15-11-2017 20:00
34'
87'
  • 90+4'
    Koniec! Legia w debiutanckim spotkaniu Premier League International Cup remisuje 1:1 z Sunderlandem. Gola dla warszawiaków strzelił Robert Bartczak. Za dwa tygodnie "Wojskowi" skonfrontują się z Herthą Berlin
  • 90+3'
    Piłka trafiła do Szczepańskiego na szesnasty metr, ale ten uderzył ponad poprzeczką
  • 90+2'
    Kolejny zryw Sunderlandu i kolejna zablokowana piłka. Teraz na boisku ambicja góruje ponad pozostałymi aspektami.
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty do czasu trwania spotkania
  • 90'
    Góral w indywidualnym pojedynku ze stoperami Sunderlandu, mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale... wpadł z piłką w rywala
  • 89'
    Przechwyt Bondarenki w środku pola, po chwili strata legionistów. Piłka krąży od jednej do drugiej drużyny
  • 88'
    Nelson dostał piłkę w polu karnym i spokojnym uderzeniem pokonał Szumskiego
  • 88'
    Jakże bliski szczęścia był teraz BOndarenko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Anglików ratuje doskonała interwencja bramkarza
  • 86'
    1:1... Nelson
  • 85'
    Nishi opatrywany przez lekarza, a w tym czasie kibice Legii śpiewają nawet na... dwie strony boiska :).
  • 85'
    W angielskim zespole również zmiany: Kimpioka wszedł za Diamonda, a Connelly za Greenwooda
  • 83'
    Bondarenko zastępuje na placu gry Praszelika
  • 82'
    Diamond zdecydował się na solową akcję, przebiegł przez całą połowę legionistów, minął Żyrę, ale ostatecznie źle trafił w piłkę i uderzył obok bramki Szumskiego
  • 81'
    Legioniści zaczynają ograniczać się do kontr. Teraz warszawiacy skutecznie wymieniali piłkę, aż w pole karne dośrodkował ją Turzyniecki. Druga próba zakończyła się uderzeniem Więdłochy, który jednak próbował zbyt lekko i Talbot złapał futbolówkę
  • 80'
    Korner dla "Czarnych Kotów". Piłka błyskawicznie wybita przez stoperów Legii, a w konsekwencji Sunderland ponownie musi konstruować akcję na własnej połowie
  • 77'
    Dośrodkowanie Więdłochy z prawej flanki ląduje w rękach bramkarza miejscowych
  • 76'
    Pewność Szumskiego przed polem karnym. Golkiper "Wojskowych" minął rywala dryblingiem, a potem spokojnie rozprowadził piłkę do kolegów
  • 75'
    Praszelik wsparł się na ramieniu rywala w walce o górną piłkę i zdaniem sędziego przekroczył przepisy. Od rzutu wolnego grę wznawiają miejscowi
  • 75'
    Szybki odbiór Nishiego w środkowej strefie boiska. Legioniści wychodzili z kontrą w stosunku 4 na 3, ale zbytni pośpiech Monety sprawił, że uderzenie zostało zablokowane
  • 73'
    Legioniści w ostatnich minutach zepchnięci do defensywy. To Anglicy częściej goszczą na połowie rywali, więcej pracy mają obrońcy "Wojskowych" oraz Jakub Szumski, ale wynik wciąż się nie zmienia. Legia prowadzi z Sunderlandem 1:0
  • 72'
    Kolejna akcja Sunderlandu. Robson rozprowadził piłkę, zagrał na lewą flankę, ale po strzale piłka trafiła do Nelsona, który był na pozycji spalonej
  • 72'
    Kolejna zmiana w Legii. Piotra Cichockiego zastępuje na murawie Eryk Więdłocha
  • 70'
    Kibice stołecznego ponownie zaintonowali "Legia Warszawa" na trybunach. Odpowiedź miejscowych? "Sunderland, i believe" :).
