Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
  • 90+6'
    Po raz kolejny Legia traci punkty z zespołem z końcówki tabeli.
  • 90+5'
    Po dośrodkowaniu Iwańskiego poza pole karne wybijają miedziowi obrońcy, a po nieudanej dobitce Kiełbowicza sędzia kończy spotkanie
  • 90+4'
    Uderzenie Smolińskiego z 35 metrów na róg wybija Ptak.
  • 90+4'
    Po kornerze koniec spotkania.
  • 90+3'
    Dośrodkowanie Jackiewicza z rzutu rożnego wybija Astiz
  • 90+3'
    Ostatnia akcja Legii
  • 90+2'
    Miękkie dośrodkowanie Iwańskiego, piłkę wybijają obrońcy, ale prosto do Grzelaka. Jego strzał przechodzi ponad bramką. Szkoda, to była piłka meczowa dla Legii
  • 90+2'
    Za Dinisa Bartosz Rymaniak
  • 90+2'
    Adrian Hanzel zatrzymany na prawej stronie przez Choto
  • 90+1'
    Druga połowa przedłużona 3 minuty.
  • 90'
    Mucha wybija piłkę Dinisowi 18 metrów przed własną bramką.... wślizgiem.
  • 89'
    Dobre dośrodkowanie Radovicia, ale nieco zbyt wysokie dla Grzelaka.
  • 88'
    nad boiskiem jest cała masa dymu, widoczność jest mocno ograniczona
  • 88'
    Najpierw Giza próbował prawą stroną, potem Ryba lewą. Ale piłkę wypychają obrońcy gospodarzy.
  • 88'
    Marcin Smoliński zmienia Gizę.
  • 87'
    Jeszcze jeden korner
  • 87'
    Strzał Grzelaka z szesnastu metrów. Bardzo, bardzo niecelny.
  • 86'
    Kocot wybija piłkę spod nóg Rzeźniczaka. Rzut rożny dla Legii.
  • 83'
    Tym razem Iwański na pamięć w pole karne Zagłębia, tam akurat nikogo nie było.
  • 83'
    Dośrodkowanie Radovicia, a pad przez prawe ramię wykonał Giza. Sędzia nakazał grać dalej
  • 82'
    Długie krosowe zagranie Iwańskiego do Koseckiego, ale młody legionista nie zdołał przyjąć piłki
  • 82'
    Spalony Micanskiego
  • 81'
    Faul Koseckiego na Kococie
  • 80'
    Dobre dośrodkowanie Iwańskiego, ale strzałAstiza ponad bramką.
  • 80'
    za Marcina Mięciela na boisku pojawia się Jakub Kosecki.
  • 79'
    Faul na Rybusie z lewej strony boiska na wysokości linii pola karnego i rzut rożny
  • 79'
    Ostre dośrodkowanie na róg wybijają miedziowi.
  • 78'
    Kolejna akcja Zagłębia, strzał Dinisa z narożnika pola karnego wypluwa przed siebie Mucha, ale piłkę przejmują legioniści.
  • 77'
    Rybus wyszedł z prawego skrzydła. Próbował dośrodkować, ale piłkę wybijają obrońcy.
  • 76'
    Mucha Królem!!! Trzy kapitalne interwencje bramkarza Legii. Wygrał pojedynek sam na sam, a potem odbił dwie dobitki Micanskiego. Zagłębie marnuje 300% sytuację
  • 76'
    Fatalna strata Rybusa, a Zagłębie poczuło wiatr w żaglach.
  • 74'
    Błąd mija Choto, a po chwili wykorzystuje pośliźnięcie się Astiza i podaje do Micanskiego. Akcje wślizgiem przerwywa Rzeźniczak. Od bramki zacznie Mucha.
  • 73'
    Kolejne dobre zagranie do Miętowego. Tym razem Grzelaka, a Miętowy na spółkę z obrońcą Zagłębia z 7 metrów próbował pokonać Ptaka. Ten jednak złapał piłkę.
