82'
90'
90'
  • 90+6'
    KONIEC. Legia Warszawa zremisowała 3:3 z Wisłą Kraków. Szkoda z pewnością tego, że mistrzowie Polski prowadząc 2:0, dali przejąć inicjatywę rywalom i strzelić w krótkim czasie trzy gole. Mecz kończy się jednak remisem, a w następnej kolejce "Wojskowi" zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Samo niedzielne spotkanie było ciekawe i w porównaniu z wieloma innymi konfrontacjami, dało się je oglądać. Zapraszamy na kolejne relacje
  • 90+4'
    Piłka wybita, a po chwili legioniści faulowali w ofensywie. Przy piłce, już na połowie warszawiaków, Wisła. Kartką za przewinienie przy linii bocznej napomniany Kulenović
  • 90+3'
    90' Żółta kartka dla Bartkowskiego, który na skraju pola karnego Kante. Warszawiacy mają szansę na dogranie z rzutu wolnego
  • 90+1'
    90' Ostatnia zmiana w Wiśle: Bartosz za Kostala
  • 90'
    90' Kante próbował prostopadłego podania do Carlitosa, lecz szybszy był golkiper wiślaków
  • 90'
    90' Dla odmiany groźnie pod drugą bramką. Zrobiło się spore zamieszanie, ale wtedy pojawił się Arkadiusz Malarz, który swoją interwencją uratował warszawiaków od straty gola
  • 89'
    90' Hiszpan ruszył z piłką prawą flanką, po chwili wpadł już w pole karne, posadził asystującego mu rywala na murawie i z dość ostrego kąta Carlitos wyrównał w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry!
  • 88'
    3:3!!! CARLITOS!!!
  • 87'
    88' Ponownie na murawie leży przeciwnik
  • 86'
    87' Akcja Legii. Pasquato na prawe skrzydło do Vesovicia, ten w walce z Kostalem wywrócony przy linii końcowej, ale gwizdek sędziego milczy. Arbiter nakazał wznowić grę od bramki Wisły. Emocje wśród zawodników coraz większe
  • 85'
    85' Ondrasek leżał na połowie Legii, a Ricardo Sa Pinto pokazuje swój temperament. Najpierw Portugalczyk wdał się w ostrą dyskusję z Maciejem Stolarczykiem, trenerem rywali, a następnie sugerował sędziemu technicznemu, że ten czas musi zostać doliczony
  • 83'
    84' Szymański dośrodkowywał piłkę z rzutu rożnego. Po chwili powtórka, lecz z drugiej strony. Do podania z narożnika skakał Kante, lecz ostatecznie od bramki rozpocznie golkiper gości
  • 81'
    82' Mamy również roszadę w stołecznym zespole. Za Martinsa wchodzi Kulenović. Legia musi zaatakować
  • 80'
    82' Kante ukarany żółtą kartkę. Przy okazji kolejna zmiana w Wiśle. Boguski schodzi, Wojtkowski wchodzi
  • 79'
    78' Na boisku melduje się Cristian Pasquato, który zastępuje Dominika Nagya
  • 79'
    80' Na murawie leży teraz jeden z wiślaków. Arbiter przerywa grę
  • 75'
    76' Legia ma problem z wyprowadzeniem piłki do ofensywy. W tej chwili Wisła gra w piłkę, obie drużyny wręcz zamieniły się rolami w kontekście pierwszej odsłony konfrontacji
  • 74'
    75' Wisła finalizuje stały fragment gry strzałem zza pola karnego, ale piłka mija bramkę Malarza. Do końca meczu kwadrans... Druga połowa w najmniejszym calu nie układa się po myśli legionistów
  • 73'
    74' Obrona Legii ponownie zawodzi. Piłka trafiła z prawej flanki w pole karne do Kostala, ten uderzał, ale na posterunku był Malarz, który skrócił kąt. Rzut rożny dla gości
  • 71'
    72' Ondrasek starał się dojść do podania w polu karnym, lecz szybszy był Malarz. Rywal faulował bramkarza a po chwili został pozdrowiony przez fanów "Wojskowych"
  • 70'
    71' Carlitos próbował z rzutu wolnego, ale posłał piłkę nad poprzeczką. Na nic próby reklamowania arbitrowi, że Legii powinien należeć się rzut rożny.
  • 69'
