33'
36'
46'
  • 90+9'
    Po emocjonującej pierwszej połowie i nieco sennej drugiej odsłonie meczu zawodnicy Legii kończą mecz ze Śląskiem Wrocław wynikiem 4:1. Hat-trick dla legionistów ustrzelił dziś Hamalainen, a jedno trafienie dołożył Niezgoda. Dziękujemy za obecność i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji live, a także materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+7'
    Koniec meczu!
  • 90+6'
    Tymczasem "Żyleta" odświeża dawne przyśpiewki. Najpierw mogliśmy posłuchać "Od kołyski aż po grób", teraz kibice śpiewają "Bo Warszawa, bo Warszawa..."
  • 90+4'
    Mecz przez dłuższy moment przypominał walkę bokserów, którzy zamiast walczyć, unikają ciosów. Tymczasem groźne dośrodkowanie Vesovicia w pole karne Śląska w kierunku Rado. Piłka minęła jednak Serba, ale dopadł do niej Kucharczyk. "Kuchy" strzałem z pierwszej piłki próbował zaskoczyć Słowika, ale futbolówka minimalnie mija słupek bramki gości
  • 90'
    Rywale nie zakładają pressingu na legionistach, dlatego obserwujemy wiele podań w kierunku defensorów Legii, którzy spokojnie wymieniają podania między sobą
  • 89'
    Na boisku zbyt wiele się nie dzieje, a sędzia na skutek przerwy w grze przedłuża mecz o 8 minut
  • 82'
    Trybuny skandują "Jarek Niezgoda! Jarek Niezgoda!", ponieważ schodzi młody snajper Legii. W jego miejsce debiutujący Vesović
  • 80'
    Ostatnia zmiana w drużynie gości: schodzi Chrapek, wchodzi Łyszczarz
  • 79'
    Szansę chciał wykorzystać Eduardo, ale piłka po jego strzale trafia w mur. Po chwili napastnik fauluje Słowika
  • 77'
    Tuż przed polem karnym Śląska faulowany Niezgoda. Rzut wolny dla Legii
  • 73'
    Faulowany Chrapek z rzutu wolnego oddał bezpośredni strzał na bramkę Malarza, ale pewna interwencja golkipera Legii
  • 72'
    Faulował Rado blisko pola karnego Legii, na boisku leży Chrapek
  • 71'
    Taniec z piłką w swoim stylu rozpoczął Rado, odegrał do Eduardo, ale przeszkadzają wrocławianie. Aut blisko pola karnego Śląska. Po chwili jednak akcja legionistów nieudana i z piątki rozpocznie Słowik
  • 71'
    Piłkę z pola karnego legionistów wybija teraz Jędrzejczyk. Rzut rożny dla gości
  • 68'
    Z akcją ruszyli zawodnicy Śląska, ale legioniści spokojnie przejmują piłkę i wyprowadzają własną akcję
  • 67'
    Gra wznowiona
  • 63'
    Trenerzy wykorzystali czas na zmiany, ponieważ sędzia zarządził przerwę w grze. Kibice Śląska odpalili race i na boisku panuje aktualnie słaba widoczność z powodu zadymienia
  • 62'
    Zmiana także w Legii - schodzi Hamalainen, w jego miejsce Kucharczyk
  • 61'
    Zmiana w Śląsku: schodzi Bergier, wchodzi Łuczak
  • 59'
    Niezgoda zagrał w polu karnym do Rado, strzał Serba został jednak zablokowany przez defensorów Śląska
  • 56'
    Piłkarze Śląska próbują odebrać piłkę legionistom, ale ich starania nie dają zbyt wiele efektów
  • 53'
    Serb zmienia Philippsa. Arek Malarz podbiegł do Philippsa przekazał mu opaskę kapitańską, aby przy zmianie przekazał ją Radoviciowi
  • 52'
    Za chwilę na boisku pojawi się Miro Radović
  • 51'
    Eduardo ciągnięty za koszulkę przez Lewandowskiego. Żółta kartka dla zawodnika Śląska
  • 48'
    Śląsk przed szansą na drugiego gola. Nieporozumienie Pazdana z Malarzem doprowadziło do tego, że bramka legionistów pozostała przez moment pusta, w tym czasie do piłki dopadł Pich, oddał strzał, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił powracający Pazdan!
  • 47'
    W przerwie nastąpiła zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł kontuzjowany Kosecki, a w jego miejsce na placu gry zameldował się Maciej Pałaszewski
  • 45+19'
    Piłkarze Śląska rozpoczynają drugą połowę meczu
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 4:1 ze Śląskiem!
  • 45+1'
    Niezgoda podwyższa prowadzenie Legii! Napastnik sam rozprawił się w polu karnym z rywalami i kapitalnym strzałem pokonuje Słowika!
  • 45'
    Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy
  • 45'
    4:1!