  • 72'
    Krótkie rozegranie piłki, dośrodkowanie Iwańśkiego, ale nieco zbyt wysokie aby skutecznie zagrozić Ptakowi
  • 71'
    Świetne zagranie IWańskiego do wychodzacego Rybusa, ale Rybka nie zdołała wyprzedzić obrońcy i rzut rożny dla Legii
  • 70'
    Świetne dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale Kocot zdejmuje piłkę z głowy Mięciela
  • 70'
    Żółta kartka dla Choto. Dickson nie zagra w meczu z Arką
  • 69'
    Strata piłki przez Rzeźniczaka w narożniku pola karnego i szybka akcja Zagłębia. Na szczęście nic z niej nie wyszło
  • 68'
    Za Borysiuka pojawia się na boisku Grzelak
  • 67'
    Dośrodkowanie z końcowej linii za plecy Mięciela. Miętowy zdołał cofnąć się i uderzyć na barmkę, ale strzał nie sprawił Ptakowi problemów
  • 67'
    Tym razem Radović z końcowej linii, ale podał zupełnie do tyłu, tam gdzie nikogo nie było
  • 66'
    Chwila odpoczynku, oba zespoły walczą na długie podania, ale nie wiele z tego wynika
  • 64'
  • 63'
    Zaskakujące uderzenie Borysiuka, ale piłkę łapie Ptak.
  • 61'
    Świerczewski wygrywa pojedynek z Mięcielem i rozpoczyna szybką akcję Zagłębią. Na szczeście Mucha uprzedza rywala
  • 59'
    Świetne odegranie Mieciela do Kiełbowicza, ale milimetrów zabrakło aby Kiełbik zwodem minął rywala.
  • 59'
    Faul Świerczewskiego na Borysiuku i żółta kartka dla "Świerszcza"
  • 58'
    na trybunach zerwał się ogłuszający doping dla Zagłębia
  • 57'
    Uderzenie Gizy z sytuacyjnej piłki, ale Ptak pewnie łapie lekko uderzoną futbolówkę.
  • 56'
    Dobra akcja Legii, ale Rybus po raz kolejny nie potrafi podać do wychodzącego na pozycję Kiełbowicza.
  • 55'
    Rzeźniczak wybija piłkę ubiegając Jackiewicza
  • 55'
    Błąd wywalcza rzut rożny po interwencji Kiełbowicza.
  • 53'
    akcja Zagłębia zakończona dośrodkowaniem w pole karne. Piłkę chwyta Jan Mucha
  • 53'
    Radović na pełnym biegu do Iwańskiego ten ponownie do Rado, a ten świetnie dośrodkowuje. Jednak obrońcy zdołali wybić futbolówkę z pola karnego
  • 53'
    Nieporozumienie obrońców Zagłębie, najpierw Iwański, a po chwili Mięciel mogli wepchnąć piłkę do bramki, ale nie połapali się w sytuacji.
  • 51'
    Mięciel zbyt długo przyjmował piłkę i obrońcy gospodarzy zabrali mu piłkę
  • 49'
    Na boisku pojawia się Błąd... Adrian Błąd. Zmienia kontuzjowanego Traore.
  • 48'
    na trybunach fani obu drużyn się przekrzykują, jest coraz głośniej
  • 48'
    Ospały początek drugiej połowy.
  • 47'
    Próba ataku lewą stroną w wykonaniu Legii, niestety nieudana
  • 46'
    Pierwsza strata Rado na skrzydle
  • 45+19'
    Legia zaczyna drugą część spotkania.
  • 45+2'
    Kiełbowicz na spalonym... drugi błąd sędziego.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45+1'
    Pierwsza minuta przedłużona o minutę.
  • 45+1'
    Na boisku leży Traore.. naciągnął któryś z mięśni w nodze
  • 45'
    Choto odbiera piłkę Świerczewskiemu.. jak dziecku
  • 45'
    Kolejna świetna interwencja Choto, tym razem wybija piłkę Traore.
  • 44'
    Dośrodkowanie Rzeżniczaka, ale znów w ręce Ptaka
  • 43'
    Chwila odpoczynku po hokejowym uwolnieniu w wykonaniu Choto.
  • 43'
    Dośrodkowanie na głowę Piotra Gizy, ale zbyt wysokie.
  • 41'
    Niedokładne zagranie Rado na skrzydło do Rzeźnika.
  • 40'
    Traore zaskakuje Mięciela i odbiera mu piłkę.
