77'
81'
88'
  • 90+6'
    Koniec! Legia wygrywa w meczu przyjaźni z Zagłębiem Sosnowiec 2:1 po golach Jędrzejczyka i Carlitosa. Zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+1'
    Z kontrą wyszedł Carlitos, ale sędzia przerwał grę i zasygnalizował, że Hiszpan był na spalonym
  • 88'
    Dużo spokoju wprowadziło do gry Legii wejście Eduardo. Zawodnik nie traci piłek, a wręcz przeciwnie pomaga w odbierze. Gdy tylko ma futbolówkę przy nodze to stara się spokojnie rozegrać do partnera i są to najczęściej dobre decyzje
  • 88'
    Żółta kartka dla Antolicia
  • 85'
    Legioniści zaczynają grać coraz bardziej asekuracyjnie i próbują utrzymać się przy piłce
  • 84'
    Niecelny strzał Cristovao na bramkę Malarza
  • 82'
    Żółta kartka dla Milewskiego
  • 79'
    Zmiana w Zagłębiu. Wchodzi eks-legionista Cichocki, a boisko opuszcza Junior Torunarigha
  • 78'
    Super podanie Antolicia do Carlitosa, który "na raty" pokonuje Kudłę! 2:1!!!
  • 77'
    Na boisko w miejsce kontuzjowanego Jędrzejczyka wchodzi Eduardo. Na prawej obronie gra teraz Hołownia, a na lewej Nagy.
  • 75'
    Poklepali Szymański z Hamalainenem. Młody pomocnik zagrał ostatecznie do Carlitosa, który był blokowany i nie zdołał oddać strzału
  • 75'
    Za koszulkę pociągany Hołownia. Żółta kartka dla Juniora
  • 75'
    Z murawy w towarzystwie lekarzy schodzi Jędrzejczyk
  • 73'
    Odpowiedź Zagłębia! Pawłowski wybiegł za linię obrony Legii i zagrywał do osamotnionego Juniora. Piłkę posłał jednak za mocno i napastnik gości nie dopadł do futbolówki
  • 70'
    Dwójkowa akcja Hamalainena z Carlitosem, Hiszpan wypuścił sobie piłkę jednak zbyt daleko i przegrał pojedynek biegowy z Polczakiem. Chwilę później prostopadle zagrał Cafu. Piłka adresowana do Nagya była jednak odrobinę za mocna
  • 70'
    Rajd w wykonaniu Nagya. Węgier przewraca się z piłką w polu karnym Zagłębia i sygnalizuje, że był faulowany. Gwizdek sędziego jednak milczy!
  • 67'
    Druga połowa zdecydowanie bardziej żywiołowa w wykonaniu obu drużyn. Dużo ataków, ale także dużo strat po obu stronach
  • 66'
    Ostro potraktowany teraz Polczak. Defensor zwija się z bólu na murawie
  • 62'
    Schodzi Kante, wchodzi Hamalainen. Murawę opuszcza także Kucharczyk, a w jego miejsce melduje się Nagy
  • 61'
    Szykuje się podwójna zmiana w Legii. Tymczasem na murawie opatrywany jest Jędrzejczyk
  • 60'
    Z kontrą wyszedł Szymański i Carlitos. Niestety młody pomocnik nie zdołał utrzymać się przy piłce
  • 57'
    Dobrą piłkę w pole karne Legii otrzymał Wrzesiński. Zawodnik utrzymał się przy futbolówce, minął Wieteskę i oddał mocny strzał obok bezradnego Malarza
  • 55'
    Gol dla Zagłębia! 1:1!
  • 50'
    Kolejne dośrodkowanie Legii. Tym razem wykonawcą był Kucharczyk, piłka trafiła pod nogi Kante. Napastnik jednak źle ustawił sobie futbolówkę do strzału i huknął ponad poprzeczkę bramki Kudły
  • 48'
    Jędrzejczyk wbiegł w pole karne i był już na wprost bramki Kudły, nie zdołał jednak oddać strzału z prawej nogi, gdyż futbolówkę ciągle miał na lewej. Wywalczył rzut rożny
  • 47'
    Szymański minął 3-4 rywali, nie dał sobie odebrać piłki. Na koniec akcji piłka trafiła pod nogi Carlitosa, które strzał został zablokowany
  • 46'
    Zaczęli legioniści drugą połowę! Od razu od ataku!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia po golu Jędrzejczyka prowadzi 1:0
  • 44'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Zagłębia z rzutu wolnego, ale ponownie niebezpieczeństwo oddala Jędrzejczyk
  • 42'
    Groźnie próbowało teraz odpowiedzieć Zagłębie atakiem z prawego skrzydła. Na nasze szczęście piłkę poza boisko wybił Jędrzejczyk
  • 39'
