69'
  • 90+30'
    Trwa właśnie świętowanie piłkarzy pod sektorem kibiców stołecznego klubu!
  • 90+6'
    Oficjalnie walkowera nie ma, ale tego Komisja Ligi z pewnością "przyklepie" na korzyść Legii. Oznacza to, iż... MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA WARSZAWA!!! Dziękujemy za relację i.. zaczynamy świętowanie!
  • 90'
    Mecz przerwany! Legioniści rozpoczęli świętowanie w szatni trzeciego z rzędu mistrzostwa!!!
  • 83'
    Pseudokibice Lecha wyłamali płot i znaleźli się na murawie. Chyba po meczu..
  • 77'
    Kibice Lecha odpalili pirotechnikę, w efekcie sędzia wstrzymuje grę
  • 75'
    Makuszewski fauluje Jędrzejczyka
  • 74'
    Kucharczyk leży na murawie po starciu z Vujadinoviciem, ale pomoc medyków nie jest potrzebna
  • 72'
    Mamy zmianę zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie. w Lechu Klupś za Tomasika, a w Legii Hlousek zmienia Radovicia
  • 71'
    Poza boiskiem zwijał się z bólu jeden z legionistów, ale lechici kontynuowali swoją akcję. Zemściło się to na poznaniakach, którzy zepsuli tę sytuację i warszawiacy ruszyli z kontrą. Akcję skutecznie zakończył Kucharczyk, pokonując Putnockiego! 2:0 dla Legii! Nikt nam już nie może zabrać mistrzostwa!
  • 69'
    GOOOOOOOOLLLL NA 2:0! MICHAŁ KUCHARCZYK!!!
  • 68'
    Piłkarze Lecha domagają się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką przez legionistę. Sędzia każe jednak wznowić grę od bramki
  • 67'
    Arek Malarz! Bramkarz ratuje teraz legionistów, broniąc uderzenie Gytkjaera, który znalazł się z nim w sytuacji sam na sam
  • 66'
    Hamalainen podaje na lewo do Jędrzejczyka, który centruje, ale piłka trafia w nogę jednego z lechitów i wędruje na rożny. Następnie poznaniacy radzą sobie z kornerem wykonywanym przez Szymańskiego
  • 66'
    Kucharczyk znów strzela zza pola karnego, ale tym razem Putnocky łapie piłkę
  • 64'
    Hamalainen blokuje dośrodkowanie Gumnego i zyskali rzut rożny. Z kornera dośrodkował Jevtić, ale piłkę wybili legioniści. Po chwili z kontrą ruszyli "Wojskowi", z piłką popędził Kucharczyk i oddał strzał z daleka, który z trudem na rożny wybił Putnocky
  • 64'
    Dośrodkowanie Szymańskiego z rzutu rożnego wpada w ręce Putnockiego
  • 61'
    Mamy także zmianę w szeregach gospodarzy. Makuszewski w miejsce Jóźwiaka
  • 60'
    Pierwsza zmiana w zespole Legii. Schodzi Cafu, a wchodzi Kasper Hamalainen!
  • 58'
    Jevtić dośrodkowuje z rzutu wolnego z prawej strony boiska. Piłka "zawisła" w powietrzu, a następnie znalazła się na głowie Janickiego. Obrońca poznaniaków miał świetną okazję, ale ją zmarnował, uderzając niecelnie
  • 57'
    Jevtić chciał zagrać do jednego z wyżej ustawionych partnerów, ale na przeszkodzie stanął Remy
  • 56'
    Philipps dwukrotnie odebrał piłkę, a następnie zagrał zewnętrzną częścią stopy prostopadle do Szymańskiego, ale trochę za mocno
  • 56'
    Kolejny odbiór Philippsa, który zabiera piłkę szykującemu się do strzału Majewskiemu
  • 54'
    Astiz zagrywa do Szymańskiego, ten przepuścił piłkę, dzięki czemu zostawił w tyle Tomasika. Następnie legionista dośrodkował w pole karne, ale nie znalazł tą centrą żadnego z kolegów
  • 51'
    Gajos zagrał do Majewskiego, ten przedłużył do Joźwiaka. Pomocnik gospodarzy złamał jeszcze akcję na prawą nogę i oddał strzał, który zablokowali jednak legioniści
  • 50'
    Cafu sfaulował bez piłki jednego z zawodników Lecha. Szkoda, bo z piłką rozpędzał się już Jędrzejczyk
  • 49'
    Gorąco pod bramką Legii. Jevtić przyjął piłkę, minął Jędrzejczyka i wydawało się, iż będzie uderzał, ale pomocnik jeszcze próbował zagrać do któregoś z partnerów. Wydaje się, że niepotrzebnie, ponieważ miał świetną okazję do oddania strzału, a tak to piłkarze Legii wybili futbolówkę
  • 47'
    Janicki zagrywa daleko piłkę do Jevticia, ale ta wędruje poza linię boczną i Malarz wznawia grę od bramki
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+20'
    Legioniści pojawili się już na murawie, czekamy jeszcze na piłkarzy gospodarzy i ruszamy z drugą połową!
