60'
62'
71'
  • 90+7'
    Koniec meczu. Legia wygrywa ze Śląskiem po trafieniu Cafu z pierwszej połowy meczu - skromnie, ale zasłużenie! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 90+4'
    Włoch zdecydował się na bezpośredni strzał, ale niestety nie było to najlepsze zagranie. Piłka daleko od bramki Słowika
  • 90+3'
    Bliźniacza okazja, ale po drugiej stronie boiska. Faulowany Pasquato
  • 90+1'
    Z boiska schodzi Nagy, wchodzi Kulenović. I od razu fauluje jednego z zawodników Śląska około 40 metrów od bramki Cierzniaka
  • 90'
    Pewna interwencja Cierzniaka, który wyłapał mocną wrzutkę Augusto w pole karne Legii
  • 86'
    Sam na sam wyszedł Nagy po świetnym zgraniu Pasquato! Zmarnował również szansę Szymański, który próbował "poprawić" po koledze z drużyny! Nie ma gola!
  • 85'
    Zawinął w techniczny sposób piłkę Pasquato i w ten sposób chciał pokonać bramkarza Śląska, jednak strzał Włocha bardzo niecelny
  • 83'
    I schodzi Pich, a w jego miejsce Farshad. Ostatnia zmiana w Śląsku
  • 82'
    Pich z dystansu. Na szczęście niecelnie
  • 80'
    Szymański do Carlitosa, a ten technicznie próbował zaskoczyć Słowika. Strzał jednak niecelny
  • 80'
    Tymczasem w Legii druga zmiana. W miejsce Kucharczyka na boisku zamelduje się Pasquato
  • 77'
    Znakomity rajd Vesovicia, który wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę Słowika. Golkiper Śląska "wypluł" piłkę przed siebie, a dobijać próbował Carlitos. Hiszpan był na spalonym
  • 74'
    Mało gry, sporo fauli i kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Wchodzi Radecki, schodzi Chrapek
  • 71'
    Zaostrzyła nam się gra. Teraz Cafu ostro fauluje Augusto i ukarany zostaje żółtą kartką przez sędziego
  • 70'
    Zmiana w Legii - schodzi Kante, wchodzi Carlitos
  • 69'
    Tak wyglądał faul Piecha na Jędrzejczyku
  • 65'
    Legioniści próbują zaznaczyć przewagę i uspokoić grę, która na początku drugiej odsłony nie wyglądała już tak dobrze jak w pierwszej połowie meczu
  • 62'
    Bezmyślnie i ostro teraz faulował Kante, zapachniało podobną sytuacją jak przed momentem. Żółta kartka dla legionisty
  • 62'
    Robak strzela zza pola karnego nad bramką Cierzniaka
  • 60'
    Piech wyrzucony z boiska po weryfikacji VAR!
  • 59'
    Sędzia Przybył weryfikuje video faul Piecha
  • 58'
    Starli się Jędrzejczyk z Piechem. Kapitan Legii długo nie podnosi się z murawy. Został brutalnie sfaulowany
  • 56'
    Mógł wyjść sam na sam Nagy! Jednak w ostatniej chwili wyprzedził go Cholewiak i wybił piłkę spod nóg legionisty
  • 54'
    Kolejny raz z atakiem Śląsk! Z piłką zatańczył Cotra i oddał kąśliwy strzał na bramkę Legii. Futbolówka powędrowała jednak obok słupka
  • 54'
    Na murawie leży Cholewiak
  • 52'
    Groźna akcja wrocławian zakończona strzałem Cholewiaka. Na szczęście pewna interwencja Cierzniaka
  • 51'
    Póki co akcja za akcję, jednak piłkarze Legii tak jak w pierwszej połowie próbują od razu zaznaczyć przewagę. Dobrze wrzucił piłkę w pole karne, tym razem z autu, Kucharczyk. Strzał głową oddał w tej akcji Jędrzejczyk. Po chwili z kolei rzut rożny, ale tym razem nie przyniósł on niczego ciekawego po stronie Legii
  • 47'
    Agresywnie Śląsk od pierwszych chwil po wznowieniu gry. Legioniści próbują przejąć inicjatywę
  • 45+17'
    Start drugiej połowy!
  • 45+17'
    Na początku drugiej połowy jedna zmiana w Śląsku. Schodzi Łobejko, wchodzi Augusto
  • 45+1'
    Bawią się, bawią legioniści futbolówką. Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi po golu Cafu. Wracamy za kwadrans!
  • 41'
    Ależ się zabawił z rywalami Szymański tuż przy linii końcowej boiska. Młody pomocnik idealnie dośrodkował na głowę Kucharczyka, który fatalnie przestrzelił. Szkoda tej okazji!
