  • 90+2'
    Karbownik wypatrzył Luquinhasa. Brazylijczyk wbiegł w pole karne i wycofał podanie do Pekharta. Czeski napastnik strzelił gola w debiucie!
  • 90'
    Pekhart! 4:0!
  • 89'
    Praszelik za Wszołka
  • 87'
    Kontra Legii. Luquinhas podał do Novikovasa, ale do Litwina dobiegło dwóch piłkarzy "Jagi, przez co akcja zwolniła. Ostatecznie, po dośrodkowaniu Wszołka, Iliev złapał futbolówkę
  • 84'
    Pekhart był bliski oddania strzału z głowy, po dośrodkowaniu z prawej flanki, ale jeden z rywali przeciął centrę
  • 83'
    Majecki spokojnie złapał dośrodkowanie Pospisila
  • 82'
    Novikovas wrócił do obrony i sfaulował Bodvarssona. Rzut wolny dla Jagiellonii z lewej strony boiska
  • 82'
    Novikovas podał do Antolicia. Chorwat znalazł się w "szesnastce" i próbował dośrodkować, ale Iliev złapał piłkę
  • 80'
    Wszołek dośrodkował tuż przed linią końcową, lecz żaden z kolegów nie zdołał zamknąć akcji. Po chwili, strzał obok bramki oddał Pekhart
  • 77'
    Remy zastąpił Lewczuka
  • 75'
    Gol nie został uznany
  • 75'
    Trwa przerwa w grze. Następuje sprawdzanie sytuacji z Kante
  • 72'
    Pekhart za Kante
  • 72'
    Kante wpakował piłkę do siatki, ale był na spalonym
  • 70'
    Vesović i Wieteska powstrzymali Imaza, który otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola
  • 68'
    Wszołek dobrze popracował w defensywie. Pomocnik przejął piłkę na połowie miejscowych
  • 66'
    Novikovas dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłkarze Jagiellonii wybili futbolówkę z pola karnego
  • 64'
    Mystkowski zmienił Wdowika
  • 63'
    Wieteska wybił piłkę po centrze z prawego skrzydła
  • 62'
    Miejscowi wymieniają się podaniami w obrębie pola karnego Jagiellonii. Przyjezdni zdołali jednak wyjść z opresji
  • 59'
    Wszystko zaczęło się od dośrodkowania Gwilii na głowę Wszołka. Skrzydłowy oddał strzał, który zatrzymał się na linii bramkowej. Gospodarze próbowali w jakikolwiek sposób umieścić futbolówkę w siatce. Ostatecznie gola strzelił Kante. Brawo!
  • 57'
    3:0!
  • 56'
    Novikovas zacentrował w "szesnastkę". Kante przyjął piłkę, chciał dośrodkować wzdłuż pola karnego, lecz został zablokowany. Korner
  • 55'
    Rzut wolny dla Legii blisko pola karnego. Gwilia trafił jednak w mur
  • 54'
    Żółte kartka dla Tiru za faul na rozpędzonym Luquinhasie
  • 54'
    Bodvarsson podał do środka, potem jeden z rywali chciał podać w pole karne do kolegi, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 52'
    Pospisil dośrodkował z rzutu rożnego, piłka minęła kilku zawodników. Zrobiło się niebezpiecznie, białostoczanie mają następny korner
  • 51'
    Novikovas zdecydował się na uderzenie z dystansu. Skrzydłowy oddał płaski strzał, lecz Iliev był na posterunku
  • 50'
    Luquinhas zagrał do Vesovicia. Prawy obrońca chciał dośrodkować wzdłuż pola karnego, ale został zablokowany
  • 48'
    Korner dla Jagiellonii. Warszawiacy uporali się ze stałym fragmentem gości
  • 47'
    Camara i Borysiuk za Puljicia i Prikryla
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa 2:0 z Jagiellonią. Wracamy za kwadrans
  • 45'
    Novikovas pobiegł do przodu, wbiegł w "szesnastkę" i oddał strzał, po którym piłka poszybowała trochę ponad poprzeczką
  • 43'
    Wszołek otrzymał kapitalne podanie z głębi pola. Zdołał odegrać, będąc w polu karnym, do Kante. Napastnik oddał płaski strzał, lecz Iliev obronił jego uderzenie
  • 42'
  • 42'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony w kierunku Kante. Rzut rożny dla Legii
  • 41'
    Centra Gwilii z rogu, ale przeciwnicy wybili piłkę przy bliższym słupku
  • 40'
    Wszołek ruszył lewą flanką, wbiegł w pole karne i oddał strzał. Ostatecznie legioniści mają korner
  • 39'
    Kontra miejscowych. Gwilia podał do Novikovasa. Litwin zbiegł do środka z prawego skrzydła i oddał strzał z pola karnego, który został zablokowany