    69' Dwóch zawodników zderzyło się na murawie. Wywiązała się mała przepychanka, która straciła na mocy, gdy w zamieszanie wplątał się arbiter. Żółte kartki obejrzał Sadlok
  • 67'
    69' Zmiana w Wiśle - za Korta wchodzi Bartkowski
  • 66'
    67' Dośrodkowanie legionistów w pole karne, ale niewiele z niego wynika. Po chwili ponowna próba, ale już z lewej strony i mistrzowie Polski mają rzut rożny. W narożniku Szymański
  • 66'
    68' Wieteska dochodzi do dogrania, ale jedynie trąca piłkę, a tę pewnie łapie golkiper przyjezdnych
  • 63'
    65' W miejsce Michała Kucharczyka na boisku pojawia się Jose Kante
  • 62'
    63' Trudno zrozumieć, co dzieje się z Legią. Ta przegrywa już 2:3... Ponownie Malarza po szybkiej akcji Wisły pokonał Imaz...
  • 61'
    2:3 - Jesus Imaz
  • 59'
    60' "Nie poddawaj się, Legio Warszawa" niesie się z trybun stadionu przy Łazienkowskiej
  • 58'
    W 58. minucie szok przy Łazienkowskiej. Niecałe 120 sekund wystarczyło Wiśle na doprowadzenie do wyrównania. Tym razem ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Kostal i pokonał Malarza
  • 56'
    2:2 - Martin Kostal
  • 55'
    55' Uderzał Carlitos z pola karnego, lecz został zablokowany
  • 55'
    1:2 - Jesus Imaz
  • 55'
    W 57. minucie goście przeprowadzili szybki atak, po krótkim rozegraniu piłki w polu karnym ta trafiła do Jesusa Imaza, a zawodnik Wisły pokonał Malarza w sytuacji sam na sam
  • 50'
    53' Hlousek dośrodkował, ale został zablokowany na lewej stronie
  • 49'
    50' Basha dopadł do bezpańskiej piłki, ale uderzył bardzo niedokładnie
  • 47'
    46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Uprzejmie przepraszamy za drobne problemy techniczne
  • 45+1'
    Koniec pierwszej, koncertowej połowy w wykonaniu Legii! Stołeczny klub prowadzi z Wisłą 2:0 po golach Nagy'a i Carlitosa. Wracamy za kwadrans!
  • 45'
    Żółta kartka dla Szymańskiego za przerwanie groźnej kontry w środku pola
  • 44'
    Ambitnie teraz na połowie Wisły powalczył Carlitos. Hiszpan chce być pod grą, bierze udział praktycznie w każdej akcji gospodarzy
  • 42'
    Cafu otrzymał podanie i chciał w tempo zagrać do Carlitosa. Piłkę na wślizgu wygarnął mu jednak Wasilewski
  • 41'
    Dobry odbiór Nagy'a w środku pola. Węgier jest dzisiaj jedną z wiodących postaci w zespole z "eLką" na piersi. Chwilę później strzał Szymańskiego z dystansu przeleciał ponad poprzeczką
  • 40'
    Kucharczyk na krótko do Cafu. Portugalczyk wpadł w pole karne, ale za mocno wypuścił sobie piłke. Na jego szczęścia jak ostatni futbolówkę zmierzającą poza linię końcową dotknął gracz Wisły
  • 39'
    Kostal pomknął lewą stroną, ale nic nie udało mu się wskórać. Wznowi Malarz
  • 38'
    Niecelne podanie Jędrzejczyka od Nagy'a na skrzydło. Stoper kadry wraca już szybko na swoją nominalną pozycję
  • 36'
    Centra Szymańskiego, Cafu ruszył na piłkę, ale główkował minimalnie obok bramki strzeżonej przez Lisa
  • 35'
    Pietrzak do Imaza, ale obrońcy miejscowych spokojnie zażegnali niebezpieczeństwo. "Wojskowi' wiedzą jak zachowywać się w defensywie i widać to gołym okiem
  • 35'
    Kolejny rajd Carlitosa, graczom Wisły zaczynają puszczać nerwy. Stały fragment dla mistrzów Polski
  • 33'
    Strzelec pierwszego gola wraca na boisko, bardzo ważna wiadomość dla stołecznego klubu
  • 32'
    Legia może imponować pomysłem, kreacją w ofensywie i dyscypliną taktyczną. Krakowianie są na razie tylko tłem i nie mają praktycznie nic do powiedzenia
  • 32'
    Nagy korzysta z pomocy medyków klubowych, Węgier delikatnie ucierpiał
  • 29'
