Legia w ataku pozycyjnym, wymienia dziesiątki podań i traci piłkę
  • 87'
    Choto ograł napastnika rywali i rozpoczął kontrę Legii
  • 86'
    z rzutu rożnego nic legionistom nie wyszło, ale po chwili nasi piłkarze wywalczyli wolny z prawej strony pola karnego
  • 86'
    Smoliński trafił jednak wprost w mur i piłka w posiadaniu Zaporożan
  • 84'
    Chinyama sam na sam z bramkarze, piłka przeszła nad golkiperem ale ten zdołał zmień tor lotu piłki i jedynie korner dla Legii
  • 83'
    rzut karny dla Metalurga
  • 83'
    Kostia znakomicie broni
  • 81'
    Poliowyj strzelił na bramkę, ale trafił w dobrze ustawiony mur
  • 80'
    faulował Grzelak na 35 metrze, wolny dla Metalurga
  • 76'
    strata Rado tuż przed polem karnym Metalurga i kontra
  • 76'
    faul na Borysiuku, żółta kartka dla jednego z zawodników z Zaporoża
  • 72'
    gra toczy się głównie na połowie Legii, która ma problem ze skontruowaniem akcji
  • 70'
    z boiska zeszdł Alozi zastąpił go numer 22
  • 67'
    Radović uprzedzony przez Kowala
  • 65'
    Grzelak zagrywał w pole karne Legii do Radovicia, ale Serba uprzedził Krywcow
  • 63'
    próba akcji w wykonaniu Legii ale Chinyama przegrał pojedynek z defensorami
  • 60'
  • 60'
    ]]
  • 60'
    gra toczy się głównie w środku pola
  • 58'
    Borysiuk zagrywał do Ghandiego i aut dla Metalurga
  • 55'
    piłka po dośrodkowaniu wyszła za linię końćową
  • 54'
    Poliewoj dorzucał w pole karne i... sędzia cofnął grę, rzut wolny z lewej strony pola karnego
  • 53'
    nad stadionem w La Quinta znów ulewa, świecą się wszystkie cztery jupitery
  • 52'
    Kiełbowicz stracił piłkę, poszła kontrazakończona strzałem ale niecelnym
  • 51'
    legioniści po straci bramki atakują, ale robią to bardzo nerwowo
  • 49'
    strzał w długi róg bramki z lewej strony pola karnego, po ziemi i Kostia musiał wyciągnąć piłkę z siatki
  • 47'
    Na boisku pojawili się Kostiantyn Machowskyj, Wojciech Szala, Ariel Borysiuk, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz, Miroslav Radović, Takesure Chinyama
  • 46'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45'
    korner dla Metalurga i dobrze piąstkuje Nurković
  • 45'
    po chwili Kaskov strzelał z dystansu ale nad poprzeczką
  • 45'
    koniec pierwszej połowy meczu. Legia - Metalurg 0:0
  • 43'
    Smoliński stracił piłkę tuż przed polem karnym, ale jego błąd naprawił Komorowski
  • 42'
    znakomita sytuacja Metalurga, Nurković mija się z piłką i... na szczęście Alozi również nie trafił w futbolówkę
  • 40'
    z Djordje już wszystko w porządku, gra została wznowiona
  • 39'
    w jednym ze starć ucierpiał Tutorić, potrzebna będzie pomoc doktora Machowskiego
  • 37'
    wolny dla Metalurga z 30 metrów
  • 37'
    dośrodkowanie w pole karne, a tam króluje Pance Kumbev
  • 36'
    Nurković uprzedził rywala i od bramki zacznie Legia
  • 34'
    ładne dośrodkowanie Kassenu, ale toru lotu piłki nie przeciął żaden z legionistów. Szkoda
  • 33'
    akcja Zaporożan, ale Tutorić do spółki z Kumbevem wybijają futbolówkę z pola karnego
  • 33'
  • 31'
    gra toczy się na połowie Metalurga, ale legioniści narażeni są przez na kontry
  • 31'
    po jednej z nich Komorowski w ostatniej chwili wybył piłkę na aut
  • 28'
    Na 30 metrze faulowany był Dong Fangzhuo
  • 28'
    uderzał Jarzębowski ale wysoko nad bramką
  • 27'
    dorzucenie piłki w pole karne, strzał i... broni Nurković
  • 26'
    Kassenu tuż przed polem karnem Legii fauluje prawoskrzydłowego
  • 25'
    Kassenu dorzuca z rzutu rożego, ale bramkarz Kowal wypiąstkował piłkę z pola karnego
  • 23'
    Kumbev wygrał pojedynek biegowy z rywalem i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 20'
    Nurković wznowił grę, a po chwili Grzelak zdemolował rywala
  • 19'
    kolejna akcja prawym skrzydłem w wykonaniu Metalurga, jednak tym razem poradził sobie Komorowski
  • 18'
    Kosecki w pojedynku główkowym pokonał rywala, ale piłka trafiła w ręce bramkarza
  • 15'
    mimo asysty Komorowskiego prawoskrzydłowy Metalurga zdołał dośrodkować, ale ładną paradą popisał się Nurković
  • 14'
    próba ataku w wykonaniu Metalurga zatrzymana przez Pance Kumbeva
  • 13'
    Tutorić wygrywa głowkę z rywalem i rozpoczyna kontrę Legii
  • 12'
    Tutorić wślizgiem wybija piłkę spod nóg napastnika Matalurgu i korner dla rywali
  • 12'
    po dośrodkowaniu piłka wylądowała w rękach Nurkovicia
  • 10'
    rzut rożny dla Legii, strzela z woleja z 16 metrów Kosecki, ale trafia w plecy jednego z defensorów
  • 9'
    dośrodkowanie w pole karne Legii, Komorowski wygrał głowkę z napastnikiem Zaporoża, za co został pochwalony przez Tutoricia
  • 7'
    faulowany był Smoliński, Kassenu krótko rozegrał piłkę
  • 6'
    faulowawał Komorowski, wolny już rozegrany, Jarzębowski wyjaśnił sytuację
  • 5'
    dośrodkowanie do Grzelak, ale za mocne i futblówkę przejęli defensorzy z Zaporoża
  • 4'
    wolny dla Metalurga z lewej strony pola karnego
  • 4'
    dośrodkowanie, błąd Koseckiego i strzał z ośmiu metrów przeszedł tuż nad poprzeczką
  • 2'
    Jarza faulował na środku oiska, wolny dla Zaporoża
  • 1'
    mecz rozpoczęty
  • 1'
    pierwsza akcja Metalurga, piłkę łapie Nurković
  • 0
    rozpadał się deszcz, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Znamy już skład Legii - Adis Nurković, Jakub Rzeźniczak, Pance Kumbev, Djordje Tutorić, Marcin Komorowski, Jakub Kosecki, Marcin Smoliński, Tomasz Jarzębowski, Ghandi Kassenu, Bartłomiej Grzelak, Dong Fangzhou
  • 0
    Na wtorek na godzinę 16:30 został zaplanowany mecz sparingowy Legii z Metalurgiem Zaporoże. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.
Legia WarszawaMetalurg Zaporoże
50'

50' Wołodymyr Poliewoj