  • 38'
    Gwilia skutecznie wybił centrę Pospisila z rzutu wolnego
  • 37'
    Kolejny rzut wolny dla gości
  • 36'
    Pospisil dośrodkował w kierunku dalszego słupka, ale warszawiacy zażegnali niebezpieczeństwo
  • 36'
    Imaz sfaulowany na połowie Legii. Rywale mają rzut wolny z prawej strony
  • 35'
    Kante otrzymał podanie z lewej strony, zwiódł przeciwnika w środku, ale ostatecznie stracił piłkę
  • 32'
    Po centrze z prawej strony, Kante wyskoczył w powietrze i głową pokonał bramkarza Jagiellonii! Brawo!
  • 30'
    2:0! Kante!
  • 29'
    Żółta kartka dla Puljciia
  • 27'
    Novikovas zszedł na lewą stronę, oddał strzał, który obronił Iliev. Niezła próba Litwina
  • 26'
    Vesović nieprzepisowo powstrzymał Wdowika. Ekipa Petewa wymienia się podaniami w obronie i próbuje przebić się do przodu
  • 25'
    Chwilowa przerwa w grze. Jeden z rywali upadł na murawę, lecz szybko z niej wstał
  • 23'
    Vesović podłączył się do ofensywy, wycofał piłkę tuż przed linią końcową, ale Luquinhas nie zdołał do niej dobiec. Dobra akcja "Wojskowych"
  • 22'
    Gwilia wywalczył aut na połowie przyjezdnych, po akcji lewą stroną boiska
  • 21'
    Gwilia zacentrował w pole karne, zrobiło się zamieszanie, lecz białostoczanie oddalili zagrożenie
  • 21'
  • 21'
    Vesović chciał dośrodkować z prawej strony, ale został zablokowany. Korner
  • 19'
    Lewczuk popisał się ważną interwencją w obronie. Wybił piłkę posłaną z głębi pola do jednego z graczy "Jagi"
  • 19'
    Gospodarze po raz kolejny chcieli zaatakować lewą stroną. Karbownik i Novikovas zostali jednak powstrzymani
  • 16'
    Legioniści wyszli z opresji po akcji gości. Majecki wznawia grę z "piątki"
  • 15'
    Imaz sfaulowany na wysokości środka boiska
  • 14'
    Vesović z łatwością minął dwóch rywali, następnie podał do Wszołka. Skrzydłowy był jednak na spalonym
  • 13'
    Tym razem na "ofsajdzie" Luquinhas. Brazylijczyk wbiegł w "szesnastkę" z lewej flanki
  • 12'
    Kante otrzymał podanie z głębi pola, ale znalazł się na spalonym
  • 12'
    Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, lecz golkiper Jagiellonii spokojnie złapał piłkę
  • 11'
    Karbownik otrzymał piłkę od Wieteski, po chwili wbiegł w w pole karne z lewej strony. Legia ma korner
  • 10'
    Warszawiacy mają piłkę i operują nią na własnej połowie
  • 8'
    Gwilia zacentrował ze stałego fragmentu, piłka wyszła z pola karnego. Strzał oddał Vesović. Po rykoszecie futbolówka wpadła do siatki!
  • 6'
    Rzut wolny dla stołecznego klubu z lewej strony boiska
  • 6'
    Luquinhas podał do Novikovasa, od którego rozpoczęła się akcja. Litwin wbiegł w "szesnastkę", lecz jego uderzenie zostało zablokowane przez rywala
  • 5'
    Kante sfaulowany na połowie Legii
  • 5'
    Lewczuk wybił piłkę na aut po akcji Jagiellonii lewą stroną
  • 3'
    Luquinhas zagrał na prawą stronę do Wszołka. Skrzydłowy dośrodkował w kierunku dalszego słupka. Do piłki wystartowało dwóch legionistów, ale ostatecznie od bramki wznowi Iliev
  • 2'
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Majecki - Vesović, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Gwilia, Antolić - Wszołek, Luquinhas, Novikovas - Kante! Ławka: Cierzniak, Astiz, Stolarski, Remy, Praszelik, Cholewiak, Martins, Rosołek, Pekhart
  • Wkrótce na wypożyczenie do klubu z pierwszej ligi powinien udać się Kacper Kosorz. Do jakiego? Sprawdźcie w tym miejscu
  • Zerknijcie na listę najlepszych strzelców przeciwko "Jadze". Więcej tutaj
  • Witamy! O 17:30 rozpocznie się mecz 23. kolejki pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok. Na chwilę obecną "Wojskowi" zgromadzili 42 punkty w lidze, a przeciwnicy - 30
Legia WarszawaJagiellonia Białystok
29'

29' Jakov Puljić

30'
46'

46' Juan Camara za Jakov Puljić

46' Ariel Borysiuk za Tomas Prikryl

54'

54' Bogdan Tiru

57'
63'

63' Przemysław Mystkowski za Bartłomiej Wdowik