45'
89'
90'
  • 90+5'
    Koniec spotkania! Legia przegrywa 0:2 z Jagiellonią po bramkach Novikovasa i Świderskiego. Już w niedzielę stołeczny klub zmierzy się z Lechem Poznań. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Vesovicia za faul taktyczny.
  • 90+1'
    Sędzia doliczył 4 minuty
  • 90'
    Ostatnia zmiana w Jagiellonii - Grzyb w miejsce Pospisila
  • 89'
    Gol dla Jagiellonii. Karol Świderski głową pokonuje Malarza.
  • 84'
    Sheridan pokonał Malarza, jednak sędzia liniowy odgwizdał spalonego.
  • 83'
    Druga zmiana w ekipie gości. Karol Świderski w miejsce Bezjaka.
  • 83'
    Ostatnia zmiana w Legii - Kucharczyk za Hamalainena.
  • 79'
    Pierwsza zmiana w Jagiellonii. Za Novikovasa na boisku pojawi się Sheridan
  • 78'
    Klepka pomiędzy Hamalainenem i Niezgodą w decydującym momencie przerwana przez Runje!
  • 76'
    Novikovas minął Jędrzejczyka i wbiegł w pole karne, jednak Remy wybił piłkę na rzut rożny.
  • 72'
    Philipps oddał strzał z dystansu, jednak piłka poleciała kilka metrów obok bramki Pawełka.
  • 70'
    Kasper Hamalainen próbował pokonał Pawełka strzałem przewrotką, jednak bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny.
  • 66'
    Łukasz Broź nie dokończy tego spotkania z powodu kontuzji. W jego miejsce na boisku zameldował się Hlousek.
  • 64'
    Znów gorąco pod bramką Legii! Novikovas próbował lobować bramkarza, jednak piłka uderzyła w słupek!
  • 61'
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, na bramkę główkował Novikovas, jednak strzał był zbyt lekki i bez problemów Malarz złapał piłkę.
  • 60'
    Broź faulował piłkarza Jagiellonii ok. 25 metrów od bramki. Rzut wolny dla gości.
  • 58'
    Niezgoda znalazł się w polu karnym, jednak sędzia odgwizdał spalonego.
  • 57'
    Malarz kolejny raz ratuje Legię od straty bramki! Na bramkę uderzał Bezjak.
  • 57'
    Rzut wolny dla Legii.
  • 55'
    Próba dośrodkowania Jędrzejczyka zablokowana. Rzut rożny dla Legii.
  • 52'
    Burliga zdecydował się na uderzenie z daleka, jednak piłka znacznie minęła bramkę Malarza.
  • 51'
    Nieczyste uderzenie Bezjaka. Malarz spokojnie łapie piłkę.
  • 51'
    Jędrzejczyk zablokował dośrodkowanie Frankowskiego. Rzut rożny dla gości.
  • 50'
    Błąd Pazdana, który trafił piłkę w środkowej strefie boiska, jednak akcja gości szybko została zastopowana przez legionistów.
  • 49'
    Niecelne podanie Vesovicia do Brozia, piłka dla Jagiellonii.
  • 47'
    Vesović zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, jednak piłka minęła bramkę o kilka metrów.
  • 47'
    Remy faulowany przez Bezjaka
  • 45+23'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy, po której Jagiellonia prowadzi 1:0 po bramce Novikovasa z rzutu karnego. Wracamy za 15 minut.
  • 45+2'
    Kontra Jagiellonii. Frankowski dograł do Pospisila, który oddał niecelny strzał zza pola karnego.
  • 45+1'
    Po dośrodkowaniu Mączyńskiego niecelnie na bramkę główkował Jędrzejczyk.
  • 45'
    Rzut rożny dla Legii
  • 45'
    Do pierwszej połowy sędzia doliczył 4 minuty
  • 44'
    Novikovas zamienia karnego na bramkę. 0:1
  • 43'
    Rzut karny dla Jagiellonii! Malarz faulował Bezjaka w polu karnym.
  • 42'
    Novikovas próbował minął dwóch legionistów w polu karnym, lecz zatrzymał się na Vesoviciu, który wybił piłkę na rzut rożny.
  • 40'
    Faul na Novikovasie. Faulował Broź.
  • 36'
    Zmiana w Legii. Eduardo opuszcza boisko, a za niego melduje się Łukasz Broź.
  • 35'
    Dobra okazja Legii! Mączyński odebrał piłkę i podał ją do Niezgody, który chciał minąć Pawełka, jednak napastnik gospodarzy wygonił się do samego rogu czym zmarnował tą sytuację.
  • 34'
    Novikovas znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Malarz kolejny raz broni uderzenie piłkarzy gości!
  • 32'
    Znów gorąco w polu karnym Legii! Niepilnowany Guilherme oddał strzał na bramkę i tylko wybicie Remy'ego zapobiegło utracie gola!
  • 30'
    Kolejna interwencja Malarza! Bramkarz Legii broni strzał z daleka Tarasa Romańczuka.
  • 29'
    Niezgoda na spalonym po podaniu Vesovicia
  • 26'
    Strzał z daleka Novikovasa, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką
  • 23'
    Novikovas na spalonym
  • 22'
    Faul na Philippsie
  • 21'
    Sędzia kolejny raz posiłkuje się VAR-em. Nie ma gola dla Jagiellonii!
  • 18'
    Gol dla Jagiellonii. Strzelcem bramki Frankowski
  • 16'
    Malarz kolejny raz ratuje Legię od straty bramki! Uderzał Runje.
  • 15'
    Sędzia skorzystał z VAR-u i zmienił decyzję w sprawie faulu Antolicia. Chorwat został ukarany czerwoną kartką!
  • 13'
    Kolejna żółta kartka dla piłkarza Legii. Tym razem ukarany Antolić
  • 12'
    Faul Mączyńskiego na Guilherme
  • 11'
    Kolejny raz groźnie! Bezjak oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i interwencja Malarza uchroniła Legię od straty bramki!
  • 9'
    Znów groźnie w polu karnym Legii! Po dograniu z rzutu rożnego dużo miejsca na oddanie strzału miał Bezjak, jednak napastnik gości nieczysto trafił w piłkę.
  • 9'
    Żółty kartonik dla Vesovicia za faul na Guilherme
  • 8'
    Remy wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Pospisila
  • 6'
    Bardzo dobre rozegranie piłki pomiędzy Eduardo i Antoliciem zakończone niecelnym strzałem Chorwata
  • 5'
    Groźnie pod bramką Legii, ale po niecelnym uderzeniem popisał się zawodnik gości.
  • 3'
    Nieporozumienie pomiędzy Malarzem i Pazdanem, jednak bez większych konsekwencji.
  • 1'
    Pierwsza okazja Legii. Po strzale Vesovicia, bliski wpakowania piłki do pustej bramki był Eduardo.
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Ławka rezerwowych: Cierzniak, Astiz, Broź, Hlousek, Radović, Kucharczyk, Szymański
  • 0
    Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz – Vesović, Pazdan, Remy, Jędrzejczyk – Mączyński, Antolić, Philipps – Eduardo, Niezgoda, Hamalainen
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 25. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok.