Liga Mistrzów 2017/2018 - III runda eliminacyjna

45'
78'
90'
  • 90+7'
    Koniec! Astana zasłużenie wygrała 3:1 z Legią Warszawa. Rewanż za tydzień w stolicy. Dziękujemy za uwagę i życzymy... spokojnego wieczoru...
  • 90+4'
    Kolejna niefrasobliwa strata w środku pola. Kabananga rozpędził się, skupił na sobie uwagę defensorów, Kongijczyka oflankował Twumasi, który dostał piłkę, był sam na sam z Malarzem i strzelił gola. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce
  • 90+3'
    Nie ma co ukrywać, że...
  • 90+3'
    3:1... Patrick Twumasi...
  • 90+1'
    Sędzia doliczył sześć minut
  • 90'
    Kolejna kontra Astany. Koazachowie rozgrywają piłkę ze swobodą, Twumasi dograł w pole karne, ale Legię ponownie uratował Malarz, który wykazał się refleksem
  • 88'
    Ładne zagranie na lewą flankę do Guilherme, Sadiku próbował głową uderzyć piłkę, rzucił się niczym Szczupak, ale Albańczyk nie dał rady dojść do futbolówki
  • 88'
    Postnikow wchodzi w miejsce Murtazajewa
  • 87'
    Rajd Guilherme, ostatecznie piłka trafia w środku pola do Paquato, a ten uderza z dystansu. Futbolówka szybuje jednak obok słupka
  • 86'
    Łogwinienko upadł na murawie i jest opatrywany przez medyków
  • 86'
  • 84'
    Twumasi znowu w pojedynku z legijną defensywą. Ostatecznie samolubne zachowanie i zablokowany strzał sprawiają, że Astana nie stworzyła tak groźnej sytuacji, jak mogła
  • 83'
    Ostatnia zmiana w stołecznym zespole. W miejsce Kucharczyka wchodzi Konrad Michalak
  • 81'
    Znowu Kabananga, ale tym razem powstrzymany przez legionistów
  • 80'
    Zmiana w Astanie: Grahovac w miejsce Kleinheislera
  • 79'
    Pasquato zagrał w pole karne do Kucharczyka, ten wzdłuż linii bramkowej wypatrzył Sadiku, do którego zagrał. Albańczyk posłał piłkę do pustej siatki i Legia łapie kontakt
  • 78'
    1:2! Armando Sadiku!
  • 77'
    Guilherme ograł Anicicia, ale Murtazajew wrócił do defensywy i wybił piłkę na róga
  • 77'
    Interwencja Mokina i kolejny róg
  • 77'
    Ponownie Pasquato, ale golkiper wybija piłkę na aut
  • 76'
    Dąbrowski rozegrał piłkę do rywala. Od razu Kabananga rusza z kontrą. Nie ma kolegów, więc zagrywa do tyłu, szanuje futbolówkę. W szeregach rywali nie ma tej nerwowości, którą widzimy wśród "Wojskowych"
  • 76'
    Szomko do Kabanangi, lecz ten na spalonym
  • 75'
    W polu karnym nie było żadnego legionisty, co nie zmieniło faktu, że Jędrzejczyk posłał tam dośrodkowanie. Kolejną złapaną piłkę może sobie doliczyć Mokin
  • 75'
    :O
  • 74'
  • 74'
    Bolesny jest fakt, że trudno doszukiwać się jakichkolwiek pozytywów w grze Legii. Mistrzowie Polski zostali zdominowani w Astanie, mają ogromny kłopot z tworzeniem akcji w ofensywie
  • 72'
    Kolejna akcja Twumasiego i Kabanangi. Piłkę łapie jednak Malarz
  • 72'
    Sadiku zagrał w pole karne, a konkretnie prosto w ręce golkipera Astany
  • 71'
    Pazdan ponownie powstrzymuje Twumasiego
  • 70'
    Szomko popędził lewą flanką i wykonał bardzo ładne krzyżowe podanie do Twumasiego. Czuwał jednak Michał Pazdan, który przeciął zagranie rywala
  • 69'
    Twumasi w pole karne, ale Majewskij niecelnie uderzał piłkę głową
  • 69'
    Armando Sadiku wchodzi na boisko w miejsce Kaspera Hamalainena
  • 68'