  • 42'
    Śląsk przed szansą na kontaktowego gola. Kosecki w swoim stylu wyjechał sam na sam z Malarzem. "Kosa" nie przechytrzył jednak doświadczonego golkipera Legii, którego próbował mijać przed strzałem. Malarz wślizgiem wygarnął futbolówkę spod nóg Koseckiego
  • 39'
    Piłkarze Śląska jakby uskrzydleni bramką Picha w natarciu
  • 36'
    Śląsk zdobywa gola. Piłkę w bramce Malarza umieszcza Pich
  • 34'
    Klasyczny hat-trick Hamalainena! Tym razem Eduardo wypuścił na prawej strony Brozia, który jak za starych dobrych czasów, płasko, po ziemi bardzo mocno dograł futbolówkę w pole karne gości. Akcję na długim słupku zamykał Hama, który zdobył trzeciego gola!
  • 32'
    Legia podwyższa prowadzenie. Hamalainen znalazł się przed polem karnym Śląska i szukał podaniem Eduardo. Podanie Fina zostało jednak zablokowane przez defensywę wrocławian. Piłka ponownie trafiła pod nogi Kaspra, który z pierwszej piłki, technicznie i nie do obrony oddał strzał na bramkę Słowika
  • 32'
    HAT TRICK!
  • 29'
    2:0! HAMA!
  • 28'
    Sędzia zatrzymał na chwilę grę, ponieważ ucierpiał Eduardo. Brazylijczyk z chorwackim paszportem wznowił już grę. Na szczęście pomoc lekarska nie była potrzebna legioniście
  • 25'
    Ależ poklepali legioniści przed polem karnym Śląska, niemal każdy zawodnik z ofensywy Legii dotknął w tej akcji piłki, ostatnie podanie należało do Eduardo, który zagrał do wbiegającego na pełnej szybkości Hamalainena. Finowi nie pozostało nic innego jak zamienić to świetne podanie na gola. 1:0!
  • 23'
    GOL! HAMALAINEN!
  • 21'
    Ponownie szybka akcja legionistów. Tym razem Hamalainen szukał zagraniem Niezgody, niewiele zabrakło by napastnik dopadł do piłki i stanął oko w oko z bramkarzem Śląska
  • 20'
    Legia aktywna po lewej stronie boiska. Hama szukał podaniem Eduardo, ale ten blokowany przez obrońcę Śląska nie doszedł do piłki
  • 18'
    Płaski strzał z 30-40 metrów od bramki oddał Remy, piłka trafiła pod nogi Niezgody, który był bliski oddania strzału na bramkę Słowika!
  • 16'
    Piłkę przed polem karnym Śląska odebrał Antolić, był dobrze ustawiony, jednak nie zdecydował się oddać strzału, piłkę wybijają rywale
  • 15'
    Legionistom ponownie nie udało się stworzyć zagrożenia w polu karnym wrocławian. Obie drużyny próbują zaznaczyć przewagę na placu gry
  • 13'
    Ładnie z piłką odnalazł się Hamalainen na środku boiska, rozegrał do Niezgody, ten oddał do Antolicia, któremu rywali odebrali piłkę, wybijając ją poza boisko. Rożny dla Legii
  • 11'
    Kosecki wywalczył rzut rożny dla Śląska, legioniści przejęli piłkę, a z kontrą ruszył Eduardo. Akcję jednak zatrzymał sędzia, ponieważ dopatrzył się faulu byłego reprezentanta Chorwacji
  • 9'
    Legia wywalczyła rzut rożny, jednak Antoliciowi nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Słowika
  • 5'
    Po drugiej stronie boiska dośrodkowaniem odpowiedział Kosecki - również było to niecelne dogranie futbolówki
  • 3'
    Legioniści grają wysoko, próbują odebrać piłkę rywalom blisko ich pola karnego. Przed chwilą dośrodkowanie z lewej strony Jędrzejczyka, który zastępuje na tej pozycji Hlouska. Dogranie reprezentanta Polski nie znalazło jednak adresata
  • 1'
    Szybko piłkę odzyskali piłkarze Śląska i już próbowali zaskoczyć legionistów, jednak Bergier był na spalonym
  • 0
    Zaczęli legioniści
  • 0
    Na Łazienkowską wraca Jakub Kosecki, który dzisiaj zagra w barwach Śląska. Zabraknie jednak innego byłego legionisty. Arkadiusz Piech poza kadrą drużyny z Wrocławia. W zespole rywali brakuje także najlepszego strzelca śląskiej ekipy - Marcina Robaka.
  • 0
    Zawodnicy obu drużyn wyszli już na boisko, za chwilę początek meczu!
  • 0
    Podopieczni trenera Jozaka zagrają ponownie w ustawieniu 4-3-3
  • 0
    Mistrzowie Polski rundę wiosenną przy Łazienkowskiej zainaugurują w następującym zestawieniu: Malarz - Broź, Remy, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński, Philipps, Antolić - Eduardo, Niezgoda, Hamalainen
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 23. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Śląskiem