  • 45+18'
  • 45+4'
    Legia prowadzi, ale to Lech oddał więcej strzałów i częściej gościł pod bramką rywali. Legioniści skutecznie jednak grają w defensywie i nie dają rozpędzić się piłkarzom "Kolejorza", Jeżeli w drugiej połowie zagrają podobnie, a do tego dołożą coś w ofensywie, po końcowym gwizdku sędziego powinniśmy być wszyscy bardzo zadowoleni..:-) Z dziennikarskiego obowiązku dodamy, iż w meczu rozgrywanym w Białymstoku "Jaga" zdołała strzelić wyrównującego gola i do przerwy na Podlasiu mamy remis 1:1
  • 45+1'
    Arbiter kończy pierwszą część spotkania. Legia do szatni schodzi z jednobramkowym prowadzeniem.
  • 45'
    Jevtić dośrodkowuje, ale przytomnie Malarz, który wychodzi i łapie piłkę
  • 41'
    Świetny odbiór Philippsa, a następnie Remy dalekim podaniem szukał Cafu, ale przesadził z siłą i piłkę wybił Putnocky
  • 39'
    Majewski najpierw fauluje Cafu, a później dodatkowo delikatnie popycha pomocnika Legii. Przypominamy, iż popularny "Maja" ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia Stefański postanowił jeszcze oszczędzić Majewskiego
  • 38'
    Jevtić wykonuje rzut rożny, piłka leci na nogę Gajosa, który złożył się już na "woleja", ale futbolówkę w ostatniej chwili wybija Antolić
  • 36'
    Skupmy się jednak na tym co na boisku w Poznaniu. Legioniści znów zostali zepchnięci do defensywy, ale na razie ataki Lecha są nieskuteczne i nie stanowią większego zagrożenia pod bramką Malarza
  • 35'
    A tymczasem.. Jagiellonia przegrywa z Wisłą Płock 0:1 :-)
  • 34'
    Lech wykonywał rzut wolny po faulu Vesovicia na Jóźwiaku, ale Jevtić zagrał ze stojącej piłki fatalnie. Grę od bramki wznowi Malarz
  • 33'
    Na strzał z daleka zdecydował się Tomasik, ale piłka po jego uderzeniu znalazła się gdzieś na trybunie za bramką Malarza
  • 32'
    Warszawiacy w końcu pograli chwilę na połowie gospodarzy, dając odpocząć swojej defensywie
  • 31'
    Kiepsko legioniści rozegrali rzut wolny, ponieważ Antolić zagrał do Radovicia, który znajdował się na spalonym
  • 30'
    Ładnie teraz legioniści odebrali piłkę poznaniakom, a następnie ruszyli z kontrą, który niestety zakończyła się złym dośrodkowaniem Kucharczyka
  • 30'
    Kolejne "żółtko" dla gracza Lecha, tym razem ukarany Majewski
  • 29'
    Z wolnego zagrywa Majewski, piłka trafia na głowę Trałki, ale kapitan Lecha, z trudnej pozycji, strzela wysoko nad bramką
  • 28'
    Vesović fauluje Jóźwiaka i poznaniacy będą wykonywać rzut wolny z lewej strony
  • 27'
    Gospodarze mieli teraz aż cztery kornery pod rząd, ale z każdym z nich poradzili sobie legioniści
  • 25'
    Na spalonym znalazł się Radović
  • 25'
    I znów rzut rożny dla Lecha, po wybiciu Remy'ego
  • 24'
    Teraz z bólu zwija się Kucharczyk, którego ostro potraktował Jóźwiak
  • 24'
    Pomocnik Lecha za to zagranie został ukarany żółtą kartką
  • 23'
    Na boisku leży Jędrzejczyk po faulu Majewskiego, ale reprezentant Polski powoli podnosi się z murawy
  • 22'
    I znów na swoim miejscu Jędrzejczyk, który wybija piłkę centrowaną z rzutu rożnego
  • 22'
    Z prawej strony znalazł się Trałka, zagrał mocno do Gytkjaera, ale napastnika Lecha uprzedził Remy
  • 21'
    Z daleka oddaje strzał Jevtić, ale piłkę odbija na bok Malarz
  • 21'
    Gorąco w ostatnim czasie pod bramką Legii. Znów będziemy mieć rzut rożny dla gospodarzy