  • 38'
    Dośrodkowanie Micańskiego przejmuje Iwański, ale po chwili przy piłce znów miedziowi.
  • 38'
    Rewelacyjnie zagranie Mięciela, który mimo nacisku ze strony rywali dokładnie zagrywa do Radovicia.
  • 36'
    Rzeźniczak, przebiegł całe boisko, zagrał do Radovicia, a ten ponownie do Rzeźnika. Kuba jednak już nie miał miejsca aby dobrze dograć.
  • 36'
    Po raz kolejny Astiz wiąże buty Rzeźniczakowi. O co chodzi? Czekamy na wasze typy w komentarzach
  • 35'
    Choto z 3 metrów do Muchy, na szczęście Słowak połapał siew tym i zdołał uprzedzić Traore.
  • 34'
    Kolejne dośrodkowanie Rzeźnika, ale i tym razem bez efektów. Prosto w ręce Ptaka.
  • 33'
    Świerczewski na pole karne, ale legioniści na posterunku.
  • 31'
    Płaskie dosrodkowanie Rzeźniczak zatrzymuje się na pierwszym stojącym obrońcy.
  • 31'
    Ale przy drugiej próbie wywalcza rzut rożny.... z któego nic nie wchodzi.
  • 30'
    Iwański wygrywa pojedynek z Dinisem, a po chwili Jackiewicz ostro fauluje pomocnika Legii.
  • 28'
    Tym razem dobre dośrodkowanie Kiełbika, choć także wybijają obrońcy.
  • 28'
    Legia konstruuje kolejny atak
  • 27'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza, ale zupełnie do nikogo i kolejna szybka akcja Zagłębia
  • 27'
    Traore nie ma jednak szans z Choto
  • 27'
    Choć teraz wyprzedził Choto, z tym, że mocne uderzenie z ostrego kąta nie mogło zagrozić bramce Legii.
  • 25'
    Legia ponownie próbuje zaatakować prawą stroną.
  • 25'
    Dobra akcja Legii, zakończona wybicie piłki Gizie. Legia z autu.
  • 24'
    Tym razem Rybus traci piłkę na rzecz Traore na boku boiska.
  • 23'
    Kopanina na prawej stronie boiska.
  • 21'
    Mięciel przyjmuje na klatkę, odgrywa do Iwańskiego, a ten z pierwszej piłki do wychodzącego Rybusa... niestety zbyt mocno.
  • 20'
    Złe zagranie Kiełbowicza... i od bramki zacznie Ptak
  • 19'
    Kolejna oprawa kibiców Zagłębia. Tym razem za bramką Muchy.
  • 19'
    Giza próbuje śwodkiem pola, ale nic z tego
  • 18'
    Mięciel był zaskoczony, że stojący przed nim Labęcki nie wybił piłki głową.
  • 17'
    Dośrodkowanie Radovicia na 6 metr. Piłkę przyjmuje Mięciel, ale jego strzał trafia w poprzeczkę i wychodzi poza boisko. To była 100% sytuacja.
  • 15'
    Strata Iwańskiego w środku pola. NA szczęście Traore w pojedynku główkowym nie ma szans z Choto.
  • 14'
    Rzut wolny dla Legiii z 32 metrów. Iwański dosrodkowuje, Astiz przepuszcza piłkę, ale nie zaskoczyło to Ptaka, który pewnie łapie piłkę
  • 13'
    NA środkowych sektorach głównej trybuny, kibice prezentują efektowną kartoniadę.
  • 13'
    Rzut rożny dla Legii po uderzeniu Rybusa.
  • 13'
    Po dośrodkowaniu na długi słupek piłkę wybijają gospodarze.
  • 12'
    Traore dośrodkowuje z narożnika pola karnego mimo asysty Choto. Na szczęście nikt nie dochodzi do piłki.
  • 11'
    PRzed chwilą miała miejsce zabawna sytuacja. Inaki Astiz wiązał buty... Jakubowi Rzeźniczakowi, gdy ten przygotowywał się do wybicia piłki z autu.
  • 10'
    Mieciel świetnie zagrywa do wychodzącego Rybusa, ale Rybka zdaniem sędziego na spalonym.