80'
82'
90'
  • Dziękujemy i życzymy miłego, niedzielnego popołudnia!
  • Legia rzutem na taśmę wygrała w Kielcach 2:1 z Koroną po golach Novikovasa i Gwilli. Już w czwartek "Wojskowych" czeka rewanż z KuPS. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+6'
    Koniec!
  • 90+6'
    Stolarski wyrzucił piłkę z autu w pole karne, Kante przedłużył piłkę, a Gwilia, mając sporo miejsca, dostawił nogę i strzelił gola na wagę zwycięstwa!
  • 90+4'
    GOOOOOL! Coś nieprawdopodobnego! Walerian Gwilia!
  • 90+3'
    Centra Gwilii z rzutu wolnego, był Lewczuk, który uderzył ponad bramką! Bardzo blisko był teraz piłkarz Legii
  • 90+2'
    Legia broni się w defensywie, ale sporo zawodników jest ustawionych wyżej, aby w każdej chwili pobiec do ataku
  • 90+2'
    Luquinhas źle zaadresował piłkę w ofensywie, szkoda. Dużo niedokładność w szeregach obu klubów
  • 90+1'
    Gwilia zagrywał do Kante, ale snajper Legii nie dotarł do tego podania
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Jukić wpadł w "szesnastkę", strzelał Żubrowski, ale Majecki popisał się skuteczną interwencją!
  • 89'
    Martins odzyskał piłkę, ale po chwili ją stracił. Korona przejęła futbolówkę, sfaulowany został Djuranović
  • 88'
    Gwilia nieźle zacentrował. Gruzin szukał Jędrzejczyka, ale Artur był naciskany przez rywali. Zagotowało się, jednak ostatecznie przewinił Nagy
  • 87'
    Rzut wolny dla Legii, Gwilia dośrodkował w pole karne, a tam Lewczuk główkował. Obrońca wicemistrza Polski wywalczył korner
  • 86'
    Jędrzejczyk sfaulowany przez Marqueza
  • 86'
    Jędrzejczyk podał do Nagya, ale Węgier nie uporał się z zagraniem od kapitana Legii, który zbyt wysoko zwiesił futbolówkę
  • 85'
    Antolić podał prostopadle z myślą, aby uruchomić Kante. Napastnik nie dopadł jednak do zagrania od Chorwata
  • 84'
    Przechwyt Martinsa, będzie rzut wolny
  • 83'
    Starcie na linii Pućko-Lewczuk, po chwili sędzia dopatrzył się faulu jednego z legionistów. Gardawski ucierpiał
  • 82'
    Kolejny korner dla żółto-czerwonych, centra z rogu, jednak Martins ustawiony na krótkim słupku wyszedł z opresji
  • 82'
    Dziesięć minut do końca, zarówno jedni jak i drudzy czekają na swoją szansę
  • 81'
    Astiz wybił piłkę na rzut rożny po rzucie wolnym rywali
  • 81'
    Jukic pobiegł do przodu, ale Astiz sfaulował - zdaniem arbitra - rozpędzonego pomocnika Korony
  • 80'
    Pacinda wchodzi za Cebulę
  • 79'
    Nagy sfaulowany przez Dziwniela
  • 78'
    Stolarski oddalił zagrożenie
  • 78'
    Żubrowski w kierunku Jukicia, potem Dziwniel dośrodkował w pole karne, jednak Nagy znowu wyekspediował futbolówkę
  • 76'
    Rzut wolny dla Korony, ale Nagy wybił piłkę poza pole karne
  • 75'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 75'
    Gardawski opatrywany przez medyków klubowych
  • 74'
    Żółta kartka dla Kante
  • 74'
    Astiz sfaulował Cebulę, ale sędzia Złotek nie pokazał kartki dla Hiszpana. Zawodnik Korony miał bowiem niezłą okazję na stworzenie poważnego zagrożenia
  • 73'
    Gwilia dośrodkował z rożnego, Jędrzejczyk nabiegał, ale nie trafił w piłkę. Kielczanie mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ stoper Legii był niezwykle blisko
  • 72'
    Kolejny rzut wolny, do którego podchodzi trzech zawodników. Ostatecznie Martins trafił w boczną siatkę, wcześniej wzorcowo końcami palców interweniował Sokół
  • 71'
    Nagy zabrał się do kontry, zszedł do środka i dal się sfaulować. Żółty kartonik dla Marqueza
  • 70'
    Gardawski do Cebuli, ale interweniował Martins. Strzał oddał jeszcze Djuranović, lecz bez efektów