    Od razu z kontrą ruszyli gospodarze. Kabanaga mijał kolejne przeszkody, jak futbolowe tyczki. Ostatecznie strzał z szesnastego metra Twumasiego, ale dobrze spisał się Malarz. Przeciwnik wpadł w golkipera Legii, a Pazdan w tym czasie wybił futbolówkę z linii bramkowej
  • 68'
    Malarz opatrywany przez lekarzy po starciu z Twumasim. Golkiper po kilku chwilach gotowy do gry. Korner dla gospodarzy
  • 67'
    Pasquato faulowany. Rzut wolne dla legionistów. Piłka zagrana do Jędrzejczyka, ten głową w "szesnastkę", ale niecelnie
  • 66'
    Astana na moment zmniejszyła tempo. Gra przeniosła się do środkowej strefy
  • 66'
  • 63'
    Atak legionistów. Kucharczyk uderza z szesnastu metrów, ale ponad poprzeczką
  • 62'
    Debiut Pasquato. Włoch zastępuje na boisku Dominika Nagy'a
  • 61'
    Twumasi na głowę Anicicia, ale ten posyła futbolówkę ponad poprzeczką
  • 60'
    Hlousek fauluje Kabanangę na skrzydle. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 59'
    Dogranie Jędrzejczyka, Guilherme zgrywa piłkę do Mączyńskiego, ale ten zablokowany. Twumasi ruszył niczym shinkansen i w pokonanym polu zostawił interweniującego Pazdana. Dużo szczęścia mieli warszawiacy, że Kabananga nie dołożył nogi i nie strzelił trzeciego gola dla Kazachów
  • 57'
    Kabananga próbował wymusić rzut karny, ale węgierski arbiter nie zareagował na zachowanie gracza Astany
  • 55'
    Kabananga znowu ściągnął uwagę trzech obrońców Legii, oddał strzał, ale piłka po nodze Pazdana wychodzi na róg
  • 55'
    Kabananga pakuje piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale sędzia zauważył pozycję spaloną Kongijczyka i nie uznał gola... Dobra decyzja arbitra
  • 54'
    Hlousek dośrodkował z lewej strony w pole karne, ale piłkę bez najmniejszych problemów łapie bramkarz miejscowych
  • 53'
  • 52'
    Długa piłka do Twumasiego, gracz z Ghany oddaje strzał, ale Malarz odbija uderzenie i korner mają gracze z Kazachstanu
  • 52'
    Twumasi dograł w pole karne, ale stoperzy Legii dobrze powstrzymali rywali
  • 51'
    Hlousek powstrzymuje Twumasiego na lewej flance. Legioniści po chwili jednak tracą piłkę. Brakuje dokładności w grze mistrzów Polski
  • 50'
    Kabananga wpadł w pole karne, ale Kongijczyk został zablokowany przez Dąbrowskiego. Po chwili napastnik Astany upada w "szesnastce", ale sędzia nawet nie pomyślał o podyktowaniu rzutu karnego
  • 49'
    Dośrodkowanie z narożnika prosto w ręce Mokina
  • 48'
    Guilherme rozegrał piłkę z Nagyem, Węgier oddał futbolówkę Brazylijczykowi, a ten oddał strzał w kierunku bliższego słupka. Czujny był jednak golkiper Astany, który sparował uderzenie na rzut rożny
  • 47'
    Ładne rozegrania warszawiaków. Piłka zagrana do Moulina, który podeszwą minął rywala, ale drugi ze stoperów zastopował Francuza, który nie zdołał oddać strzału
  • 46'
    Legioniści próbują pograć piłkę. Warszawiacy wymieniają podania w środkowej strefie
  • 45+17'
    Obie drużyny wracają na murawę
  • 45+17'
    Legioniści wznowili grę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa w Astanie 0:2 do przerwy
  • 45+1'
    Legia stanęła. Astana do samego końca pierwszej połowy chciała grać w piłkę. Futbolówka ostatecznie została posłana na skraj pola karnego, gdzie doskoczył do niej były gracz Zawiszy, Majewskij. Białorusin oddał mocny strzał, który tuż przy słupku wpadł do siatki. Sytuacja warszawiaków nie jest dobra
  • 45+1'
    Twumasi mocno ze skraju pola karnego, piłkę wybija Malarz.
