46'
  • 90+22'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.net
  • 90+21'
    Legioniści wygrali z Górnikiem Zabrze 1:0 i choć mogli zwyciężyć wyższym wynikiem, to zasłużenie zgarniają trzy punkty i wyprzedzają zabrzan w tabeli Lotto Ekstraklasy.
  • 90+19'
    KONIEC MECZU! MAMY LIDERA, W WARSZAWIE MAMY LIDERA!
  • 90+18'
    Kontrę Górnika powstrzymał Pasquato. Zdaniem sędziego wślizg Włocha był zbyt ostry i kara dla legionisty
  • 90+17'
    Wieteska nieprzepisowo zatrzymuje rozpędzonego Hamalainena, za co obrońca zostaje ukarany żółtą kartką
  • 90+17'
    Jeszcze rożny dla Legii
  • 90+16'
    Piękna interwencja Malarza i z kontratakiem wychodzili legioniści, ale jeden z górników zatrzymał akcję... ręką
  • 90+16'
    Ostatnia zmiana w Legii: schodzi Gui, a wchodzi Jodłowiec
  • 90+14'
    Uderzenie świeżo upieczonego reprezentanta Polski niewiele ponad bramką Malarza. A żółtą kartką za przepychanki w murze ukarany Ledecky
  • 90+13'
    Rzut wolny bardzo blisko bramki Legii, ponieważ Pasquato dotykał futbolówki reką. Do strzału szykuje się Kurzawa
  • 90+10'
    Ostatnia zmiana w Górniku. Schodzi Żurkowski, a w jego miejsce na murawie pojawia się Ledecky
  • 90+9'
    Skuteczne dogranie Moulina do Hamalainena. Pierwszy strzał Fina obronił jeszcze Loska, ale z dobitką pomocnika Legii bramkarz gości nie miał już żadnych szans. 1:0!
  • 90+8'
    HAMALAINEN! GOL!
  • 90+7'
    Zmiana w zespole gości: na boisku pojawia się Olszewski, który zmienił Kądziora
  • 90+6'
    Zderzenie Dąbrowskiego i Loski, obaj zawodnicy przez chwilę leżeli na murawie, ale już wszystko z nimi w porządku
  • 90+5'
    Fenomenalny rajd Hamalainena, którego wypuścił Hlousek. Fin zagrał piłkę, dopadł do niej Pasquato i był bliski zdobycia gola!
  • 90+4'
    Przez przerwanie spotkania pozostało nieco ponad 10 minut gry
  • 90+1'
    Legia wciąż przy piłce, ale piłkarze nie potrafią przypieczętować przewagi bramką
  • 90'
    Ładna indywidualna akcja Gui, jednak strzał Brazylijczyka został zablokowany i korner dla legionistów
  • 89'
    Z kontrą ruszyła Legia i mogła być to dobra szansa, jednak Kucharczyk źle zgrywał do Mączyńskiego i stracił futbolówkę
  • 89'
    Druga zmiana w Legii - schodzi Kucharczyk, a w jego miejsce Pasquato
  • 87'
    Trener Jozak mobilizuje piłkarzy z wysokości ławki rezerwowych. Groźną akcję przeprowadził Górnik, a konkretnie to Kurzawa sprawił problemy Malarzowi. Sytuację wyjaśnił jednak Astiz
  • 84'
    Mecz ponownie wznowiony
  • 70'
    ...i kolejna przerwa w grze z powodu pirotechniki
  • 69'
    Rzut rożny dla Górnika, a na trybunie kolejna oprawa
  • 68'
    Zderzenie Guilherme z Matuszkiem, chwila przerwy
  • 68'
    Obaj zawodnicy powrócili na boisko, gramy dalej
  • 66'
    Rzut rożny dla Górnika po wybiciu Astiza
  • 63'
    Zmiana także w Legii: Niezgodę zastępuje Sadiku
  • 58'
    Zmiana w Górniku - schodzi Wolsztyński, wchodzi Ambrosiewicz
  • 57'
    Niezłe zagranie Farncuza, zabrakło milimetrów, aby do piłki dopadł jeden z legionistów
  • 57'
    Znowu z kontrą wyszła Legia, ale tym razem Niezgoda niecelnie rozegrał do dobrze wychodzącego Mączyńskiego
  • 56'
    Wolny z prawej strony boiska po faulu na Broziu, wrzucać będzie Moulin
  • 55'
    Nacierają legioniści, duży udział ma przy tym Gui. Brazylijczyk rozprowadza piłkę w środku pola i często wygrywa pojedynki
  • 51'
    Loska broni jak w transie dwie setki Legii. Najpierw powstrzymał strzał Hamalainena z piątego metra, a następnie uderzenie Guilherme z okolic szóstego-siódmego metra od bramki
  • 49'
    Po weryfikacji VAR sędzia zmienia decyzję. Jego zdaniem faulu na Niezgodzie nie było i od bramki rozpocznie Loska
  • 47'
    Rzut karny dla Legii! Poczekajmy jeszcze jednak na ostateczną decyzję...