  • 69'
    Gwilia podszedł do piłki. Gruzin uderzył minimalnie obok bramki! Sokół wyciągnął się jak struna, ale do celu zabrakło bardzo niewiele
  • 68'
    Nagy za Jodłowca
  • 68'
    Stały fragment dla Legii blisko pola karnego
  • 68'
    Jodłowiec do Luquinhasa. Brazylijczyk musiał uznać wyższość rywala, lecz po kilku sekundach piłkę przejął Gwilia
  • 67'
  • 66'
    Pućko wpadł w pole karne, do obrony wracał Stolarskiego, który jeszcze został sfaulowany
  • 66'
    Luquinhas najpierw odzyskał, a potem stracił piłkę
  • 65'
    Jodłowiec ruszył z Kante do kontry, ale zamiast strzelać bądź dokładnie podać, zagrał wprost pod nogi rywala. Szkoda, bardzo szkoda tej akcji
  • 64'
    Djuranović ruszył do podania z głębi pola, ale Jędrzejczyk wybił piłkę
  • 64'
    Jodłowiec zatrzymany przez Dziwniela, który zastosował skuteczny wślizg na wysokości środka boiska
  • 63'
    Strzał Martinsa z ostrego kąta, ale Sokół ratuje Koronę!
  • 62'
    Druga roszada w Legii. Gwilia za Novikovasa
  • 61'
    Djuranović zmienia Papadopulosa
  • 61'
    Kante wchodzi w miejsce Niezgody
  • 61'
    "Żółtko" dla Lewczuka za przewinienie na Jukiciu
  • 60'
    Ekipa Lettieriego szukała swojej szansy, ale plany z głowy wybił im Majecki
  • 59'
    Warszawiacy utrzymują się przy piłce, budują akcję od tyłu. Po chwili Niezgoda dograł z linii końcowej, ale Jędrzejczyk nie strzelił gola
  • 58'
    Stały fragment, Antolić dośrodkował w "szesnastkę", Jędrzejczyk walczył o piłkę, lecz rywale ją zgarnęli
  • 58'
    Luquinhas do Novikovasa, jednak Litwin został sfaulowany
  • 56'
    Żółta kartka dla Gardawskiego za faul na Martinsie
  • 55'
    Dziwniel zacentrował z lewej flanki, lecz Astiz wyekspediował piłkę daleko
  • 55'
    Antolić podał do Jodłowca, ale piłkarz, który w poprzednim sezonie grał w Piaście, nie opanował futbolówki. To na razie nie jest mecz "Jodły"
  • 55'
    Gardawski wycofał z linii końcowej, ale Lewczuk wespół z Majeckim dali radę. Serce zabiło teraz legionistom nieco mocniej
  • 54'
    Niezgoda znowu zakręcił się w polu karnym, ale na razie przyjezdni biją głową w mur
  • 52'
    Faul Pućki na Stolarskim. Już Luquinhas odnalazł Jodłowca, ale pomocnik stracił piłkę
  • 52'
    Świetny rajd Cebuli, ale Astiz wygarnął mu piłkę. Legioniści zawiązali kontrę, Niezgoda miał niezłą sytuację, ale nie wykorzystał jej mimo, iż Sokół wyszedł z bramki
  • 50'
    Andre gra dalej. Cebula chciał ruszyć, zejść do środka, ale Astiz był czujny i Majecki mógł przejąć piłkę
  • 50'
    Martins sfaulowany, ponownie Portugalczyk upadł na murawę. Przewinił Żubrowski
  • 48'
    Zatrzymany został Pućko na skrzydle
  • 48'
    Niezgoda podał prosto do rywala. Kielczanie jednak zostali od razu zablokowani przez gości
  • 47'
    Luquinhas dał się sfaulować przed własnym polem karnym, wcześniej przechwycił piłkę
  • 46'
    Jukić zmienia Arveladze
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+14'
    Coraz bliżej drugiej części spotkania
  • 45+4'
    Martins opatrywany na boisku, wracamy do gry za kwadrans
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje 1:1 z Koroną. Szkoda gola do przerwy, który nie musiał paść, ale czeski napastnik zdołał dobrze odnaleźć się w polu karnym i sfinalizować akcję
  • 45+3'
    Martins ucierpiał, leży na boisku
  • 45+2'
    Antolić włączył Novikovasa na prawej stronie, wszedł w pole karne, ale rywale wybili piłkę
  • 45+2'
