UEFA Youth League 2017/2018 - I runda - 2. mecz

Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
17-10-2017 18:00
57'
  • 90+3'
    Goście wpakowali piłkę do siatki, ale wcześniej arbiter liniowy zasygnalizował spalonego
  • 90+3'
    Koniec! Legia bezbramkowo zremisowała z Breidablik, lecz finalnie awansowała do kolejnej, drugiej fazy młodzieżowej Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski nie powalili dzisiaj na kolana, lecz mieli zapewnioną zaliczkę z pierwszego meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe.
  • 90+2'
    Strzał Szczepańskiego pozostawił wiele do życzenia
  • 90+1'
    Islandczycy ponownie groźnie, znowu obili poprzeczkę
  • 90'
    Trzy roszady w ekipie rywali
  • 90'
    Druga połowa przedłużona o trzy minuty
  • 89'
    Drobna przepychanka wytworzyła się między obiema drużynami. Sędzia rozdzielił jednak najaktywniejszych zawodników
  • 86'
    Szczepański zabrał się do kontry i podał na lewą stronę do Olejarki. Dynamiczny skrzydłowy minął rywala i huknął w kierunku dalszego słupka. Strzał minął jedak bramkę strzeżoną przez Gunnarssona
  • 86'
    Król brutalnie wfaulowany przez Stefanssona, ale pozbierał się w wstał o własnych siłach z murawy
  • 85'
    Szymański przejął podanie od Islandczyków i wydawało się, że będąc na skraju pola karnego uderzy. "Szymi" zdecydował się na podanie do Górala, który nie wiedział do kogo zaadresować podanie. Finalnie z akcji nic nie wyszło
  • 83'
    Sigurdarson złapany na ofsajdzie po podaniu z głębi pola
  • 82'
    Szczepański otworzył na skrzydle Króla, ten płasko dośrodkował, lecz defensor rywali oddalił zagrożenie
  • 81'
    Stefansson zaskakująco huknął z wolnego, ale Kochalski wybił piłkę do boku
  • 80'
    Rzut wolny dla Breidablik po faulu jednego z legionistów
  • 79'
    Ładnie dokręcający strzał z kierunku dalszego słupka posłał Thordarson
  • 79'
    Ingvarsson pędził na bramkę Kochalskiego, lecz Szymański ofiarnym wślizgiem wygarnął mu futbolówkę spod nóg
  • 78'
    Szymański wypuścił Króla, a ten płasko zagrał w kierunku Górala. Atakujący mistrzów Polski nie dopadł jednak do piłki
  • 77'
    Adalsteinsson wywalczył stały fragment po starciu ze Szwedem. Centra Thordarsona została jednak oddalona przez Szymańskiego
  • 76'
    Korner dla Legii
  • 76'
    Wrzutka Szymańskiego, do piłki wyskoczył Żyro, ale huknął ponad bramką
  • 75'
    Breidablik zaciekle atakuje, ale "Wojskowi" ze dwojoną siłą nie dają za wygraną. Rzut wolny ze sporymi problemami wypiąstkował Kochalski
  • 73'
    Przepraszamy za drobne problemy techniczne. W międzyczasie na placu gry w miejsce Neumana pojawił się Szwed. Do zmiany szykowany jest także Olejarka. Islandczycy mieli groźną sytuację, która skończyła się obiciem poprzeczki
  • 73'
    Kontuzjowanego Praszelika zastępuje Olejarka
  • 65'
    "Wojskowi" chcą spokojnie kreować akcje, ale przyjezdni, mimo stłamszenia dobrze się przesuwają
  • 62'
    Król pobiegł prawą stroną i zagrał odchodzącą piłkę, ale finalnie golkiper Islandczyków chwycił futbolówkę po drobnym wyciągnięciu się
  • 61'
    Orlik mając sporo wolnej przestrzeni, zdecydował się podać do Praszelika, ale pomocnik zwolnił i akcja spaliła na panewce
  • 60'
    Bondarenko uprzedził Ingvarssona i wyekspediował futbolówkę na rzut rożny. Korner wykonany przez Thordarsona został jednak skutecznie wybity
  • 59'
    Szymański przerzucił piłkę na drugą stronę do Olszewskiego, lecz lewy defensor nie opanował jej w boisku
  • 58'
    Stefansson mocnym podaniem szukał Sigurdarsona, ale napastnikowi Breidablik w kluczowym fragmencie odskoczyła futbolówka
  • 57'
    Szymański ustawia się do wykonania stałego fragmentu. Dośrodkował, lecz Gunnarsson wypiąstkował piłkę
  • 56'
    Ingvarsson napomniany żółtym kartonikiem
  • 55'
    Dobra interwencja w defensywie Bondarenki, który zażegnał niebezpieczeństwo po wrzutce z prawej strony
  • 53'
    Odważny strzał Praszelika z dystansu mocno niecelny.Bramkarz odprowadził tylko piłkę wzrokiem
  • 52'
    Neuman otrzymał podanie od Praszelika i zszedł do środka, aby po chwili podać do niepilnowanego na skraju "szesnastki" Górala. Snajper miejscowych uderzył, lecz huknął ponad poprzeczką
  • 51'
    Dośrodkowanie z kornera, lecz Szymański wybija wrzutkę
  • 50'
    Centra Thordarsona, na piłkę naskoczył Ingvarsson, jednak Kochalski stanął na wysokości zadania i wybił piłkę
  • 49'
    Góral do Olszewskiego, ale centra okazała się zbyt głęboka. finalnie do piłki doszedł jeszcze Król, który z lewej nogi wrzucił wprost na Górala. Gunnarsson obronił jednak jego uderzenie
  • 49'
    Willumsson sfaulowany przez Bondarenkę
  • 48'
    Znakomity przerzut Bondarenki do Orlika, lecz ten drugi został wychwycony na spalonym
  • 45+17'
    Zaczynamy druga połowę!
