Koniec meczu. Legia wygrała z Piastem 3:1!
  • 90+6'
    Dziękujemy bardzo za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+5'
    Moulin faulował Zivca, a później kopnął piłkę dalej, by rywal miał do niej dalej. Pomocnik Piasta popchnął Francuza i wywiązała się mała szarpanina między drużynami. Sędzia pokazał żółtą kartkę legioniście
  • 90+1'
    Legia szybko wznowiła grę z rogu. W końcu jeden z legionistów posłał centrę w pole karne Piasta. Główką uderzał Sadiku, ale Szmatuła obronił nogami
  • 89'
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Papadopulos uderzył piłkę głową i pokonał Malarza
  • 88'
    Sadiku próbował sobie wywalczyć sytuacje do strzelenia gola, ale gdy ścigał się z obrońcą do piłki, faulował
  • 88'
    Gol dla Piasta
  • 87'
    Guilherme otrzymał prostopadłą piłkę od kolegi, ale rywal zablokował mu możliwość strzału z lewej nogi. Brazylijczyk kopnął futbolówkę czubkiem buta, ale zrobił to za słabo i bardzo niecelnie
  • 85'
    Legia szanuje piłkę. Wciąga rywali na swoją połowę, a potem próbuje przyspieszyć
  • 85'
    Mak został napomniany przez sędziego
  • 80'
    Legia przejęła futbolówkę. Sadiku zamarkował strzał. Albańczyk idealnie podał piłkę do Guilherme, a Brazylijczyk wpakował futbolówkę do siatki
  • 79'
    Świetna akcja legionistów. Jędrzejczyk zagrał futbolówkę do Guilherme, który piętką oddał mu ją oddał. "Jędza" zagrał płasko piłkę przed pole karne Piasta. Mączyński czekał na to podanie, przyjął, przymierzył i strzelił gola!
  • 79'
    Kolejna bramka legionistów!
  • 78'
    Gol dla Legii!!!
  • 77'
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów
  • 72'
    Michał Pazdan bohaterem Legii. Reprezentant Polski wybił z linii bramkowej!
  • 72'
    Dziczek ukarany żółtą kartką
  • 72'
    Barisić zmienia Jankowskiego
  • 70'
    Kopczyński zmienia Hamalainena
  • 69'
    Kolejna kontra Legii. Tym razem Sadiku za mocno podał piłkę do Nagy'ego. Węgier później źle dośrodkował futbolówkę i gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny
  • 68'
    Długa piłka do Sadiku. Albańczyk źle jednak opanował futbolówkę, dlatego zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała między nogami obrońcy i obrała kurs na bramkę. Szmatuła jednak uratował swój zespół. Korner
  • 67'
    Hlousek zastępuje Kucharczyka
  • 66'
    Piast zaczął naciskać na Legię. Mistrzowie Polski mają problemy, by wyjść z własnej połowy
  • 64'
    Teraz strzelać próbował Pietrowski, ale on też posłał futbolówkę obok słupka bramki Malarza
  • 63'
    Bukata oddał niecelny strzał z dystansu
  • 59'
    Sadiku przerzucił piłkę do Guilherme. Brazylijczyk chciał włączyć się do ataku, ale został sfaulowany przez przeciwnika
  • 58'
    Sadiku zmienił Chukwu, a Mak zastępuje Gojkę
  • 57'
    Kucharczyk wyprowadzał kontrę Legii. Pomocnik próbował minąć Sedlara. "Kuchy" przepuścił piłkę obok niego, ale został sfaulowany. Stoper dostał żółtą kartkę
  • 55'
    Moulin perfekcyjnie przeciął podanie rywali i ruszył na bramkę Piasta. Francuz za długo jednak zwlekał z podaniem i w końcu popsuł całą kontrę
  • 54'
    Jędrzejczyk został napomniany przez sędziego
  • 53'
    Kucharczyk zdecydował się na indywidualny rajd. Pomocnik wbiegł między trzech zawodników i stracił piłkę
  • 52'
    Centra Mączyńskiego została wybita z pola karnego Piasta. Legia wywalczyła rzut rożny
  • 50'
    Dosyć szczęśliwie gliwiczanie wymieniali podania. Finalnie Guilherme zablokował Gojkę i Past wywalczył rzut rożny
  • 49'
    Piłkarze Piasta trochę odważniej atakują bramkę Legii, ale nie potrafią zawiązać groźnej akcji
  • 46'
    Kibice z Żylety zaczęli z wysokiego "C", a dokładniej: "Ceeeeeeeee" ;)
  • 45+19'
  • 45+3'
    Kontra Legii została zatrzymana faulem. Sędzia Frankowski po tym przewinieniu zakończył pierwszą połowę
  • 45+1'
    Moulin posłał długą piłkę do Nagy'ego. Węgier próbował zacentrować, ale został zablokowany. Aut
  • 45+1'
    Legioniści rozegrali piłkę od wyrzutu z autu. W prostej sytuacji dali się jednak złapać na pułapkę ofsajdową
  • 42'
    Gojko próbował zablokować centrę Guilherme. Zrobił to, ale teraz narzeka na uraz i potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 41'
    Piast ewidentnie liczy na kontrataki, mimo że przegrywają. Legioniści natomiast cały czas szukają sposobu, by pokonać drugi raz Szmatułę
  • 39'
