9'
45'
87'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia strzeliła dwa gole po strzałach Cafu i Kucharczyka i kontrolowała przebieg spotkania do ostatniego gwizdka. W końcówce wynik ustalił Szymański. 3:0!
  • 90+3'
    Gol dla Legii ale nieuznany. Szymański zagrywał do Hamalainena w pole karne, Fin przepuścił piłkę i ta wpadła do siatki tuż przy słupku. Ale Hama był na spalonym i absorbował uwagę bramkarza.
  • 90+2'
    Soriano faulowany przez Martinsa, a na trybunach głośne Mistrzem Polski jest, ukochana ma...
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Andre Martinsa
  • 90'
    Gramy dalej, sędzia niczego się nie dopatrzył na powtórkach.
  • 89'
    Sędzia jeszcze ogląda całą sytuację - VAR
  • 88'
    Soriano starł się z Vesoviciem, żółta kartka dla Veso
  • 86'
    3:0 Sebastian Szymański!
  • 86'
    Legia wyszła z kontrą, Kulenović mógł strzelać ale wybrał lepiej ustawionego Szymańskiego, a ten zamienił podanie na bramkę.
  • 84'
    Gardawski dośrodkowywał w pole karne do Górskiego, ale łapie piłkę Majecki. Bramkarz Legii ucierpiał w tym starciu, ale po chwili się pozbierał.
  • 82'
    Mogło i powinno być 3:0 - mnóstwo podań zakończone mierzonym strzałem Hamalainena. Kapitalnie jednak Hamrol.
  • 82'
    Zmiana z Legii - za Carlitosa wchodzi Sandro Kulenović.
  • 79'
    Kontra Legii, pomknął Nagy ale ofiarnym wślizgiem zatrzymał go Możdzeń.
  • 78'
    Rzut rożny dla Korony, dośrodkowanie z którym mija się fatalnie Majecki, przed szansą stanął Soriano ale nie wykorzystał okazji.
  • 77'
    Carlitos w polu karnym, ale poradził sobie z nim Malarczyk.
  • 76'
    Zmiana w Legii - za Cafu wszedł zapowiadany Phlipps
  • 75'
    Najpierw Górski faulował Martinsa, po chwili Diaw Szymańskiego.
  • 75'
    Do wejścia na boisko szykuje się Chris Philipps.
  • 73'
    Martins dogrywał, strzelał Szymański ale pomylił się o minimum dziesięć metrów.
  • 71'
    Strzelał Szymański po zagraniu Hlouska i... rzut rożny.
  • 70'
    Świetna akcja byłego piłkarza rezerw Legii - Maciej Górski przełożył Martinsa i uderzył na bramkę, ale trafił w słupek. Dobitkę w zasadzie należy przemilczeć.
  • 69'
    Cafu do Carlitosa ale niedokładnie, a szkoda bo mogłoby być 3:0.
  • 68'
    Zapowiada zmiana - Kasper Hamalainen zmienia Michała Kucharczyka.
  • 66'
    Do wejścia na boisko szykuje się Kasper Hamalainen
  • 65'
    Szymański świetnie dogrywał w pole karne do Carlitosa, ale dobrze interweniowali stoperzy.
  • 64'
    Wynik jest ustalony, goście grają w dziesiątkę, na boisku jest dość spokojnie.
  • 61'
    Atak Legii ale Carlitos faulował Diawa i piłka w posiadaniu gości.
  • 59'
    Szykuje się zmiana w Koronia, za Cebulę wejdzie Piotr Malarczyk.
  • 57'
    Szymański wpadł w pole karne, zagrał na przedpole bramkowe, ale dobrze interweniował Hamrol.
  • 56'
    Swoją szansę miał Carlitos, ale trafił w Gardawskiego.
  • 54'
    Akcja Korony ale Cebula niedokładnie w pole karne do Górskiego.
  • 52'
    Z rzutu wolnego płasko uderzył Szymański, ale bez problemu Hamrol
  • 50'
    Cafu do Kucharczyka, który wpadał w pole karne i został powalony przez Marqueza. Sędzia ukarał rywala czerwoną kartką.
  • 48'
    Korona chce grać ofensywnie, ale bardzo dobrze i wysoko gra defensywnie gra Legia.
  • 48'
    Na trybunach wsparcie od kibiców - Areeek Maaalaaarz!
  • 46'
    Żółta kartka dla Marcina Cebuli za faul na Szymańskim
  • 45+20'
    Druga połowa rozpoczęta.
  • 45+20'
    W przerwie jedna zmiana w kieleckich szeregach. Ivana Jukicia zmienił Maciej Górski.