    Legia rzuciła się do ataku. Niezgoda chciał uruchomić Stolarskiego, który już szykował się do sytuacji sam na sam z Sokołem. Napastnik jednak źle podał
  • 45+1'
    Gol do szatni. Pućko przyjął piłkę, posłał centrę, którą wykończył Papadopulos. Akcję zapoczątkował Arveladze
  • 45'
    1:1... Papadoupulos
  • 45'
    Świetna interwencja Majeckiego! Papadopulos mógł wpakować piłkę do bramki, ale golkiper Legii nie dał się zaskoczyć. Tak na dobrą sprawę to pierwsza, poważniejsza parada bramkarza stołecznego klubu
  • 44'
    Gardawski sfaulowany na boku boiska. Stały fragment dla żółto-czerwonych
  • 44'
    Arveladze uderzył z dalszej odległości, jednak Majecki bez większych problemów złapał futbolówkę. Kieleccy kibice nie byli zbytnio zadowoleni ze sposobu wykończenia akcji przez Gruzina
  • 43'
    Jędrzejczyk to w tej chwili jedna z ważniejszych postaci na boisku, bardzo pewny, konsekwentny i ratujący drużynę praktycznie w każdej akcji tworzonej przez miejscowych
  • 42'
    Żółto-czerwoni w ataku, lecz wicemistrzowie kraju potrafili ich powstrzymać. Pućko minął Stolarskiego, jednak na jego drodze stanął aktywny Jędrzejczyk. Gospodarze wrzucili piąty bieg tuż przed przerwą
  • 40'
    Warszawiacy chcieli za wszelką cenę wyjść z kontrą, którą zapoczątkował Jodłowiec. Goście nieco się cofnęli, zabrakło im zdecydowanie szybszej decyzji, ponieważ mogli zaskoczyć miejscowych po raz drugi w tym meczu
  • 38'
    Antolić podchodzi do piłki, płasko zagrał w pole karne. Piłka została wybita przez rywali, na skrzydle szarpnął Novikovas, lecz Litwin niemalże oddał za darmo futbolówkę
  • 37'
    Rzut wolny dla Legii
  • 37'
    Antolić do Martinsa. Portugalczyk przebojem ruszył do ofensywy i sprytnie dał się sfaulować
  • 36'
    Gardawski chciał uruchomić Papadopulousa, ale czeski napastnik nie mógł opanować tego zagrania, przez co akcja spaliła na panewce
  • 35'
    Centra Arveladze z rogu, ale warszawiakom spadł kamień z serca. Znowu "Jędza" uporał się z rywalami
  • 35'
    Przerzut do Pućki, który minął Stolarskiego, wbiegł w pole karne, ale... ponownie Jędrzejczyk! Niezwykle cenna interwencja kapitana Legii
  • 34'
    Jodłowiec znalazł się na prawej stronie boiska i próbował zejść do środka, lecz Dziwniel mu na to nie pozwolił. Lewy defensor Korony wywalczył jeszcze aut
  • 33'
    Legioniści zastosowali wysoki pressing, po chwili Gardawski został sfaulowany, z czym nie zgadzają się zawodnicy z Warszawy
  • 32'
    Rzut wolny dla Korony. Arveladze jednak nie był w stanie zdziałać czegoś więcej i chociażby doprowadzić do wyrównania. Majecki nie musiał interweniować
  • 31'
    "Jędza" po raz kolejny ratuje zespół przed stratą gola, dobra interwencja stopera na własnej połowie
  • 31'
    Wracamy do gry. Pućko zrobił trochę wiatru z boku, zdecydował się na strzał, który przyblokował Jędrzejczyk
  • 29'
    Kovacević sfaulowany w środku pola. Nastąpiła malutka przerwa na uzupełnienie płynów. Bardzo gorąco jest bowiem w Kielcach
  • 28'
    Gospodarze nieco się wzburzyli, ale ostatecznie Majecki złapał piłkę w koszyczek po akcji rywali
  • 27'
    Lewczuk zacentrował w pole karne, ale Sokół zdołał wybić piłkę
  • 25'
    Ależ rajd Stolarskiego. Boczny defensor pobiegł flanką, zagrał w pole karne do Novikovasa, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki
  • 25'
    Gooool!
  • 24'
    Jodłowiec podał do Luquinhasa, po chwili piłka wylądowała pod nogami Antolicia. Chorwat jednak stracił piłkę
  • 24'
    Centra Arveladze w pole karne, ale Jędrzejczyk głową oddalił zagrożenie. Stoper Legii na razie jest pewny, stara się trzymać w ryzach pierwszą linię przyjezdnych