  • 45+16'
    19:00 - Obie drużyny ponownie na murawie. Zaczynamy!
  • 45+2'
    Ingvarsson pędzi lewą flanką, ale Bondarenko wyjaśnia sytuację, mimo presji. Ostatni akcent pierwszej połowy należał do Szymańskiego, lecz młody pomocnik został zablokowany
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Król dopadł do piłki od Olszewskiego, ale niecelnie uderzył blisko pola karnego
  • 45'
    Dośrodkowanie Szymańskiego, do strzały składał się Bondarenko. Stoper miejscowych jednak nie uderzył, a po chwili sfaulował rywala
  • 44'
    Neuman zszedł do środka i będąc na skraju "szesnastki" uderzył. Piłkę próbował musnąć Szczepański, ale finalnie będzie róg
  • 43'
    Centra Szymańskiego, czujność przed polem karnym wykazał żyro, który ponownie zaadresował podanie do "Szymiego". Pomocnik dośrodkował z lewej flanki, piłkę próbował przyjmować Góral, ale niestety nie oddał nawet strzału
  • 41'
    Szczepański zagrał prostopadle do Olszewskiego, Orlik przytomnie przepuścił podanie, lecz "Olsziemu" zabrakło nieco boiska, aby opanować futbolówkę
  • 41'
    Olszewski nabił Gunnarssona i wywalczył korner
  • 40'
    Gunnarsson uciekł Olszewskiemu, ale nie zdziałał nic więcej. Będzie aut dla Legii
  • 39'
    Ingvarsson stracił piłkę będąc osaczonym przez trójkę legionistów, ale warszawiacy nie wykorzystali tego i od podstaw zaczęli tworzyć akcję
  • 38'
    Orlik wtargnął w "szesnastkę",ale nie mógł nic wskórać. Był naciskany rzez rywala i na dodatek nie miał do kogo zagrać
  • 37'
    Thordarson wpadł w pole karne, upadł po kontakcie, ale arbiter nakazał grać dalej. Następnie z akcję wyszli gospodarze. Król płasko dośrodkował do Górala, lecz napastnik stołecznego klubu fatalnie spudłował
  • 35'
    Wrzutka Olszewskiego z lewej strony chwycona przez Gunnarssona
  • 35'
    Neumana powalczył i zagrał do wychodzącego Praszelik. "Praszelik" natychmiast chciał posłać futbolówkę do Górala, lecz został znakomicie przeczytany przez rywali
  • 34'
    Stefansson przeciął przerzut Żyry do Neumana na prawej flance
  • 33'
    Olszewski fauluje Willumssona na połowie Breidablik
  • 32'
    Często, między stoperów Legii do pomocy schodzi Szymański
  • 31'
    Ingvarsson dostał podanie z głębi pola, dynamicznie wtargnął w pole karne, ale uderzył wprost w Kochalskiego, który spokojnie chwycił futbolówkę
  • 30'
    Praszelik do Króla, ale rywal przeciął dwójkową akcję piłkarzy "Wojskowych"
  • 30'
    Stefansson chciał wypuścić Ingvarssona, ale Król do samego końca pilnował rywala i nie pozwolił mu dojść do głosu
  • 29'
    Gunnarsson źle wybija piłkę. W efekcie legioniści mają aut
  • 28'
    Niezły przerzut Bondarenki do Orlika, po chwili fajnym dalekim podaniem popisał się Praszelik. futbolówka dotarła do Neumana, który był jednak na ofsajdzie
  • 27'
    Sam poszkodowany podszedł do stałego fragmentu, lecz huknął w trybuny
  • 26'
    Willumsson wzięty w "kleszcze" przez dwójkę warszawiaków. Będzie stały fragment dla przyjezdnych
  • 25'
    Praszelik szukał Orlika otwierającym podaniem, ale Adalsteinsson czujnie stanął na linii i przeciął zagranie
  • 24'
    Praszelik nieprzepisowo powstrzymał Thordarsona. Breidablik wznowi grę na własnej połowie
  • 23'
    Goście byli blisko pola karnego Legii i gdy Ingvarsson zbliżał się do futbolówki, spod nóg wybił mu ją Żyro
