Piłkę wstrzeloną w pole karne przez Smugę dobrze wychwytuje Majecki
  • 90+2'
    Koniec meczu, Legia pewnie pokonuje Górnika Zabrze 4:0
  • 90+1'
    Vesović podaje płasko do Kante, napastnik Legii mógł uderzać z pierwszej piłki (znajdował się na ósmym metrze), ale postanowił wykonać efektowne kółko. Po skończonym piruecie wyglądał, jakby nie wiedział, w którą stronę ma strzelać, chwilowe zagubienie Kante w czasoprzestrzeni wykorzystują przytomnie obrońcy Górnika wybijając piłkę byle dalej od własnej bramki
  • 85'
    Świetne prostopadłe podanie Kucharczyka, piłka dociera do Nagy'a, ten odpychając jeszcze obrońcę uderza na bramkę - Loska sparował piłkę na rzut rożny
  • 82'
    Hiszpan trafia do pustej bramki po dobrym dograniu do Nagy'a
  • 82'
    Ostatnia zmiana w Legii, zdobywcę ostatniej bramki zmienia Pasquato
  • 81'
    Carlitos na 4:0!
  • 77'
    Zmiana także w ekipie Górnika, Wolsztyńskiego zastąpił na boisku Smuga
  • 76'
    Rzut wolny dla Legii z 25. metra, mocno przekombinowane rozegranie zakończone stratą
  • 76'
    Jose Kante zmienia Sebastiana Szymańskiego
  • 71'
    Vesović po krótkim dryblingu uderza na bramkę, piłka ociera się o boczną siatkę
  • 66'
    Na boisku w miejsce Kamila Zapolnika pojawia się wychowanek Akademii Legii, Adam Ryczkowski
  • 66'
    Pierwsza zmiana w drużynie Legii - Andre Martinsa zastępuje Domagoj Antolić
  • 64'
    Rafał Wolsztyński trafia do bramki Legii, ale sędzia podnosi chorągiewkę. Od rzutu wolnego pośredniego grę wznowi Majecki
  • 63'
    Faulowany Andre zdołał podtrzymać obiecujący kontratak podaniem do Carlitosa, Hiszpan tradycyjnie ucieka z piłką do boku, ale uderzenie już skutecznie blokują obrońcy Górnika
  • 63'
    Carlitos podaje do Szymańskiego, ten obraca się z piłką w kierunku bramki i uderza celnie, ale za słabo
  • 55'
  • 53'
    Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu - Igora Angulo zastępuje Rafał Wolsztyński
  • 53'
    Pierwsza składna akcja Górnika zakończona strzałem na bramkę - Jimenez uderza z kilkunastu metrów, piłkę bez większych problemów chwyta Majecki
  • 51'
    Na boisku dzieje się póki co mniej, niż w pierwszej połowie. Akcje Górnika stara się rozkręcać Szymon Żurkowski, lecz niewiele z tego wynika
  • 49'
    Kibice Legii z "Żylety" skandują nazwisko Radosława Majeckiego
  • 47'
    Świetna długa piłka Nagy'a do Carlitosa, Hiszpan dobrze opanował futbolówkę i uderzył po długim słupku, minimalnie niecelnie!
  • 46'
    Po przerwie jedna zmiana w ekipie gości - w miejsce Angulo wchodzi Rafał Wolsztyński
  • 45+34'
    Wracamy po przerwie!
  • 45+18'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+17'
    45+ Ładną dwójkową akcję próbował przeprowadzić Andre z Nagy'em, ale ich misterną koncepcję rozszyfrowali zawodnicy Górnika.
  • 45+15'
    45'+ Legia wychodzi z kontrą 4 na 3, Vesović dogrywa do Nagy'a. Węgier ma tyle czasu, że mógłby jeszcze nawiązać krótką konwersację z golkiperem, po dłuższej chwili namysłu podejmuje decyzję o uderzeniu, ale tym razem strzela płasko, słabo i w środek bramki. Loska wypluwa jeszcze piłkę do boku, ale po chwili zgarnia ją spod nóg nabiegających legionistów
  • 45+12'
    Standardowe dziś rozegranie legionistów lewym skrzydłem, ponownie wisiał w powietrzu rzut karny, jednak po czystej interwencji obrońcy piłka dociera do Szymańskiego. Pomocnik gospodarzy markując strzał uwalnia się od blokujących go zawodników, jednak strzał minimalnie niecelny
  • 45+10'
    Carlitos uderza z lewej nogi, piłka odbita od obrońcy wypada na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kornera tradycyjnie nieco paniczne zachowanie Loski na przedpolu, bramkarz Górnika tym razem wypuszcza piłkę z rąk zderzając się z Jędrzejczykiem. Rzut wolny po faulu na gokiperze
  • 45+8'
    Po raz kolejny w tym meczu Legia rozklepała w prosty sposób obronę Górnika - Carlitos uruchomił Hlouska, ten płasko dogrywa do niepilnowanego Nagy'a, a Węgier z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki
  • 45+7'
    3:0! Dominik Nagy!