  • 23'
    Niedokładne podanie Antolicia do Luquinhasa na skrzydło
  • 22'
    Jędrzejczyk nie zdołał utrzymać piłki, która wyszła za linię końcową
  • 22'
    Antolić podał do Novikovasa. Litwina jednak zatrzymał Kovacević, ale po chwili "Arvy" zrobił to samo. W posiadaniu Legia
  • 21'
    Strzał Papadoupulosa poszybował ponad poprzeczką
  • 20'
    Strata Jodłowca, Popadopulos ruszył do przodu razem z kilkoma kolegami. Arveladze dośrodkował, ale wywalczył raptem aut
  • 20'
    Stolarski wpadł w pole karne, zrobiło się gorąco, ale defensor nie zdołał wycofać futbolówki
  • 18'
    Ależ było blisko! Korona mogła objąć prowadzenie. Arveladze uderzył z piętnastego metra, ale spudłował! Wydawało się, że Gruzin inaczej wykończy tę akcję
  • 17'
    Antolić szukał Niezgody w polu karnym, lecz kielecka obrona przeczytała jego intencje
  • 16'
    Niezgoda czujnie zgarnął piłkę, ale nikt nie pobiegł za nim do kontry. Napastnik zwolnił tempo i akcja zaczęła się budować od początku
  • 16'
    Kielczanie przy piłce, dobrze w środku pola wygląda Żubrowski, którego przed chwilą naciskał Luquinhas
  • 14'
    Pomyłka Gardawskiego, Niezgoda jego minął i upadł po kontakcie. Sędzia jednak nakazał grać dalej
  • 13'
    Novikovas w pole karne do Niezgody, napastnik był bardzo blisko! Jego strzał przeleciał tuż obok słupka
  • 12'
    Majecki wyszedł z bramki i jednocześnie z opresji. Spore zamieszanie w polu karnym Legii
  • 11'
    Żubrowski na skrzydło do Gardawskiego. Boczny defensor chciał zagrać do Pućki, lecz ten został zablokowany
  • 9'
    Korner dla rywali. Arveladze zacentrował, później doszło do kontry. Antolić ruszył środkiem, podał do Novikovasa, ale ten podjął złą decyzję. Litwin wbiegł w "szesnastkę" i zamiast strzelać, chciał być może podawać. Próba jednak bardzo daleka od ideału
  • 8'
    Stolarski wybił piłkę na rzut rożny po centrze miejscowych z bocznego sektora
  • 8'
    Astiz oddalił zagrożenie po ataku kielczan. Gospodarze na razie bez kompleksów, aczkolwiek legioniści starają się szarpać od początku
  • 7'
    Centra Antolicia z rzutu wolnego, walczył Niezgoda, ale nie skierował piłki do siatki
  • 6'
    Jodłowiec wybił piłkę na aut, następnie Niezgoda podał do Luquinhasa. Jodłowiec wpadł w pole karne, ale sędzia przerwał grę
  • 4'
    Pućko dograł w pole karne, lecz Jędrzejczyk wybił futbolówkę
  • 3'
    Centra ze stałego fragmentu, ale kielecka obrona zaasekurowali Jodłowca
  • 3'
    Novikovas sfaulowany po podaniu z głębi pola. Rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Kovacević zagrał do przodu, ale legioniści czujnie zastopowali pomocnika gospodarzy
  • 2'
    Stolarski do Luquinhasa na lewej stronie. Po chwili na spalonym znalazł się jednak Papadopulos
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku!
  • Skład Legii na mecz z Koroną: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Astiz, Jędrzejczyk - Antolić, Martins, Jodłowiec - Novikovas, Niezgoda, Luquinhas! Ławka: Cierzniak, Gwilia, Rocha, Carlitos, Kulenović, Karbownik, Kante, Nagy, Remy
  • Witamy z Kielc. O godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie miejscowej Korony z wicemistrzem Polski, Legią Warszawa. Zachęcamy do śledzenia relacji przygotowywanej przez serwis Legia.Net
Korona KielceLegia Warszawa

45' Michal Papadopulos

45'

46' Ivan Jukić za Vato Arveladze

46'

56' Michael Gardawski

56'

61' Uros Djuranović za Michal Papadopulos

61'

71' Ivan Marquez

71'
74'

80' Erik Pacinda za Marcin Cebula