48'
53'
87'
  • 90+9'
    Być może testowani zawodnicy będa mieli okazję pokazać się w końcówce drugiego dzisiejszego meczu, na którego transmisję serdecznie zapraszamy! Początek drugiego sparingu o godzinie 14.00
  • 90+7'
    Testowani zawodnicy grali róznie. Aktywny był Mujanović, jednak jego akcje częściej były efektowne, niż efektywne. Dong zagrałbardzo skutecznie, zdobył dwie bramki i panowie Walter i Miklas mogą chyba szykowac dla niego umowę. Natomiast Moyo gubił się.
  • 90+5'
    Wynik był sprawą drugorzędną, chociaż mógł i powinien być korzystniejszy. Głupio stracone bramki w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zadecydowały o porażce. Legia jako zespół prezentował się poprawnie, momentami bardzo obiecująco
  • 90+1'
    Dośrodkowanie z ponad 40 metrów Gizy, ale piłka trafia w rękę Komorowskiego.
  • 90+1'
    Koniec! Legia przegrała z Mordovią 2:4
  • 90'
    Z niewiadomych przyczyyn śedzia wyrzucił z boiska Tomka Kiełbowicza.
  • 87'
    Kolejny błysk Mujanovicia. Zdołał opanować złe podanie i oddał mocny strzał, aczkolwiek w sam środek bramki.
  • 86'
    2:4 !!! Po strzale z 30 metrów Darochina piłka ląduje w siatce Legii
  • 84'
    Znów groźnie rosjanie, jednak ta akcja kończy się na obronie
  • 82'
    Kontra Legii. Mujanović wpada w pole karne, ale wypuścił sobie zbyt daleko piłkę i ta ląduje w rękach bramkarza
  • 81'
    Ruslan Mukhametshin wpadł w pole karne, minął wychodzącego Gostomskiego, ale sytuację ratuje Kiełbowicz!
  • 79'
    Ładna piłka Smolińskiego do Grzelaka, ten zauważył wbiegającego Komorowskiego, a Komar oddał strzał z dystansu. Niestety piłka poszybowała sporo ponad bramką.
  • 78'
    Bardzo groźna akcja Mordovii. Rozegrali piłkę klepką w polu karnym Legii i strzał w sytuacji sam na sam oddał Mukhametshin, ale Gostomski zdołał wybić na róg.
  • 78'
    Rzut rożny już wykonany. Strzał stopera Mordovii głową, ale ponad bramką.
  • 75'
    Akcja Szałachowskiego zakończona strzałem. Będzie róg dla Legii
  • 75'
    A rzutu rożnego wyszedł... aut dla rosjan
  • 74'
    Grzelak już w polu karnym, ale póki co rywale sobie z nim radzą
  • 72'
    I tak też się dzieje - Grzelak zmienił Donga. Widzowie owacjami witają Grzelaka
  • 70'
    Grzelak gotowy do gry. Prawdopodobnie zmieni zmęczonego Donga
  • 69'
    Gra toczy się w środku pola
  • 67'
    Sporna sytuacja, śedzia ostatecznie dyktuje rzut wolny dla rywali
  • 67'
    Mujanović szaleje na skrzydle, ale zamiast dograć do środka oddał piłkę bramkarzowi
  • 65'
    Gra się supokoiła, Duchota powietrza robi swoje
  • 63'
    Na prawą stronę obrony powędrował Jarzębowski, a Szałach gra w środku pomocy.
  • 63'
    Uderzenie Smolińskiego z około 25 metrów mija bramkę rywali
  • 61'
    Sebastian Szałachowski zmienia Radovicia. Do gry szykuje się też Grzelak, który ma zagrać przez ostatni kwadrans
  • 60'
    Kiełbwicz na pozycji lewoskrzydłowego, ale Żyro traci piłkę
  • 59'
    Do gry szykuje się Sebastian Szałachowski. Tymczasem Dong niedokładnie odgrywa piłkę do kolegi
  • 57'
    Gra się trochę uspokoiła
  • 55'
    Rzut wolny dla rywali sprzed pola karnego, ale strzał niecelny
  • 54'
    Komorowski wyprowadził atak Legii, ale z kontry zrobił się z tego atak pozycyjny
  • 52'
    2:3 !!! Strzał z 25 metrów Ruslana Mukhametshina był nie do obrony dla Gostomskiego
  • 50'
    Giza kieruje teraz grą Legii
  • 49'
    Znakomity balans ciałem pozwolił chińczykowi oszukac kilku rywali i oddać płaski strzał swoją słabszą, lewą nogą. Legia ma chyba nowego napastnika!
  • 47'
    Sędzia z aptekarską precyzją przesuwa piłkę Smolińskiemu. Tak ustawioną piłkę Smolińskie nieudanie dośrodkował na głowę Donga
  • 47'
    2:2 !!!! Znów Dong
  • 46'
    Zmiana w Legii. Mięciela zmieni Piotr Giza. Rosjanie zmienili za to przynajmniej pół drużyny
  • 46'
    Rzut rożny po ładnej akcji Mujanovicia
  • 45+9'
    Legia grała nieźle do 45'. Ładna bramka testowanego chińczyka dała Legii zasłużone prowadzenie, a rywale nie bardzo sobie radzili. Po trzech kwadransach zawodnicy zdekoncentrowali się, a rosjanie to wykorzystali dwukrotnie umieszczając piłkę w bramce.
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Zamiast prowadzić Legia przegrywa 1:2
