0'
9'
41'
  • 90+5'
    Legi w pierwszej połowie była wyraźnie lepsza i zasłużenie prowadziła po 45 minutach 2:0 po dwóch trafieniach Mięciela. W drugiej odsłonie Legia grała niewiele, Ruch nie potrafił jej zagrozić i mecz zakończył się wynikiem 2:0
  • 90+4'
    faulowany Paluchowski
  • 90+4'
    z 30 metrów strzelał Iwański ale nad poprzeczką
  • 90+4'
    koniec meczu Legia - Ruch 2:0
  • 90+2'
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90+2'
    wolny dla Ruchu, z 30 metrów wrzucał Brzyski wprost w ręce Jana Muchy
  • 90'
    kibice powoli opuszczają stadion, Choto faulował Zająca, wolny dla Ruchu
  • 90'
    z 28 metrów strzelał Sdalok, ale trafił w mur
  • 90'
    Balaz uderzył z lewej nogi z woleja i kapitalnie obronnił Mucha
  • 88'
    wolny dla Ruchu z okolic środka boiska
  • 88'
    po chwili goście wywalczyli korner
  • 88'
    ładne uderzenie z woleja Brzyskiego, minimalnie obok bramki
  • 86'
    wolny dla Ruchu z 30 metrów
  • 86'
    Brzyski strzelał ale obok bramki Jana Muchy
  • 85'
    strata Astiza, faulował Borysiuk i zostałn za to ukarany żółtą kartką
  • 84'
    Radović faulowany przed polem karnym, ale sędzia nie zareagował
  • 83'
    Baran strzlał z 25 metrów, ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Muchy
  • 82'
    coraz większa nonszalancja w grze Legii
  • 81'
    Giza uderza z za pola karnego, jego strzał jednak zblokowany, będzie korner dla Legii
  • 81'
    Iwański dośrodkowuje, główkę wygrał jednak Pulkowski
  • 80'
    Brzyski znów pada na murawę po starciu powietrznym z Radoviciem
  • 80'
    Pulkowski uderza z 30 metrów ale bardzo niecelnie
  • 78'
    Legia nie forsuje tempa, chce najmniejszym nakładem sił dotrwać do końcowego gwizdka
  • 78'
    Iwański zagrywał płasko na wolne pole do Paluchowskiego, ale wślizgiem sytuację uratował dla Ruchu Maciej Sadlok
  • 76'
    Mucha tak wybijał piłkę, że założył przypadkowo siatkę rywalowi
  • 75'
    Choto wygrywa pojedynek z Zającem i wybija piłkę
  • 74'
    Paluchowski zagrał do Radovicia, ten przełożył obrońcę i huknął tuż nad poprzeczką
  • 73'
    Choto niedokładnie podawał do Muchy, ale Słowak wyszedł cało z opresji
  • 72'
    Stawarczyk - no to strzał, ni to dośrodkowanie i... trafił w poprzeczkę bramki Jana Muchy
  • 72'
    Rzeźniczak zatrzymany przez Brzyskiego
  • 71'
    Radović pomknął środkiem, zagrał do Komorowskiego, ten dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Pilarz
  • 70'
    Iwański zagrał pół górną piłkę do Rzeźniczaka, ten dał sie nabić obrońcy i od bramki zacznie Pilarz
  • 69'
    a na trawie po starciu ze Stawarczykiem zwija się z bólu Smoliński
  • 69'
    Marcin zacisnął zęby, podniósł się i gra
  • 68'
    Brzyski już na murawie, na której nie dzieje się wiele
  • 67'
    Brzyski opatrywany przez lekarzy poza boiskiem
  • 66'
    Mucha wybił piłkę, Radović główkował i piłka w rękach Pilarza. W starciu z Rado mocno ucierpiał Brzyski
  • 64'
    zmiana w Legii za Rybusa wszedł Ariel Borysiuk
  • 63'
    Janoszka bliski zdobycia bramki dla Ruchu, ale jego strzał mija zarówno Muchę jak i bramkę
  • 62'
    piękne podanie do Radovicia, ten przyjmuje piłkę i wpada w pole karne, ale Serb na spalonym
  • 61'
    Giza zagrywa żle i Choto ratuje sytuacją wybiciem na aut
  • 60'
    Radović fauluje Brzyskiego, od wolnego wznowią grę goście
  • 59'
    Rzeźniczak dorzucił w pole karne do Rybusa, ten uderzył z woleja ale bardzo niecelnie
  • 58'
    Choto przebiegł z piłką dobre 30 metrów, ale został wytrącony z równowagi
  • 57'
    do zmiany w Ruchu przyszykowany jest Marcin Zając
  • 57'
    Zając zmienia Marcina Nowackiego
  • 55'
    Janoszka minął dwóch obrońców, ale ostatecznie piłka w rękach Jana Muchy
  • 54'
    Mięciel sygnalizował naciągnięcie mięśnia
  • 52'
    na trybunach zauważyliśmy Maciej Skorżę, trener Wisły z uwagą przygląda się poczynaniom Legii
  • 52'
    zmiana w Legii za Mięciela pojawia się Adrian Paluchowski
  • 50'