  • 45'
    2:0 - Iwan Majewskij
  • 43'
    Twumasi uderza z dystansu, lecz obok bramki
  • 42'
    Legioniści przygotowują atak pozycyjny i wymieniają sporo zagrań, ostatecznie piłka zagrana przez Hlouska do Guilherme w pole karne. Brazylijczyk przegrał jednak siłowy pojedynek z Szitowem
  • 41'
    Kazachowie w końcówce pierwszej połowy zdecydowali się na wysoki pressing. W ich poczynaniach brakuje jednak dokładności. Gdyby dołożyli precyzję, Legia miałaby jeszcze trudniej
  • 39'
    Coś w tym jest... Nie można popełniać takich indywidualnych błędów!
  • 38'
    Kucharczyk jest jedyną jasną postacią w ofensywie Legii. Miał dwie groźne sytuacje, przed chwilę mógł mieć asystę, gdyby Guilherme trafił w piłkę w "szesnastce", a teraz wywalczył korner
  • 38'
    Ponownie Legia nie stworzyła zagrożenia po rzucie rożnym. Kontrę rywali powstrzymał Dąbrowski
  • 37'
    Hlousek bardzo źle wybił piłkę, Kleinheisler wygrał pojedynek główkowy z Moulinem i zagrał do Kabanangi. Kongijczyk już upadał, ale oddał strzał, którego nie zablokowali stoperzy, a zasłonięty Malarz nie zdołał obronić. Legia przegrywa 0:1
  • 35'
    Astana ponownie gości pod polem karnym legionistów
  • 35'
    1:0 - Junior Kabananga
  • 33'
    Piłka zagrana do Kabanangi, ale rywal pod presją Pazdana i Dąbrowskiego ostatecznie wybił futbolówkę z pola karnego warszawiaków ;)
  • 30'
    Znowu bliski był Kucharczyk! Świetną interwencją na linii popisał się jednak Mokin. Bramkarz Astany odbił piłkę w ostatniej chwili, a koledzy wybili futbolówkę na róg
  • 30'
    Złe rozegranie rzutu rożnego i kontra Astany. Murtazajew zgubił jednak piłkę przebiegając na połowę Legii
  • 29'
    Najgroźniejsza akcja Legii! Guilherme dobrze spisał się w ofensywie, podał piłką do Kucharczyka, lecz tego w ostatniej chwili zablokował Szomko, który uratował Astanę przed stratą gola
  • 29'
    Rzut wolny dla Legii. Z prawej strony piłkę dogrywa Mączyński
  • 27'
    Szitow zagrał w pole karne do Murtazajewa, ten uderzał głową, ale był na spalonym
  • 25'
    Legioniści rozpaczliwie bronili się teraz w polu karnym. Dwa razy uderzenia rywali blokował Michał Pazdan. Ofiarnie zagrał reprezentant Polski i to dzięki niemu legioniści uniknęli smutku. Trzecie uderzenie Twumasiego było już bardzo niecelne
  • 24'
    Nagy do... chyba do Kucharczyka, ale podanie było bardzo niecelne. Legia ma kłopot z grą w ofensywie
  • 23'
    Dąbrowski ścigał się z Kabanangą. Dobrze do piłki wyszedł Malarz i zażegnał niebezpieczeństwo wykopując piłkę poza boisko
  • 22'
    Rzut rożny dla Legii - pierwszy w środowym spotkaniu. Mączyński dogrywa z narożnika. Piłka jednak za mocna i wylatuje poza murawę
  • 21'
    Mączyński faulowany 30 metrów od bramki Aleksandra Mokina. Sma poszkodowany wznowił grę, warszawiacy wymienili kilka podań, lecz skończyło się na niecelnym zagraniu do Guilherme i aucie zasądzonym dla Kazachów
  • 20'
    Jędrzejczyk dograł w pole karne spod linii końcowej, lecz piłka błyskawicznie wybita przez stoperów gospodrzy
  • 19'
    Despotović ponownie upada. Uraz jednak nie pozwoli kontynuować mu gry. Na boisku pojawi się Roman Murtazajew