  • 21'
    "Wojskowi" wyglądają lepiej, mają przewagę optyczną, lecz Islandczycy są groźni zwłaszcza przy rzutach wolnych oraz rożnych
  • 21'
    Praszelik zastępuje Wańka
  • 20'
    Stefansson przerwał rajd Orlika. Islandczycy, po wyjściu z kontrą, otrzymali stały fragment
  • 20'
    Waniek ponownie domaga się pomocy medycznej. Szykuje się zmiana
  • 18'
    Kąśliwy strzał Thordarsona zza "szesnastki", ale Kochalski wybił futbolówkę poza linię końcową
  • 18'
    Adlsteinsson sfaulował rozpędzonego Orlika. Arbiter tylko słownie upomniał pomocnika Breidablik
  • 17'
    Olszewski wespół z Orlikiem przerwali przerzut Stefanssona i popędzili na bramkę Gunnarssona. Finalnie "Olszi" wywalczył korner, który nie przyniósł jednak pożądanych efektów
  • 14'
    Waniek opatrywany przez medyków klubowych. Pomocnik ucierpiał po kontakcie z innym piłkarzem
  • 13'
    Willumsson zagrywa genialnie do Ingvarssona, lecz skrzydłowy nie dopadł do futbolówki
  • 12'
    Przerzut Szymańskiego na prawą stronę w kierunku dójki Król-Neuman, jednak gracz gości przeciął centrę
  • 12'
    Faul Olszewskiego w walce o piłkę
  • 11'
    Orlik przebojem zszedł do środka, lecz został osaczony przez dwóch przeciwników i stracił piłkę
  • 10'
    Ładna, składna akcja gospodarzy. Po chwili Szczepański wpadł w pole karne po wprowadzającym podaniu od Górala. Golkiper rywali obronił uderzenie... głową
  • 9'
    Olszewski dośrodkowuje do Szymańskiego, ale "Szymi" miał zbyt daleko do piłki
  • 8'
    Dwa rzuty rożne dla Breidablik. Finalnie legioniści z pewnymi kłopotami, lecz dali rade. Widać jednak drobną nerwowość
  • 7'
    Król skakał do wrzutki, ale jeden z defensorów wytrącił go z równowagi
  • 6'
    Akcja Islandczyków, z lewego sektora uderzał Sigurdarson, ale warszawiacy wyszli z opresji
  • 5'
    Olszewski zauważył wolne pole i wypatrzył Króla, który podał do Neumana. Skrzydłowy zszedł do środka, lecz uderzył zbyt przewidywalnie
  • 4'
    Szymański uderza z dystansu po podaniu wzdłuż od górala, lecz Gunnarsson chwyta piłkę
  • 2'
    Z autu wznowią przyjezdni
  • 2'
    Waniek przerzucił futbolówkę na Króla, ale boczny defensor nie opanował jej w boisku
  • 1'
    Orlik na spalonym po zagraniu z prawej flanki
  • 1'
    Olszewski ofiarnie głową wybija piłkę na wysokości środka boiska
  • 0
    Gramy! Pierwszy atak Islandii, ale Bondarenko głową podaje do Kochalskiego
  • 0
    18:00 - Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy rewanżowe starcie między Legią a Breidablik!
  • 0
    17:55 - Czas na "Sen o Warszawie"!
  • 0
    17:45 - Obie ekipy schodzą już z przedmeczowej rozgrzewki. Za kwadrans usłyszymy pierwszy gwizdek
  • 0
    17:15 - Legioniści oraz Islandczycy rozpoczęli rozgrzewkę. Powoli zapełniają się trybuny
  • 0
    17:05 - Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Kochalski - Król, Bondarenko, Żyro, Olszewski - Neuman, Waniek, Szymański, Orlik - Szczepański - Góral! Na ławce pozostają: Łakota, Pietrzyk, Matuszewski, Olejarka, Praszelik, Szwed, Wełniak
  • 0
    17:00 - Witamy z Łazienkowskiej. Za godzinę rozpocznie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Legią a Breidablik w ramach pierwszej rundy UEFA Youth League. Na Islandii mistrzowie Polski wygrali 3:1
Legia WarszawaBreidablik Kopavogur
57'

57' David Ingvarsson