  • 39'
    Dawno nie obserwowaliśmy takiej Legii. Trudno nadążyć za opisaniem każdej z akcji, o niemal każda budzi zagrożenie pod bramką Śląska. Legioniści mają mnóstwo miejsca na środku boiska, skąd rozgrywają futbolówkę na boki lub próbują prostopadłych piłek. Przed momentem jeszcze inne rozwiązanie - mocny strzał po ziemi, ale nieznacznie obok bramki Słowika, oddał Szymański
  • 37'
    Gotuje się w polu karnym Śląska, a wszystko za sprawą legionistów, którzy raz za razem przeprowadzają kolejne składne akcje, często na jeden kontakt
  • 34'
    Dobrze obrócił się z piłką Nagy i rozpoczął rajd w swoim stylu. Nieprzepisowo zatrzymywał go jednak jeden z rywali i wolny dla Legii. Do piłki podszedł Szymański i uderzył w słupek, a strzał dobił CAFU i pokonał Słowika! GOOOL!
  • 31'
    Sędzia Przybył upomina Ricardo Sa Pinto i grozi wyrzuceniem trenera na trybuny
  • 30'
    Efektowna akcja legionistów tym razem bez dośrodkowania, ale z prostopadłym zagraniem piłki piętą wykonaniu Cafu. Do piłki nie zdołał dopaść Kante, więc wyłapał ją aktywny w polu karnym Słowik
  • 27'
    Piech próbował strzelać nożycami na bramkę Cierzniaka, ale z poświęceniem jego strzał przyjął na głowę Vesović
  • 26'
    Chwilę wcześniej obserwowaliśmy z kolei kolejne już dzisiaj dośrodkowanie w pole karne wrocławian. Tym razem autorem wrzutki był Kante... w szesnastce nie było jednak żadnego napastnika Legii
  • 25'
    Bardzo ostry wślizg Robaka na nogi Nagya. Węgier zwija się z bólu, a napastnik Śląska ukarany żółtą kartką
  • 22'
    Hlousek dośrodkowuje wprost na głowę Szymańskiego, ale świetny strzał młodego pomocnika broni Słowik!
  • 20'
    Prostopadle do Kante zagrał teraz Szymański, ale Gwinejczyk nie zdołał opanować futbolówki. Chwilę wcześniej młody pomocnik ograł dwóch rywali i mógł oddać strzał na bramkę Słowika. Nie zdecydował się na to - wybrał opcję z rozegraniem futbolówki do boku. Nie była to niestety najlepsza decyzja
  • 19'
    Kolejna odpowiedź Śląska na akcje Legii z pierwszych piętnastu minut. Dwukrotnie dośrodkować próbował Robak, jednak defensorzy Legii oddalili zagrożenie
  • 16'
    Próbowali skontrować wrocławianie, ale Piech był na spalonym i nic z tej akcji nie wyszło
  • 13'
    To powinna być bramka! Tym razem z lewej strony zagrali legioniści. Świetnym dryblingiem popisał się Szymański i znalazł w polu karnym wrocławian Kucharczyka. Kuchy oddał strzał słabszą nogą i nie udało mu się zagrozić Słowikowi
  • 12'
    Choć pierwsze minuty meczu na to nie wskazywały, to pomimo upływu 12 minut spotkania legioniści zdecydowanie przeważają i raz za razem atakują drużynę Śląska
  • 10'
    Fenomenalnie teraz poklepali legioniści. Najpierw przed szansą stanął Szymański, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem na bramkę. Po chwili niemal bliźniacza akcja z wycofaniem do Cafu. Legioniści wywalczyli korner
  • 9'
    Po raz kolejny atak Legii prawą flanką. W nowej akcji zaatakował Kucharczyk, ale jego wrzutka nie była najlepsza i piłka trafiła w boczną siatkę bramki Słowika
  • 8'
    Bardzo ładna akcja legionistów, którą rozpoczął dobrym wypuszczeniem Vesovicia Kante. Ostatecznie Czarnogórzec dośrodkował w pole karne rywala, ale tam zbyt ostro obrońcę wrocławian potraktował Nagy i piłka stracona
  • 6'
    W trakcie ataku legionistów ucierpiał Chrapek. Zawodnik Śląska został kopnięty przez Szymańskiego i długo nie podnosił się z murawy. Wraca jednak do gry
  • 5'
    O pierwszych minutach za wiele napisać nie można, gdyż zawodnicy obu ekip wymieniają spokojnie futbolówkę. Niestety Wieteska faulował Cholewiaka około 35 metrów od bramki Cierzniaka, co mogło spowodować zagrożenie. Wrocławianie jednak niecelnie uderzali i rozpocznie golkiper Legii
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Zawodnicy są już na boisku, za chwilę zaczynamy! Warto dodać, że w barwach Śląska grają dzisiaj dwaj byli legioniści Arkadiusz Piech i Łukasz Broź
  • 0
    Piłkarze obu drużyn udali się już do szatni, za ok. 10 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek arbitra
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Kucharczyk, Cafu, Martins, Nagy - Szymański - Kante!
  • 0
    Ławka: Malarz - Pazdan, Antolić, Pasquato, Carlitos, Radović, Kulenović
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 11. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem a Legią!