  • 19'
    Awizowana roszada: Murtazajew za kontuzjowanego Despotovicia
  • 18'
    Szitow, przez długość całego boiska, zagrywa pod pole karne Legii, ale zbyt mocna piłka wpada w ręce Malarza
  • 17'
    Despotović leży na boisku po starciu z Hamalainen. Piłkarz Astany potrzebował pomocy fizjoterapeutów, ale za moment wróci na boisko
  • 15'
    Próba Kucharczyka, ale od bramki rozpoczyna golkiper miejscowych
  • 14'
    Twumasi bardzo niecelnie dośrodkowuje. To kolejne złe zagranie rywala na skrzydle
  • 12'
    Kabananga dograł na lewą stronę do Despotovicia, ten odegrał do kolegi z linii ataku, ale ostatecznie Kongijczyk traci futbolówkę pod naporem Dąbrowskiego
  • 11'
    konsekwentnie bronią się gospodarze. Warszawiacy nie mogą na razie przebić się przez defensywę Astany, która w fazie obrony ustawiona jest na szesnastym metrze
  • 11'
    Dąbrowski dobrze wyprzedza Kabanangę i od razu "kasuje" kontrę Kazachów
  • 10'
    Kabananga miał piłkę w polu karnym, ale dobrze interweniowali stoperze mistrzów Polski
  • 8'
    Pierwszy strzał legionistów. Moulin zebrał drugą piłkę, próbował ją opanować i uderzył z ok. 25 metrów. Francuz posłał jedna futbolówkę wysoko nad bramką
  • 7'
    Twumasi dostał piłkę na prawej flance, ale dobrą interwencją popisał się Hlousek, który zabrał piłkę rywalowi
  • 6'
    Warszawiacy na razie ustawieni głębiej. Legioniści grają ostrożnie i oddali pole Kazachom
  • 5'
    Astana wrzuciła piąty bieg. Kleinheisler dograł piłkę do Twumasiego, ten wzdłuż linii bramkowej zagrywał do Kabanangi, ale w ostatniej chwili futbolówkę na róg wybił Pazdan. Było groźnie. Kazachowie mają rzut rożny
  • 5'
    Niecelne dośrodkowanie i Astana traci piłkę
  • 4'
    Hlousek przez całe boisko do Guilherme - niecelnie. Od autu na wysokości własnego pola karne grę wznawia Szomko
  • 3'
    Twumasi dostał piłkę na prawej flance. Od razu doskoczyli do niego Hlousek i Nagy. Warszawiacy podwoili krycie i zmusili rywala do błędu. Gracz mistrza Kazachstanu dośrodkował piłkę tak, że ta wyleciała poza boisko
  • 2'
    Szomko zagrał długą piłkę, wzdłuż linii, do Mużnikowa, lecz podanie było zbyt mocne i od bramki grę rozpoczyna Arkadiusz Malarz
  • 1'
    Piłkarze z Astany od razu próbują przenieść ciężar gry pod bramkę mistrzów Polski. Warszawiacy dobrze poradzili sobie z pierwszymi atakami
  • 1'
    Pazdan źle wyprowadza piłkę z defensywy, Majewskij przejmuje i zagrywa do tyłu, uspokaja grę
  • 0
    Gramy! Rozpoczęli Kazachowie
  • 0
    Obie drużyny wychodzą na boisko
  • 0
    Jaki jest nieodłączny element w ręku kibica Astany? Wachlarz :)
  • 0
  • 0
    Piłkarze wrócili już do szatni. Za kilka chwil powrócą, by rozpocząć zmagania w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów
  • 0
    Obie drużyny przebywają już na rozgrzewce za 25 minut początek spotkania w stolicy Kzachstanu
  • 0
    Witamy! O godzinie 16:00, Legia zmierzy się na wyjeździe z FK Astana.
  • 0
    Oto skład mistrzów Polski: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Moulin, Mączyński, Nagy - Hamalainen - Kucharczyk
FK AstanaLegia Warszawa

36' Junior Kabananga