Liga Mistrzów 2018/2019 - II runda eliminacyjna

63'
81'
86'
  • 90+5'
    Piłka meczowa była na nodze Carlitosa, ale niestety Hiszpan nie trafia... Koniec meczu. Spartak awansuje do następnej rundy el. Ligi Mistrzów, pomimo zwycięstwa Legii w dzisiejszym spotkaniu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na materiały pomeczowe na łamach Legia.Net
  • 90+3'
    Mocne uderzenie Kante blisko słupka, niestety od zewnętrznej strony bramki Chudego
  • 90+2'
    Teraz nawet Kante gra na pozycji obrońcy. Ofiarnie bronią się legioniści, a co dopiero myśleć o zaatakowaniu rywala
  • 90'
    Mądrze teraz Hlousek. Czech podciągnął samodzielnie akcję do środka boiska, gdzie dał się sfaulować
  • 89'
    Spartak w natarciu...
  • 88'
    Trzech na dwóch rusza z atakiem Spartak, ale Vlasko sam kończył akcję. Zawodnik źle wybrał i uderzył wprost w Malarza
  • 86'
    Niebywałe... druga żółta kartka Antolicia i w rezultacie czerwona. Legioniści grają w dziewięciu...
  • 85'
    Dwukrotnie ratuje Legią Astiz, a przed momentem także Hlousek. Zawodnicy Spartaka zaczynają grać na czas, jednak coraz częściej odpowiadają także groźnymi atakami
  • 81'
    Żółta kartka dla Antolicia, który ostro potraktował Vlasko
  • 80'
    Hamalainen wchodzi w miejsce Mączyńskiego - ostatnia zmiana w Legii
  • 79'
    Carlitos wrzucał w pole karne ze stałego fragmentu. Futbolówka trafiła pod nogi Wieteski, ale złe przyjęcie obrońcy przed strzałem
  • 78'
    Poświęcenie teraz w odbiorze piłki przez legionistów, ale niedokładne podania przy rozegraniu palą na panewce akcje mistrzów Polski
  • 77'
    Na szczęście gospodarze uderzają w mur
  • 76'
    Malarz wyrzuca piłkę ręką spoza pola karnego... rzut wolny z samego krańca szesnastki Legii...
  • 76'
    Międzyczasie zmiana w Spartaku. Vlasko w miejsce Slobody
  • 72'
    Misenboeck zmienia Grendela
  • 71'
    Zamieszanie w polu karnym Spartaka! Kante zgrywał piłkę do Carlitosa, ta trafiła pod nogi Cafu, który od razu oddał strzał prosto w Chudego! Po chwili podryblował Carlitos wszerz szesnastki gospodarzy i oddał groźny, techniczny strzał, jednak minimalnie niecelny!
  • 68'
    Świetnie wyłapuje dośrodkowanie Grendela Malarz. Po chwili Jirka oddaje niecelny strzał na bramkę Legii
  • 64'
    Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Carlitosa. Astiz znakomicie wybiegł na krótki słupek, uprzedził bramkarza i defensorów Spartaka, i wpakował piłkę do siatki
  • 63'
    GOL! ASTIZ!
  • 62'
    Centrostrzał Kucharczyka - również bez powodzenia
  • 61'
    Legia w ataku pozycyjnym i seria rzutów rożnych, a także dośrodkowań z gry. Niestety bez zagrożenia dla bramki Chudego
  • 60'
    Ostro faulowany Kante i żółta kartka dla Totha
  • 58'
    Akcje Legii przypominają walenie głową w mur. Legioniści próbują budować ataki, ale zbyt dużo jest górnych lub niecelnych podań, a zbyt mało cierpliwości. Z kolei zawodnicy Spartaka czyhają na kontry. Wtedy, gdy Legia jest na własnej połowie, mistrz Słowacji podchodzi wysoko pressingiem
  • 54'
    Pazdan z grymasem bólu schodzi z boiska. W jego miejsce Carlitos
  • 53'
    Dwa ataki Legii lewą stroną boiska. Najpierw piłkę dośrodkowywał Hlousek, a po chwili próbował zrobić to Kucharczyk. Rzut rożny dla mistrzów Polski
  • 49'
    Legioniści próbują odzyskać piłkę na dłużej i rozegrać akcję ofensywną
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 46'
    W miejsce Radovicia na boisko wchodzi Cafu
  • 45+2'
    Walczą zażarcie legioniści, jednak za mało w tej walce gry w piłkę. Koniec pierwszej połowy, wracamy za 15 minut. Póki co bez goli
  • 45'
    Ostro faulowany Mączyński w kole środkowym
  • 44'
    Nerwowo przy ławce Legii. Kierownik drużyny, Konrad Paśniewski, wyrzucony przez arbitra na trybuny
  • 43'
    Fenomenalne podanie Mączyńskiego do Kante, ale napastnik Legii gubi się tuż przed polem karnym. To była stuprocentowa okazja!
