50'
70'
79'
  • 90+1'
    Koniec. Legia wygrała 2:0 z Silkeborgiem po golach Sadiku i Niezgody. Warszawiacy zaprezentowali się znacznie lepiej niż podczas turnieju Florida Cup. Ekipa z Łazienkowskiej miała pomysł na grę, walczył za dwóch i zasłużenie zwyciężyła. Kolejnym rywalem Legii za tydzień w czwartek będzie Victoria Pilzno
  • 89'
    Radović zwiódł rywala, a następnie podał do Szymańskiego, lecz blok obronny Duńczyków był teraz zaporą nie do przejścia
  • 88'
    Szymański popędził skrzydłem, ale nie miał komu zagrywać, w efekcie czego stracił futbolówkę blisko chorągiewki
  • 87'
    Moulin szukał prostopadłym podaniem Szymańskiego, lecz Francuz musiał uznać wyższość rywala, który stanął na linii zagrania
  • 87'
    Korner dla Silkeborga, lecz legioniści uporali się z dośrodkowaniem i oddalili zagrożenie
  • 85'
    Świetny przerzut do Jędrzejczyka, reprezentant Polski próbował dośrodkował, ale jego próba pozostawiała wiele do życzenia
  • 83'
    Warszawiacy ofiarnie walczą o każdą piłkę, "gryzą" trawę, co może się podobać
  • 82'
    Niebezpieczna sytuacja zrodziła się po błędzie Dąbrowskiego, ale dośrodkowanie rywala z prawej flanki było mocno przeciągnięte
  • 81'
    Jorgensen wchodzi, Vatsadze schodzi
  • 79'
    Dwójkowa akcja Niezogdy z Szymańskim, ten pierwszy dośrodkował w polu karnym do Eduardo, lecz Chorwat dostał nieco za mocne zagranie
  • 78'
    Żółta kartka dla Szymańskiego za brzydki faul Mattssona
  • 77'
    Szymański popracował w odbiorze i nieprzepisowo powstrzymał przeciwnika. Szkoda, bo z akcją wychodził Radović
  • 76'
    Kudrjavcevs z problemami, ale przechwycił futbolówkę i zagrał do Jędrzejczyka
  • 75'
    Astiz sfaulował Moro na połowie Legii. Będzie rzut wolny dla Silkeborga, 30 metrów od bramki Kurdjacevsa
  • 75'
    Hlousek zacentrował w pole karne, ale zabrakło partnera, który zgarnąłby bezpańską piłkę na skraju pola karnego
  • 73'
    Ryzykowna interwencja Dąbrowskiego, lecz sędzia nie zauważył przewinienia "Dąbka"
  • 71'
    Mała ciekawostka :)
  • 70'
    Eduardo da Silva i Radović zastępują Iloskiego oraz Bartczaka
  • 69'
    Genialna asysta Iloskiego, a Niezgoda nie zmarnował kapitalnej okazji. 2:0!
  • 68'
    Jędrzejczyk ruszył prawą flanką, lecz zagrał nie w tempo do Iloskiego. Po chwili "pokrętło" w nodze włączył Bartczak, wpadł w pole karne i szukał Niezgody. Będzie wrzut z autu
  • 66'
    Jędrzejczyk walczył o piłkę z Sikoskiem, ale Silkeborg wznowi grę z autu
  • 63'
    Dąbrowski rozprowadził grę, ale jego zagranie w poprzek boiska nie wymaga komentarza
  • 62'
    Vjaceslavs Kudrjavcevs zmienia Arkadiusza Malarza
  • 61'
    Przerzut do Hlouska był zbyt głęboki, przez co Czech nie zdążył dośrodkować
  • 60'
    Tempo spotkania nieco opadło, gra toczy się w środkowej strefie boiska
  • 58'
    Centra Szymańskiego, sporo zamieszania w "szesnastce" po strzale Jędrzejczyka, ale ostatecznie Niezgoda przyjął piłkę i huknął na wiwat
  • 57'
    Moulin genialnie do Bartczaka, ten dośrodkował, ale rywal wybił piłkę na korner
  • 56'
    Iloski ruszył w pole karne mając sporo miejsca i czasu, ale podjął złą decyzję i zaadresował podanie pod nogi przeciwnika