  • 47'
    Trwa weryfikacja VAR
  • 45+24'
    Start drugiej połowy, rozpoczęli Górnicy
  • 45+9'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0
  • 45+8'
    Jeszcze przed końcowym gwizdkiem z kontrą wychodziła Legia, ale powstrzymana nieprzepisowo przez Suareza
  • 45+6'
    Jeszcze próbują atakować legioniści, ale wciąż brakuje skutecznego ostatniego podania. Tym razem strata Guilherme tuż przed polem karnym zabrzan, a po chwili wrzutka Kucharczyka wprost do obrońców Górnika
  • 45+4'
    Kolejna próby Legii, dwa rzuty rożne, ale bez historii i od bramki Loska
  • 45+3'
    Złe rozegranie stałego fragmentu przez Górnik. Z kontrą wyszli legioniści, a konkretnie Guilherme, który przebieg dobre 40 metrów z piłką, przed polem karnym dograł do Kucharczyka, który zamiast oddać piłkę kolegom, chciał sam kończyć akcję i zatrzymał go Loska
  • 45+1'
    Ależ teraz okazja! Na wysokości 11 metra od bramki Loski uderzał Hamalainen, jego strzał został zablokowany, piłka trafiła pod nogi Niezgody, ale ten nie zdecydował się na uderzenie, tylko oddał futbolówkę Finowi, który przeniósł nią nad poprzeczką bramki golkipera Górnika
  • 45+1'
    Korner dla Górnika
  • 43'
    Przed szansą stanął Guilherme. Obrońcy Górnika zostawili Brazylijczykowi bardzo dużo miejsca, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany
  • 41'
    Wracamy do gry. Dym z pirotechniki opadł i piłkarze mogą kontynuować grę
  • 41'
    Tak to wyglądało przez kilka minuty ;)
  • 30'
    Mecz przerwany. Aktualnie nic nie widać z powodu racowiska, jakie zaserwowała Żyleta
  • 27'
    Świetnie wypuścił Brozia Moulin. Dośrodkowanie prawego obrońcy wybił jednak Loska. Po chwili z drugiej strony boiska zagrywał Gui, ale również niedokładnie, a piłka znalazła się w rękawicach bramkarza gości
  • 26'
    Dwa groźne strzały Górnika. Pierwszy broni Malarz, a dobitkę Kurzawy blokuje Dąbrowski
  • 25'
    Przepraszamy za problemy techniczne... Hit niestety mocno obciąża sieci internetowe na Legii. Kluczowa była sytuacja sprzed kilku minut, gdy Wolsztyński strzelił gola, dobijając uderzenie Angulo. Do gry wszedł jednak VAR i okazało się, że Hiszpan był na spalonym. Nadal jest 0:0. Obecnie atakuje Górnik
  • 24'
    Kontra Górnika i rywale mają rzut rożny
  • 11'
    Prostopadłe zagranie Guilherme do wychodzącego Kucharczyka, jednak Brazylijczyk zagrywał zbyt mocno i futbolówkę wyłapuje Loska
  • 10'
    Nieudany strzał głową jednego z piłkarzy rywali i od bramki Malarz
  • 9'
    Bardzo aktywni są legioniści od pierwszych minut, ale teraz górnicy odpowiadają akcją i mają rzut rożny
  • 7'
    Kombinacyjnie próbowali rozegrać legioniści, ale faulował po stracie Moulin
  • 6'
    Futbolówkę po stałym fragmencie wyłapał Loska, Górnik wyszedł z kontrą, ale tuż przed polem karnym Legii ręką przyjmował piłkę Wolsztyński
  • 5'
    Groźne uderzenie z dystansu oddał Kucharczyk i z problemami broni Loska. Rożny dla Legii
  • 4'
    Odpowiedzieć próbował Górnik, ale Angulo, do którego kierowane było prostopadłe zagranie, był na spalonym
  • 3'
    I ponownie próba "Wojskowych", i znowu Kuchy próbował rozegrania na prawej stronie, tym razem pomocnik poklepał piłkę z Broziem i próbował dograć płasko do Niezgody. Podanie jednak zablokowane
  • 2'
    Pierwsza akcja legionistów - dośrodkowanie Kucharczyka z prawej strony boisko, ale nikt nie doszedł do futbolówki
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Legioniści skończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni. Za 15 minut początek szlagieru 16. kolejki Lotto Ekstraklasy!
  • 0
    Górnik Zabrze wybiegnie w następującym składzie: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Kurzawa, Żurkowski, Matuszek, Kądzior - Angulo, Wolsztyński
  • 0
    Na ławce rezerwowych zasiądą: Cierzniak, Turzyniecki, Jodłowiec, Pasquato, Kopczyński, Szymański, Sadiku
  • 0
    Znamy już składy obydwu drużyn. Legioniści zagrają w następującym składzie: Malarz - Broź, Astiz, Dąbrowski, Hlousek - Moulin, Mączyński - Kucharczyk, Hamalainen, Guilherme - Niezgoda
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 na stadionie przy Łazienkowskiej rozpocznie się mecz 16. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Górnikiem.