  • 69'
    W polu karnym Legii piłka odbijała się teraz od głów kolejnych zawodników. Defensorzy stołecznego klubu poradzili sobie jednak z rywalami i wybili piłkę poza pole karne
  • 69'
    Molyneux wpadł w pole karne Legii, ale na posterunku był kapitan "Wojskowych", Tomasz Wełnicki. Doświadczony stoper zaatakował piłkę wślizgiem i czysto wybił ją spod nóg rywala
  • 68'
    Szczęścia z dystansu ponownie spróbował Gamble, ale futbolówka poszybowała daleko od bramki. Ponownie grę "z piątki" rozpoczyna Szumski
  • 66'
    Nelson zastępuje na placu gry Asoro
  • 65'
    Dobre dogranie Szczepańskiego w pole karne. Piłka spadła praktycznie pod nogami Górala, który był jednak tak zaskoczony tym faktem, że nie zdołał oddać strzału i futbolówka poszybowała nad poprzeczką
  • 64'
    Widzimy teraz dość przeciętny fragment spotkania. Piłka krąży od jednego do drugiego pola karnego bez większego celu czy pomysłu. Obie drużyny skupiają się teraz przede wszystkim na defensywie
  • 64'
    Nishi faulowany na lewej flance
  • 62'
    Niecelne uderzenie rywala i Szumski ponownie wznawia grę od bramki. Góral dobrze zgrał piłkę do Szczepańskiego, który przeniósł ciężar gry na skrzydło
  • 60'
    Legioniści wznawiają grę od własnej połowy. Szumski decyduje sie na dalekie wyprowadzenie piłki, ale przegrany pojedynek główkowy sprawia, że Sunderland ponownie w natarciu
  • 59'
    Nishi dalekim podaniem szukał Cichockiego, ale Talbot był na posterunku
  • 58'
    Molyneux starł się z Bartczakiem i legionista upadł na boisko. W tym momencie kontuzjowanego Aftykę zastąpił Szczepański
  • 56'
    Grę wznowią "Wojskowi", a konkretnie Szumski
  • 55'
    Spokojniejszy fragment i małe błędy z obu stron
  • 55'
    Na murawie leży Aftyka. Skrzydłowemu zostaje udzielana pomoc medyczna
  • 53'
    Groźna i składna okazja Sunderlandu. Anglicy z przytupem zameldowali się w polu karnym, gdzie na bramkę Szumskiego strzelał Molyneux. Jego uderzenie zostało zablokowane
  • 51'
    Hume zszedł przebojem do środka i tuż przed "szesnastką" zagrał do Greenwooda. Defensywa przyjezdnych nie dała jednak za wygraną
  • 49'
    Diamond rozpędził się i w kluczowej fazie akcji zagrał do boku do Greenwooda. Piłkarz Sunderlandu chciał uderzyć w kierunku dalszego słupka, lecz bardzo się pomylił
  • 47'
    Prostopadła piłka do Cichockiego, ten wpadł w pole karne, ale huknął ponad poprzeczką. Grę od bramki wznawia golkiper Sunderlandu
  • 46'
    Górna piłka do Górala, ale Hume delikatnie przepycha legionistę i futbolówka trafia pod nogi graczy Sunderlandu
  • 45+17'
    Obie ekipy wróciły już na boisko, za moment początek drugiej połowy
  • 45+17'
    Gwizdek sędziego i... znowu gramy!
  • 45+9'
    Tak na zdjęciu wygląda walka obu drużyn
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 z Sunderlandem po golu Bartczaka!
  • 45+2'
    Warszawiacy pomknęli z kontrą, ale Anglicy zastopowali szybką akcję mistrzów Polski
  • 45+1'
    Gamble przedarł się środkiem, następnie futbolówka trafiła na skrzydło do Asoro, jednak strzał napastnika spokojnie wyłapał Szumski
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Dośrodkowanie Sunderlandu z rzutu wolnego, ale legioniści wybijają piłkę na wiwat
  • 42'
    Greenwold ruszył środkiem pola, ale stracił futbolówkę i upadł na murawę z grymasem bólu na twarzy. Zawodnik jest opatrywany przez lekarza klubowego
  • 40'
    Asoro otrzymał centrę wprost na głowę, uderzył, lecz Szumski bez problemu chwycił piłkę
  • 39'
    Korner dla przyjezdnych. Dośrodkowanie Nishiego nie zagroziło rywalom. Co więcej goście przerwali akcję rozpędzonego Molyneux'a i oddalili zagrożenie
  • 38'
    Żyro przerzucił do Cichockiego, jednak prawy pomocnik nie opanował futbolówki będąc pod presją
  • 36'
    Centra Legii z prawej flanki, ale finalnie Nishi kropnął z dystansu. Japończyk był jednak mocno niedokładny
  • 35'
    "Barry" otrzymał futbolówkę z głębi pola i tuż przed interweniującym bramkarzem wpakował ją do siatki
  • 34'
    1:0! Robert Bartczak!!!