  • 20'
    Kolejna nieudolna centra Tomasika, która trafiła pod nogi Philippsa
  • 19'
    Z lewej strony centruje Tomasik, ale wprost w ręce Malarza
  • 18'
    Po zamieszaniu w okolicach pięciu metrów od bramki legionistów, znów będziemy mieć rożny dla Lecha
  • 17'
    Philipps odebrał piłkę jednemu z graczy Lecha, następnie przy futbolówce znalazł się Kucharczyk. Legionista od razu chciał zagrać do Radovicia, ale zrobił to niecelnie
  • 17'
    Dośrodkowanie Majewskiego trafia na głowę Jędrzejczyka, który wybija ją na rożny
  • 16'
    Akcja Jóźwiak - Gumny kończy się dośrodkowaniem tego drugiego i wywalczeniem kolejnego rożnego dla Lecha
  • 16'
    Po raz kolejny legioniści wybijają piłkę daleko od swojego pola karnego
  • 15'
    Obrońcy Legii poradzili sobie teraz z rzutem rożnym "Kolejorza"
  • 14'
    Ambitnie teraz Trałka, który dwukrotnie odebrał piłkę legionistom i wywalczył jeszcze aut dla swojej drużyny
  • 14'
    Gajos zagrywa z prawej strony do Gytkjaera, ale napastnik Lecha nie trafia czysto w piłkę i ta, zamiast powędrować w stronę bramki Malarza, oddaliła się od pola karnego Legii
  • 13'
    Kucharczyk odebrał piłkę na połowie Lecha, od razu zagrywając do Szymańskiego, ale młody legionista znalazł się na spalonym
  • 11'
    Błąd Vujadinovicia, który zagrał za lekko do Janickiego. Piłkę przejął Radović, który chwilę próbował "pokręcić" Janickim, a następnie podał do Antolicia. Pomocnik Legii oddał strzał na bramkę i wyprowadził warszawiaków na prowadzenie!
  • 9'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! DOMAGOJ ANTOLIĆ!!!
  • 7'
    Majewski zagrał prostopadłą piłkę do Gytkjaera, ale napastnik Lecha nie zdołał dobiec do futbolówki, którą przejął Malarz
  • 5'
    Vesović poradził sobie z Tomasikiem, ale jego dośrodkowanie zablokował Jóźwiak i będziemy mieć drugi rożny dla Legii
  • 5'
    Szymański tym razem dośrodkował lepiej, ale Jędrzejczyka uprzedził defensor Lecha
  • 3'
    Teraz będziemy mieć korner dla gospodarzy, którego wywalczył Tomasik
  • 3'
    Dośrodkowanie Majewskiego piąstkuje Malarz
  • 2'
    Szymański zacentrował za nisko, futbolówkę wybił jeden z obrońców Lecha. Przed polem karnym stał Antolić, który oddał strzał, ale zbyt lekki i - przede wszystkim - niecelny
  • 1'
    Długa piłka do Radovicia, a Serb, znajdując się na prawej stronie boiska, wywalczył rzut rożny
  • 0
    Sędzia Stefański właśnie zaczął mecz!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wychodzą już z tunelu! Do boju Legio! Po mistrzostwo!
  • 0
    Kibice Legii mieli problemy z wejściem na trybunę, ale już powoli pierwsi fani z Warszawy zajmują miejsca na sektorze gości
  • 0
    Na ławce pozostają Cierzniak, Broź, Hlousek, Hamalainen, Niezgoda, Pasquato oraz Eduardo
  • 0
    Skład stołecznego klubu prezentuje się następująco: Malarz - Vesović, Astiz, Remy, Jędrzejczyk - Philipps, Cafu, Antolić - Szymański, Kucharczyk, Radović!
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 37. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa! Legioniści są na ostatniej prostej do zdobycia mistrzostwa kraju. Wystarczy, że ekipa Deana Klafuricia zremisuje - wówczas będzie świętowała tytuł. Stołeczny klub - przy stracie punktów Jagiellonii - może nawet przegrać
Lech PoznańLegia Warszawa

24' Kamil Jóźwiak

24'

30' Radosław Majewski