57'
58'
64'
  • 90+7'
    Legia przegrywa po raz jedenasty w tym sezonie w bardzo ważnym dla siebie meczu, ponieważ nie wykorzystuje szansy, jaką stworzyły przed nią porażki Jagiellonii i Lecha... Tabela na pierwszych trzech miejscach po dzisiejszej porażce nie ulegnie więc zmianie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.net
  • 90+4'
    Koniec meczu. Gwizdy z trybun, jakich dawno tu nie było...
  • 90+3'
    Mares po raz kolejny w dzisiejszym meczu wyszedł sam na sam z Malarzem, ale kapitan Legii fenomenalnie broni!
  • 90+1'
    Sędzia dolicza trzy minuty, Zagłębie przy piłce
  • 89'
    I jeszcze jedna zmiana w zespole gości, tym razem już ostatnia - Pakulski za Starzyńskiego
  • 87'
    A międzyczasie Mariusz Lewandowski wykorzystał przedostatnią zmianę i powołał na plac gry wypożyczonego legionistę - Łukasza Monetę. Zawodnik wszedł w miejsce Pawłowskiego
  • 85'
    Kucharczyk w słupek!
  • 84'
    Seria strat i niecelnych podań w wykonaniu Legii. Żyleta w niewybrednych słowach próbuje motywować zawodników
  • 81'
    Vesović mijał Pawłowskiego, a ten próbował ręką wybić piłkę! Kontrowersja! Gwizdek sędziego milczy!
  • 77'
    Mares i Pawłowski wyszli sam na sam z Malarzem, ale w akcję wplątał się w ostatniej chwili Pazdan i uratował Legię przed utratą drugiego gola!!!
  • 75'
    Zmiany w obydwóch zespołach. W Zagłębiu schodzi Slisz, wchodzi Matras. W Legii Pasquato za Jędrzejczyka
  • 72'
    Dobra wrzutka Hlouska w kierunku Niezgody, jednak napastnik jedynie musnął piłkę. Napastnik nie ma dzisiaj szczęścia pod bramką przeciwnika...
  • 68'
    Akcję bramkową dla Zagłębia próbował przerywać Jędrzejczyk, sędzia puścił grę, ale legionista został za swój atak ukarany żółtą kartką
  • 65'
    Mares wpadł w pole karne Legii ze skrzydła, wystawił piłkę Starzyńskiemu, który zaskoczył Malarza uderzeniem w bliski słupek, w okienko. 0:1
  • 63'
    Gol dla Zagłębia...
  • 61'
    Faulowany Philipps. Rzut wolny dla Legii ok. 35 metrów od bramki rywala. Remy uderza w mur. Po chwili do piłki dopada Niezgoda i z ostrego kąta oddaje zupełnie nieudany strzał
  • 59'
    Zaostrzyła nam się gra, kolejny żółty kartonik dla lubinian. Tym razem ukarany Matuszczyk
  • 58'
    Pierwsza zmiana w Legii: na boisku melduje się Kucharczyk, w miejsce Hamalainena
  • 57'
    No i piłka w siatce po strzale Vesovicia, jednak gol nie został uznany! Spalony!
  • 57'
    Żółta kartka dla Slisza
  • 56'
    Na raty teraz broni Malarz uderzenie z dystansu jednego z zawodników Zagłębia!
  • 55'
    To powinien być gol dla Legii! Niezgoda znalazł się sam na sam z Hładunem, wyłożył Hamalainenowi na piąty metr, ale Fin trafił w bramkarza gości. Po chwili dobijał, jednak był bardzo odchylony, a futbolówkę przeniósł nad poprzeczką!
  • 51'
    Podobnie jak w pierwszej odsłonie meczu trwa wymiana ciosów. Zarówno Legia, jak i Zagłębie próbuje od razu po przejęciu piłki przemieścić się pod bramkę rywala, ale póki co bez konkretów
  • 45+17'
    Początek drugiej połowy! Od środka legioniści
  • 45+1'
    Z dystansu zdążył jeszcze odpalić Hamalainen, ale futbolówka nie dokręciła się do bramki. Po tym strzale sędzia zagwizdał w tej połowie po raz ostatni. Wracamy za kwadrans. Do przerwy 0-0
  • 45'
    Szymański wbiegł w pole karne Zagłębia, nie dograł jednak do żadnego z partnerów, a chciał akcję kończyć sam i nie był to dobry wybór, ponieważ piłkę po jego strzale spokojnie wyłapał Hładun
  • 44'
    Mares brzydko fauluje Remy'ego w kole środkowym. Po chwili bardzo mocny strzał z dystansu na bramkę oddał Niezgoda - niestety tak samo mocny jak niecelny
  • 40'
    Odpowiedź Starzyńskiego - zawodnik Zagłębia niecelnie uderza z dystansu. Malarz zrugał kolegów z drużyny, że dopuścili do takiej sytuacji
  • 38'
    Przycisnęli teraz rywali leginości, szczególnie aktywny jest Szymański
  • 35'