  • 31'
    Było groźnie. Gamble zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu, Szumski z problemami odbił futbolówkę, a ta w nieznacznej odległości minęła bramkę i poszybowała na rzut rożny
  • 31'
    Anglicy krótko rozegrali korner. Chwilę wymienili piłkę aż warszawiacy wybili ją z dala od własnego pola karnego
  • 30'
    Chwila spokoju na boisku. Równie spokojnie było w trakcie przedmeczowego spaceru legionistów
  • 29'
    Legioniści długo rozgrywali piłkę, ta została ostatecznie rozegrana na prawą flankę aż trafiła do Cichockiego. Ten próbował znaleźć kolegę w środku "szesnastki", ale dobre wejście Hume'a sprawiło, że piłka znalazła się w rękawicach Talbota
  • 27'
    Moneta dynamicznie ruszył środkiem pola aż jeden z rywali faulował go około 30 metrów od bramki. Przy piłce Nishi
  • 26'
    Piłka przez całe boisko do Asoro, ale... zbyt mocna. Od bramki grę wznawia Szumski
  • 25'
    Nishi próbował prostopadłego zagrania, ale skończyło się na stracie i faulu w środku pola. Skutek w postaci zatrzymania rywala został osiągnięty
  • 23'
    Wzmogły się okrzyki kibiców - "Legia Warszawa" głośno niesie się po całej okolicy
  • 22'
    Asoro ponownie wymienił piłkę z Gamblem, do gry włączył się Moulinex i zdecydował się na przerzut. Decyzja była to zła, gdyż szybkim przechwytem popisali się warszawiacy. Obie ekipy trzeba na razie pochwalić za szybkie powroty, co uniemożliwia kontrataki
  • 22'
    Błąd stołecznej defensywy mógł skwapliwie wykorzystać Asoro. Szwed wbiegł między stoperów, znalazł się sam na sam z Szumskim, ale stołeczny golkiper doskonale obronił uderzenie rywala
  • 20'
    Kolejna pozycja spalona wśród rywali. Na ten moment to prawdziwa zmora drużyny prowadzonej przez Dickmana
  • 19'
    Bartczak pokręcił na skrzydle i odrobinę zastopował atak. Wycofał piłkę do Nishiego, ten niezbyt celnie uruchomił Turzynieckiego, ale Legia nadal jest przy piłce i ma wrzut z autu
  • 17'
    Po kwadransie widać, że partnerzy mają sporo zaufania do Asoro, który uderzał teraz na bramkę Szumskiego, ale ponownie był na spalonym. Zawodnik mający za sobą grę w pierwszym zespole próbuje uciekać obrońcom, ale równie często wciela się w rolę odgrywającego
  • 16'
    Asoro do Gamble'a, ten dośrodkowuje w pole karne Szumskiego, ale piłka przechodzi przez całą "szesnastkę" nie trafiając do nikogo
  • 15'
    Odbiór Nishiego w środku pola. Legioniści zaatakowali lewą flanką, Bartczak oskrzydlił Monetę i dośrodkował. Piłka została jednak wybita przez stoperów, a po chwili trafiła pod panowanie gospodarzy. Teraz to miejscowi starają się rozprowadzić akcję
  • 14'
    Aut dla Legii na wysokości pola karnego gospodarzy. Efektów jednak zabrakło, bo legioniści szybko stracili futbolówkę
  • 13'
    Legioniści coraz odważniejsi w pressingu. Tym razem Talbot w polu karnym zmuszony do dalekiego wybicia piłki. Ta trafiła do Asoro, który został złapany na pozycji spalonej. Gracze Sunderlandu jednak nie odpuszczają - również zaczynają stosować wysoki pressing
  • 12'
    Molyneux do Asoro, ten próbował zacentrować piłkę, ale Żyro przecina linię podania i odzyskuje piłkę. W pierwszym odruchu warszawiacy chcieli szybko zaatakować, ale dobrze wracający się rywale sprawili, że również "Wojskowi" zmienili plany stawiając na atak pozycyjny
  • 11'
    Moneta pozbawiony piłki pod polem karnym, ale agresywny doskok Bartczaka pozwala na odzyskanie futbolówki. Nadal to warszawiacy rozgrywają swoją akcję
  • 11'
    Żyro biegł bark w bark z z Asoro, który był już pod polem karnym warszawiaków. Elegancki wślizg stopera Legii pozwolił jednak zażegnać niebezpieczeństwo
  • 9'
    Turzyniecki wygrywa pojedynek biegowy z Molyneuxem i spokojnie odgrywa futbolówkę do bramkarza. Po chwili warszawiacy uspokajają grę i zaczynają wymieniać więcej podań
  • 8'
    Cóż za błąd arbitra... Nishi rozegrał piłkę z Monetą, ten dynamicznie wbiegł w pole karne i próbował zacentrować futbolówkę. Piłka odbiła się od ręki stopera Sunderlandu i... nie ma rzutu karnego. Poważny błąd arbitra, który nie zobaczył tak ewidentnego przewinienia
  • 6'
    Bartczak próbował blokować Robsona, ale rywal uwolnił się spod opieki i oddał strzał z dystansu. Futbolówkę pewnie łapie Jakub Szumski
  • 4'
    Warszawiacy próbują pressingu mniej więcej od połowy. Sunderland ma na razie kłopot z przebiciem się przez stołeczny środek pola, więc zaczął próbować bardziej bezpośrednich podań.
  • 3'
    Dobra próba legionistów. Najpierw dośrodkowanie w pole karne wybite przez rywali, następnie Praszelik uderzał z dystansu. Piłka przeleciała jednak tuż obok słupka i grę od bramki wznawia Talbot
  • 1'
    Od pierwszej akcji słychać okrzyki polskich kibiców
  • 1'
    Piłka wybita na aut. Przy piłce gracze Sunderlandu. Wycofanie do defensywy i tam miejscowi próbują rozpocząć atak pozycyjny
  • 0
    19:55 - Obie ekipy już na boisku
  • 0
  • 0
    19:40:
  • 0
    19:30 - Legioniści pod wodzą Krzysztofa Dębka zagrają w następującym składzie: Szumski - Turzyniecki, Żyro, Wełnicki, Bartczak - Cichocki, Nishi, Praszelik, Moneta - Aftyka - Góral.
  • 0
    19:35 - Obie drużyny są już na rozgrzewce. Na obiekcie pojawiła się mała grupa Polaków chcących wspierać warszawiaków na kameralnym obiekcie, na którym gospodarzami są gracze Sunderlandu