    dobre dośrodkowanie Brzyskiego, piłka jednak minęła wszystkich piłkarzy
  • 50'
    Radović mija rywala i pada w polu karnym, sędzia nakazuje grać dalej
  • 49'
    Baran w pojedynku z Rzeźiczakiem. Kuba faulował na wysokości pola karnego
  • 48'
    Pierwsza akcja Legii spaliła na panewce
  • 48'
    Urazu doznał Maciej Rybus i potrzebuje pomocy medyków
  • 47'
    Gra została wznowiona
  • 45'
    dobra akcja Ruchu, ale piłkarze gości złapani na spalonym
  • 45'
    sędzia doliczył jeną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    Rybus ogrywa Grodzickiego, ale piłkę wybija Stawarczyk
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Mięciel zagrywał w pole karne do Rybusa, ale połapał się w tym wszystkim Stawarczyk
  • 42'
    Iwański zagrał długą piłkę do Komorowskiego, ten ograł Grzyba i zagrał w pole karne do Mięciela, a Marcin umieścił piiłkę w siatce
  • 41'
    GOL!!!! Marcin Mięciel
  • 39'
    Choto wybija piłkę spod nóg Grzyba, rożny dla gości
  • 39'
    dośrodkowanie i Astiz wybija na aut
  • 38'
    Rybis zagrał do Mięciela, ten złożył się do przewrotki, ale nieczysto trafił w piłkę
  • 37'
    Mięciel zagrywał do Radovicia, ale Serb nie miał możliwości dojścia do futbolówki
  • 35'
    świetna akcja Iwańskiego z Gizą zakończona strzałem nad poprzeczką Ajwena
  • 34'
    Baran uderzył z dystansu, ale dokładność pozostawia wiele do życzenia
  • 33'
    Iwański uruchamia na lewej stronie Komorowskiego, ten nadział się na Stawarczyka i od bramki zaczną Niebiescy
  • 33'
    Sobiech blisko pola karnego Legii, Rzeźniczak wybija piłkę na aut
  • 31'
    Mięciel faulował Brzyskiego, od stałego fragmentu wznowią Chorzowianie
  • 30'
    znakomita sytuacja Legii. Smoliński uderzył z 25 metrów, Pilarz odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Mięciel, ale posłał piłkę nad poprzeczką
  • 29'
    Iwański już na boisku, dorzuca do Smolińskiego, ale niedokładnie
  • 27'
    Astiz fauluje Nowackiego, wolny dla Ruchu
  • 27'
    Rzeźniczak z Radoviciem wypchnęli z pola karnego Janoszkę
  • 27'
    Iwański doznał jakiegoś urazu i utykając opuszcza murawę
  • 25'
    Wolny dla Ruchu, Iwański wyjaśnia sytuację
  • 24'
    dośrodkowanie Rybus z prawej strony pola karnego, łapie piłkę Pilarz
  • 23'
    Baran ukarany żółtą kartką za faul na Rzeźniczaku
  • 21'
    źle wykonany rzut rożny, piłka w posiadaniu Legii
  • 21'
    Astiz w pojedynku z Nowackim, górą legionista
  • 19'
    Rybus wybija na róg, korner dla Ruchu
  • 18'
    akcja Legii, ale niedokładne zagranie i piłka w rękach Pilarza
  • 16'
    Szałachowski zniesiony na noszach, opuszcza boisko i już na nie nie wróci
  • 16'
    Na boisku już pojawił się Miro Radović
  • 14'
    Smoliński uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie
  • 13'
    Kiks Choto naprawił Astiz i niebezpieczeństwo zażegnane
  • 11'
    na trybunach ściągnięto gniazdowego i pojawiły się okrzyki Zostaw Kibica oraz ITI...
  • 10'
    Komorowski w akcji ofensywnej, dośrodkowal ale wprost w ręce Pilarza
  • 9'
    Mięciel wyraźnie rozluźniony, odblokował się
  • 8'
    GOL!!! Marcin Mięciel
  • 8'
    Szałachowski świetnie wyożył piłkę Mięcielowi, który wślizgiem umieścił piłkę w siatce
  • 7'
    faulowany Szałachowski na środku boiska
  • 6'
    Giza z Komorowski wywalczają róg
  • 6'
    Iwański dośrodkowuje, Rybus strzela ale daleko od bramki
  • 4'
    na trybunach Do boju hej Legia
  • 4'
    Mięciel strzelał głową nz bliższy słupek, Pilarz z trudem broni
  • 3'
    akcja Legii Rybus dorzucił w pole karne, ale wprost na głowę Grodzickiego
  • 2'
    od pierwszych chwil na trybunach głośny doping dla Legii
  • 0
    W sobotę o godzinie 18:30 przy ulicy Łazienkowskiej będzie miał początek mecz na szczycie. Trzecia w tabeli Ekstraklasy Legia zmierzy sie z wiceliderem Ruchem. Redkacja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Zapraszamy.
  • 0
    Witamy ze stadionu Legii. Kibice czekają na rozpoczęcie meczu pomiędzy Legią a Ruchem Chorzów