    Szybkie wznowienie gry z rzutu wolnego Legii. Mączyński miękko dośrodkował futbolówkę z lewej flanki. Do piłki wyskoczył Kucharczyk, uderzył ją głową, ale pomylił się o kilka centymetrów
  • 37'
    Kucharczyk źle dośrodkował piłkę w pole karne Piasta. Szmatuła rozpoczął atak "Piastunek", ale ci nie zrozumieli intencji swojego bramkarza i wybili futbolówkę na aut
  • 35'
    Zivec zszedł do środka, huknął z prawej nogi, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 33'
    Szmatuła wybił daleko piłkę spod swojej bramki. Jankowski szybko próbował uruchomić Zivca. Pomocnik przegrał jednak pojedynek z Jędrzejczykiem. Grę wznowi Malarz
  • 30'
    Legia prowadzi grę. Szuka wolnych przestrzeni, ale piłkarze Piasta zmuszają ją do gry bokami
  • 28'
    Dąbrowski uderzył z bardzo daleka, ale piłka poleciała obok słupka
  • 26'
    Nagy po raz kolejny był faulowany przez rywali. Tym razem na własnej połowie Legia wykona rzut wolny
  • 24'
    Mączyński płasko próbował zagrywać piłkę z rzutu wolnego. Nagy źle jednak przyjął futbolówkę i wpadła ona w posiadanie Szmatuły
  • 23'
    Dwójkowa akcja Nagy'ego i Hamalainena. Fin wypuścił Węgra na skrzydle, ale skrzydłowy został sfaulowany na wysokości pola karnego Piasta
  • 22'
    Vassiljev opuszcza boisko. W jego miejsce wejdzie Papadopulos
  • 21'
    Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów
  • 20'
    Legioniści w krótkim odstępie czasowym dwa razy skontrowali gliwiczan. Jednakże w obu przypadkach zabrakło ostatniego podania
  • 18'
    Gol dla Legii! Autorem trafienia został Dominik Nagy!
  • 18'
    Centra z rzutu rożnego Legii. Piłkarz Piasta nie zdołał dobrze wybić futbolówki. Nagy przejął piłkę w polu karnym, uderzył z woleja i pokonał Szmatułę
  • 15'
    Piast próbował wyjść z kontrą po rzucie rożnym Legii. Vassiljev chciał przerzucić futbolówkę nad Moulinem. Francuz nie dał się nabrać Estończykowi, odebrał mu piłkę, uderzył, lecz zrobił to niecelnie
  • 14'
    Vassiljev oddał strzał z rzutu wolnego. Piłka poleciała prosto w bramkę. Chociaż uderzenie nie należało do najtrudniejszych, Malarzowi wyskoczyła z rąk futbolówka, ale szybko naprawił swój błąd
  • 13'
    Vassiljev przypadkowo zagrał piętką do Jankowskiego. Napastnik Piasta nie spodziewał się podania, ale szybko opanował futbolówkę i próbował rozpocząć akcję. Napastnik został sfaulowany przez Moulina
  • 11'
    Jankowski wyprowadzał kontrę Piasta. Napastnik gliwiczan długo zwlekał z podaniem, aż w końcu zagrał do Gojki, który był na spalonym
  • 8'
    Długi wyrzut z autu w pole karne Legii. Piłka jednak wyleciała poza boisko
  • 6'
    Moulin przerzucił piłkę na lewą flankę. Hamalainen perfekcyjnie przejął futbolówkę, a później posłał ją w pole karne. W "szesnastce" do dośrodkowania wyskoczył Chukwu, który oddał strzał głową. Szmatuła obronił jednak próbę napastnika mistrzów Polski
  • 5'
    Moulin zagrał piłkę do Mączyńskiego, który próbował miękko wrzucić ją w pole karne. Futbolówkę głową zagrał w polu karnym Hamalainen, ale później przejęli ją przeciwnicy
  • 4'
    Legia długo wymieniała podania między obroną i pomocą. W końcu piłkarze dwa razy próbowali zagrać do Chukwu, ale za każdym razem Nigeryjczyk został przepchnięty
  • 2'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii. Jeden z zawodników Piasta zagrał piętką, ale jego podanie nie znalazło adresata i gospodarze rozpoczną od bramki
  • 1'
    Rozpoczął się mecz!
  • 1'
    Piłkarze Piasta przeprowadzili akcję lewą stronę. Pazdan wybił piłkę na rzut rożny
  • 0
    Pierwsze kopnięcie za nami. Za chwilę rozpocznie się mecz. Powstaniec o pseudonimie "Tomek" schodzi z murawy, a kibice go oklaskują
  • 0
    Mecz rozpocznie uczestnik Powstania Warszawskiego!
  • 0
    Legioniści wywiesili transparent na trybunie Deyny: "Za przelaną w powstaniu krew, Warszawa dzisiaj oddaje Wam cześć"
  • 0
    Cały stadion odśpiewuje obecnie hymn Polski
  • 0
    Żołnierze Wojska Polskiego odgrywają: "Sen o Warszawie"
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak, Berto, Hlousek, Kopczyński, Broź, Szymański, Sadiku
  • 0
    Jacek Magiera ofensywnie ustawił na dzisiejszy mecz legionistów: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Guilherme - Mączyński, Moulin - Nagy, Hamalainen, Kucharczyk - Chukwu
  • 0
    Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice!
Legia WarszawaPiast Gliwice
18'
57'

57' Aleksandar Sedlar

73'

73' Patryk Dziczek

80' Guilherme

80'
86'

86' Mateusz Mak

90'

90' Michal Papadopulos