  • 45+5'
    Szymański wykonywał całkiem obiecujący rajd lewym skrzydłem boiska, aczkolwiek po przekroczeniu granicy pola karnego zakręcił się na amen, efektem czego wyeksmitował siebie razem z piłką za linię końcową
  • 45'
    Kucharczyk zamienia jedenastkę na bramkę pokonując golkipera przysłowiowym śledziem w kierunku przeciwnym niż przewidywany przez Loskę.
  • 44'
    Owocem VAR-a rzut karny dla Legii!
  • 44'
    Do piłki podchodzi Michał Kucharczyk
  • 44'
    2:0! #KuchyKing
  • 43'
    Legioniści domagają się rzutu karnego - Wojciech Myć pędzi w kierunku dobrze znanego ekranika.
  • 43'
    Po gestykulacji "Wojskowych" można wnioskować, że dopatrzyli się ręki jednego z graczy Górnika.
  • 42'
    Efektownie zabrał się z piłką Nagy, wpadł oszukując obrońców przyjęciem w pole karne, ale tam już odbił się od rywali jak od ściany. Chwilę potem nie mniej efektownie skiksował Michalski wybijając przypadkowo piłkę na rzut rożny.
  • 40'
    Piłka nieco przypadkowo trafia pod nogi Angulo, Hiszpan szybko decyduje się na uderzenie - mocno, lecz nad bramką strzeżoną przez Majeckiego
  • 38'
    Świetny przerzut Nagy'ego do Szymańskiego, młody zawodnik Legii niekłopotany przez defensorów składa się do woleja w okolicach 12. metra, jednak nieczysto trafia w piłkę. Od bramki Loska
  • 36'
    Zaśmierdziało jedenastką dla "Wojskowych" - rajd Szymańskiego zakończony płaską centrą, tam o piłkę z jednym z Zabrzan walczy Cafu. Oba zawodnicy padają z murawę, arbiter sygnalizuje jednak przewinienie pomocnika Legii
  • 34'
    Stały fragment gry egzekwował Liszka, najwyżej do piłki wyskoczył Matuszek, lecz skierował ją obok prawego słupka bramki
  • 33'
    Hlousek podcina zbiegającego w stronę środka pola rywala, rzut wolny dla Górnika z okolic 20. metra
  • 31'
    Wydawało się, że Carlitos nie znajdował się w najkorzystniejszej pozycji do strzału, jednak Hiszpan skutecznie uderzył płasko futbolówkę z ostrego kąta. Nie obyło się bez winy Loski - wydaje się, że golkiper Górnika mógł w tej sytuacji zachować się nieco lepiej.
  • 28'
    1:0! Carlitos!
  • 23'
    Szczęścia próbował Calitos, jednak uderzenie z dystansu Hiszpana wędruje daleko od bramki rywala
  • 19'
    Od razu mocny akcent w wykonaniu "Wojskowych"! Szymański zszedł w kierunku środka boiska i uderzył zza linii pola karnego, piłka odbita od pleców obrońcy wypada na rzut rożny
  • 18'
    Sędzia Wojciech Myć wznowił mecz
  • 12'
    Z powodu zadymienia, arbiter przerwał spotkanie. Widoczność wygląda obecnie tak... :)
  • 11'
  • 10'
    Kibice Legii zaprezentowali oprawę, która ma związek z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę
  • 10'
    Od kilku dobrych minut trwa przerwa spowodowana konkretnym zadymieniem obiektu. Po oprawie legionistów mamy widoczność, jak na Kasprowym Wierchu przy mgle
  • 0
  • 0
    Zespół Górnika rozpocznie mecz w zestawieniu: Loska - Michalski, Suarez, Bochniewicz, Liszka - Żurkowski, Matuszek - Zapolnik, Jimenez, Angulo, Wolsztyński
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Martins, Cafu - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Carlitos
  • 0
    Na ławce: Malarz - Pazdan, Stolarski, Antolić, Pasquato, Kante, Kulenović
  • 0
    Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 14. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Górnikiem!