  • 41'
    Jedna po drugiej akcja Spartaka, Malarz na szczęścia w pogotowiu. Bramkarz Legii raz po raz zmuszony jest do interwencji we własnym polu karnym
  • 39'
    Niedokładne przyjęcie piłki przez Vesovicia, faul taktyczny i w konsekwencji druga żółta kartka
  • 37'
    Czerwona kartka dla Vesovicia
  • 36'
    Dał się sfaulować Mączyński w okolicach 30 metrów od bramki Chudego
  • 32'
    Kombinacyjnie legioniści, wymieniają coraz więcej podań blisko pola karnego Spartaka
  • 31'
    Akcja Legii zakończona strzałem Wieteski. Młody obrońca występuje dzisiaj na prawej obronie i często gości na połowie rywala
  • 28'
    Tym razem faulowany Veso. Niestety legioniści zupełnie popsuli rozegranie z rzutu wolnego. Piłkę spokojnie łapie Chudy i rozpoczyna akcję Spartaka
  • 25'
    Vesović traci piłkę na środku boiska, po chwili fauluje Grendela. Żółta kartka dla legionisty
  • 24'
    Z kontratakiem po rzucie rożnym Legii ruszyli piłkarze Spartaka. Akcję w ostatniej chwili przerwał Pazdan, w dodatku wywalczył aut na połowie gospodarzy
  • 22'
    Dobrze poszukał Hlouska Kucharczyk, jednak bardzo, bardzo złe zagranie Czecha
  • 21'
    Coraz agresywniej grają legioniści w momentach, gdy zawodnicy z Trnawy są przy piłce. Niestety zbyt mało sytuacji podbramkowych wykreowali sobie legioniści. Ta statystyka zdecydowanie jest na korzyść gospodarzy
  • 21'
    Dobrze wyszli Pazdan z Astizem spod pressingu gospodarzy
  • 18'
    Groźna odpowiedź gospodarzy! Z ostrego kąta uderzał na bramkę Jirka, ale fenomenalnie broni Malarz
  • 15'
    Bardzo dobrze rozegrana akcja przez legionistów zakończona dośrodkowaniem Hlouska na głowę Kante, Napastnik Legii minimalnie niecelnie!
  • 12'
    Nieporozumienie Godala z bramkarzem! Chudy wybija piłkę z linii bramkowej, legioniści protestują!
  • 10'
    Sporo nerwowych i niedokładnych zagrań po obu stronach. W pierwszych minutach bardziej konkretni są jednak zawodnicy Spartaka, którzy oddali już dwa strzały na bramkę Malarza
  • 5'
    Dalekie wznowienie Malarza w kierunku Kante, Gwinejczyk nieprzepisowo zatrzymany przez Godala. Teraz piłkarze Legii chcieli podejść wysoko i odebrać futbolówkę, jednak zawodnicy z Trnawy wyszli z opresji
  • 3'
    Legioniści ustawieni we czterech w obronie, ale wysokim pressingiem podeszli zawodnicy Spartaka, co sprawia mistrzom Polski problemy z wyprowadzeniem piłki
  • 0
    Zaczęli gospodarze!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wyszli już z tunelu, za chwilę zaczynamy!
  • 0
    Na ławce rezerwowych mistrzów Polski zasiądą: Cierzniak, Philipps, Nagy, Hamalainen, Cafu, Carlitos, Szymański
  • 0
    Znany jest również skład warszawskiej Legii: Malarz - Wieteska, Astiz, Pazdan, Hlousek - Antolić, Mączyński - Vesović, Radović, Kucharczyk - Kante
  • 0
    Skład Mistrza Słowacji na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco: Chudy - Toth, Godal, Conka - Kadlec, Grendel, Sloboda, Gressak, Rada - Jirka, Egho
  • 0
    Witamy z Trnawy. O godzinie 20:30 rozpocznie się rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Spartakiem. W meczu przy Łazienkowskiej mistrzowie Polski przegrali 0:2. Bramki dla słowackiej drużyny zdobyli Erik Grendel oraz Jan Vlasko znani z występów w Ekstraklasie