Druga wymuszona zmiana w zespole Wisły, kontuzjowanego Ricardinho zmienia Łukowski.
    Kante uderza z ostrego kąta, broni Dahne.
  • 58'
    Na trybunach delikatnie mówiąc eskaluje frustracja kibiców Legii.
  • 57'
    Podanie do kompletnie niekrytego Pasquato. Włoch najpierw zbiera się do uderzenia, potem do dryblingu, finalnie wpada w tłum obrońców. Jakimś cudem piłka ostatecznie trafia za pośrednictwem Kante do równie niepilnowanego Carlitosa, który piłką prawie urywa głowę bramkarzowi. Dwie stuprocentowe okazje zepsute w trakcie jednej akcji.
  • 55'
    Górna piłka w pole karne, finezyjnie zgrywa ją krzyżakiem Kucharczyk, równie finezyjnie prawie zabija się o własne nogi Jose Kante i z impetem ląduje na murawie. Dla jasności, piłka przeturlała się pod nogi obrońców Wisły.
  • 50'
    0:3. Ricardihnho. Legia przegrywa ZERO do TRZECH z Wisłą. WISŁĄ PŁOCK.
  • 48'
    Dźwigała w ostatniej chwili wyłuskał piłkę spod nóg Carlitosa, z narożnika grę wznowi Legia.
  • 46'
    W przerwie nastąpiła jedna zmiana w drużynie Legii, Pasquato pojawia się w miejsce Hamalainena.
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Wisła Płock zasłużenie prowadzi przy Łazienkowskiej 2:0.
  • 45+1'
    Ostatnie minuty pierwszej połowy upływają pod znakiem męczarni Legii w środkowej strefie boiska.
  • 45+1'
    Kolejna żółta kartka dla legionisty, tym razem kartonik obejrzał Hamalainen.
  • 45'
    2 minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.
  • 42'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka.
  • 39'
    Ricardinho ogrywa jak dzieci obrońców Legii i płasko uderza na bramkę Malarza, bramkarz "Wojskowych" zdołał odbić piłkę do boczego sektora boiska.
  • 39'
    Rzut wolny dla Wisły z 20. metra. Do piłki podchodzi Dominik Furman.
  • 39'
    0:2. Furman w okienko z rzutu wolnego.
  • 32'
    Dwójkowa akcja duetu Cafu-Kante kończy się przyjęciem piłki z tolerancją do 5 metrów przez byłego zawodnika Wisły. Piłkę zgarnia Furman, po czym Kante zgarnia Furmanowi metodą wycinkową grunt spod nóg skutecznie przerywając tym samym akcję gości.
  • 29'
    Wymuszona zmiana w zespole płockiej Wisły, kontuzjowanego Merebashviliego zastępuje Varela.
  • 28'
    Łasicki dziobnął piłkę po nabiegu na krótki słupek, z tym że zamiast w kierunku bramki, pomknęła z prędkością komety w kierunku stewarda doglądającego Sektor Rodzinny. Od bramki Malarz.
  • 26'
    Astiz wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Urygi.
  • 22'
    Piłka wpada do bramki po strzale Szymańskiego, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną zawodnika Wisły.
  • 19'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego, z piłką rozpędził się Furman, po czym grzmotnął ile sił w nodze. Wysoko nad bramką.
  • 18'
    Żółtą kartką za faul przerywający kontratak Wisły ukarany Inaki Astiz.
  • 18'
    Po faulu Astiza wciąż nie podnosi się Merebashvili.
  • 17'
    Świetnie zabrał się z piłką Carlitos, gubiąc praktycznie w momencie przyjęcia dwóch obrońców Wisły. Po krótkim dryblingu na granicy pola karnego oddaje strzał, ten jednak zablokowany. Rzut rożny dla legionistów.
  • 16'
    Piłka po rykoszecie szybowała w okienko bramki Legii, przytomnie piąstkuje ją Malarz.
  • 12'
    Autorem pierwszej bramki dla drużyny gości Ricardinho. Brazylijczyk domknął płaskie dośrodkowanie z lewej flanki.
  • 11'
    0:1 dla Wisły Płock...
  • 11'
    Długa piłka w kierunku Ricardinho (czy wręcz dwóch zawodników Wisły, którzy do niej ruszyli). W pierwszym odruchu chciał ją zgarnąć przed polem karnym Malarz, po namyśle postanowił przechwycić ją dopiero w obrębie szesnastki. O mały włos wyszłoby z tego spore zamieszanie, w ostatniej chwili golkiper Legii eksmituje futbolówkę na aut.
  • 9'
    Piłkę centrował Antolić, po interwencji obrońców walczył o nią na przedpolu Kucharczyk, ale przy okazji wycelował swoją kończyną w głowę rywala. Jak można się domyśleć, mamy rzut wolny pośredni.
  • 7'
    Rzut wolny dla Legii z bocznej strefy boiska, z odległości około 35 metrów.
  • 3'
    Uderzenie z dystansu Merebashviliego pewnie łapie Malarz.
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Skład Wisły Płock prezentuje się następująco: Dahne - Uryga, Łasicki, Dźwigała, Warcholak - Rasak, Furman - Szwoch, Szymański, Merebashvili - Ricardinho
  • 0
    Warszawska Legia wystąpi dziś w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Astiz, Wieteska, Hołownia - Antolić, Cafu - Hamalainen, Kucharczyk - Kante, Carlitos
  • 0
    Witamy! O godzinie 15:30 rozpocznie się mecz 6. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Wisłą Płock!
Legia WarszawaWisła Płock
11'

11' Ricardinho

15'
49'

49' Ricardinho

74'

74' Nico Varela (k.)