    Krótkie rozegranie tego rzutu wolnego. Najpierw huknął Kucharczyk, co sprawiło, że Kudła wybił piłkę przed siebie, dobijał Carlitos. Hiszpan wywalczył rzut rożny
  • 39'
    Tak jak z Piastem! Jędrzejczyk na 1:0 głową!
  • 37'
    Brutalnie potraktowany teraz Szymański, którego rywal uderzył w plecy, gdy do pomocnika kierowane było podanie. Rzut wolny dla Legii
  • 34'
    Z kontrą wyszli zawodnicy z Sosnowca, akcję próbowali przerwać Hołownia i Antolić. Ostatecznie w ostatniej chwili futbolówkę z pola karnego wybił Chorwat
  • 33'
    Z poświęceniem zagrał Antolić, który zanotował już w tym meczu kilka odbiorów, a także niezłych podań. Teraz przy próbie przechwytu został faulowany przez rywala
  • 32'
    Dwóch zawodników gości leży na murawie, potrzebna pomoc medyczna
  • 31'
    Chwila lepszej i szybszej gry w wykonaniu legionistów. Dośrodkowywał Kucharczyk, ale Szymański, do którego kierowane było podanie nie oddał strzału, tylko przepuścił piłkę. Niestety za plecami młodego zawodnika nie było kolegów z drużyny i legioniści stracili piłkę
  • 24'
    Świetnie zagrał Szymański w kierunku Jędrzejczyka, ale obok prawego obrońcy w polu karnym był także Carlitos, który momentalnie przejął futbolówkę i oddał strzał w sam środek bramki Kudły
  • 24'
    Ostry faul na Jędrychu w wykonaniu Wieteski. Żółta kartka dla legionisty
  • 19'
    Mocny strzał Carlitosa zza pola karnego trafia w poprzeczkę bramki Kudły! Było blisko!
  • 18'
    Junior Torunarigha dłużej utrzymał się przy piłce i wygrał pojedynek z Wieteską. Napastnik Zagłębia dobrze podał do Wrzesińskiego, który niepilnowany był w okolicach 11 metrów od bramki Malarza. Tylko to, że zawodnik nieczysto trafił w piłkę i nie zdołał oddać strzału, ochroniło Legię przed zagrożeniem bramki
  • 16'
    To, co widoczne jest po pierwszym kwadransie meczu, to na pewno wyczekiwanie Zagłębia na własnej połowie. Podopieczni Dariusza Dudka nie pressują, nie widać też zbyt dużego forsowania tempa
  • 12'
    Bardzo ładnie poklepali legioniści na prawej flance, czego efektem było celne dośrodkowanie Carlitosa do Cafu, który zbierał się do oddania strzału przed polem karnym Zagłębia. Po faulu na Portugalczyku rzut wolny wykonywał Carlitos. Hiszpan uderzył jednak niecelnie, obok bramki strzeżonej przez Kudłę
  • 11'
    Cafu faulowany ok. 25 metrów na wprost bramki Kudły. Legia przed szansą
  • 8'
    Tym razem próba prostopadłej, górnej piłki w kierunku Carlitosa. Hiszpan robił, co mógł, aby dopaść do straconej już piłki, brawa za walkę
  • 6'
    Pierwsza szansa Legii - Kante bardzo agresywnie potraktował obrońcę z Sosnowca, ale gwizdek sędziego milczał. Gwinejczyk wypuścił na prawej stronie Kucharczyka, który mimo bardzo mocnego zagrania zdołał dośrodkować. Piłkę piąstkował Kudła, ale mało brakowało, aby później do piłki dopadł Carlitos, który miałby już otwartą drogę do bramki. Górą okazała się jednak defensywa gości, która sprawnie oddaliła zagrożenie z własnej szesnastki
  • 4'
    Można powiedzieć, że pierwsze minuty meczu upływają pod znakiem rozpoznania sił. Obie ekipy, gdy tylko są przy piłce, spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnych połowach
  • 0
    Zaczęli goście
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są już na murawie, za chwilę początek meczu!
  • 0
    Czas na Sen o Warszawie!
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Astiz, Wieteska, Hołownia - Szymański, Antolić, Cafu, Kucharczyk - Carlitos, Kante
  • 0
    Witamy! 0 15:30 rozpocznie się mecz 5. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Zagłębiem Sosnowiec!
Legia WarszawaZagłębie Sosnowiec
55'

55' Konrad Wrzesiński

74'

74' Junior Torunarigha

77'
81'

81' Sebastian Milewski