  • 55'
    Moro zagrał do Vatsadze, a napastnik huknął z pierwszej piłki. Malarz był jednk czujny między słupkami i nie dał się oszukać
  • 54'
    Iloski upadł na murawę. Sędzia przerwał grę, ale Amerykanin na szczęście może kontynuować występ
  • 53'
    Centra Moulina z rzutu rożnego, Jędrzejczyk wyskoczył i główkował, ale Norgaard ustawił się tam, gdzie powinien
  • 53'
    Szymański kropnął z dystansu, ale Norgaard zbił piłkę na róg
  • 52'
    Jędrzejczyk ładnie zagrał do Szymańskiego, a ten piętką szukał zagrania. Akcja legionistów nieźle się zapowiadała, ale Silkeborg wrócił i zastopował niebezpieczeństwo
  • 50'
    Vatsadze stara się uprzykrzać życie legionistów, ale na razie górą w pojedynkach z Gruzinem wychodzą obronną ręką
  • 49'
    Żółta kartka dla Dąbrowskiego za ostry faul na Vatsadze
  • 48'
    Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Astiz, Hlousek - Moulin, Antolić - Bartczak, Szymański, Iloski - Niezgoda. Tak wygląda obecnie "jedenastka" Legii
  • 46'
    Strzał Moulina z dystansu, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 45+10'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Silkeborgiem 1:0 po golu Sadiku. Warszawiacy częściej atakują, mają pomysł na grę, ale czasami ich plany niszczy porywisty wiatr. Wracamy za kwadrans
  • 44'
    Obiecująco zapowiadał się atak "Wojskowych", lecz niestety warszawiacy nie stworzyli większego zagrożenia pod polem karnym Silkeborga
  • 42'
    Pazdan świetnie przerzucił teraz do Turzynieckiego, lecz lewy defensor został złapany na spalonym
  • 41'
    Kucharczyk rozpędził się i zagrał wzdłuż bramki do Sadiku. Gdyby Jensen nie musnął futbolówki, snajper Legii wpakowałby ją do pustej siatki
  • 40'
    Kopczyński wespół z Mączyńskim znakomicie przecięli akcję rywali na ich połowie. Od razu Hamalainen zbiegł do środka i uruchomił Kucharczyka. "Kuchy King" był jednak na wyraźnym ofsajdzie
  • 39'
    Mocne uderzenie Kucharczyka zza "szesnastki". Jensen wybił piłkę, którą chciał zebrać Sadiku, lecz Jakobsen był szybszy od Albańczyka
  • 38'
    Duńczycy stosują wysoki pressing, który mógł teraz przynieść owoce. Kopczyński jednak szybko naprawił swój błąd blisko pola karnego
  • 37'
    Broź pewnie poradził sobie teraz w defensywie, chciał włączyć Kucharczyka, lecz skrzydłowy stołecznego klubu nie mógł zdziałać nic więcej w ofensywie
  • 37'
  • 36'
    Petersen zacentrował w pole karne, ale zaskoczyło to Malarza, który "wypluł" piłkę wprost pod nogi Kopczyńskiego
  • 35'
    Akcja Silkeborga, dwóch zawodników wpadło w pole karne, ale arbiter nie dał nabrać się na "symulkę" i nakazał kontynuować grę
  • 34'
    Centra Brozia, ale futbolówka została oddalona głową przez jednego z defensorów. Po chwili Łukasz miął okazję do rehabilitacji, ale tym razem Sadiku uprzedził Jensen
  • 32'
    Kucharczyk wbiegł w pole karne i wycofał podanie. Finalnie mamy róg, który jednak nie przyniósł pożądanych efektów
  • 32'
    Sadiku! To powinno być podwyższenie prowadzenia! Atakujący mistrzów Polski minimalnie przestrzelił
  • 31'
    Albańczyk otrzymał podanie z głębi pola i z zimną krwią pokonał Jensena
  • 30'
    1:0! Sadiku!