  • 45+2'
    Legioniści w szoku...
  • 45+1'
    1:2 !!! Minięty zwodem Gostomski bezradny. A była to akcja Pancenki
  • 44'
    1:1 !!! Gol do szatni... Stzrlcem Kłusikian
  • 43'
    Najroźniejsza okazja dla Mordovii po strzale lobem autorstwa... Moyo! Ale "Gostek" na posterunku
  • 42'
    Ładna akcja Legii. Jednak po podaniu Smolińskiego strzał Mięciela został zablokowany
  • 41'
    Na spalonym gracz Mordovii. Rzut wolny dla Legii
  • 40'
    Radović zamienia się pozycją z Mujanoviciem i wykonuje serię około dziesięciu zwodów, co kończy się... autem dla rosjan
  • 39'
    Ofiarna interwencja Kiełbowicza
  • 38'
    Warunki do gry zmieniają się, robi się duszno
  • 37'
    Akcja Donga, ale fauluje rywala
  • 36'
    Trochę nieporadności z obu stron. Legia gra pressingiem przeszkadzajac rywalom w rozegraniu piłki
  • 34'
    Legia rozgrywa piłkę na własnej połowie wciągając rywali
  • 32'
    Akcja toczy się raz pod jedną, a raz pod drugą bramką, brakuje jednak strzałów
  • 32'
    Żyro pada w polu karnym, ale zdaniem sędziego nic nie było i gra toczy się dalej
  • 31'
    Aktywny jest dziś Mujanović, dobrze radzi sobie Dong, Moyo też gra przyzwoicie
  • 29'
    Rzut wolny dla rywali, ale Mujanović efeltownymi nożycami wybija piłkę z pola karnego
  • 26'
    Kiełbowicz dograł do Donga, który źle przyjął piłkę, ale zdołał odegrac do Jarzębowskiego. Jarza strzela z dystansu, ale piłka mija bramkę w niewielkiej odległosci
  • 25'
    Simjier dosrodkowuje, Gostomski mija się z piłką, ale Mukhametshin źle trafił głową i nic nie wyszło z tej akcji
  • 22'
    Akcja Mięciela zostaje zatrzymana. piłkę przejął jeszcze Żyro i próbuje dośrodkowywać, ale bez efektu. Chwilę później ładnie powrócił do obrony i odebrał piłkę rywalowi
  • 21'
    Rado już wrócił na boisko
  • 20'
    Mukhametshin atakuje prawą stroną, ale Kiełbowicz znakomicie sobie radzi z jego dograniem.
  • 20'
    Jakiś uraz Radovicia, opatrywany jest poza boiskiem. Jeśli nie będzie mógł wrócić na boisko to Legia będzie miała problem...
  • 18'
    Legia ma przewagę, rywale moga tylko kontrować
  • 17'
    Rzut rozny na Legii. Głowka Jarzębowskiego ale minimalnie chybił
  • 17'
    Kolejny corner, ale strzal Komorowskiego zablokowany przez Kuleshova
  • 16'
    Akcja rywali, jednak Komorowski pewnie glówkuje i czyści przedpole
  • 13'
    Akcja Mujanovicia i wywalcza rzut rożny. Jednak tym razem nic z niego nie wyszło
  • 12'
    Dong na 40 metrze przejął piłkę, przebiegł z nią kawałek i uderzył w prawy górny róg bramki Mordovii. Strzał był nie do obrony!
  • 11'
    GOOOOL!!! 1:0 dla Legii! DONG FANGZHUO!
  • 10'
    Rzut rożny dla Mordovii. Simjier dogrywa do Łusikiana, aten tym razem próbuje lobować, jednak Gostomski dziś się spisuje conajmniej dobrze.
  • 8'
    Kiełbowicz wywalcza rzut rożny. Wykonał go Smoliński, ale Muldarov uprzedził legionistów
  • 7'
    Mujanović wpada w pole karne, lecz zamiast dograć do Donga stracił piłkę
  • 7'
    Łusikian huknął jak z armaty, ale Gostek znów pewnie złapał
  • 6'
    Ładna akcja Mieciela, który jednak przegrał pojedynek z bramkarzem zbyt wysoko uderzając piłkę
  • 5'
    Na trybunach pojawił się perzes Miklas, Mariusz Walter oraz Paweł Kosmala. To ożywiło poczynania legionistów
  • 4'
    Rzut wolny dla Mordovii
  • 4'
    Uderza Łusikian, ale Gostomski pewnie złapał piłkę
  • 3'
    Akcja Żyro zatrzymana
  • 1'
    Kapitanem jest dziś Tomasz Kiełbowicz. Jednym z bocznych sędziów jest kobieta
  • 0
    I mecz rozpoczął się Pierwszy strzał Mordovii, ale Gostomski na posterunku
  • 0
    Legia zagra w rezerwowym składzie, który podawaliśmy wczoraj, zobaczymy jak spiszą się testowani zawodnicy, dla których to będzie ostatnia okazja, by przekonać do siebie trenera Urbana
  • 0
    Witamy przed trzecim na Cyprze sparingiem. Dziś rywalem Legii jest drużyna Mordovii
  • 0
    Jest dość ciepło, około 16 stopni Celcjusza. Murwaw lekko grząska, ale nadaje się do gry.
  • 0
    W czwartek rano piłkarze Legii zagrają sparing z drużyną Mordovii Sarańsk. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!
Legia WarszawaMordovia Sarańsk
45'

45' + Kłusikian

45' + Pancenko

53'

53' Ruslan Mukhametshin