  • 45+10'
    Michał Kucharczyk w przerwie: Zrobiłem padolino, faulu nie było, żółtej kartki też nie
  • 45+9'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej części spotkania
  • 45+2'
    Nagy od linii środkowej boiska pomknął do przodu, dograł w pole karne do Kucharczyk, który płaskim strzałem podwyższył prowadzenie legionistów. 2:0!
  • 45+1'
    Gol do szatni. Michał Kucharczyk 2:0!
  • 45'
    Hamrol przed polem karnym wygrał pojedynek z Carlitosem, ale dużo ryzykował bramkarz Korony.
  • 44'
    Piłkarze Legii oddali inicjatywę, cofnęli się wyczekując na błąd graczy gości i kontratak
  • 41'
    Tym razem Szymański faulował Diawa i kolejną akcję rozpocznie Korona
  • 39'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Szymańskiego, ale w polu karnym przewinął jeden z legionistów.
  • 38'
    Kucharczyk szarżował prawą stroną, ograł Diawa i był faulowany. Diaw obejrzał żółtą kartkę.
  • 37'
    Dobra akcja Hlouska zakończona dograniem w pole karne i interwencją Diawa
  • 35'
    Żółta kartka dla Ivana Jukicia za odkopanie piłki na oczach sędziego
  • 35'
    Mądra zmiana Lettieriego, Żubrowskiego z żółtą kartką i kilkoma faulami zmieni Mateusz Możdzeń.
  • 32'
    Jędrzejczyk uprzedził Pućko przed polem karnym i goście kolejny raz zatrzymani.
  • 30'
    Gorszy fragment meczu, mało składnych akcji z obu stron
  • 28'
    Żółta kartka dla Cafu za faul na Petraku
  • 27'
    Żubrowski faulował taktycznie Szymańskiego i sędzia Musiał był wyrozumiały dla gracza gości. Gdyby pokazał żółtą kartkę to byłby koniec meczu dla piłkarza Korony.
  • 26'
    Martins w pole karne, ale czujni byli stoperzy Korony
  • 25'
    Marquez faulował Carlitosa z lewej strony pola karnego. Rzut wolny
  • 24'
    Gardawski szarżował lewą stroną, ale został zatrzymany przez Kucharczyka.
  • 23'
    Korona próbuje atakować, ale legioniści dość agresywnie już na połowie rywala.
  • 20'
    Korona gra odważnie gra do przodu, Legia wysoko pressingiem w defensywie.
  • 18'
    Cebula faulował Nagya w okolicach środka boiska
  • 16'
    Ależ Korona miała szansę! Dośrodkowanie w pole karne Rymaniaka. Strzelał Petrak, dobijał Gardawski... Nie ma bramki... Dwa razy na drodze piłki stanął Remy.
  • 14'
    Jędrzejczyk faulował Soriano. Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, zakotłowało się, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki.
  • 12'
    Carlitos sprawdził czujność bramkarza Korony, ten jednak złapał piłkę.
  • 10'
    Akcja Korony - Soriano wycofał do Pućko, ale legioniści zdołali wybić na rzut rożny.
  • 9'
    Kontra Legii, Kucharczyk pomknął prawą stroną i zagrał za 14 metr gdzie byli Cafu i Nagy. Wydawało się, że obaj sobie przeszkodzą, ale Cafu uderzył płasko, tuż przy słupku i bramkarz Korony był bez szans.
  • 8'
    1:0 Cafu!!!
  • 7'
    Akcja Korony, Gardawski w pole karne, ale dobra interwencja Hlouska
  • 6'
    Rajd Cebuli, ale atakując pomagał sobie faulując Remy'ego
  • 4'
    Szymański nieprzepisowo zatrzymany przez Żubrowskiego, który został ukarany żółtą kartką.
  • 4'
    Rzut wolny wykonywał Martins, ale dośrodkowanie na głowę pierwszego z graczy Korony.
  • 3'
    Rymaniak przerywa akcję Legii
  • 2'
    Legioniści przejęli piłkę, rozpoczęli atak pozycyjny, ale Kucharczyk wycofując piłkę w pole karne był niedokładny.
  • 1'
    Korona spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie
  • 0
    Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Cierzniak, Wieteska, Philipps, Hamalainen, Stolarski, Kulenović, Pasquato
  • 0
    Piłkarze Legii mecz z Koroną o godzinie 20:30 rozpoczną w składzie: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Cafu, Martins - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Carlitos
  • 0
    Dobra forma Korony robi wrażenie na bukmacherach. Analitycy TOTALbet oszacowali kurs na wygraną Legii w wysokości 1.85. Jest to wysoki współczynnik, jak na mecz u siebie mistrzów Polski. Gracze dostrzegli okazję, bo aż 98% z nich typuje wygraną Legii. Pozostałe 2% szuka "fuksa", stawiając na remis (kurs 3.75) lub wygraną Korony (4.70).
  • 0
    Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 17. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Legią a Koroną!