    Ponownie odpowiedziało Zagłębie serią niebezpiecznych dośrodkowań. Można powiedzieć, że dzisiejszy mecz toczy się w myśl słynnego powiedzenia: "oko za oko, ząb za ząb" - teraz w polu karnym lubinian odnalazł się z kolei Niezgoda, który huknął w boczną siatkę bramki Hładuna
  • 33'
    Technikę pokazał teraz Szymański, który minął kilku rywali i poklepał z kolegami. Młody pomocnik nie poradził sobie jednak ze stoperami Zagłębia i stracił piłkę. Z kontrą chciał wyjść Mares, jednak powstrzymał go Pazdan, tyle że faulował rywala
  • 29'
    Zagłębie, gdy ma piłkę, tworzy sporo zagrożenia, przeprowadzając akcje skrzydłami boiska. Mnóstwo dośrodkowań posłał już w dzisiejszym meczu Czerwiński, który gra na Hlouska
  • 27'
    Legioniści nie ustają w atakach. Są zdeterminowani. Najpierw próba prostopadłego zagrania w kierunku Niezgody, a po chwili dwójkowa akcja Hlousek-Szymański
  • 24'
    Fenomenalnie broni Hładun uderzenie głową Jędrzejczyka, po chwili Szymański próbował technicznym strzałem zaskoczyć bramkarza gości, ale futbolówka poszybowała minimalnie ponad bramką! Bramka wisiała w powietrzu!
  • 22'
    Chwilę trwało oblężenie pod bramką Legii. Najpierw w trybuny huknął Starzyński, a w kolejnej akcji ofiarnie interweniowali warszawscy obrońcy
  • 20'
    Legia miała dwie okazje do stworzenia zagrożenia z narożnika boiska, ale wrzutki Antolicia dalekie od doskonałości. Tymczasem Zagłębie w tym samym stałym fragmencie gry
  • 16'
    Ależ odpowiedź Zagłębia! Dobre 20 metrów pognał z futbolówką Mares, który wyszedł sam na sam z Arkiem Malarzem! Napastnik próbował lobować bramkarza Legii, ale ten fenomenalnie broni!
  • 15'
    Stuprocentowa okazja Legii! Vesović otrzymał świetne podanie, zostawił piłkę Niezgodzie na ok. 12 metrze, ale snajper mistrzów Polski uderza nad bramką Hładuna!
  • 14'
    W polu karnym Zagłębia upada Jędrzejczyk, ale gwizdek sędziego Musiała milczy!
  • 12'
    Vesović odzyskał futbolówkę, poklepał z Szymańskim, a następnie próbował poszukać po drugiej stronie boiska wbiegającego Hamalainena. Dogranie do Fina jednak niestety zbyt mocne
  • 9'
    Szymański szukał górnym podaniem Hamalainena. Fin był blokowany, zdołał oddać lekkie uderzenie głową - wprost w rękawice Hładuna
  • 8'
    Hamalainen oddalił zagrożenie z piątego metra od bramki Malarza. Kontrę próbował wyprowadzić Antolić, ale wybicie Chorwata było niecelne
  • 7'
    Naciskają piłkarze Zagłębia, opłaciło się, bo wywalczyli rzut rożny
  • 6'
    Kolejna próba gości, jednak na spalonym Starzyński
  • 4'
    Legioniści próbowali stworzyć sobie szansę z prawej strony boiska, lubinianie skontrowali, ale Maresa pewnie powstrzymuje Pazdan
  • 3'
    Legioniści od pierwszych minut próbują przejąć inicjatywę i budować akcje od bramki
  • 2'
    Minęła minuta, a już zdążyliśmy obejrzeć po akcji Legii i Zagłębia
  • 0
    Zaczęli goście!
  • 0
    Za chwilę początek meczu. Przypomnijmy, że w barwach lubinian ujrzymy dwie znajome twarze. W pierwszym składzie Zagłębia wystąpi były obrońca mistrzów Polski - Maciej Dąbrowski; na ławce zaś zasiadł wypożyczony legionista - Łukasz Moneta
  • 0
    Legia wystąpi w następującym składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Antolić, Philipps - Szymański, Hamalainen, Vesović - Niezgoda
  • 0
    Warto wspomnieć, że główni rywale Legii na drodze do mistrzostwa - Lech i Jagiellonia - przegrali swoje mecze. W przypadku zwycięstwa legionistów z Zagłębiem... lider będzie w Warszawie!
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz 31. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Zagłębiem Lubin
  • 0
    Witamy, rundę mistrzowską czas zacząć! Już o godzinie 20:30 Legia Warszawa zmierzy się z Zagłębiem Lubin w ramach 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Legia WarszawaZagłębie Lubin
58'

58' Adam Matuszczyk

64'

64' Filip Starzyński