    Szymański ucierpiał po kontakcie z Arseniciem. Młody pomocnik wstał jednak o własnych siłach i będzie kontynuował grę
  • 28'
    Dobrze to wygląda!
  • 27'
    Vesović w pojedynku z Imazem, ale gracz Wisły wyszedł z tego starcia obronną ręką
  • 26'
    Rozpędzony Carlitos ruszył na trzech wiślaków, ale niestety goście oddalili zagrożenie
  • 24'
    2:0! Carlitos! Hiszpan dopadł do genialnego podania Nagy'a i zaskoczył bezradnego Lisa
  • 23'
    Kucharczyk zgarnął piłkę w środku pola, do podania prostopadłego wystawiał się Szymański, ale próba Michała była niedokładna
  • 22'
    Indywidualny rajd Vesovicia, ale na jego drodze w "szesnastce" stanęli już przyjezdni
  • 20'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Wisły. Legioniści stłamsili rywali, ale poniekąd bili głową w mur przez dobre kilkadziesiąt sekund
  • 19'
    Dośrodkowanie z rożnego, w powietrzu walczył Boguski, ale przewrócił się i z akcji nic nie wyszło
  • 18'
    Centra Korta, ale defensywa Legii wybija futbolówkę na róg
  • 17'
    Imaz sfaulowany przez Martinsa, będzie rzut wolny dla "Białej Gwiazdy' na połowie mistrzów Polski
  • 16'
    Wasilewski ujrzał żółtą kartkę za faul w środkowej strefie boiska
  • 15'
    Niedokładny przerzut w stronę Aresnicia, Legia znowu w posiadaniu piłki
  • 14'
    Hlousek ukarany żółtym kartonikiem za faul na Boguskim
  • 13'
    Nagy ruszył lewą flanką, wycofał do Carlitosa, a ten trafił w poprzeczkę! Cóż za widowisko w pierwszym kwadransie przy Łazienkowskiej!
  • 11'
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Vesovicia w kierunku Szymańskiego. Przez kilkanaście sekund na murawie leżał Nagy, ale już wszystko w porządku z Węgrem
  • 11'
    Szymański walczył na swojej połowie, ale został osaczony przez trzech wiślaków, w efekcie czego stracił futbolówkę
  • 10'
    "Jędza" był bliski szczęścia, ale jego strzał głową obronił Lis. Chwilę później na strzał z dystansu pokusił się Carlitos. Hiszpan jednak minimalnie przestrzelił
  • 8'
    Imaz wywalczył stały fragment dla Wisły. Kort centruje, ale tym razem czujny Hlousek. Legioniści wychodzili z kontrą, Szymański rozpędził karuzelę, ale goście uratowali się faulem
  • 6'
    Aktywny Jędrzejczyk, który głową wybił dośrodkowanie. Przyjezdni jednak przycisnęli i udało im się wywalczyć korner
  • 6'
    Centra Pietrzaka, ale bez większego zagrożenia. Malarz spokojnie zacznie od bramki
  • 5'
    Faul Vesovicia na Pietrzaku blisko pola karnego Legii
  • 3'
    Wisła się gubi, warszawiacy pobudzeni dążą do kolejnego trafienia
  • 2'
    1:0! Dominik Nagy! Ależ się to rozpoczęło!
  • 2'
    Cafu zagrał na skrzydło do Kucharczyka, ten nieźle zacentrował, a futbolówkę do siatki pewnie wpakował Nagy!
  • 1'
    Przerzut Wasilewskiego, ale piłkę zgarniają legioniści
  • 0
  • 0
    Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Tak zagramy z Wisłą: Malarz - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Kucharczyk, Cafu, Martins, Nagy - Szymański - Carlitos!
  • 0
    Na ławce pozostają: Majecki - Astiz, Stolarski, Antolić, Pasquato, Kante, Kulenović
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 12. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Wisłą Kraków. Jeżeli stołeczny klub odniesie zwycięstwo, pierwszy raz w tym sezonie znajdzie się na pozycji lidera tabeli
Legia WarszawaWisła Kraków
14'
17'

17' Marcin Wasilewski

23'
57'

57' Jesus Imaz

58'

58' Martin Kostal

62'

62' Jesus Imaz

69'

69' Maciej Sadlok

82'
90'

90' Rafał Pietrzak

90' Jakub Bartkowski