  • 29'
    Skytte będąc po presją chciał rozciągnąć grę na lewą flankę, ale fatalnie przerzucił piłkę
  • 28'
    Korner dla Legii. Niezła próba Pasquato, w powietrze wzbił się Sadiku, lecz uderzenie głową minimalnie poszybowało obok dalszego słupka
  • 27'
    Vatsadze wpadł w :szesnastkę", nawinął Pazdana, ale źle zagrał do rywala będącego na skraju pola karnego. Natychmiast piąty bieg wrzucił Pasquato. Włoch rozrzucił akcję do Hamalainena, Fin zacentrował, lecz Jakobsen głową zażegnał niebezpieczeństwo
  • 25'
    Przerzut Remy'ego także został zniekształcony przez wiatr. Wznowi Jensen
  • 24'
    Shirtladze ruszył na bramkę Malarza, zszedł do środka i chciał oddać strzał, ale został osaczony przez trójkę legionistów i akcja spaliła na panewce
  • 23'
    Na razie brakuje precyzji w poczynaniach obu drużyn. Dwa, trzy podania i później maszyna przestaje "trybić"
  • 22'
    Pazdan walecznie na wyprzedzenie, środkowy obrońca ruszył aż na środek boiska, aby przecisnął Shirtladze
  • 21'
    Pazdan nieczysto trafił w piłkę adresując ją do Hamalainena. Fin jednak zdołał wyprzedzić rywala i wypuścić Sadiku. Armando ponownie "spalił"
  • 19'
    Sadiku naciska Skytte, ale przesadził i sfaulował rywala w środkowej strefie boiska. Następnie Broź dał się ograć Skirtladze, Gruzin wtargnął w "szesnastkę", lecz nieustępliwy Remy był na swoim miejscu i skasował akcję
  • 17'
    Centra Silkeborga w pole karne, ale Malarz spokojnie chwycił futbolówkę
  • 16'
    Sadiku czekał na przerzut od Pazdana, ale nieco się przeliczył, ponieważ stoper został zablokowany
  • 16'
    Pasquato zwiódł bramkarza i zagrał do Sadiku. Albańczyk chciał wykończyć akcję, lecz arbiter liniowy wskazał spalonego
  • 15'
    Skirthadze, po otrzymaniu futbolówki, transportował ją do Okkelsa, jednak defensywa Legii dała radę wyjść z opresji. Na razie próby dalekich podań na kilkadziesiąt metrów kończą się niepowodzeniem, ponieważ silny i porywisty wiatr płata figle
  • 13'
    Spokojniejszy fragment meczu. "Wojskowi: budują atak, do defensywy cofnął się Pasquato, który próbuje rozgrywać i być kreatorem gry
  • 11'
    Vatsadze uruchomił Okkelsa, ale przy Duńczyku błyskawicznie pojawił się Remy. Francuz nie pozowlił rywalowi na zbyt wiele
  • 10'
    Groźne z kontrą ruszyli rywale. Okkels wpadł w pole karne i chciał sprytnie dośrodkował wzdłuż bramki, lecz Remy przeciął płaskie zagranied przeciwnika
  • 9'
    Hamalainen szukał prostopadłego zagrania do Sadiku, jednak była to nieudana próba
  • 9'
    Turzyniecki ostro starł się z Vatsadze, ale arbiter wskazał na rzut wolny dla Silkeborga
  • 8'
    Duńczycy szarżowali prawą stroną, lecz Broź stanął na linii podania. Boczny defensor wpadł na oryginalny pomysł i chciał przelobować golkipera. Ta sztuka mu się jednak nie udała, ponieważ Jensen był na posterunku
  • 7'
    Turzyniecki do Sadiku, następnie futbolówka dotarła do Hamalainena. Fin stracił ją, a stoickim spokojem w odbiorze popisał się Pazdan
  • 5'
    Silkeborg budował atak pozycjny, ale warszawiacy przejęli piłkę. Po chwili Sadiku był faulowany
  • 5'
    Kucharczyk pobiegł i dośrodkował w pełnym biegu do Sadiku, ale Albańczyk uderzył minimalnie obok słupka
  • 4'
    Kopczyński próbował wyjść z kontrą, ale nieco zapędził się i futbolówka trafiła pod nogi Jakobsena
  • 3'
    Silkeborg przycisnął i wywarł presję na Pazdanie. Sytuację próbował ratować Malarz, który wybił piłkę na aut
  • 3'
    Hamalainen wraca na boisko
  • 3'
    Akcja Duńczyków lewą stroną, walczył Skytte, lecz Kucharczyk wespół z Broziem zażegnali niebezpieczeństwo
  • 1'
    Vatsadze zaatakował Hamalainena w środku boiska. Fin nie podnosi się z murawy, trzyma się za głowę. Olbrzymi grymas bólu na twarzy legionisty
  • 1'
    "Hama" jest już opatrywany przez medyków klubowych. Kasper schodzi z boiska kulejąc
  • 0
  • 0
    Piłkarze obu klubów są już po rozgrzewce, przebierają się w trykoty meczowe. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Ważna informacja!
  • 0
    Skład mistrzów Polski wygląda następująco: Malarz - Broź, Remy, Pazdan, Turzyniecki - Mączyński, Kopczyński - Kucharczyk, Pasquato, Hamalainen - Sadiku
  • 0
    Witamy! Już o 15:00 rozpocznie się pierwszy sparingowy mecz podczas zgrupowania w Benidormie. Rywalem legionistów będzie Silkeborg